Jesus Murillo jest piłkarzem występującym obecnie w FC Juárez. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jesus Murillo
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
02:00
|
FC Juárez
3
Club Querétaro
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk), 15. kolejka | |||||||
|
24 Paź
03:00
|
Necaxa
1
FC Juárez
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk), 14. kolejka | |||||||
|
21 Paź
03:00
|
FC Juárez
0
Atlante FC
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Jesus Murillo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jesus Murillo wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.83, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jesus Murillo oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jesus Murillo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jesus Murillo rozegrał w barwach FC Juárez w Leagues Cup 3 mecze, w Lidze MX 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 275 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Jesus Murillo?
Na podstawie kontraktu z FC Juárez, Jesus Murillo otrzymuje 572,9 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 47,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Murillo w listopadzie 2026 to 11 tysięcy euro, a dziennie około 1,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2027.
Czy Jesus Murillo ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Jesus Murillo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jesus Murillo to uraz nogi z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 74 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jesus Murillo?
Jesus Murillo ma na koncie 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Los Angeles FC — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Jesus Murillo?
Jesus Murillo najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Jesus Murillo?
Wycena 32-letniego Jesus Murillo według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 275 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jesus Murillo?
Jesus Murillo urodził się 18 lutego 1994 w Cali w Kolumbii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Jesus Murillo - statystyki
Szczegółowe statystyki Jesus Murillo w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Juárez. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Jesus Murillo
Jesus Murillo vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Jesus Murillo
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Jesus Murillo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jesus Murillo wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.83, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jesus Murillo oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Jesus Murillo - transfery
W trakcie kariery Jesus Murillo zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Juárez 2025 – obecnie
-
Los Angeles FC 2021 – 2025
-
Independiente Medellin 2020 – 2021
-
Los Angeles FC 2020 – 2020
-
Independiente Medellin 2017 – 2020
-
Patriotas 2014 – 2017
-
Deportivo Pasto 2012 – 2014
-
Independiente Medellin do 2012
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Jesus Murillo
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 01.01.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 21.01.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.12.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 13.10.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 31.12.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 31.12.2012 |
|
— | Wolny transfer |
Jesus Murillo - forma
W ostatnich 5 meczach Jesus Murillo zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,72. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Jesus Murillo i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
02:00
|
FC Juárez
3
Club Querétaro
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk), 15. kolejka | |||||||
|
24 Paź
03:00
|
Necaxa
1
FC Juárez
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk), 14. kolejka | |||||||
|
21 Paź
03:00
|
FC Juárez
0
Atlante FC
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||||||
|
18 Paź
05:10
|
CD Cruz Azul
5
FC Juárez
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk), 12. kolejka | |||||||
|
11 Paź
01:00
|
FC Juárez
1
Club Tijuana
1
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk), 11. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
03:00
|
Club León
2
FC Juárez
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga MX (Meksyk), 10. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
05:00
|
FC Juárez
2
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk), 9. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
03:00
|
Santos Laguna
2
FC Juárez
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga MX (Meksyk), 8. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
05:00
|
FC Juárez
0
CF Pachuca
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk), 7. kolejka | |||||||
|
31 Sie
02:00
|
Toluca
4
FC Juárez
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Liga MX (Meksyk), 6. kolejka | |||||||
|
22 Sie
05:10
|
FC Juárez
1
Club América
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga MX (Meksyk), 5. kolejka | |||||||
|
16 Sie
03:10
|
CF Monterrey
6
FC Juárez
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Liga MX (Meksyk), 4. kolejka | |||||||
|
12 Sie
03:40
|
Real Salt Lake
3
FC Juárez
0
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Leagues Cup, runda | |||||||
|
08 Sie
04:40
|
Vancouver Whitecaps
1
FC Juárez
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Leagues Cup, runda | |||||||
|
05 Sie
02:40
|
Minnesota United FC
1
FC Juárez
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Leagues Cup, runda | |||||||
|
01 Sie
05:10
|
FC Juárez
1
UNAM Pumas
5
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Liga MX (Meksyk), 3. kolejka | |||||||
|
26 Lip
01:07
|
Guadalajara Chivas
1
FC Juárez
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk), 2. kolejka | |||||||
|
18 Lip
05:00
|
FC Juárez
0
Puebla
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk), 1. kolejka | |||||||
|
26 Kwi
05:15
|
FC Juárez
2
Atlético San Luis
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
22 Kwi
03:00
|
UNAM Pumas
4
FC Juárez
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
05:06
|
FC Juárez
1
Club Tijuana
2
|
96' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
08 Kwi
02:00
|
Club Querétaro
1
FC Juárez
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
04 Kwi
03:00
|
Puebla
1
FC Juárez
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
23 Mar
02:06
|
FC Juárez
2
Tigres UANL
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
14 Mar
04:00
|
FC Juárez
2
CF Monterrey
2
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
09 Mar
00:00
|
Toluca
3
FC Juárez
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
05 Mar
04:00
|
Club América
1
FC Juárez
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
28 Lut
04:00
|
FC Juárez
3
Atlas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
15 Lut
02:06
|
FC Juárez
1
Necaxa
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
08 Lut
02:06
|
CF Pachuca
2
FC Juárez
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
31 Sty
04:06
|
FC Juárez
3
CD Cruz Azul
4
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
19 Sty
00:00
|
Santos Laguna
2
FC Juárez
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
14 Sty
04:10
|
FC Juárez
0
Guadalajara Chivas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
10 Sty
02:00
|
Mazatlán
1
FC Juárez
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2025
|
Toluca
0
FC Juárez
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
27 Lis
2025
|
FC Juárez
1
Toluca
2
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
24 Lis
2025
|
FC Juárez
2
CF Pachuca
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, finał | |||||||
|
21 Lis
2025
|
Club Tijuana
3
FC Juárez
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, półfinał | |||||||
|
08 Lis
2025
|
FC Juárez
1
Club Querétaro
2
|
58' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Atlético San Luis
1
FC Juárez
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
25 Paź
2025
|
FC Juárez
4
Puebla
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2025
|
FC Juárez
2
CF Pachuca
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Atlas
3
FC Juárez
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
FC Juárez
2
Club León
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
24 Wrz
2025
|
FC Juárez
3
UNAM Pumas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
CD Cruz Azul
3
FC Juárez
2
|
60' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Necaxa
1
FC Juárez
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
FC Juárez
1
Mazatlán
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
08 Sie
2025
|
New York Red Bulls
(5)
1
FC Juárez
(3)
1
|
33' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Leagues Cup 2025 | |||||||
|
03 Sie
2025
|
FC Cincinnati
(3)
2
FC Juárez
(4)
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Leagues Cup 2025 | |||||||
|
01 Sie
2025
|
Charlotte
1
FC Juárez
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Leagues Cup 2025 | |||||||
|
26 Lip
2025
|
Club Tijuana
1
FC Juárez
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
16 Mar
2025
|
FC Juárez
1
Guadalajara Chivas
1
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
08 Mar
2025
|
Atlético San Luis
1
FC Juárez
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
02 Mar
2025
|
FC Juárez
2
CF Pachuca
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
26 Lut
2025
|
Tigres UANL
0
FC Juárez
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
23 Lut
2025
|
FC Juárez
0
Toluca
4
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
15 Lut
2025
|
Club Tijuana
1
FC Juárez
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
09 Lut
2025
|
FC Juárez
2
CF Monterrey
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
02 Lut
2025
|
Club América
4
FC Juárez
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
30 Sty
2025
|
FC Juárez
1
Santos Laguna
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
26 Sty
2025
|
Club León
1
FC Juárez
0
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
19 Sty
2025
|
FC Juárez
1
CD Cruz Azul
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
24 Lis
2024
|
Los Angeles FC
1
Seattle Sounders
2
|
120' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Los Angeles FC
1
Vancouver Whitecaps
0
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
04 Lis
2024
|
Vancouver Whitecaps
3
Los Angeles FC
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
22 Sie
2024
|
Los Angeles FC
4
Colorado Rapids
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Leagues Cup 2024 | |||||||
|
14 Sie
2024
|
Los Angeles FC
4
San Jose Earthquakes
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| Leagues Cup 2024 | |||||||
|
08 Sie
2024
|
Los Angeles FC
2
Austin FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Leagues Cup 2024 | |||||||
|
31 Lip
2024
|
Los Angeles FC
(2)
2
Vancouver Whitecaps
(4)
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Leagues Cup 2024 | |||||||
|
21 Lip
2024
|
Seattle Sounders
0
Los Angeles FC
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
05 Lip
2024
|
Los Angeles Galaxy
1
Los Angeles FC
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
30 Cze
2024
|
Los Angeles FC
3
Colorado Rapids
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
23 Cze
2024
|
Los Angeles FC
6
San Jose Earthquakes
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
20 Cze
2024
|
Austin FC
1
Los Angeles FC
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
30 Maj
2024
|
Los Angeles FC
2
Minnesota United FC
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
26 Maj
2024
|
Atlanta United
0
Los Angeles FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
16 Maj
2024
|
St. Louis City
0
Los Angeles FC
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
12 Maj
2024
|
Los Angeles FC
3
Vancouver Whitecaps
0
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
05 Maj
2024
|
San Jose Earthquakes
3
Los Angeles FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
Portland Timbers
2
Los Angeles FC
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
07 Kwi
2024
|
Los Angeles FC
2
Los Angeles Galaxy
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
30 Mar
2024
|
Colorado Rapids
3
Los Angeles FC
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
24 Mar
2024
|
Los Angeles FC
5
Nashville SC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
17 Mar
2024
|
Minnesota United FC
2
Los Angeles FC
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
10 Mar
2024
|
Los Angeles FC
0
Sporting Kansas City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Real Salt Lake
3
Los Angeles FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
24 Lut
2024
|
Los Angeles FC
2
Seattle Sounders
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| MLS 2024 | |||||||
|
09 Gru
2023
|
Columbus Crew
2
Los Angeles FC
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| MLS 2023 | |||||||
|
03 Gru
2023
|
Los Angeles FC
2
Houston Dynamo
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| MLS 2023 | |||||||
|
06 Lis
2023
|
Vancouver Whitecaps
0
Los Angeles FC
1
|
73' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| MLS 2023 | |||||||
|
29 Paź
2023
|
Los Angeles FC
5
Vancouver Whitecaps
2
|
90' |
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | ||
| MLS 2023 | |||||||
|
08 Paź
2023
|
Austin FC
2
Los Angeles FC
4
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| MLS 2023 | |||||||
|
24 Wrz
2023
|
Philadelphia Union
0
Los Angeles FC
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.5 | ||
| MLS 2023 | |||||||
|
21 Wrz
2023
|
St. Louis City
0
Los Angeles FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| MLS 2023 | |||||||
|
17 Wrz
2023
|
Los Angeles FC
4
Los Angeles Galaxy
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| MLS 2023 | |||||||
|
04 Wrz
2023
|
Los Angeles FC
1
Inter Miami
3
|
38' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| MLS 2023 | |||||||
|
09 Sie
2023
|
Los Angeles FC
4
Real Salt Lake
0
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Leagues Cup 2023 | |||||||
|
18 Cze
2023
|
Sporting Kansas City
1
Los Angeles FC
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| MLS 2023 | |||||||
|
15 Cze
2023
|
Los Angeles FC
0
Houston Dynamo
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| MLS 2023 | |||||||
|
08 Cze
2023
|
Los Angeles FC
0
Atlanta United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| MLS 2023 | |||||||
|
23 Kwi
2023
|
Nashville SC
1
Los Angeles FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| MLS 2023 | |||||||
|
16 Kwi
2023
|
Los Angeles Galaxy
2
Los Angeles FC
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| MLS 2023 | |||||||
|
26 Mar
2023
|
Los Angeles FC
2
FC Dallas
1
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| MLS 2023 | |||||||
|
13 Mar
2023
|
Los Angeles FC
4
New England Revolution
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| MLS 2023 | |||||||
|
04 Mar
2023
|
Los Angeles FC
3
Portland Timbers
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| MLS 2023 | |||||||
|
05 Lis
2022
|
Los Angeles FC
(3)
3
Philadelphia Union
(0)
3
|
120' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| MLS 2022 | |||||||
|
02 Paź
2022
|
Portland Timbers
1
Los Angeles FC
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| MLS 2022 | |||||||
|
14 Wrz
2022
|
Minnesota United FC
1
Los Angeles FC
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| MLS 2022 | |||||||
|
11 Wrz
2022
|
FC Dallas
2
Los Angeles FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| MLS 2022 | |||||||
|
05 Wrz
2022
|
Los Angeles FC
2
Real Salt Lake
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| MLS 2022 | |||||||
|
01 Wrz
2022
|
Houston Dynamo
2
Los Angeles FC
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| MLS 2022 | |||||||
|
27 Sie
2022
|
Austin FC
4
Los Angeles FC
1
|
60' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| MLS 2022 | |||||||
|
14 Sie
2022
|
Los Angeles FC
5
Charlotte
0
|
79' |
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | ||
| MLS 2022 | |||||||
|
07 Sie
2022
|
Real Salt Lake
1
Los Angeles FC
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| MLS 2022 | |||||||
|
24 Lip
2022
|
Sporting Kansas City
0
Los Angeles FC
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| MLS 2022 | |||||||
|
09 Lip
2022
|
Los Angeles FC
3
Los Angeles Galaxy
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| MLS 2022 | |||||||
|
03 Lip
2022
|
Vancouver Whitecaps
1
Los Angeles FC
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| MLS 2022 | |||||||
|
18 Cze
2022
|
Seattle Sounders
1
Los Angeles FC
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| MLS 2022 | |||||||
|
26 Maj
2022
|
Los Angeles Galaxy
3
Los Angeles FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar USA 2022 | |||||||
|
22 Maj
2022
|
Columbus Crew
0
Los Angeles FC
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| MLS 2022 | |||||||
|
19 Maj
2022
|
Los Angeles FC
1
Austin FC
2
|
69' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| MLS 2022 | |||||||
|
02 Maj
2022
|
Los Angeles FC
2
Minnesota United FC
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.6 | ||
| MLS 2022 | |||||||
|
12 Mar
2022
|
Inter Miami
0
Los Angeles FC
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| MLS 2022 | |||||||
|
07 Mar
2022
|
Los Angeles FC
1
Portland Timbers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| MLS 2022 | |||||||
|
08 Lis
2021
|
Colorado Rapids
5
Los Angeles FC
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
27 Paź
2021
|
Los Angeles FC
3
Seattle Sounders
0
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
16 Paź
2021
|
Los Angeles FC
3
San Jose Earthquakes
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
30 Wrz
2021
|
Los Angeles FC
1
Portland Timbers
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
26 Wrz
2021
|
San Jose Earthquakes
2
Los Angeles FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
16 Wrz
2021
|
Austin FC
1
Los Angeles FC
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
13 Wrz
2021
|
Los Angeles FC
3
Real Salt Lake
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
09 Sie
2021
|
San Jose Earthquakes
2
Los Angeles FC
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
29 Lip
2021
|
Los Angeles FC
2
Minnesota United FC
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
25 Lip
2021
|
Los Angeles FC
2
Vancouver Whitecaps
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
26 Cze
2021
|
Sporting Kansas City
2
Los Angeles FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
09 Maj
2021
|
Los Angeles Galaxy
2
Los Angeles FC
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
Houston Dynamo
1
Los Angeles FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
25 Kwi
2021
|
Los Angeles FC
1
Seattle Sounders
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
18 Kwi
2021
|
Los Angeles FC
2
Austin FC
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
05 Lis
2020
|
San Jose Earthquakes
3
Los Angeles FC
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| MLS 2020 | |||||||
|
25 Paź
2020
|
Los Angeles FC
2
Los Angeles Galaxy
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| MLS 2020 | |||||||
|
01 Paź
2020
|
Caracas FC
0
Independiente Medellin
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2020/2021 | |||||||
|
28 Wrz
2020
|
Independiente Medellin
1
Deportivo Pereira
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2020 | |||||||
|
11 Mar
2020
|
Boca Juniors
3
Independiente Medellin
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2021 | |||||||
|
29 Lut
2020
|
Atletico Nacional
1
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2020 | |||||||
|
26 Lut
2020
|
Atletico Tucuman
(2)
1
Independiente Medellin
(4)
0
|
98' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2020/2021 | |||||||
|
11 Lut
2020
|
Deportivo Tachira
2
Independiente Medellin
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2020/2021 | |||||||
|
05 Lut
2020
|
Independiente Medellin
4
Deportivo Tachira
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2020/2021 | |||||||
|
29 Sty
2020
|
Independiente Medellin
2
Rionegro Aguilas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera A 2020 | |||||||
|
30 Paź
2019
|
Independiente Medellin
1
Deportes Tolima
1
|
95' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
14 Paź
2019
|
Jaguares
0
Independiente Medellin
1
|
94' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
07 Paź
2019
|
Bucaramanga
2
Independiente Medellin
2
|
95' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
16 Wrz
2019
|
Envigado
2
Independiente Medellin
4
|
93' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
02 Wrz
2019
|
Santa Fe
2
Independiente Medellin
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
26 Sie
2019
|
Atletico Nacional
5
Independiente Medellin
2
|
95' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
19 Sie
2019
|
Deportivo Cali
1
Independiente Medellin
0
|
95' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
11 Sie
2019
|
Independiente Medellin
4
America de Cali
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
29 Lip
2019
|
Independiente Medellin
0
Junior
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
15 Lip
2019
|
Independiente Medellin
3
Patriotas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
28 Kwi
2019
|
Alianza Petrolera
1
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
07 Kwi
2019
|
Deportivo Pasto
1
Independiente Medellin
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
05 Kwi
2019
|
Independiente Medellin
1
Once Caldas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
01 Kwi
2019
|
Millonarios
3
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
29 Mar
2019
|
Cucuta
2
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
16 Mar
2019
|
Independiente Medellin
2
Atletico Nacional
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
10 Mar
2019
|
Independiente Medellin
1
Santa Fe
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
24 Lut
2019
|
Independiente Medellin
1
Deportivo Cali
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.8 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
10 Lut
2019
|
Independiente Medellin
1
Union Magdalena
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
07 Lut
2019
|
Palestino
1
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2019 | |||||||
|
03 Lut
2019
|
Junior
3
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
30 Sty
2019
|
Independiente Medellin
1
Internacional de Bogota
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
16 Gru
2018
|
Independiente Medellin
3
Junior
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
09 Gru
2018
|
Junior
4
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
26 Lis
2018
|
Deportes Tolima
0
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
22 Lis
2018
|
Independiente Medellin
2
Deportes Tolima
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
15 Lis
2018
|
Independiente Medellin
3
Bucaramanga
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
11 Lis
2018
|
Independiente Medellin
2
Envigado
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
20 Paź
2018
|
Jaguares
0
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
18 Paź
2018
|
Independiente Medellin
2
Alianza Petrolera
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
15 Paź
2018
|
America de Cali
1
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
07 Paź
2018
|
Independiente Medellin
2
Atletico Nacional
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
29 Wrz
2018
|
Patriotas
0
Independiente Medellin
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.8 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
09 Wrz
2018
|
Independiente Medellin
1
Leones FC
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
03 Wrz
2018
|
Independiente Medellin
2
Once Caldas
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
26 Sie
2018
|
Junior
2
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
05 Sie
2018
|
Millonarios
0
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
30 Lip
2018
|
Independiente Medellin
2
Chico
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
04 Maj
2018
|
Independiente Medellin
3
America de Cali
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
22 Kwi
2018
|
Bucaramanga
2
Independiente Medellin
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
19 Mar
2018
|
Leones FC
0
Independiente Medellin
2
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
08 Mar
2018
|
Once Caldas
3
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
18 Lis
2017
|
Envigado
0
Patriotas
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.9 | ||
| Primera A 2017 | |||||||
|
06 Lis
2017
|
Patriotas
1
Millonarios
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera A 2017 | |||||||
|
25 Paź
2017
|
America de Cali
3
Patriotas
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.5 | ||
| Primera A 2017 | |||||||
|
15 Paź
2017
|
Patriotas
2
Jaguares
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2017 | |||||||
|
16 Wrz
2017
|
Deportes Tolima
2
Patriotas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2017 | |||||||
|
26 Sie
2017
|
Patriotas
1
Internacional de Bogota
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera A 2017 | |||||||
|
20 Sie
2017
|
Bucaramanga
2
Patriotas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A 2017 | |||||||
|
14 Sie
2017
|
Independiente Medellin
3
Patriotas
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2017 | |||||||
|
06 Sie
2017
|
Deportivo Cali
0
Patriotas
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera A 2017 | |||||||
|
22 Lip
2017
|
Tigres FC
0
Patriotas
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera A 2017 | |||||||
|
19 Lip
2017
|
Patriotas
2
Internacional Palmira
2
|
35' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera A 2017 | |||||||
|
16 Lip
2017
|
Once Caldas
0
Patriotas
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera A 2017 | |||||||
|
08 Lip
2017
|
Patriotas
1
Atletico Huila
1
|
6' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2017 | |||||||
|
21 Maj
2017
|
Millonarios
2
Patriotas
0
|
42' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A 2017 | |||||||
|
11 Maj
2017
|
Alianza Petrolera
1
Patriotas
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera A 2017 | |||||||
|
07 Maj
2017
|
Patriotas
0
America de Cali
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Primera A 2017 | |||||||
|
29 Kwi
2017
|
Jaguares
1
Patriotas
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera A 2017 | |||||||
|
09 Kwi
2017
|
Patriotas
2
Deportes Tolima
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| Primera A 2017 | |||||||
|
05 Lis
2016
|
Patriotas
0
Once Caldas
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
30 Paź
2016
|
Atletico Nacional
2
Patriotas
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
22 Paź
2016
|
Patriotas
1
Fortaleza FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
17 Paź
2016
|
Deportes Tolima
1
Patriotas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
08 Paź
2016
|
Patriotas
3
Junior
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
25 Wrz
2016
|
Jaguares
2
Patriotas
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
20 Wrz
2016
|
Patriotas
1
Alianza Petrolera
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
14 Sie
2016
|
Independiente Medellin
3
Patriotas
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
23 Lip
2016
|
Patriotas
4
Internacional Palmira
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
03 Lip
2016
|
Patriotas
1
Millonarios
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
29 Maj
2016
|
Patriotas
1
Chico
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
07 Maj
2016
|
Fortaleza FC
3
Patriotas
2
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
01 Maj
2016
|
Patriotas
2
Deportes Tolima
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
28 Kwi
2016
|
Rionegro Aguilas
0
Patriotas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
23 Kwi
2016
|
Patriotas
2
Jaguares
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
13 Mar
2016
|
Patriotas
2
Deportivo Cali
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
07 Mar
2016
|
Patriotas
0
Independiente Medellin
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
25 Lut
2016
|
Patriotas
0
Internacional de Bogota
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
21 Lut
2016
|
Internacional Palmira
2
Patriotas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
19 Lut
2016
|
Patriotas
2
Envigado
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
06 Lut
2016
|
Patriotas
3
Bucaramanga
3
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2016 | |||||||
|
28 Paź
2015
|
Patriotas
2
Deportivo Cali
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
17 Paź
2015
|
Patriotas
2
Internacional Palmira
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
25 Wrz
2015
|
Patriotas
1
Deportivo Pasto
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
19 Wrz
2015
|
Patriotas
1
Internacional de Bogota
2
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
17 Wrz
2015
|
Chico
0
Patriotas
1
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
12 Wrz
2015
|
Santa Fe
0
Patriotas
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.3 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
29 Sie
2015
|
Patriotas
0
Chico
0
|
5' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2015 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Jesus Murillo 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.33, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.72 — wynik powyżej średniej ligowej (6.36).
W ostatnich 10 meczach Jesus Murillo 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.10, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.32 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.36).
W jakiej formie jest Jesus Murillo?
Jesus Murillo jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.72 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.83). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Jesus Murillo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jesus Murillo rozegrał w barwach FC Juárez w Leagues Cup 3 mecze, w Lidze MX 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 275 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Jesus Murillo - zarobki
Jesus Murillo gra w FC Juárez na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 573 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jesus Murillo w FC Juárez (2025/26)
| Rocznie | 573 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 48 tys. € |
| Tygodniowo | 11 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Jesus Murillo w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
573 tys. € |
| 2024/25 |
|
573 tys. € |
| 2024 |
|
448 tys. € |
| 2023 |
|
403 tys. € |
| 2022 |
|
403 tys. € |
| 2021 |
|
358 tys. € |
| 2020 |
|
72 tys. € |
Ile zarabia Jesus Murillo?
Na podstawie kontraktu z FC Juárez, Jesus Murillo otrzymuje 572,9 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 47,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Murillo w listopadzie 2026 to 11 tysięcy euro, a dziennie około 1,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2027.
Jesus Murillo - kontuzje
W trakcie kariery Jesus Murillo zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 29 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jesus Murillo
-
Uraz kolana
26.08.24 – 24.10.24 (60 dni)
Los Angeles FC opuszczone: 12 meczów
-
Uraz nogi
19.06.23 – 31.08.23 (74 dni)
Los Angeles FC opuszczone: 10 meczów
-
Uraz nogi
04.05.23 – 03.06.23 (31 dni)
Los Angeles FC opuszczone: 7 meczów
Czy Jesus Murillo ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Jesus Murillo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jesus Murillo to uraz nogi z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 74 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jesus Murillo - trofea
W trakcie kariery Jesus Murillo zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Jesus Murillo
Jakie trofea zdobył Jesus Murillo?
Jesus Murillo zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Los Angeles FC — 3 trofea. Najczęściej zdobywał US Open Cup — 1 raz.
Jesus Murillo - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jesus Murillo wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jesus Murillo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jesus Murillo
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | 32 |
|
1,5 mln € |
| 19.05.2026 | 32 |
|
1,8 mln € |
| 28.12.2025 | 31 |
|
2 mln € |
| 25.05.2025 | 31 |
|
2,3 mln € |
| 11.12.2024 | 30 |
|
2,5 mln € |
| 12.06.2024 | 30 |
|
2,5 mln € |
| 17.12.2023 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 21.08.2023 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 07.11.2022 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 17.08.2022 | 28 |
|
2 mln € |
| 08.11.2021 | 27 |
|
2 mln € |
| 08.07.2021 | 27 |
|
2 mln € |
| 17.12.2020 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 27.02.2020 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 20.06.2019 | 25 |
|
1,3 mln € |
| 22.12.2018 | 24 |
|
1 mln € |
| 08.10.2018 | 24 |
|
450 tys. € |
| 07.06.2018 | 24 |
|
500 tys. € |
| 06.03.2018 | 24 |
|
500 tys. € |
| 30.01.2017 | 22 |
|
425 tys. € |
| 31.08.2016 | 22 |
|
325 tys. € |
| 14.03.2016 | 22 |
|
275 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jesus Murillo?
Wycena Jesus Murillo wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Jesus Murillo wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 275 tys. €.