Gabriel Fernandez jest piłkarzem występującym obecnie w CD Cruz Azul. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Gabriel Fernandez
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
02:10
|
CD Cruz Azul
2
Club León
1
|
62' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | |||
| Liga MX (Meksyk), 15. kolejka | |||||||
|
26 Paź
02:00
|
Club Querétaro
1
CD Cruz Azul
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga MX (Meksyk), 14. kolejka | |||||||
|
22 Paź
05:10
|
CF Pachuca
1
CD Cruz Azul
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | |||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Gabriel Fernandez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gabriel Fernandez wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.57, a skuteczność strzałów to 13,2%. Gabriel Fernandez oddaje średnio 2,5 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gabriel Fernandez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Gabriel Fernandez rozegrał w barwach CD Cruz Azul w Leagues Cup 3 mecze, w Lidze MX 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 879 minut. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Gabriel Fernandez
Pierwszy transfer Gabriel Fernandez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Racing Montevideo do Penarol za 612 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Gabriel Fernandez było przejście z UNAM Pumas do CD Cruz Azul w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 8,9 miliona euro.
Ile zarabia Gabriel Fernandez?
Na podstawie kontraktu z CD Cruz Azul, Gabriel Fernandez otrzymuje 1,1 miliona euro rocznej pensji, co daje około 94,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Fernandez w listopadzie 2026 to 21,9 tysiąca euro, a dziennie około 3,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Czy Gabriel Fernandez ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Gabriel Fernandez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gabriel Fernandez to uraz z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 304 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Gabriel Fernandez?
Gabriel Fernandez ma na koncie 8 trofeów — 6 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Campeón de Campeones — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z CD Cruz Azul — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2027 roku.
Na jakiej pozycji gra Gabriel Fernandez?
Gabriel Fernandez najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Gabriel Fernandez?
Wycena 32-letniego Gabriel Fernandez według stanu na maj 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gabriel Fernandez?
Gabriel Fernandez urodził się 13 maja 1994 w Montevideo w Urugwaju. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Gabriel Fernandez - statystyki
Szczegółowe statystyki Gabriel Fernandez w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział CD Cruz Azul. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Gabriel Fernandez
Gabriel Fernandez vs. inni
Atak
Obrona
Podania Gabriel Fernandez
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Gabriel Fernandez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gabriel Fernandez wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.57, a skuteczność strzałów to 13,2%. Gabriel Fernandez oddaje średnio 2,5 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Gabriel Fernandez - transfery
W trakcie kariery Gabriel Fernandez zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 16,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
CD Cruz Azul 2023 – obecnie
-
UNAM Pumas 2023 – 2023
-
Celta Vigo 2023 – 2023
-
FC Juárez 2021 – 2023
-
Celta Vigo 2021 – 2021
-
Real Saragossa 2020 – 2021
-
Celta Vigo 2019 – 2020
-
Penarol 2019 – 2019
-
Celta Vigo 2019 – 2019
-
Penarol 2018 – 2019
-
Racing Montevideo 2014 – 2018
-
Defensor Sporting 2013 – 2014
-
Defensor Sporting U19 2013 – 2013

-
Cerro Largo 2013 – 2013
-
Defensor Sporting U19 do 2013

Historia transferów Gabriel Fernandez
Pierwszy transfer Gabriel Fernandez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Racing Montevideo do Penarol za 612 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Gabriel Fernandez było przejście z UNAM Pumas do CD Cruz Azul w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 8,9 miliona euro.
Gabriel Fernandez - forma
W ostatnich 5 meczach Gabriel Fernandez zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,92. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Gabriel Fernandez 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.42, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.92 — wynik powyżej średniej ligowej (6.36).
W ostatnich 10 meczach Gabriel Fernandez 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.42, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.19 — wynik powyżej średniej ligowej (6.36).
W jakiej formie jest Gabriel Fernandez?
Gabriel Fernandez jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.92 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.57). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Gabriel Fernandez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Gabriel Fernandez rozegrał w barwach CD Cruz Azul w Leagues Cup 3 mecze, w Lidze MX 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 879 minut. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Gabriel Fernandez - zarobki
Gabriel Fernandez gra w CD Cruz Azul na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Gabriel Fernandez w CD Cruz Azul (2025/26)
| Rocznie | 1,1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 95 tys. € |
| Tygodniowo | 22 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
Ile zarabia Gabriel Fernandez?
Na podstawie kontraktu z CD Cruz Azul, Gabriel Fernandez otrzymuje 1,1 miliona euro rocznej pensji, co daje około 94,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Fernandez w listopadzie 2026 to 21,9 tysiąca euro, a dziennie około 3,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Gabriel Fernandez - kontuzje
W trakcie kariery Gabriel Fernandez zanotował 11 kontuzji, przez które opuścił łącznie 113 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Gabriel Fernandez
-
Uraz
11.02.24 – 16.10.24 (249 dni)
CD Cruz Azul opuszczone: 32 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
19.08.21 – 02.11.21 (76 dni)
FC Juárez opuszczone: 11 meczów
-
Uraz pięty
19.04.21 – 02.05.21 (14 dni)
Real Saragossa opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
07.01.20 – 14.01.20 (8 dni)
Celta Vigo opuszczone: 1 mecz
-
Problemy ze ścięgnem Achillesa
15.10.19 – 24.10.19 (10 dni)
Celta Vigo opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
17.09.19 – 22.09.19 (6 dni)
Celta Vigo opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
18.03.19 – 07.04.19 (21 dni)
Penarol opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia
25.10.18 – 30.10.18 (6 dni)
Penarol opuszczone: 1 mecz
-
Braki w przygotowaniu
30.09.17 – 16.11.17 (48 dni)
Racing Montevideo opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
07.01.17 – 29.09.17 (266 dni)
Racing Montevideo opuszczone: 27 meczów
-
Uraz
09.01.15 – 08.11.15 (304 dni)
Racing Montevideo opuszczone: 27 meczów
Czy Gabriel Fernandez ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Gabriel Fernandez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gabriel Fernandez to uraz z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 304 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Gabriel Fernandez - trofea
W trakcie kariery Gabriel Fernandez zdobył 8 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Gabriel Fernandez?
Gabriel Fernandez zdobył w karierze 8 trofeów — 6 drużynowych i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w CD Cruz Azul — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Campeón de Campeones — 2 razy.
Gabriel Fernandez - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gabriel Fernandez wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gabriel Fernandez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Gabriel Fernandez?
Wycena Gabriel Fernandez wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Gabriel Fernandez wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 100 tys. €.