Enner Valencia jest piłkarzem występującym obecnie w Boca Juniors. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Enner Valencia
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
19:00
|
Boca Juniors
1
River Plate
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka | |||||||
|
25 Paź
21:00
|
Independiente
0
Boca Juniors
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka | |||||||
|
21 Paź
02:30
|
Vasco da Gama
1
Boca Juniors
3
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Enner Valencia w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Enner Valencia wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.78, a skuteczność strzałów to 15,4%. Enner Valencia oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Enner Valencia w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Enner Valencia rozegrał w barwach Boca Juniors w CONMEBOL Copa Sudamericana 5 meczów, w Liga Profesional (Argentyna) 9 meczów oraz w Pucharze Argentyny 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Ekwadoru. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 1 005 minut. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Enner Valencia
Pierwszy transfer Enner Valencia w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Emelec do CF Pachuca za 3,3 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Enner Valencia było przejście z CF Pachuca do West Hamu w 2014 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 15 milionów euro.
Czy Enner Valencia ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Enner Valencia nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Enner Valencia to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 87 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Enner Valencia?
Enner Valencia ma na koncie 11 trofeów — 7 wywalczył z drużyną, a 4 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Król strzelców — 4 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Tigres UANL — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Enner Valencia?
Enner Valencia najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Enner Valencia?
Wycena 37-letniego Enner Valencia według stanu na maj 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 11 milionów euro, a najniższa 900 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Enner Valencia?
Enner Valencia urodził się 4 listopada 1989 w San Lorenzo w Ekwadorze. Obecnie piłkarz ma 37 lat.
Enner Valencia - statystyki
Szczegółowe statystyki Enner Valencia w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Boca Juniors oraz reprezentacja Ekwadoru. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Enner Valencia
Enner Valencia vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Enner Valencia
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Enner Valencia w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Enner Valencia wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.78, a skuteczność strzałów to 15,4%. Enner Valencia oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Enner Valencia - transfery
W trakcie kariery Enner Valencia zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 23,8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Boca Juniors 2026 – obecnie
-
CF Pachuca 2025 – 2026
-
Internacional 2023 – 2025
-
Fenerbahce 2020 – 2023
-
Tigres UANL 2017 – 2020
-
West Ham United 2017 – 2017
-
Everton 2016 – 2017
-
West Ham United 2014 – 2016
-
CF Pachuca 2014 – 2014
-
Emelec 2009 – 2014
-
CS Emelec U19 2008 – 2009

-
CD Caribe Junior U20 do 2008

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Enner Valencia
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 08.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 10.09.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 02.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 27.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 12.07.2017 |
|
5,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 30.08.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 16.07.2014 |
|
15 mln € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 01.01.2014 |
|
3,3 mln € | Transfer definitywny |
| 2009/10 | 31.12.2009 |
|
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 03.03.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Enner Valencia
Pierwszy transfer Enner Valencia w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Emelec do CF Pachuca za 3,3 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Enner Valencia było przejście z CF Pachuca do West Hamu w 2014 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 15 milionów euro.
Enner Valencia - forma
W ostatnich 5 meczach Enner Valencia zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,20. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Enner Valencia i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
19:00
|
Boca Juniors
1
River Plate
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka | |||||||
|
25 Paź
21:00
|
Independiente
0
Boca Juniors
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka | |||||||
|
21 Paź
02:30
|
Vasco da Gama
1
Boca Juniors
3
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał | |||||||
|
17 Paź
02:30
|
Boca Juniors
2
Talleres Cordoba
1
|
13' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka | |||||||
|
14 Paź
02:30
|
Boca Juniors
0
Vasco da Gama
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał | |||||||
|
10 Paź
00:30
|
Instituto Cordoba
2
Boca Juniors
2
|
55' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka | |||||||
|
03 Paź
02:30
|
Boca Juniors
3
Union Santa Fe
0
|
30' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
22:00
|
Racing Club
2
Boca Juniors
3
|
34' |
3 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.7 | ||
| Puchar Argentyny, 1/4 finału | |||||||
|
16 Wrz
02:30
|
Sao Paulo
1
Boca Juniors
1
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału | |||||||
|
12 Wrz
02:30
|
Boca Juniors
3
Central Cordoba de Santiago
1
|
72' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka | |||||||
|
09 Wrz
02:30
|
Boca Juniors
1
Sao Paulo
0
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału | |||||||
|
05 Wrz
21:30
|
Gimnasia M.
2
Boca Juniors
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka | |||||||
|
03 Wrz
02:15
|
Velez Sarsfield
(3)
0
Boca Juniors
(4)
0
|
29' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Argentyny, 1/8 finału | |||||||
|
29 Sie
02:30
|
Boca Juniors
1
Lanus
0
|
29' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka | |||||||
|
24 Sie
02:30
|
Racing Club
1
Boca Juniors
1
|
13' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka | |||||||
|
19 Sie
00:00
|
Deportivo Recoleta
0
Boca Juniors
4
|
33' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału | |||||||
|
01 Lip
04:00
|
Meksyk
2
Ekwador
0
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Mistrzostwa Świata, 1/16 finału | |||||||
|
25 Cze
22:00
|
Ekwador
2
Niemcy
1
|
64' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Mistrzostwa Świata, 3. runda | |||||||
|
21 Cze
02:00
|
Ekwador
0
Curaçao
0
|
90' |
0 goli
7 strzałów (5 celnych)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Mistrzostwa Świata, 2. runda | |||||||
|
15 Cze
01:00
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Ekwador
0
|
77' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Mistrzostwa Świata, 1. runda | |||||||
|
18 Maj
03:00
|
UNAM Pumas
1
CF Pachuca
0
|
84' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, półfinał | |||||||
|
15 Maj
03:00
|
CF Pachuca
1
UNAM Pumas
0
|
79' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, półfinał | |||||||
|
11 Maj
01:00
|
CF Pachuca
2
Toluca
0
|
68' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
04 Maj
03:15
|
Toluca
0
CF Pachuca
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
23 Kwi
05:06
|
Club Tijuana
3
CF Pachuca
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
03:05
|
CF Monterrey
1
CF Pachuca
3
|
14' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
03:05
|
CD Cruz Azul
1
CF Pachuca
2
|
21' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
23 Mar
00:00
|
CF Pachuca
1
Toluca
1
|
33' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
15 Mar
00:00
|
Atlético San Luis
1
CF Pachuca
1
|
45' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
08 Mar
02:06
|
CF Pachuca
2
Puebla
1
|
21' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
04 Mar
02:00
|
CF Pachuca
2
Necaxa
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
28 Lut
02:00
|
Mazatlán
1
CF Pachuca
0
|
45' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
21 Lut
02:00
|
Tigres UANL
1
CF Pachuca
2
|
29' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
21 Lis
2025
|
CF Pachuca
3
UNAM Pumas
1
|
57' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, półfinał | |||||||
|
10 Lis
2025
|
Santos Laguna
1
CF Pachuca
0
|
90' |
0 goli
6 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2025
|
CF Pachuca
0
Guadalajara Chivas
1
|
72' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
27 Paź
2025
|
Toluca
2
CF Pachuca
2
|
83' |
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
23 Paź
2025
|
CF Pachuca
1
Tigres UANL
2
|
75' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2025
|
FC Juárez
2
CF Pachuca
2
|
85' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Necaxa
0
CF Pachuca
1
|
79' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2025
|
CF Pachuca
2
Atlético San Luis
1
|
75' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
24 Wrz
2025
|
Puebla
2
CF Pachuca
2
|
77' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2025
|
CF Pachuca
0
Club Querétaro
2
|
57' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
10 Wrz
2025
|
Ekwador
1
Argentyna
0
|
59' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.9 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 18. runda | |||||||
|
05 Wrz
2025
|
Paragwaj
0
Ekwador
0
|
70' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 17. runda | |||||||
|
01 Wrz
2025
|
Internacional
2
Fortaleza EC
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 22. kolejka | |||||||
|
21 Sie
2025
|
Internacional
0
Flamengo
2
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 1/16 finału | |||||||
|
17 Sie
2025
|
Internacional
1
Flamengo
3
|
63' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 20. kolejka | |||||||
|
14 Sie
2025
|
Flamengo
1
Internacional
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 1/16 finału | |||||||
|
09 Sie
2025
|
RB Bragantino
1
Internacional
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 19. kolejka | |||||||
|
07 Sie
2025
|
Fluminense
1
Internacional
1
|
17' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Puchar Brazylii 2025, 1/16 finału | |||||||
|
04 Sie
2025
|
Internacional
1
Sao Paulo
2
|
64' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 18. kolejka | |||||||
|
31 Lip
2025
|
Internacional
1
Fluminense
2
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Brazylii 2025, 1/16 finału | |||||||
|
24 Lip
2025
|
Santos
1
Internacional
2
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 16. kolejka | |||||||
|
20 Lip
2025
|
Internacional
1
Ceará
0
|
13' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 15. kolejka | |||||||
|
12 Lip
2025
|
Internacional
1
Vitoria
0
|
29' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 13. kolejka | |||||||
|
13 Cze
2025
|
Atletico-MG
2
Internacional
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 12. kolejka | |||||||
|
11 Cze
2025
|
Peru
0
Ekwador
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 16. runda | |||||||
|
09 Maj
2025
|
Atletico Nacional
3
Internacional
1
|
37' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 4. runda | |||||||
|
03 Maj
2025
|
Corinthians
4
Internacional
2
|
63' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 7. kolejka | |||||||
|
30 Kwi
2025
|
Internacional
1
Maracanã
0
|
67' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Brazylii 2025, 3. runda | |||||||
|
26 Kwi
2025
|
Internacional
3
Juventude
1
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 6. kolejka | |||||||
|
23 Kwi
2025
|
Internacional
3
Club Nacional
3
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 3. runda | |||||||
|
20 Kwi
2025
|
Gremio
1
Internacional
1
|
73' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 5. kolejka | |||||||
|
17 Kwi
2025
|
Internacional
0
Palmeiras
1
|
90' |
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 4. kolejka | |||||||
|
14 Kwi
2025
|
Fortaleza EC
0
Internacional
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 3. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
2025
|
Internacional
3
Atletico Nacional
0
|
78' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 2. runda | |||||||
|
06 Kwi
2025
|
Internacional
3
Cruzeiro
0
|
71' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 2. kolejka | |||||||
|
04 Kwi
2025
|
Bahia
1
Internacional
1
|
30' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 1. runda | |||||||
|
30 Mar
2025
|
Flamengo
1
Internacional
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 1. kolejka | |||||||
|
26 Mar
2025
|
Chile
0
Ekwador
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 14. runda | |||||||
|
21 Mar
2025
|
Ekwador
2
Wenezuela
1
|
84' |
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 13. runda | |||||||
|
01 Gru
2024
|
Flamengo
3
Internacional
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 36. kolejka | |||||||
|
24 Lis
2024
|
Internacional
4
RB Bragantino
1
|
17' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 35. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2024
|
Vasco da Gama
0
Internacional
1
|
21' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 34. kolejka | |||||||
|
20 Lis
2024
|
Kolumbia
0
Ekwador
1
|
45' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 12. runda | |||||||
|
15 Lis
2024
|
Ekwador
4
Boliwia
0
|
68' |
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 11. runda | |||||||
|
08 Lis
2024
|
Internacional
2
Fluminense
0
|
4' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 33. kolejka | |||||||
|
06 Lis
2024
|
Internacional
2
Criciuma
0
|
15' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 32. kolejka | |||||||
|
27 Paź
2024
|
Atletico-MG
1
Internacional
3
|
7' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 31. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Internacional
1
Gremio
0
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 30. kolejka | |||||||
|
16 Paź
2024
|
Urugwaj
0
Ekwador
0
|
59' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 10. runda | |||||||
|
10 Paź
2024
|
Ekwador
0
Paragwaj
0
|
77' |
0 goli
5 strzałów (3 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 9. runda | |||||||
|
06 Paź
2024
|
Corinthians
2
Internacional
2
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 29. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
2024
|
RB Bragantino
2
Internacional
2
|
14' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 16. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
2024
|
Sao Paulo
1
Internacional
3
|
11' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 27. kolejka | |||||||
|
17 Wrz
2024
|
Internacional
3
Cuiaba
0
|
11' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 26. kolejka | |||||||
|
10 Wrz
2024
|
Ekwador
1
Peru
0
|
67' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 8. runda | |||||||
|
07 Wrz
2024
|
Brazylia
1
Ekwador
0
|
68' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 7. runda | |||||||
|
01 Wrz
2024
|
Juventude
1
Internacional
3
|
26' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 25. kolejka | |||||||
|
29 Sie
2024
|
Cruzeiro
0
Internacional
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 5. kolejka | |||||||
|
26 Sie
2024
|
Internacional
1
Cruzeiro
0
|
13' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 24. kolejka | |||||||
|
18 Sie
2024
|
Atletico Goianiense
1
Internacional
0
|
61' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 23. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2024
|
Internacional
2
Atletico Paranaense
2
|
72' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 22. kolejka | |||||||
|
04 Sie
2024
|
Internacional
1
Palmeiras
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 21. kolejka | |||||||
|
24 Lip
2024
|
Internacional
1
Rosario Central
1
|
90' |
0 goli
6 strzałów (5 celnych)
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
13 Lip
2024
|
Juventude
1
Internacional
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| Puchar Brazylii 2024 | |||||||
|
16 Cze
2024
|
Ekwador
2
Honduras
1
|
77' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2023/2024 | |||||||
|
07 Gru
2023
|
Internacional
3
Botafogo
1
|
32' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2023 | |||||||
|
02 Gru
2023
|
Corinthians
1
Internacional
2
|
89' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Serie A (Brazylia) 2023 | |||||||
|
30 Lis
2023
|
Cuiaba
0
Internacional
2
|
83' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2023 | |||||||
|
26 Lis
2023
|
Internacional
1
RB Bragantino
0
|
45' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2023 | |||||||
|
08 Lis
2023
|
Internacional
0
Fluminense
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2023 | |||||||
|
05 Lis
2023
|
Cruzeiro
1
Internacional
2
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2023 | |||||||
|
27 Paź
2023
|
Vasco da Gama
1
Internacional
2
|
86' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2023 | |||||||
|
22 Paź
2023
|
Internacional
7
Santos
1
|
65' |
2 gole
· 29% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2023 | |||||||
|
18 Paź
2023
|
Ekwador
0
Kolumbia
0
|
88' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 4. runda | |||||||
|
13 Paź
2023
|
Boliwia
1
Ekwador
2
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 3. runda | |||||||
|
08 Paź
2023
|
Internacional
3
Gremio
2
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2023 | |||||||
|
05 Paź
2023
|
Internacional
1
Fluminense
2
|
90' |
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
01 Paź
2023
|
Internacional
0
Atletico-MG
2
|
11' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2023 | |||||||
|
22 Wrz
2023
|
Atletico Paranaense
2
Internacional
1
|
12' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2023 | |||||||
|
12 Wrz
2023
|
Ekwador
2
Urugwaj
1
|
89' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 2. runda | |||||||
|
08 Wrz
2023
|
Argentyna
1
Ekwador
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 1. runda | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
Goias
0
Internacional
0
|
80' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2023 | |||||||
|
26 Sie
2023
|
Flamengo
0
Internacional
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Serie A (Brazylia) 2023 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Internacional
0
Fortaleza EC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2023 | |||||||
|
13 Sie
2023
|
Botafogo
3
Internacional
1
|
77' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2023 | |||||||
|
09 Sie
2023
|
Internacional
(9)
2
River Plate
(8)
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
Internacional
2
Corinthians
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2023 | |||||||
|
23 Lip
2023
|
RB Bragantino
0
Internacional
0
|
90' |
0 goli
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2023 | |||||||
|
09 Lip
2023
|
Fluminense
2
Internacional
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2023 | |||||||
|
21 Cze
2023
|
Ekwador
3
Kostaryka
1
|
79' |
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2023 | |||||||
|
30 Maj
2023
|
Fenerbahce
2
Antalyaspor
0
|
68' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Super Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
18 Maj
2023
|
Fenerbahce
3
Trabzonspor
1
|
72' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Super Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
07 Maj
2023
|
Giresunspor
1
Fenerbahce
1
|
60' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Super Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
29 Kwi
2023
|
Sivasspor
1
Fenerbahce
3
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Super Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
15 Kwi
2023
|
Fenerbahce
2
Ankaragucu
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | ||
| Super Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
10 Kwi
2023
|
Fatih Karagümrük
1
Fenerbahce
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Super Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
19 Mar
2023
|
Alanyaspor
1
Fenerbahce
3
|
90' |
2 gole
· 67% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 6.4 | ||
| Super Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
09 Mar
2023
|
Sevilla
2
Fenerbahce
0
|
82' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Europy 2022/2023 | |||||||
|
25 Lut
2023
|
Fenerbahce
4
Konyaspor
0
|
90' |
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| Super Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
02 Lut
2023
|
Adana Demirspor
1
Fenerbahce
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Super Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
23 Sty
2023
|
Ümraniyespor
1
Fenerbahce
2
|
90' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Super Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
15 Sty
2023
|
Gaziantep
1
Fenerbahce
2
|
90' |
2 gole
· 100% goli drużyny
8 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | ||
| Super Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
08 Sty
2023
|
Fenerbahce
0
Galatasaray
3
|
21' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Super Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
24 Gru
2022
|
Trabzonspor
2
Fenerbahce
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Super Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
20 Lis
2022
|
Katar
0
Ekwador
2
|
77' |
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Mistrzostwa Świata 2022 | |||||||
|
12 Lis
2022
|
Fenerbahce
1
Giresunspor
2
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 5.7 | ||
| Super Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
07 Lis
2022
|
Fenerbahce
1
Sivasspor
0
|
89' |
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.6 | ||
| Super Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
03 Lis
2022
|
Dynamo Kijów
0
Fenerbahce
2
|
64' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga Europy 2022/2023 | |||||||
|
30 Paź
2022
|
İstanbulspor
2
Fenerbahce
5
|
24' |
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Super Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
27 Paź
2022
|
Fenerbahce
3
Rennes
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Liga Europy 2022/2023 | |||||||
|
17 Paź
2022
|
Ankaragucu
0
Fenerbahce
3
|
66' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.0 | ||
| Super Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
06 Paź
2022
|
Fenerbahce
2
AEK Larnaca
0
|
18' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Europy 2022/2023 | |||||||
|
23 Wrz
2022
|
Arabia Saudyjska
0
Ekwador
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
18 Wrz
2022
|
Fenerbahce
5
Alanyaspor
0
|
86' |
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Super Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
25 Sie
2022
|
Fenerbahce
4
Austria Wiedeń
1
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2022/2023 | |||||||
|
18 Sie
2022
|
Austria Wiedeń
0
Fenerbahce
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2022/2023 | |||||||
|
15 Sie
2022
|
Kasımpaşa
0
Fenerbahce
6
|
69' |
2 gole
· 33% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | ||
| Super Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
11 Sie
2022
|
FC Slovacko
1
Fenerbahce
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2022/2023 | |||||||
|
08 Sie
2022
|
Fenerbahce
3
Ümraniyespor
3
|
63' |
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Super Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
04 Sie
2022
|
Fenerbahce
3
FC Slovacko
0
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2022/2023 | |||||||
|
27 Lip
2022
|
Fenerbahce
1
Dynamo Kijów
2
|
77' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga Mistrzów 2022/2023 | |||||||
|
20 Lip
2022
|
Dynamo Kijów
0
Fenerbahce
0
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2022/2023 | |||||||
|
12 Cze
2022
|
Ekwador
1
Wyspy Zielonego Przylądka
0
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
21 Maj
2022
|
Yeni Malatyaspor
0
Fenerbahce
5
|
26' |
2 gole
· 40% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | ||
| Super Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
15 Maj
2022
|
Fenerbahce
0
Fatih Karagümrük
0
|
15' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Super Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
08 Maj
2022
|
Beşiktaş
1
Fenerbahce
1
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Super Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
29 Kwi
2022
|
Fenerbahce
3
Gaziantep
2
|
16' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Super Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
22 Kwi
2022
|
Çaykur Rizespor
0
Fenerbahce
6
|
26' |
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Super Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
30 Mar
2022
|
Ekwador
1
Argentyna
1
|
31' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd. 2020/2022 | |||||||
|
25 Mar
2022
|
Paragwaj
3
Ekwador
1
|
58' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd. 2020/2022 | |||||||
|
20 Lut
2022
|
Fenerbahce
2
Hatayspor
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Super Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
17 Lut
2022
|
Fenerbahce
2
Slavia Praga
3
|
74' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Konferencji 2021/2022 | |||||||
|
12 Lut
2022
|
Giresunspor
1
Fenerbahce
2
|
89' |
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Super Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
08 Lut
2022
|
Fenerbahce
0
Kayserispor
1
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Turcji 2021/2022 | |||||||
|
05 Lut
2022
|
Fenerbahce
0
İstanbul Başakşehir
1
|
25' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Super Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
27 Sty
2022
|
Ekwador
1
Brazylia
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd. 2020/2022 | |||||||
|
22 Sty
2022
|
Sivasspor
1
Fenerbahce
1
|
80' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | ||
| Super Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
19 Sty
2022
|
Fenerbahce
2
Altay
1
|
45' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Super Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
10 Sty
2022
|
Fenerbahce
1
Adana Demirspor
2
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | ||
| Super Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
26 Gru
2021
|
Fenerbahce
2
Yeni Malatyaspor
0
|
22' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | ||
| Super Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
30 Paź
2021
|
Konyaspor
2
Fenerbahce
1
|
81' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Super Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
24 Paź
2021
|
Fenerbahce
1
Alanyaspor
2
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Super Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
21 Paź
2021
|
Fenerbahce
2
Antwerp
2
|
90' |
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga Europy 2021/2022 | |||||||
|
17 Paź
2021
|
Trabzonspor
3
Fenerbahce
1
|
62' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Super Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
10 Paź
2021
|
Wenezuela
2
Ekwador
1
|
65' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd. 2020/2022 | |||||||
|
03 Paź
2021
|
Fenerbahce
2
Kasımpaşa
1
|
34' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Super Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
30 Wrz
2021
|
Fenerbahce
0
Olympiakos
3
|
75' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Liga Europy 2021/2022 | |||||||
|
19 Wrz
2021
|
İstanbul Başakşehir
2
Fenerbahce
0
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Super Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
12 Wrz
2021
|
Fenerbahce
1
Sivasspor
1
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Super Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
10 Wrz
2021
|
Urugwaj
1
Ekwador
0
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd. 2020/2022 | |||||||
|
02 Wrz
2021
|
Ekwador
2
Paragwaj
0
|
80' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd. 2020/2022 | |||||||
|
29 Sie
2021
|
Altay
0
Fenerbahce
2
|
63' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Super Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
26 Sie
2021
|
HJK Helsinki
2
Fenerbahce
5
|
81' |
3 gole
· 60% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | – | ||
| Liga Europy 2021/2022 | |||||||
|
15 Maj
2021
|
Kayserispor
1
Fenerbahce
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | ||
| Super Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
08 Maj
2021
|
Ankaragucu
1
Fenerbahce
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Super Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
03 Maj
2021
|
Fenerbahce
3
Erzurum BB
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Super Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
29 Kwi
2021
|
Alanyaspor
0
Fenerbahce
0
|
89' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Super Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
28 Lut
2021
|
Trabzonspor
0
Fenerbahce
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Super Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
06 Lut
2021
|
Fenerbahce
0
Galatasaray
1
|
63' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Super Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
02 Lut
2021
|
Hatayspor
1
Fenerbahce
2
|
66' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Super Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
25 Sty
2021
|
Fenerbahce
3
Kayserispor
0
|
67' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Super Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
13 Paź
2020
|
Ekwador
4
Urugwaj
2
|
69' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.6 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd. 2020/2022 | |||||||
|
09 Paź
2020
|
Argentyna
1
Ekwador
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd. 2020/2022 | |||||||
|
27 Wrz
2020
|
Galatasaray
0
Fenerbahce
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Super Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
21 Wrz
2020
|
Fenerbahce
0
Hatayspor
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Super Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
07 Mar
2020
|
Puebla
0
Tigres UANL
0
|
70' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
01 Mar
2020
|
Tigres UANL
3
UNAM Pumas
0
|
67' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
23 Lut
2020
|
CD Cruz Azul
2
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
26 Sty
2020
|
Tigres UANL
2
Atlas
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
19 Sty
2020
|
Club América
1
Tigres UANL
0
|
94' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
12 Sty
2020
|
Tigres UANL
0
Atlético San Luis
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
02 Gru
2019
|
Tigres UANL
2
Club América
4
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
29 Lis
2019
|
Club América
1
Tigres UANL
2
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
25 Lis
2019
|
FC Juárez
1
Tigres UANL
2
|
37' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
10 Lis
2019
|
Tigres UANL
0
CF Pachuca
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
06 Paź
2019
|
Tigres UANL
4
Santos Laguna
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
29 Wrz
2019
|
CF Monterrey
0
Tigres UANL
2
|
65' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
25 Wrz
2019
|
Tigres UANL
0
Puebla
1
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
14 Wrz
2019
|
Club Tijuana
1
Tigres UANL
1
|
11' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
28 Sie
2019
|
Atlas
1
Tigres UANL
1
|
98' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
25 Sie
2019
|
Tigres UANL
1
Club América
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
11 Sie
2019
|
Tigres UANL
3
Necaxa
1
|
95' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
04 Sie
2019
|
UNAM Pumas
0
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
21 Lip
2019
|
Tigres UANL
4
Mazatlán
2
|
53' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
27 Maj
2019
|
Club León
0
Tigres UANL
0
|
28' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
16 Maj
2019
|
CF Monterrey
1
Tigres UANL
0
|
63' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
12 Maj
2019
|
Tigres UANL
1
CF Pachuca
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
09 Maj
2019
|
CF Pachuca
1
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
14 Kwi
2019
|
Lobos BUAP
0
Tigres UANL
3
|
77' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
07 Kwi
2019
|
Tigres UANL
2
UNAM Pumas
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
17 Mar
2019
|
Tigres UANL
4
Club Querétaro
1
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
03 Mar
2019
|
Tigres UANL
3
CF Pachuca
0
|
87' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
23 Lut
2019
|
Atlas
0
Tigres UANL
1
|
66' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
17 Lut
2019
|
Tigres UANL
3
Necaxa
2
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
09 Lut
2019
|
Veracruz
0
Tigres UANL
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
03 Lut
2019
|
Tigres UANL
2
Santos Laguna
1
|
79' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
13 Sty
2019
|
Club Tijuana
0
Tigres UANL
3
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
02 Gru
2018
|
UNAM Pumas
3
Tigres UANL
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
30 Lis
2018
|
Tigres UANL
2
UNAM Pumas
1
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
03 Lis
2018
|
Mazatlán
0
Tigres UANL
2
|
45' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
28 Paź
2018
|
Tigres UANL
2
Lobos BUAP
2
|
6' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
21 Paź
2018
|
UNAM Pumas
3
Tigres UANL
3
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
07 Paź
2018
|
Tigres UANL
2
Club América
3
|
19' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
30 Wrz
2018
|
Club Querétaro
0
Tigres UANL
2
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
16 Wrz
2018
|
CF Pachuca
1
Tigres UANL
1
|
23' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
02 Wrz
2018
|
Tigres UANL
3
Atlas
1
|
28' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
20 Sie
2018
|
Santos Laguna
3
Tigres UANL
1
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
04 Maj
2018
|
Tigres UANL
2
Santos Laguna
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
29 Kwi
2018
|
Tigres UANL
2
CF Monterrey
2
|
68' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
08 Kwi
2018
|
Toluca
1
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
01 Kwi
2018
|
Tigres UANL
4
Club León
1
|
76' |
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
18 Mar
2018
|
Guadalajara Chivas
0
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
6 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
11 Mar
2018
|
Tigres UANL
1
Club Tijuana
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
18 Lut
2018
|
Tigres UANL
2
Atlas
0
|
72' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
14 Lut
2018
|
Lobos BUAP
0
Tigres UANL
0
|
12' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
04 Lut
2018
|
UNAM Pumas
2
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
21 Sty
2018
|
Club Querétaro
0
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
14 Sty
2018
|
Tigres UANL
2
Santos Laguna
1
|
63' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
03 Gru
2017
|
Tigres UANL
3
Club América
0
|
90' |
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
19 Lis
2017
|
CF Monterrey
2
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
06 Lis
2017
|
Tigres UANL
1
Necaxa
0
|
82' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
02 Lis
2017
|
Atlas
1
Tigres UANL
1
|
68' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
29 Paź
2017
|
CD Cruz Azul
1
Tigres UANL
2
|
83' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
22 Paź
2017
|
Tigres UANL
3
Toluca
0
|
90' |
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
18 Paź
2017
|
Tigres UANL
1
Veracruz
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
15 Paź
2017
|
Club León
1
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
01 Paź
2017
|
Tigres UANL
1
Guadalajara Chivas
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
16 Wrz
2017
|
Mazatlán
3
Tigres UANL
3
|
68' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
24 Sie
2017
|
Club América
2
Tigres UANL
2
|
90' |
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
20 Sie
2017
|
Tigres UANL
2
UNAM Pumas
0
|
7' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
13 Sie
2017
|
CF Pachuca
2
Tigres UANL
1
|
16' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
31 Lip
2017
|
Santos Laguna
1
Tigres UANL
1
|
77' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
30 Lip
2017
|
CF Pachuca
0
Club América
2
|
87' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
06 Maj
2017
|
Swansea City
1
Everton
0
|
25' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
30 Kwi
2017
|
Everton
0
Chelsea
3
|
72' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
18 Mar
2017
|
Everton
4
Hull City
0
|
13' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
02 Sty
2017
|
Everton
3
Southampton
0
|
29' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
10 Gru
2016
|
Watford
3
Everton
2
|
19' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
04 Gru
2016
|
Everton
1
Manchester United
1
|
22' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
27 Lis
2016
|
Southampton
1
Everton
0
|
7' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
24 Wrz
2016
|
AFC Bournemouth
1
Everton
0
|
9' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
15 Maj
2016
|
Stoke City
2
West Ham United
1
|
23' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
07 Maj
2016
|
West Ham United
1
Swansea City
4
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
17 Kwi
2016
|
Leicester City
2
West Ham United
2
|
18' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
02 Kwi
2016
|
West Ham United
2
Crystal Palace
2
|
21' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
13 Lut
2016
|
Norwich City
2
West Ham United
2
|
62' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
02 Sty
2016
|
West Ham United
2
Liverpool
0
|
64' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
28 Gru
2015
|
West Ham United
2
Southampton
1
|
86' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
26 Gru
2015
|
Aston Villa
1
West Ham United
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
07 Lis
2015
|
West Ham United
1
Everton
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
02 Maj
2015
|
West Ham United
1
Burnley
0
|
82' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Premier League 2014/2015 | |||||||
|
25 Kwi
2015
|
Queens Park Rangers
0
West Ham United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Premier League 2014/2015 | |||||||
|
19 Kwi
2015
|
Manchester City
2
West Ham United
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Premier League 2014/2015 | |||||||
|
11 Kwi
2015
|
West Ham United
1
Stoke City
1
|
78' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Premier League 2014/2015 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Enner Valencia ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.71, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.20.
W ostatnich 10 meczach Enner Valencia 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.71, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.99.
W jakiej formie jest Enner Valencia?
Enner Valencia jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.20 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.78). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Enner Valencia w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Enner Valencia rozegrał w barwach Boca Juniors w CONMEBOL Copa Sudamericana 5 meczów, w Liga Profesional (Argentyna) 9 meczów oraz w Pucharze Argentyny 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Ekwadoru. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 1 005 minut. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Enner Valencia - zarobki
Enner Valencia gra w Boca Juniors na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Enner Valencia w Boca Juniors (2025/26)
| Rocznie | 1,1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 90 tys. € |
| Tygodniowo | 21 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Enner Valencia w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,1 mln € |
| 2025 |
|
2,4 mln € |
| 2024 |
|
2,4 mln € |
| 2023 |
|
2,4 mln € |
| 2022/23 |
|
1,8 mln € |
| 2021/22 |
|
1,8 mln € |
| 2020/21 |
|
2 mln € |
| 2019/20 |
|
1,1 mln € |
| 2018/19 |
|
1,1 mln € |
| 2017/18 |
|
1,1 mln € |
| 2016/17 |
|
2,4 mln € |
| 2015/16 |
|
2,5 mln € |
| 2014/15 |
|
2,8 mln € |
| 2013/14 |
|
546 tys. € |
Enner Valencia - kontuzje
W trakcie kariery Enner Valencia zanotował 22 kontuzje, przez które opuścił łącznie 82 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Enner Valencia
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
21.11.25 – 15.02.26 (87 dni)
CF Pachuca opuszczone: 7 meczów
-
Problemy z udem
24.07.25 – 31.07.25 (8 dni)
Internacional opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
08.05.25 – 07.06.25 (31 dni)
Internacional opuszczone: 8 meczów
-
Problemy ze zginaczem biodra
13.07.24 – 21.07.24 (9 dni)
Internacional opuszczone: 2 mecze
-
Uraz stopy
31.03.24 – 27.05.24 (58 dni)
Internacional opuszczone: 7 meczów
-
Stłuczenie
25.02.24 – 07.03.24 (12 dni)
Internacional opuszczone: 2 mecze
-
Uraz głowy
28.04.23 – 05.05.23 (8 dni)
Fenerbahce opuszczone: 1 mecz
-
Uraz łąkotki
18.03.23 – 28.03.23 (11 dni)
Ekwador opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
25.12.22 – 03.01.23 (10 dni)
Fenerbahce opuszczone: 2 mecze
- Uraz kolana 28.11.22 – 15.12.22 (18 dni)
-
Uraz stopy
27.02.22 – 13.03.22 (15 dni)
Fenerbahce opuszczone: 2 mecze
-
Choroba
13.01.22 – 15.01.22 (3 dni)
Fenerbahce opuszczone: 1 mecz
-
Braki w przygotowaniu
05.12.21 – 14.12.21 (10 dni)
Fenerbahce opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kostki
29.10.21 – 05.12.21 (38 dni)
Fenerbahce opuszczone: 9 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
11.08.21 – 20.08.21 (10 dni)
Fenerbahce opuszczone: 2 mecze
-
Zerwanie mięśnia
06.12.20 – 27.12.20 (22 dni)
Fenerbahce opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
10.11.20 – 13.11.20 (4 dni)
Ekwador opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
13.02.16 – 09.03.16 (26 dni)
West Ham United opuszczone: 4 mecze
-
Uraz kostki
08.11.15 – 09.12.15 (32 dni)
West Ham United opuszczone: 5 meczów
-
Uraz łydki
30.07.15 – 15.10.15 (78 dni)
West Ham United opuszczone: 13 meczów
-
Uraz palca stopy
10.03.15 – 09.04.15 (31 dni)
West Ham United opuszczone: 5 meczów
-
Uraz kolana
20.11.14 – 04.12.14 (15 dni)
West Ham United opuszczone: 2 mecze
Czy Enner Valencia ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Enner Valencia nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Enner Valencia to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 87 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Enner Valencia - trofea
W trakcie kariery Enner Valencia zdobył 11 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Enner Valencia
Jakie trofea zdobył Enner Valencia?
Enner Valencia zdobył w karierze 11 trofeów — 7 drużynowych i 4 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Tigres UANL — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 4 razy.
Enner Valencia - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Enner Valencia wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Enner Valencia na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Enner Valencia
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 19.05.2026 | 36 |
|
1 mln € |
| 28.12.2025 | 36 |
|
1,5 mln € |
| 05.06.2025 | 35 |
|
1,7 mln € |
| 08.12.2024 | 35 |
|
2 mln € |
| 16.06.2024 | 34 |
|
2,5 mln € |
| 27.03.2024 | 34 |
|
2,8 mln € |
| 10.12.2023 | 34 |
|
3 mln € |
| 07.06.2023 | 33 |
|
3,8 mln € |
| 13.03.2023 | 33 |
|
3,8 mln € |
| 26.10.2022 | 32 |
|
3 mln € |
| 31.05.2022 | 32 |
|
2,4 mln € |
| 30.03.2022 | 32 |
|
2,9 mln € |
| 03.01.2022 | 32 |
|
3,5 mln € |
| 11.10.2021 | 31 |
|
3,8 mln € |
| 20.05.2021 | 31 |
|
3 mln € |
| 15.03.2021 | 31 |
|
2,3 mln € |
| 22.12.2020 | 31 |
|
1,8 mln € |
| 11.10.2020 | 30 |
|
2 mln € |
| 26.06.2020 | 30 |
|
2,5 mln € |
| 07.04.2020 | 30 |
|
2,8 mln € |
| 09.01.2020 | 30 |
|
3,5 mln € |
| 12.08.2019 | 29 |
|
4,5 mln € |
| 07.02.2019 | 29 |
|
4,5 mln € |
| 22.08.2018 | 28 |
|
4,5 mln € |
| 09.04.2018 | 28 |
|
6 mln € |
| 27.06.2017 | 27 |
|
10 mln € |
| 19.02.2017 | 27 |
|
10 mln € |
| 31.07.2016 | 26 |
|
10 mln € |
| 08.02.2016 | 26 |
|
11 mln € |
| 30.06.2015 | 25 |
|
11 mln € |
| 11.02.2015 | 25 |
|
10 mln € |
| 11.08.2014 | 24 |
|
10 mln € |
| 26.12.2013 | 24 |
|
1,6 mln € |
| 10.07.2013 | 23 |
|
900 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Enner Valencia?
Wycena Enner Valencia wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Enner Valencia wyceniano na 11 mln €, a najniżej na 900 tys. €.