Forma w lidze
Lanus w tabeli
5. miejsce / 20 punktów Play-offy
Strata do lidera: 6 punktów
Przewaga nad 9. miejscem: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez porażki
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
8:6 bramki
1,14 gola/mecz
7 pkt
7:3 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Lanus
Wartość drużyny: 14 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 6 bramek | Argentyna | 21 | napastnik | 22 | 6 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Argentyna | 36 | napastnik | 28 | 750 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,20 średnia ocena | Argentyna | 27 | napastnik | 5 | 6 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2430 minut | Argentyna | 33 | bramkarz | 29 | 3 mln € |
Skład i oceny Lanus w ostatnim meczu 4-2-3-1


Zmiany
- 67' A. Wlk → Y. Valois
- 67' L. Besozzi → M. Sepulveda
- 81' M. Moreno → R. Carrera
- 81' E. Salvio → Gonzalo Thomas Lobos
- 90' D. Medina → Gonzalo German Perez Corbalan
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Instituto Cordoba
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 10 |
2
|
Boca Juniors
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
| ··· | |||||||
12
|
Deportivo Riestra
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
13
|
Lanus
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
14
|
Platense
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:6 | 1 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estudiantes L.P.
|
16 | 9 | 4 | 3 | 19:7 | 31 |
2
|
Boca Juniors
|
16 | 8 | 6 | 2 | 22:9 | 30 |
| ··· | |||||||
5
|
Independiente
|
16 | 6 | 6 | 4 | 24:20 | 24 |
6
|
Lanus
|
16 | 6 | 6 | 4 | 18:15 | 24 |
7
|
San Lorenzo
|
16 | 5 | 7 | 4 | 14:14 | 22 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Newell's
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Lanus
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Velez Sarsfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
San Lorenzo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Independiente
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Instituto Cordoba
|
12 | 8 | 2 | 2 | 19:10 | 26 |
2
|
Defensa Y Justicia
|
12 | 7 | 3 | 2 | 18:11 | 24 |
3
|
Boca Juniors
|
12 | 5 | 6 | 1 | 19:13 | 21 |
4
|
Velez Sarsfield
|
12 | 5 | 6 | 1 | 17:13 | 21 |
5
|
Lanus
|
12 | 6 | 2 | 4 | 15:9 | 20 |
6
|
Gimnasia M.
|
12 | 6 | 2 | 4 | 15:12 | 20 |
Wyniki Lanus
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Lanus
2
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Newell's
0
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
|
|
22 Wrz Koniec
|
Lanus
2
Estudiantes L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
Terminarz Lanus
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 22:30
|
Platense
Lanus
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
|
|
24 Paź 19:45
|
Banfield
Lanus
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
|
|
02 Lis 00:45
|
Lanus
Gimnasia M.
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
Ostatnie transfery Lanus
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Lis 2026 |
![]() |
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Argentyna |
|
7 mln € | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Argentyna |
|
wypożyczenie |
Lanus to klub piłkarski z Argentyny występujący w Liga Profesional (Argentyna). Swoim domowym obiektem jest Estadio Ciudad de Lanús - Néstor Díaz Pérez, który może pomieścić 46 619 widzów. Zespół prowadzi Mauricio Pellegrino. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 14 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Lanus?
Klub piłkarski Lanus zdobył w swojej historii 14 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Primera Nacional oraz Copa Sudamericana. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Argentyny, Recopa Sudamericana, Superpuchar Argentyny, Copa Bicentenario, Copa CONMEBOL oraz Copa Campeonato.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Lanus w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Lanus trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 2 mln €, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 16,1 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Yoshan Valois z Deportivo Pasto za 1,1 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Rodrigo Castillo do Fluminense za 8,6 mln €.
Które miejsce zajmuje Lanus w tabeli Liga Profesional (Argentyna)?
Lanus zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) z dorobkiem 20 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Instituto Cordoba wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład Lanus?
W wyjściowym ustawieniu Lanus między słupkami staje N. Losada, a linię obrony najczęściej tworzą T. Guidara, C. Izquierdoz, Ronaldo Dejesus López oraz S. Marcich. W środku pola grają D. Medina, L. Besozzi, E. Salvio, A. Cardozo oraz F. Watson, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Wlk. Trener Mauricio Pellegrino ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Profesional (Argentyna) i pucharach.
Kiedy Lanus gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lanus to spotkanie z Platense, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 22:30 na obiekcie Estadio Ciudad de Vicente López w ramach Liga Profesional (Argentyna) (13. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lanus?
Ostatni mecz Lanus to wygrana z Velez Sarsfield 2:0 w Liga Profesional (Argentyna), 12 października 2026. Bramki zdobyli Marcich, Marchiori (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Lanus w tym sezonie?
Bilans Lanus w tym sezonie to 29 meczów i wynik 12-8-9 przy 33 zdobytych bramkach i 26 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Lanus w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Lanus w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Lanus
Lanus terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 22:30
|
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
Estadio Ciudad de Vicente López Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 19:45
|
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
Estadio Florencio Solá Wyjazd | – | |
|
02 Lis 00:45
|
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
Estadio Ciudad de Lanús - Néstor Díaz Pérez U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 22:00
|
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
Estadio Alfredo Terrera Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Lanus gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lanus to spotkanie z Platense, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 22:30 na obiekcie Estadio Ciudad de Vicente López w ramach Liga Profesional (Argentyna) (13. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Lanus w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Lanus w sezonie 2026.
Forma i bramki Lanus w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Lanus wyniki
Lanus ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 27 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 25 z 29 meczów, ze średnią 1,48 punktu. W pozostałych ustawieniach Lanus zdobywa 1,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lanus?
Ostatni mecz Lanus to wygrana z Velez Sarsfield 2:0 w Liga Profesional (Argentyna), 12 października 2026. Bramki zdobyli Marcich, Marchiori (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Lanus – tabela Liga Profesional (Argentyna)
Jakie miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) zajmuje Lanus w sezonie 2026.
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Instituto Cordoba
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
2
|
Boca Juniors
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
3
|
Velez Sarsfield
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 5 | |
4
|
Talleres Cordoba
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
5
|
Estudiantes L.P.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 2 | 4 | |
6
|
Gimnasia M.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
7
|
Union Santa Fe
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
8
|
San Lorenzo
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
9
|
Independiente
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
10
|
Newell's
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
11
|
Defensa Y Justicia
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
12
|
Deportivo Riestra
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
13
|
Lanus
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
14
|
Platense
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:6 | -5 | 1 | |
15
|
Central Cordoba de Santiago
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Instituto Cordoba
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
2
|
Boca Juniors
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
3
|
Velez Sarsfield
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 5 | |
4
|
Talleres Cordoba
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
5
|
Estudiantes L.P.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 2 | 4 | |
6
|
Gimnasia M.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
7
|
Union Santa Fe
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
8
|
San Lorenzo
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
9
|
Independiente
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
10
|
Newell's
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
11
|
Defensa Y Justicia
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
12
|
Deportivo Riestra
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
13
|
Lanus
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
14
|
Platense
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:6 | -5 | 1 | |
15
|
Central Cordoba de Santiago
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Instituto Cordoba
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 2 |
Talleres Cordoba
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 | |
| 3 |
Gimnasia M.
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 4 |
Defensa Y Justicia
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 5 |
Boca Juniors
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 6 |
Velez Sarsfield
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Union Santa Fe
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 8 |
San Lorenzo
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 9 |
Newell's
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 10 |
Lanus
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 | |
| 11 |
Estudiantes L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Independiente
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Deportivo Riestra
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Platense
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 | 0 | |
| 15 |
Central Cordoba de Santiago
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boca Juniors
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 6 | |
| 2 |
Instituto Cordoba
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
| 3 |
Velez Sarsfield
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
| 4 |
Estudiantes L.P.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 2 | 4 | |
| 5 |
Union Santa Fe
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 6 |
San Lorenzo
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
| 7 |
Independiente
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 8 |
Talleres Cordoba
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 9 |
Gimnasia M.
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 10 |
Newell's
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 11 |
Deportivo Riestra
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
| 12 |
Platense
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 13 |
Defensa Y Justicia
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 14 |
Lanus
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 15 |
Central Cordoba de Santiago
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estudiantes L.P.
|
16 | 9 | 4 | 3 | 19:7 | 12 | 31 | |
2
|
Boca Juniors
|
16 | 8 | 6 | 2 | 22:9 | 13 | 30 | |
3
|
Velez Sarsfield
|
16 | 7 | 7 | 2 | 18:12 | 6 | 28 | |
4
|
Talleres Cordoba
|
16 | 7 | 5 | 4 | 17:13 | 4 | 26 | |
5
|
Independiente
|
16 | 6 | 6 | 4 | 24:20 | 4 | 24 | |
6
|
Lanus
|
16 | 6 | 6 | 4 | 18:15 | 3 | 24 | |
7
|
San Lorenzo
|
16 | 5 | 7 | 4 | 14:14 | 0 | 22 | |
8
|
Union Santa Fe
|
16 | 5 | 6 | 5 | 24:20 | 4 | 21 | |
9
|
Instituto Cordoba
|
16 | 6 | 3 | 7 | 17:17 | 0 | 21 | |
10
|
Defensa Y Justicia
|
16 | 4 | 7 | 5 | 18:21 | -3 | 19 | |
11
|
Gimnasia M.
|
16 | 5 | 4 | 7 | 14:22 | -8 | 19 | |
12
|
Platense
|
16 | 3 | 7 | 6 | 10:15 | -5 | 16 | |
13
|
Central Cordoba de Santiago
|
16 | 4 | 4 | 8 | 11:21 | -10 | 16 | |
14
|
Newell's
|
16 | 3 | 6 | 7 | 15:27 | -12 | 15 | |
15
|
Deportivo Riestra
|
16 | 1 | 8 | 7 | 5:12 | -7 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estudiantes L.P.
|
16 | 9 | 4 | 3 | 19:7 | 12 | 31 | |
2
|
Boca Juniors
|
16 | 8 | 6 | 2 | 22:9 | 13 | 30 | |
3
|
Velez Sarsfield
|
16 | 7 | 7 | 2 | 18:12 | 6 | 28 | |
4
|
Talleres Cordoba
|
16 | 7 | 5 | 4 | 17:13 | 4 | 26 | |
5
|
Independiente
|
16 | 6 | 6 | 4 | 24:20 | 4 | 24 | |
6
|
Lanus
|
16 | 6 | 6 | 4 | 18:15 | 3 | 24 | |
7
|
San Lorenzo
|
16 | 5 | 7 | 4 | 14:14 | 0 | 22 | |
8
|
Union Santa Fe
|
16 | 5 | 6 | 5 | 24:20 | 4 | 21 | |
9
|
Instituto Cordoba
|
16 | 6 | 3 | 7 | 17:17 | 0 | 21 | |
10
|
Defensa Y Justicia
|
16 | 4 | 7 | 5 | 18:21 | -3 | 19 | |
11
|
Gimnasia M.
|
16 | 5 | 4 | 7 | 14:22 | -8 | 19 | |
12
|
Platense
|
16 | 3 | 7 | 6 | 10:15 | -5 | 16 | |
13
|
Central Cordoba de Santiago
|
16 | 4 | 4 | 8 | 11:21 | -10 | 16 | |
14
|
Newell's
|
16 | 3 | 6 | 7 | 15:27 | -12 | 15 | |
15
|
Deportivo Riestra
|
16 | 1 | 8 | 7 | 5:12 | -7 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Estudiantes L.P.
|
8 | 5 | 1 | 2 | 11:4 | 7 | 16 | |
| 2 |
Velez Sarsfield
|
8 | 4 | 3 | 1 | 9:6 | 3 | 15 | |
| 3 |
Independiente
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:9 | 6 | 15 | |
| 4 |
Boca Juniors
|
8 | 3 | 5 | 0 | 8:3 | 5 | 14 | |
| 5 |
Talleres Cordoba
|
7 | 4 | 1 | 2 | 9:5 | 4 | 13 | |
| 6 |
Lanus
|
8 | 3 | 4 | 1 | 9:5 | 4 | 13 | |
| 7 |
Union Santa Fe
|
8 | 3 | 4 | 1 | 11:5 | 6 | 13 | |
| 8 |
Instituto Cordoba
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 9 |
Gimnasia M.
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 13 | |
| 10 |
Central Cordoba de Santiago
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
| 11 |
San Lorenzo
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
| 12 |
Defensa Y Justicia
|
8 | 1 | 5 | 2 | 7:10 | -3 | 8 | |
| 13 |
Platense
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 8 | |
| 14 |
Deportivo Riestra
|
8 | 1 | 5 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
| 15 |
Newell's
|
8 | 1 | 4 | 3 | 6:10 | -4 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boca Juniors
|
8 | 5 | 1 | 2 | 14:6 | 8 | 16 | |
| 2 |
Estudiantes L.P.
|
8 | 4 | 3 | 1 | 8:3 | 5 | 15 | |
| 3 |
Velez Sarsfield
|
8 | 3 | 4 | 1 | 9:6 | 3 | 13 | |
| 4 |
Talleres Cordoba
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 5 |
Lanus
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 11 | |
| 6 |
San Lorenzo
|
8 | 2 | 5 | 1 | 4:3 | 1 | 11 | |
| 7 |
Defensa Y Justicia
|
8 | 3 | 2 | 3 | 11:11 | 0 | 11 | |
| 8 |
Independiente
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:11 | -2 | 9 | |
| 9 |
Union Santa Fe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:15 | -2 | 8 | |
| 10 |
Instituto Cordoba
|
8 | 2 | 2 | 4 | 6:9 | -3 | 8 | |
| 11 |
Platense
|
8 | 1 | 5 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 12 |
Newell's
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:17 | -8 | 8 | |
| 13 |
Gimnasia M.
|
8 | 1 | 3 | 4 | 5:14 | -9 | 6 | |
| 14 |
Central Cordoba de Santiago
|
8 | 0 | 3 | 5 | 1:12 | -11 | 3 | |
| 15 |
Deportivo Riestra
|
8 | 0 | 3 | 5 | 1:8 | -7 | 3 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Newell's
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
2
|
Lanus
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Velez Sarsfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
4
|
San Lorenzo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
Independiente
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Estudiantes L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Boca Juniors
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
8
|
Union Santa Fe
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
9
|
Talleres Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
10
|
Defensa Y Justicia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Instituto Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
12
|
Platense
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
13
|
Deportivo Riestra
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
14
|
Central Cordoba de Santiago
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
15
|
Gimnasia M.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Newell's
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
2
|
Lanus
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Velez Sarsfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
4
|
San Lorenzo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
Independiente
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Estudiantes L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Boca Juniors
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
8
|
Union Santa Fe
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
9
|
Talleres Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
10
|
Defensa Y Justicia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Instituto Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
12
|
Platense
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
13
|
Deportivo Riestra
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
14
|
Central Cordoba de Santiago
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
15
|
Gimnasia M.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Newell's
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 2 |
Lanus
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Velez Sarsfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
San Lorenzo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Independiente
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Estudiantes L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Boca Juniors
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
Union Santa Fe
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Talleres Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Defensa Y Justicia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Instituto Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Platense
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Deportivo Riestra
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Central Cordoba de Santiago
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Gimnasia M.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Newell's
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 2 |
Lanus
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Velez Sarsfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
San Lorenzo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Independiente
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Estudiantes L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Boca Juniors
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
Union Santa Fe
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Talleres Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Defensa Y Justicia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Instituto Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Platense
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Deportivo Riestra
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Central Cordoba de Santiago
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Gimnasia M.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Instituto Cordoba
|
12 | 8 | 2 | 2 | 19:10 | 9 | 26 | |
2
|
Defensa Y Justicia
|
12 | 7 | 3 | 2 | 18:11 | 7 | 24 | |
3
|
Boca Juniors
|
12 | 5 | 6 | 1 | 19:13 | 6 | 21 | |
4
|
Velez Sarsfield
|
12 | 5 | 6 | 1 | 17:13 | 4 | 21 | |
5
|
Lanus
|
12 | 6 | 2 | 4 | 15:9 | 6 | 20 | |
6
|
Gimnasia M.
|
12 | 6 | 2 | 4 | 15:12 | 3 | 20 | |
7
|
Independiente
|
12 | 5 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 18 | |
8
|
Newell's
|
12 | 4 | 5 | 3 | 11:9 | 2 | 17 | |
9
|
Estudiantes L.P.
|
12 | 4 | 2 | 6 | 15:13 | 2 | 14 | |
10
|
San Lorenzo
|
12 | 4 | 2 | 6 | 5:11 | -6 | 14 | |
11
|
Union Santa Fe
|
12 | 4 | 1 | 7 | 17:21 | -4 | 13 | |
12
|
Deportivo Riestra
|
12 | 2 | 5 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
13
|
Platense
|
12 | 2 | 5 | 5 | 12:18 | -6 | 11 | |
14
|
Central Cordoba de Santiago
|
12 | 2 | 4 | 6 | 10:16 | -6 | 10 | |
15
|
Talleres Cordoba
|
12 | 2 | 3 | 7 | 11:18 | -7 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Instituto Cordoba
|
12 | 8 | 2 | 2 | 19:10 | 9 | 26 | |
2
|
Defensa Y Justicia
|
12 | 7 | 3 | 2 | 18:11 | 7 | 24 | |
3
|
Boca Juniors
|
12 | 5 | 6 | 1 | 19:13 | 6 | 21 | |
4
|
Velez Sarsfield
|
12 | 5 | 6 | 1 | 17:13 | 4 | 21 | |
5
|
Lanus
|
12 | 6 | 2 | 4 | 15:9 | 6 | 20 | |
6
|
Gimnasia M.
|
12 | 6 | 2 | 4 | 15:12 | 3 | 20 | |
7
|
Independiente
|
12 | 5 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 18 | |
8
|
Newell's
|
12 | 4 | 5 | 3 | 11:9 | 2 | 17 | |
9
|
Estudiantes L.P.
|
12 | 4 | 2 | 6 | 15:13 | 2 | 14 | |
10
|
San Lorenzo
|
12 | 4 | 2 | 6 | 5:11 | -6 | 14 | |
11
|
Union Santa Fe
|
12 | 4 | 1 | 7 | 17:21 | -4 | 13 | |
12
|
Deportivo Riestra
|
12 | 2 | 5 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
13
|
Platense
|
12 | 2 | 5 | 5 | 12:18 | -6 | 11 | |
14
|
Central Cordoba de Santiago
|
12 | 2 | 4 | 6 | 10:16 | -6 | 10 | |
15
|
Talleres Cordoba
|
12 | 2 | 3 | 7 | 11:18 | -7 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Instituto Cordoba
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:5 | 6 | 16 | |
| 2 |
Defensa Y Justicia
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
| 3 |
Velez Sarsfield
|
6 | 4 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 14 | |
| 4 |
Gimnasia M.
|
6 | 4 | 2 | 0 | 9:3 | 6 | 14 | |
| 5 |
Boca Juniors
|
5 | 4 | 1 | 0 | 9:2 | 7 | 13 | |
| 6 |
Lanus
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:6 | 2 | 13 | |
| 7 |
Estudiantes L.P.
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:3 | 9 | 13 | |
| 8 |
Newell's
|
6 | 3 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 12 | |
| 9 |
San Lorenzo
|
6 | 4 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 12 | |
| 10 |
Union Santa Fe
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:10 | 1 | 9 | |
| 11 |
Deportivo Riestra
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 12 |
Talleres Cordoba
|
7 | 1 | 3 | 3 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 13 |
Independiente
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:9 | -6 | 5 | |
| 14 |
Central Cordoba de Santiago
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | |
| 15 |
Platense
|
6 | 0 | 4 | 2 | 5:10 | -5 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
| 2 |
Instituto Cordoba
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 3 |
Defensa Y Justicia
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 4 |
Boca Juniors
|
7 | 1 | 5 | 1 | 10:11 | -1 | 8 | |
| 5 |
Velez Sarsfield
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 6 |
Lanus
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 7 |
Platense
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 8 |
Gimnasia M.
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | -3 | 6 | |
| 9 |
Newell's
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:5 | -2 | 5 | |
| 10 |
Central Cordoba de Santiago
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | |
| 11 |
Union Santa Fe
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 12 |
Deportivo Riestra
|
6 | 0 | 3 | 3 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 13 |
Talleres Cordoba
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 14 |
San Lorenzo
|
6 | 0 | 2 | 4 | 1:7 | -6 | 2 | |
| 15 |
Estudiantes L.P.
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:10 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje Lanus w tabeli Liga Profesional (Argentyna)?
Lanus zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) z dorobkiem 20 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Instituto Cordoba wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Lanus w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Lanus na tle ligi w sezonie 2026.
Lanus na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 0,97
- Udane dryblingi / mecz 7,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,90
- Czyste konta 45%
- Odbiory / mecz 16,6
- Przechwyty / mecz 9,4
- Wybicia / mecz 26,4
- Zablokowane strzały / mecz 2,9
Strzelcy Lanus
-
Dylan Aquino 6

-
Yoshan Valois 4

-
Carlos Izquierdoz 3
-
Felipe Pena Biafore 3
-
Marcelino Moreno 3
-
Allan Wlk 3
Rozkład bramek w czasie
Bramki Lanus i rywali według minuty w ostatnich 29 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Lanus to 61–75 minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Platense - Lanus Po przerwie pada 73% bramek Lanus.Przebieg meczu Lanus i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 12-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 12 | 0-3-9 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 5-0-0 |
| Remis do przerwy | 20 | 7-7-6 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Lanus otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 12 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Lanus
91% bramek Lanus pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Lanus zdobywa w sezonie średnio 1,52 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie Lanus
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Lanus, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Lanus wygra mecz Platense - Lanus Lanus nie przegrywa od 5 meczów.Bramki w meczach Lanus
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 59%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 14%
- Powyżej 4,5 7%
- Powyżej 5,5 0%
W 38% meczów Lanus padają co najmniej trzy bramki, a w 34% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Platense - Lanus Powyżej 2,5 bramki padło w 38% meczów Lanus.Lanus – faule i karne
- Faule / mecz 12,4
- Faule rywali / mecz 10,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Lanus fauluje średnio 12,4 razy na mecz, a wymusza 10,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Lanus, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Lanus zdobywa 1,73 punktu na mecz wobec 1,29 na wyjeździe.
Lanus wygra mecz Platense - Lanus Lanus zdobywa u siebie 58% możliwych punktów, na wyjeździe 43%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 29 meczach Lanus ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 73% goli Lanus, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 29 meczów.
Lanus – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,6
Lanus oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Platense - Lanus Lanus oddaje 9,8 strzałów na mecz.Lanus – posiadanie piłki
- U siebie 55,1%
- Na wyjeździe 47,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 6 z 29
- Mecze z posiadaniem > 55% 12 z 29
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 12 z 29 meczów. Średnio Lanus utrzymuje przy piłce 51,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Lanus wygra mecz Platense - Lanus Lanus utrzymuje średnio 51,6% posiadania piłki.Lanus – podania
- Kluczowe / mecz 9,8
- Dośrodkowania / mecz 17,4
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 47%
Lanus wymienia średnio 452 podań na mecz przy celności 81%, z czego 9,8 to podania kluczowe.
Lanus – czyste konta
- U siebie 8 z 15
- Na wyjeździe 5 z 14
- Stracone / mecz 0,90
- Bez straty do przerwy 83%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 28%
Czyste konto Lanus to 45% meczów sezonu (13 z 29), z czego 8 w 15 meczach u siebie.
Lanus – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 76%
- Pow. 8,5 w meczu 45%
- Pow. 10,5 w meczu 31%
- Rożne u siebie / mecz 5,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
Lanus wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 45% spotkań.
Lanus – kartki
- Żółte kartki 68
- Pow. 3,5 kartki w meczu 69%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 45%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
Lanus ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Lanus – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Lanus według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 3-2-3 | 1,38 | 0,88 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–10) | 9 | 5-1-3 | 1,78 | 1,44 | 1,00 |
| Dołu tabeli (11–15) | 8 | 3-4-1 | 1,63 | 1,25 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Lanus zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–10), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Lanus na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,60 1,14 | 1,80 1,43 | 0,40 1,57 |
|
4.
|
2,33 1,17 | 1,50 1,33 | 0,83 1,33 |
|
5.
|
1,86 1,40 | 1,14 1,40 | 0,86 0,60 |
|
6.
|
2,33 1,00 | 1,50 1,00 | 0,50 1,50 |
|
7.
|
0,83 2,17 | 0,50 1,33 | 1,50 0,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Lanus
Skrajne wyniki i osiągnięcia Lanus w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Lanus - Newell's 5:0 Liga Profesional (Argentyna), 17.03.2026
- Najwyższa porażka Lanus - Boca Juniors 0:3 Liga Profesional (Argentyna), 5.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek San Lorenzo - Lanus 2:3, Liga Profesional (Argentyna), 23.01.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 11. minuta Wlk, Deportivo Riestra - Lanus 0:3, Liga Profesional (Argentyna), 15.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Marchiori, Lanus - Velez Sarsfield 2:0, Liga Profesional (Argentyna), 12.10.2026
Jakie statystyki ma Lanus w tym sezonie?
Bilans Lanus w tym sezonie to 29 meczów i wynik 12-8-9 przy 33 zdobytych bramkach i 26 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Lanus – zawodnicy
Jak wygląda kadra Lanus w sezonie 2026.
Skład i oceny Lanus w ostatnim meczu 4-2-3-1


Zmiany
- 67' A. Wlk → Y. Valois
- 67' L. Besozzi → M. Sepulveda
- 81' M. Moreno → R. Carrera
- 81' E. Salvio → Gonzalo Thomas Lobos
- 90' D. Medina → Gonzalo German Perez Corbalan
Kontuzje w kadrze Lanus
-
Marcelino Moreno Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 145 dniopuszczone: 13 meczów
-
Raul Loaiza Pomocnik Uraz mięśnia pauzuje od 198 dniopuszczone: 40 meczów
Kadra Lanus
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
36 | Argentyna | 750 tys. € | 554 tys. € | 28 | 233% | 2 | 6 | 1 946' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
23 | Paragwaj | 200 tys. € | – | 12 | 100% | 3 | 0 | 703' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
22 | Kolumbia | 3 mln € | 134 tys. € | 21 | 175% | 4 | 1 | 784' | 2 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
23 | Argentyna | 1,2 mln € | 698 tys. € | 29 | 242% | 0 | 3 | 897' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
31 | Argentyna | 4 mln € | 438 tys. € | 12 | 100% | 3 | 1 | 735' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
32 | Argentyna | 1 mln € | 554 tys. € | 23 | 192% | 2 | 4 | 1 365' | 11 | 1 | |||||||
| 30 |
|
29 | Argentyna | 2,5 mln € | 689 tys. € | 26 | 217% | 0 | 1 | 2 237' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
25 | Argentyna | 2,2 mln € | 268 tys. € | 27 | 225% | 3 | 0 | 1 374' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
27 | Chile | 1,2 mln € | – | 24 | 200% | 0 | 2 | 915' | 4 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
19 | Argentyna | 4 mln € | 206 tys. € | 26 | 217% | 0 | 0 | 1 180' | 6 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Argentyna | 600 tys. € | 411 tys. € | 29 | 242% | 0 | 0 | 807' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
32 | Kolumbia | 400 tys. € | – | 2 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
28 | Argentyna | 3 mln € | 483 tys. € | 29 | 242% | 2 | 2 | 2 393' | 6 | 0 | |||||||
| 24 |
|
37 | Argentyna | 375 tys. € | 483 tys. € | 28 | 233% | 3 | 1 | 2 247' | 9 | 0 | |||||||
| 13 |
|
30 | Paragwaj | 2,2 mln € | 268 tys. € | 23 | 192% | 0 | 0 | 1 665' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
|
30 | Argentyna | 1,2 mln € | 340 tys. € | 29 | 242% | 0 | 1 | 2 001' | 5 | 0 | |||||||
| 35 |
|
25 | Paragwaj | 1,3 mln € | 241 tys. € | 29 | 242% | 0 | 0 | 1 222' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Urugwaj | 1,2 mln € | 206 tys. € | 29 | 242% | 0 | 1 | 726' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
21 | Argentyna | 50 tys. € | – | 21 | 175% | 0 | 0 | 192' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
32 | Argentyna | 200 tys. € | 376 tys. € | 29 | 242% | 0 | 0 | 231' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
20 | Argentyna | 175 tys. € | 63 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 26 |
|
33 | Argentyna | 3 mln € | 483 tys. € | 29 | 242% | 0 | 0 | 2 430' | 4 | 0 | |||||||
| 1 |
|
28 | Argentyna | 1,5 mln € | 411 tys. € | 29 | 242% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Lanus
35,3 mln €
śr. 1,5 mln € / zawodnika
Ile Lanus wydaje na pensje
7,3 mln € rocznie
śr. 318 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Argentyna (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Lanus w sezonie 2026
Lanus wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Lanus
Jak wygląda skład Lanus?
W wyjściowym ustawieniu Lanus między słupkami staje N. Losada, a linię obrony najczęściej tworzą T. Guidara, C. Izquierdoz, Ronaldo Dejesus López oraz S. Marcich. W środku pola grają D. Medina, L. Besozzi, E. Salvio, A. Cardozo oraz F. Watson, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Wlk. Trener Mauricio Pellegrino ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Profesional (Argentyna) i pucharach.
Lanus – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Lanus w sezonie 2026.
Lanus transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Lis 2026 |
![]() |
Argentyna | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Argentyna | 21 |
|
7 mln € | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Argentyna | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Argentyna | 33 |
|
wypożyczenie | |
| 11 Sie 2026 |
|
Argentyna | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Sie 2026 |
|
Argentyna | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Argentyna | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Lip 2026 |
|
Argentyna | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna | 31 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Lanus
Lanus bilans transferowy
- +14,1 mln € 2026
- +9,1 mln € 2025
- +7 mln € 2024
- +5,6 mln € 2023
- +17,8 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Lanus
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Lanus w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Lanus trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 2 mln €, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 16,1 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Yoshan Valois z Deportivo Pasto za 1,1 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Rodrigo Castillo do Fluminense za 8,6 mln €.
Lanus – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Lanus? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Lanus?
Klub piłkarski Lanus zdobył w swojej historii 14 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Primera Nacional oraz Copa Sudamericana. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Argentyny, Recopa Sudamericana, Superpuchar Argentyny, Copa Bicentenario, Copa CONMEBOL oraz Copa Campeonato.