Forma w lidze
Belgrano Cordoba w tabeli
2. miejsce / 22 punkty Play-offy
Przewaga nad 9. miejscem: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
6 meczów bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
8:6 bramki
1,33 gola/mecz
12 pkt
6:1 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Belgrano Cordoba
Wartość drużyny: 9,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Argentyna | 30 | napastnik | 31 | 3 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 8 asyst | Argentyna | 32 | napastnik | 28 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,19 średnia ocena | Argentyna | 37 | obrońca | 27 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2640 minut | Urugwaj | 30 | bramkarz | 30 | 3,2 mln € |
Przewidywany skład Belgrano Cordoba 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Argentinos JRS
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
2
|
Independ. Rivadavia
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
3
|
Gimnasia L.P.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
4
|
Belgrano Cordoba
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
5
|
Banfield
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independ. Rivadavia
|
16 | 10 | 4 | 2 | 29:15 | 34 |
2
|
River Plate
|
16 | 9 | 2 | 5 | 22:12 | 29 |
3
|
Argentinos JRS
|
16 | 8 | 5 | 3 | 17:13 | 29 |
4
|
Rosario Central
|
16 | 8 | 4 | 4 | 20:16 | 28 |
5
|
Belgrano Cordoba
|
16 | 7 | 5 | 4 | 17:13 | 26 |
6
|
Gimnasia L.P.
|
16 | 8 | 2 | 6 | 19:19 | 26 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Tigre
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| ··· | |||||||
8
|
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:9 | 22 |
2
|
Belgrano Cordoba
|
12 | 6 | 4 | 2 | 14:7 | 22 |
3
|
Argentinos JRS
|
12 | 6 | 4 | 2 | 16:11 | 22 |
4
|
Sarmiento Junin
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:17 | 19 |
5
|
Huracan
|
12 | 5 | 4 | 3 | 11:10 | 19 |
Wyniki Belgrano Cordoba
Terminarz Belgrano Cordoba
Ostatnie transfery Belgrano Cordoba
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Chile |
|
koniec wypożyczenia |
Belgrano Cordoba to klub piłkarski z Argentyny występujący w Liga Profesional (Argentyna). Swoim domowym obiektem jest Estadio Julio César Villagra, który może pomieścić 28 000 widzów. Zespół prowadzi Ricardo Zielinski. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 9,2 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Belgrano Cordoba?
Klub piłkarski Belgrano Cordoba zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Argentyny oraz Mistrzostwo Primera Nacional.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Belgrano Cordoba w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Belgrano Cordoba trafiło 3 zawodników za łączną kwotę 1,5 mln €, a klub opuściło 30 piłkarzy, co przyniosło 510 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Adrian Sanchez z Atletico Tucuman za 1,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Facundo Lencioni do Gimnasia M. za 425 tys. €.
Które miejsce zajmuje Belgrano Cordoba w tabeli Liga Profesional (Argentyna)?
Belgrano Cordoba zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) z dorobkiem 22 punktów po 12 kolejkach. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład Belgrano Cordoba?
W wyjściowym ustawieniu Belgrano Cordoba między słupkami staje T. Cardozo, a linię obrony najczęściej tworzą L. Morales, A. Maldonado, L. López oraz A. Sporle. W środku pola grają E. Rigoni, A. Sanchez, L. Zelarayan, F. Vazquez oraz R. Hernandes, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Passerini. Trener Ricardo Zielinski ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Profesional (Argentyna) i pucharach.
Kiedy Belgrano Cordoba gra następny mecz?
Najbliższy mecz Belgrano Cordoba to spotkanie z River Plate, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 01:15 na obiekcie Estadio Julio César Villagra w ramach Liga Profesional (Argentyna) (13. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Belgrano Cordoba?
Ostatni mecz Belgrano Cordoba to wygrana z Racing Club 0:2 w Liga Profesional (Argentyna), 12 października 2026. Bramki zdobyli Zelarayan, Vazquez. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Belgrano Cordoba w tym sezonie?
Bilans Belgrano Cordoba w tym sezonie to 32 mecze i wynik 17-9-6 przy 38 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 16 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Belgrano Cordoba w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Belgrano Cordoba w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Belgrano Cordoba
Belgrano Cordoba terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 01:15
|
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
Estadio Julio César Villagra U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Paź 18:45
|
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
Estadio José María Minella Wyjazd | Łatwy | |
|
01 Lis 22:30
|
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
Estadio Julio César Villagra U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Lis 22:00
|
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
Estadio Juan Carmelo Zerillo Wyjazd | Trudny |
Kiedy Belgrano Cordoba gra następny mecz?
Najbliższy mecz Belgrano Cordoba to spotkanie z River Plate, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 01:15 na obiekcie Estadio Julio César Villagra w ramach Liga Profesional (Argentyna) (13. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Belgrano Cordoba w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Belgrano Cordoba w sezonie 2026.
Forma i bramki Belgrano Cordoba w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Belgrano Cordoba wyniki
Belgrano Cordoba ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 21 z 32 meczów, ze średnią 1,90 punktu. W pozostałych ustawieniach Belgrano Cordoba zdobywa 1,82 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Belgrano Cordoba?
Ostatni mecz Belgrano Cordoba to wygrana z Racing Club 0:2 w Liga Profesional (Argentyna), 12 października 2026. Bramki zdobyli Zelarayan, Vazquez. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Belgrano Cordoba – tabela Liga Profesional (Argentyna)
Jakie miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) zajmuje Belgrano Cordoba w sezonie 2026.
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Argentinos JRS
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
2
|
Independ. Rivadavia
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
3
|
Gimnasia L.P.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
4
|
Belgrano Cordoba
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
5
|
Banfield
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
6
|
Tigre
|
3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 0 | 3 | |
7
|
Atletico Tucuman
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
8
|
Rosario Central
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
9
|
Racing Club
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
10
|
Huracan
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
11
|
Barracas Central
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
12
|
Aldosivi
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
13
|
River Plate
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
14
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | |
15
|
Sarmiento Junin
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Argentinos JRS
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
2
|
Independ. Rivadavia
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
3
|
Gimnasia L.P.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
4
|
Belgrano Cordoba
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
5
|
Banfield
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
6
|
Tigre
|
3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 0 | 3 | |
7
|
Atletico Tucuman
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
8
|
Rosario Central
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
9
|
Racing Club
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
10
|
Huracan
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
11
|
Barracas Central
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
12
|
Aldosivi
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
13
|
River Plate
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
14
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | |
15
|
Sarmiento Junin
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independ. Rivadavia
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 2 |
Argentinos JRS
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 3 |
Gimnasia L.P.
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 | |
| 4 |
Belgrano Cordoba
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
| 5 |
Tigre
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
| 6 |
Rosario Central
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Racing Club
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 8 |
Aldosivi
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 9 |
Banfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Atletico Tucuman
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Barracas Central
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 13 |
River Plate
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
| 14 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | |
| 15 |
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Argentinos JRS
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 2 |
Banfield
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 3 |
Atletico Tucuman
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 4 |
Independ. Rivadavia
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 5 |
Gimnasia L.P.
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 6 |
Tigre
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Huracan
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 8 |
Barracas Central
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 9 |
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Sarmiento Junin
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independ. Rivadavia
|
16 | 10 | 4 | 2 | 29:15 | 14 | 34 | |
2
|
River Plate
|
16 | 9 | 2 | 5 | 22:12 | 10 | 29 | |
3
|
Argentinos JRS
|
16 | 8 | 5 | 3 | 17:13 | 4 | 29 | |
4
|
Rosario Central
|
16 | 8 | 4 | 4 | 20:16 | 4 | 28 | |
5
|
Belgrano Cordoba
|
16 | 7 | 5 | 4 | 17:13 | 4 | 26 | |
6
|
Gimnasia L.P.
|
16 | 8 | 2 | 6 | 19:19 | 0 | 26 | |
7
|
Huracan
|
16 | 5 | 7 | 4 | 17:13 | 4 | 22 | |
8
|
Racing Club
|
16 | 5 | 6 | 5 | 17:15 | 2 | 21 | |
9
|
Barracas Central
|
16 | 5 | 6 | 5 | 15:15 | 0 | 21 | |
10
|
Tigre
|
16 | 4 | 8 | 4 | 18:15 | 3 | 20 | |
11
|
Sarmiento Junin
|
16 | 6 | 1 | 9 | 13:20 | -7 | 19 | |
12
|
Banfield
|
16 | 5 | 3 | 8 | 17:19 | -2 | 18 | |
13
|
Atletico Tucuman
|
16 | 3 | 5 | 8 | 15:20 | -5 | 14 | |
14
|
Aldosivi
|
16 | 0 | 8 | 8 | 6:19 | -13 | 8 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
16 | 1 | 2 | 13 | 5:24 | -19 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independ. Rivadavia
|
16 | 10 | 4 | 2 | 29:15 | 14 | 34 | |
2
|
River Plate
|
16 | 9 | 2 | 5 | 22:12 | 10 | 29 | |
3
|
Argentinos JRS
|
16 | 8 | 5 | 3 | 17:13 | 4 | 29 | |
4
|
Rosario Central
|
16 | 8 | 4 | 4 | 20:16 | 4 | 28 | |
5
|
Belgrano Cordoba
|
16 | 7 | 5 | 4 | 17:13 | 4 | 26 | |
6
|
Gimnasia L.P.
|
16 | 8 | 2 | 6 | 19:19 | 0 | 26 | |
7
|
Huracan
|
16 | 5 | 7 | 4 | 17:13 | 4 | 22 | |
8
|
Racing Club
|
16 | 5 | 6 | 5 | 17:15 | 2 | 21 | |
9
|
Barracas Central
|
16 | 5 | 6 | 5 | 15:15 | 0 | 21 | |
10
|
Tigre
|
16 | 4 | 8 | 4 | 18:15 | 3 | 20 | |
11
|
Sarmiento Junin
|
16 | 6 | 1 | 9 | 13:20 | -7 | 19 | |
12
|
Banfield
|
16 | 5 | 3 | 8 | 17:19 | -2 | 18 | |
13
|
Atletico Tucuman
|
16 | 3 | 5 | 8 | 15:20 | -5 | 14 | |
14
|
Aldosivi
|
16 | 0 | 8 | 8 | 6:19 | -13 | 8 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
16 | 1 | 2 | 13 | 5:24 | -19 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Argentinos JRS
|
9 | 6 | 3 | 0 | 10:4 | 6 | 21 | |
| 2 |
Independ. Rivadavia
|
9 | 6 | 1 | 2 | 19:10 | 9 | 19 | |
| 3 |
Sarmiento Junin
|
8 | 5 | 1 | 2 | 9:6 | 3 | 16 | |
| 4 |
River Plate
|
8 | 5 | 0 | 3 | 14:8 | 6 | 15 | |
| 5 |
Rosario Central
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:7 | 3 | 14 | |
| 6 |
Belgrano Cordoba
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 14 | |
| 7 |
Banfield
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:6 | 4 | 14 | |
| 8 |
Gimnasia L.P.
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 13 | |
| 9 |
Huracan
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 10 |
Tigre
|
8 | 3 | 4 | 1 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 11 |
Barracas Central
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 1 | 11 | |
| 12 |
Atletico Tucuman
|
8 | 2 | 5 | 1 | 8:6 | 2 | 11 | |
| 13 |
Racing Club
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:7 | 0 | 9 | |
| 14 |
Aldosivi
|
8 | 0 | 7 | 1 | 3:5 | -2 | 7 | |
| 15 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
8 | 1 | 1 | 6 | 4:10 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independ. Rivadavia
|
7 | 4 | 3 | 0 | 10:5 | 5 | 15 | |
| 2 |
River Plate
|
8 | 4 | 2 | 2 | 8:4 | 4 | 14 | |
| 3 |
Rosario Central
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 14 | |
| 4 |
Gimnasia L.P.
|
8 | 4 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 13 | |
| 5 |
Belgrano Cordoba
|
8 | 3 | 3 | 2 | 6:8 | -2 | 12 | |
| 6 |
Racing Club
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:8 | 2 | 12 | |
| 7 |
Barracas Central
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
| 8 |
Huracan
|
8 | 1 | 6 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 9 |
Argentinos JRS
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 8 | |
| 10 |
Tigre
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 11 |
Banfield
|
8 | 1 | 1 | 6 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 12 |
Sarmiento Junin
|
8 | 1 | 0 | 7 | 4:14 | -10 | 3 | |
| 13 |
Atletico Tucuman
|
8 | 1 | 0 | 7 | 7:14 | -7 | 3 | |
| 14 |
Aldosivi
|
8 | 0 | 1 | 7 | 3:14 | -11 | 1 | |
| 15 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
8 | 0 | 1 | 7 | 1:14 | -13 | 1 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
2
|
Tigre
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Argentinos JRS
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
4
|
Banfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
Gimnasia L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
8
|
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
9
|
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
10
|
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Atletico Tucuman
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
12
|
Independ. Rivadavia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
13
|
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
14
|
Barracas Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
2
|
Tigre
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Argentinos JRS
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
4
|
Banfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
Gimnasia L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
8
|
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
9
|
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
10
|
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Atletico Tucuman
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
12
|
Independ. Rivadavia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
13
|
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
14
|
Barracas Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 2 |
Tigre
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Argentinos JRS
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
Banfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Gimnasia L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Atletico Tucuman
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Independ. Rivadavia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Barracas Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 2 |
Tigre
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Argentinos JRS
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
Banfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Gimnasia L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Atletico Tucuman
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Independ. Rivadavia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Barracas Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:9 | 8 | 22 | |
2
|
Belgrano Cordoba
|
12 | 6 | 4 | 2 | 14:7 | 7 | 22 | |
3
|
Argentinos JRS
|
12 | 6 | 4 | 2 | 16:11 | 5 | 22 | |
4
|
Sarmiento Junin
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:17 | 3 | 19 | |
5
|
Huracan
|
12 | 5 | 4 | 3 | 11:10 | 1 | 19 | |
6
|
Gimnasia L.P.
|
12 | 5 | 4 | 3 | 17:17 | 0 | 19 | |
7
|
Barracas Central
|
12 | 5 | 3 | 4 | 10:9 | 1 | 18 | |
8
|
Independ. Rivadavia
|
12 | 5 | 3 | 4 | 15:19 | -4 | 18 | |
9
|
River Plate
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:12 | 2 | 16 | |
10
|
Atletico Tucuman
|
12 | 3 | 5 | 4 | 10:10 | 0 | 14 | |
11
|
Banfield
|
12 | 3 | 4 | 5 | 14:18 | -4 | 13 | |
12
|
Tigre
|
12 | 3 | 3 | 6 | 11:13 | -2 | 12 | |
13
|
Racing Club
|
12 | 3 | 2 | 7 | 13:19 | -6 | 11 | |
14
|
Aldosivi
|
12 | 2 | 2 | 8 | 13:20 | -7 | 8 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
12 | 1 | 3 | 8 | 6:16 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:9 | 8 | 22 | |
2
|
Belgrano Cordoba
|
12 | 6 | 4 | 2 | 14:7 | 7 | 22 | |
3
|
Argentinos JRS
|
12 | 6 | 4 | 2 | 16:11 | 5 | 22 | |
4
|
Sarmiento Junin
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:17 | 3 | 19 | |
5
|
Huracan
|
12 | 5 | 4 | 3 | 11:10 | 1 | 19 | |
6
|
Gimnasia L.P.
|
12 | 5 | 4 | 3 | 17:17 | 0 | 19 | |
7
|
Barracas Central
|
12 | 5 | 3 | 4 | 10:9 | 1 | 18 | |
8
|
Independ. Rivadavia
|
12 | 5 | 3 | 4 | 15:19 | -4 | 18 | |
9
|
River Plate
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:12 | 2 | 16 | |
10
|
Atletico Tucuman
|
12 | 3 | 5 | 4 | 10:10 | 0 | 14 | |
11
|
Banfield
|
12 | 3 | 4 | 5 | 14:18 | -4 | 13 | |
12
|
Tigre
|
12 | 3 | 3 | 6 | 11:13 | -2 | 12 | |
13
|
Racing Club
|
12 | 3 | 2 | 7 | 13:19 | -6 | 11 | |
14
|
Aldosivi
|
12 | 2 | 2 | 8 | 13:20 | -7 | 8 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
12 | 1 | 3 | 8 | 6:16 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Argentinos JRS
|
5 | 4 | 1 | 0 | 10:4 | 6 | 13 | |
| 2 |
Independ. Rivadavia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:7 | 5 | 13 | |
| 3 |
Huracan
|
6 | 3 | 3 | 0 | 5:2 | 3 | 12 | |
| 4 |
Rosario Central
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 6 | 11 | |
| 5 |
Gimnasia L.P.
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 6 |
Belgrano Cordoba
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 7 |
Sarmiento Junin
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 8 |
River Plate
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:7 | 2 | 10 | |
| 9 |
Tigre
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
| 10 |
Barracas Central
|
6 | 2 | 1 | 3 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 11 |
Racing Club
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:11 | -3 | 7 | |
| 12 |
Aldosivi
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 13 |
Banfield
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 14 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
6 | 1 | 2 | 3 | 2:5 | -3 | 5 | |
| 15 |
Atletico Tucuman
|
6 | 0 | 3 | 3 | 4:7 | -3 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Belgrano Cordoba
|
6 | 3 | 3 | 0 | 6:1 | 5 | 12 | |
| 2 |
Rosario Central
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 11 | |
| 3 |
Barracas Central
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:5 | 1 | 11 | |
| 4 |
Atletico Tucuman
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
| 5 |
Argentinos JRS
|
7 | 2 | 3 | 2 | 6:7 | -1 | 9 | |
| 6 |
Sarmiento Junin
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:12 | -1 | 9 | |
| 7 |
Gimnasia L.P.
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | -3 | 8 | |
| 8 |
Banfield
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 8 | |
| 9 |
Huracan
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 10 |
River Plate
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 11 |
Independ. Rivadavia
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:12 | -9 | 5 | |
| 12 |
Tigre
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:9 | -2 | 4 | |
| 13 |
Racing Club
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 14 |
Aldosivi
|
6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 1 | |
| 15 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:11 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje Belgrano Cordoba w tabeli Liga Profesional (Argentyna)?
Belgrano Cordoba zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) z dorobkiem 22 punktów po 12 kolejkach. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Belgrano Cordoba w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Belgrano Cordoba na tle ligi w sezonie 2026.
Belgrano Cordoba na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,5
- Strzały celne / mecz 4,1
- Asysty / mecz 0,88
- Udane dryblingi / mecz 8,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,72
- Czyste konta 50%
- Odbiory / mecz 19,3
- Przechwyty / mecz 9,5
- Wybicia / mecz 25,1
- Zablokowane strzały / mecz 3,3
Strzelcy Belgrano Cordoba
-
Nicolas Fernandez 6
-
Lucas Zelarayan 5
-
Ramiro Hernandes 4

-
Francisco Gonzalez Metilli 4
-
Lautaro Ismael Gutierrez 3

-
Franco Vazquez 3
Rozkład bramek w czasie
Bramki Belgrano Cordoba i rywali według minuty w ostatnich 32 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Belgrano Cordoba to 76–90+ minuta, w której padło 15 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 10 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Belgrano Cordoba - River Plate Po przerwie pada 76% bramek Belgrano Cordoba.Przebieg meczu Belgrano Cordoba i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 15 | 13-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 12 | 4-2-6 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 7-0-0 |
| Remis do przerwy | 16 | 8-8-0 |
| Przegrywał do przerwy | 9 | 2-1-6 |
Gdy Belgrano Cordoba otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 13 razy na 15 takich meczów.
Jak padają bramki dla Belgrano Cordoba
87% bramek Belgrano Cordoba pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Belgrano Cordoba zdobywa w sezonie średnio 1,88 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,90.
Aktualne serie Belgrano Cordoba
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Belgrano Cordoba, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Belgrano Cordoba wygra mecz Belgrano Cordoba - River Plate Belgrano Cordoba nie przegrywa od 6 meczów.Bramki w meczach Belgrano Cordoba
- Powyżej 0,5 84%
- Powyżej 1,5 59%
- Powyżej 2,5 31%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 3%
- Powyżej 5,5 0%
W 31% meczów Belgrano Cordoba padają co najmniej trzy bramki, a w 41% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Belgrano Cordoba - River Plate Powyżej 2,5 bramki padło w 31% meczów Belgrano Cordoba.Belgrano Cordoba – faule i karne
- Faule / mecz 11,0
- Faule rywali / mecz 10,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Belgrano Cordoba fauluje średnio 11,0 razy na mecz, a wymusza 10,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Belgrano Cordoba, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Belgrano Cordoba zdobywa 1,80 punktu na mecz wobec 1,94 na wyjeździe.
Belgrano Cordoba wygra mecz Belgrano Cordoba - River Plate Belgrano Cordoba zdobywa u siebie 60% możliwych punktów, na wyjeździe 65%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 32 meczach Belgrano Cordoba ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 76% goli Belgrano Cordoba, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 15 z 32 meczów.
Belgrano Cordoba – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 8,0
Belgrano Cordoba oddaje 9,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Belgrano Cordoba - River Plate Belgrano Cordoba oddaje 9,5 strzałów na mecz.Belgrano Cordoba – posiadanie piłki
- U siebie 53,7%
- Na wyjeździe 48,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 8 z 32
- Mecze z posiadaniem > 55% 8 z 32
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 8 z 32 meczów. Średnio Belgrano Cordoba utrzymuje przy piłce 50,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Belgrano Cordoba wygra mecz Belgrano Cordoba - River Plate Belgrano Cordoba utrzymuje średnio 50,9% posiadania piłki.Belgrano Cordoba – podania
- Kluczowe / mecz 9,3
- Dośrodkowania / mecz 18,1
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 47%
Belgrano Cordoba wymienia średnio 404 podań na mecz przy celności 80%, z czego 9,3 to podania kluczowe.
Belgrano Cordoba – czyste konta
- U siebie 6 z 15
- Na wyjeździe 10 z 17
- Stracone / mecz 0,72
- Bez straty do przerwy 69%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 16%
Czyste konto Belgrano Cordoba to 50% meczów sezonu (16 z 32), z czego 6 w 15 meczach u siebie.
Belgrano Cordoba – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 69%
- Pow. 8,5 w meczu 47%
- Pow. 10,5 w meczu 19%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Belgrano Cordoba wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 47% spotkań.
Belgrano Cordoba – kartki
- Żółte kartki 67
- Pow. 3,5 kartki w meczu 72%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 34%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 16%
Belgrano Cordoba ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Belgrano Cordoba – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 6 czerwonych kartek.
Belgrano Cordoba według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 4-3-2 | 1,67 | 1,33 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–10) | 8 | 4-2-2 | 1,75 | 1,13 | 0,88 |
| Dołu tabeli (11–15) | 9 | 6-2-1 | 2,22 | 1,22 | 0,44 |
Najwięcej punktów na mecz Belgrano Cordoba zdobywa z drużynami z dołu tabeli (11–15), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Belgrano Cordoba na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
1,83 1,83 | 1,67 1,17 | 0,67 0,83 |
|
2.
|
1,67 2,00 | 1,33 1,00 | 1,00 0,17 |
|
3.
|
2,60 1,29 | 2,00 0,86 | 0,80 1,00 |
|
4.
|
2,00 1,50 | 1,80 1,83 | 1,00 2,00 |
|
5.
|
2,00 1,17 | 0,83 1,00 | 0,33 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Belgrano Cordoba
Skrajne wyniki i osiągnięcia Belgrano Cordoba w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Belgrano Cordoba - Sarmiento Junin 4:0 Liga Profesional (Argentyna), 3.05.2026
- Najwyższa porażka River Plate - Belgrano Cordoba 3:0 Liga Profesional (Argentyna), 5.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek River Plate - Belgrano Cordoba 2:3, Liga Profesional (Argentyna), 24.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 26. minuta Morales, River Plate - Belgrano Cordoba 2:3, Liga Profesional (Argentyna), 24.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+10 minuta Passerini, Sarmiento Junin - Belgrano Cordoba 1:1, Liga Profesional (Argentyna), 13.09.2026
Jakie statystyki ma Belgrano Cordoba w tym sezonie?
Bilans Belgrano Cordoba w tym sezonie to 32 mecze i wynik 17-9-6 przy 38 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 16 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Belgrano Cordoba – zawodnicy
Jak wygląda kadra Belgrano Cordoba w sezonie 2026.
Przewidywany skład Belgrano Cordoba 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Belgrano Cordoba
-
Adrian Sporle Obrońca Uraz pleców pauzuje od 31 dniopuszczone: 2 mecze
-
Lucas Zelarayan Pomocnik Stłuczenie pauzuje od 55 dniopuszczone: 2 mecze
-
Alvaro Ocampo Obrońca Uraz barku pauzuje od 74 dniopuszczone: 9 meczów

-
Matias Ezequiel Daniele Bramkarz Kolano skoczka pauzuje od 85 dniopuszczone: 13 meczów
Kadra Belgrano Cordoba
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
33 | Argentyna | 1 mln € | 411 tys. € | 29 | 242% | 2 | 3 | 2 361' | 3 | 1 | |||||||
| 22 |
|
30 | Argentyna | 3 mln € | 617 tys. € | 31 | 258% | 6 | 5 | 1 539' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
32 | Argentyna | 1,5 mln € | 376 tys. € | 28 | 233% | 3 | 8 | 1 351' | 6 | 2 | |||||||
| 53 |
![]() |
21 | Argentyna | 1,7 mln € | 107 tys. € | 23 | 192% | 0 | 0 | 916' | 1 | 0 | |||||||
| 37 |
![]() |
20 | Argentyna | 250 tys. € | – | 32 | 267% | 3 | 0 | 481' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
22 | Argentyna | 25 tys. € | – | 32 | 267% | 0 | 0 | 36' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
34 | Armenia | 2,8 mln € | 689 tys. € | 28 | 233% | 5 | 5 | 2 300' | 3 | 0 | |||||||
| 20 |
|
37 | Argentyna | 600 tys. € | 411 tys. € | 29 | 242% | 3 | 3 | 2 030' | 6 | 1 | |||||||
| 21 |
|
27 | Argentyna | 3 mln € | 340 tys. € | 28 | 233% | 1 | 1 | 2 403' | 7 | 2 | |||||||
| 8 |
![]() |
21 | Argentyna | 2 mln € | 54 tys. € | 32 | 267% | 4 | 2 | 1 247' | 6 | 0 | |||||||
| 11 |
|
29 | Argentyna | 2 mln € | 483 tys. € | 31 | 258% | 4 | 1 | 1 066' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
28 | Argentyna | 2 mln € | 215 tys. € | 29 | 242% | 0 | 0 | 1 010' | 3 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
37 | Argentyna | 300 tys. € | 483 tys. € | 27 | 225% | 1 | 0 | 2 294' | 5 | 0 | |||||||
| 14 |
|
35 | Argentyna | 600 tys. € | 483 tys. € | 30 | 250% | 1 | 0 | 2 523' | 5 | 1 | |||||||
| 3 |
|
31 | Argentyna | 300 tys. € | 411 tys. € | 27 | 225% | 0 | 0 | 2 003' | 6 | 0 | |||||||
| 2 |
|
29 | Argentyna | 1 mln € | 268 tys. € | 29 | 242% | 0 | 0 | 1 888' | 4 | 0 | |||||||
| 26 |
|
24 | Paragwaj | 1,8 mln € | 107 tys. € | 29 | 242% | 0 | 0 | 1 436' | 7 | 0 | |||||||
| 16 |
|
31 | Urugwaj | 550 tys. € | 483 tys. € | 24 | 200% | 0 | 0 | 851' | 1 | 1 | |||||||
| 13 |
![]() |
22 | Argentyna | – | – | 24 | 200% | 0 | 0 | 340' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
30 | Urugwaj | 3,2 mln € | 268 tys. € | 30 | 250% | 0 | 0 | 2 640' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
36 | Argentyna | 75 tys. € | – | 20 | 167% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
22 | Argentyna | – | 54 tys. € | 11 | 92% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Belgrano Cordoba
27,7 mln €
śr. 1,3 mln € / zawodnika
Ile Belgrano Cordoba wydaje na pensje
6,3 mln € rocznie
śr. 285 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Argentyna (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Belgrano Cordoba w sezonie 2026
Belgrano Cordoba wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Belgrano Cordoba
Jak wygląda skład Belgrano Cordoba?
W wyjściowym ustawieniu Belgrano Cordoba między słupkami staje T. Cardozo, a linię obrony najczęściej tworzą L. Morales, A. Maldonado, L. López oraz A. Sporle. W środku pola grają E. Rigoni, A. Sanchez, L. Zelarayan, F. Vazquez oraz R. Hernandes, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Passerini. Trener Ricardo Zielinski ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Profesional (Argentyna) i pucharach.
Belgrano Cordoba – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Belgrano Cordoba w sezonie 2026.
Belgrano Cordoba transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 28 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Chile | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 25 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Lip 2026 |
|
Argentyna | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 14 Lip 2026 |
|
Argentyna | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna | 24 |
![]() |
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Belgrano Cordoba
Belgrano Cordoba bilans transferowy
- -940 tys. € 2026
- +7,6 mln € 2025
- +4,1 mln € 2024
- +3,2 mln € 2023
- -60 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Belgrano Cordoba
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Belgrano Cordoba w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Belgrano Cordoba trafiło 3 zawodników za łączną kwotę 1,5 mln €, a klub opuściło 30 piłkarzy, co przyniosło 510 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Adrian Sanchez z Atletico Tucuman za 1,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Facundo Lencioni do Gimnasia M. za 425 tys. €.
Belgrano Cordoba – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Belgrano Cordoba? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Belgrano Cordoba?
Klub piłkarski Belgrano Cordoba zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Argentyny oraz Mistrzostwo Primera Nacional.