Forma w lidze
Union Santa Fe w tabeli
11. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
Strata do 8. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 porażki z rzędu
2 mecze bez strzelonej bramki
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
11:10 bramki
1,83 gola/mecz
4 pkt
6:11 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Union Santa Fe
Wartość drużyny: 3,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 14 bramek | Argentyna | 35 | napastnik | 29 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 7 asyst | Argentyna | 27 | pomocnik | 27 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,98 średnia ocena | Argentyna | 35 | napastnik | 29 | 200 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2700 minut | Argentyna | 30 | bramkarz | 30 | 2,5 mln € |
Przewidywany skład Union Santa Fe 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Instituto Cordoba
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 10 |
2
|
Boca Juniors
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
| ··· | |||||||
6
|
Gimnasia M.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
7
|
Union Santa Fe
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
8
|
San Lorenzo
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estudiantes L.P.
|
16 | 9 | 4 | 3 | 19:7 | 31 |
2
|
Boca Juniors
|
16 | 8 | 6 | 2 | 22:9 | 30 |
| ··· | |||||||
7
|
San Lorenzo
|
16 | 5 | 7 | 4 | 14:14 | 22 |
8
|
Union Santa Fe
|
16 | 5 | 6 | 5 | 24:20 | 21 |
9
|
Instituto Cordoba
|
16 | 6 | 3 | 7 | 17:17 | 21 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Newell's
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Lanus
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| ··· | |||||||
7
|
Boca Juniors
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Union Santa Fe
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Talleres Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Instituto Cordoba
|
12 | 8 | 2 | 2 | 19:10 | 26 |
2
|
Defensa Y Justicia
|
12 | 7 | 3 | 2 | 18:11 | 24 |
| ··· | |||||||
10
|
San Lorenzo
|
12 | 4 | 2 | 6 | 5:11 | 14 |
11
|
Union Santa Fe
|
12 | 4 | 1 | 7 | 17:21 | 13 |
12
|
Deportivo Riestra
|
12 | 2 | 5 | 5 | 9:12 | 11 |
Wyniki Union Santa Fe
Terminarz Union Santa Fe
Ostatnie transfery Union Santa Fe
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Paragwaj |
|
koniec wypożyczenia | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Argentyna |
|
wypożyczenie |
Union Santa Fe to klub piłkarski z Argentyny występujący w Liga Profesional (Argentyna). Swoim domowym obiektem jest Estadio 15 de Abril, który może pomieścić 27 000 widzów. Zespół prowadzi Leonardo Madelón. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Union Santa Fe w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Union Santa Fe trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 125 tys. €, a klub opuściło 23 piłkarzy, co przyniosło 8,7 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Diego Armando Diaz z Sportivo Las Parejas za 125 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Alex Maizon Rodriguez Gonzalez do FC Krasnodar za 3,9 mln €.
Które miejsce zajmuje Union Santa Fe w tabeli Liga Profesional (Argentyna)?
Union Santa Fe zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) z dorobkiem 13 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Instituto Cordoba wynosi 13 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Union Santa Fe?
W wyjściowym ustawieniu Union Santa Fe między słupkami staje M. Mansilla, a linię obrony najczęściej tworzą J. Pintado, M. Rocha, J. Luduena oraz L. Ayala. W środku pola grają E. Giaccone, B. Cuello, J. Mosqueira oraz V. Malcorra, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Tarragona, M. Estigarribia. Trener Leonardo Madelón ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Profesional (Argentyna) i pucharach.
Kiedy Union Santa Fe gra następny mecz?
Najbliższy mecz Union Santa Fe to spotkanie z Deportivo Riestra, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 02:15 na obiekcie Estadio Guillermo Laza w ramach Liga Profesional (Argentyna) (13. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Union Santa Fe?
Ostatni mecz Union Santa Fe to porażka z Defensa Y Justicia 0:2 w Liga Profesional (Argentyna), 10 października 2026. Bramki zdobyli Gutierrez Freire, Perez. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Union Santa Fe w tym sezonie?
Bilans Union Santa Fe w tym sezonie to 30 meczów i wynik 10-7-13 przy 43 zdobytych bramkach i 44 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 11,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Union Santa Fe w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Union Santa Fe w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Union Santa Fe
Union Santa Fe terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
20 Paź 02:15
|
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
Estadio Guillermo Laza Wyjazd | Umiarkowany | |
|
26 Paź 23:00
|
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
Estadio 15 de Abril U siebie | Umiarkowany | |
|
01 Lis 22:30
|
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
Estadio Marcelo Alberto Bielsa Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Lis 22:00
|
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
Estadio 15 de Abril U siebie | Trudny |
Kiedy Union Santa Fe gra następny mecz?
Najbliższy mecz Union Santa Fe to spotkanie z Deportivo Riestra, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 02:15 na obiekcie Estadio Guillermo Laza w ramach Liga Profesional (Argentyna) (13. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Union Santa Fe w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Union Santa Fe w sezonie 2026.
Forma i bramki Union Santa Fe w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Union Santa Fe wyniki
Union Santa Fe ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 30 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 24 z 30 meczów, ze średnią 1,42 punktu. W pozostałych ustawieniach Union Santa Fe zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Union Santa Fe?
Ostatni mecz Union Santa Fe to porażka z Defensa Y Justicia 0:2 w Liga Profesional (Argentyna), 10 października 2026. Bramki zdobyli Gutierrez Freire, Perez. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Union Santa Fe – tabela Liga Profesional (Argentyna)
Jakie miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) zajmuje Union Santa Fe w sezonie 2026.
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Instituto Cordoba
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
2
|
Boca Juniors
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
3
|
Velez Sarsfield
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 5 | |
4
|
Talleres Cordoba
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
5
|
Estudiantes L.P.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 2 | 4 | |
6
|
Gimnasia M.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
7
|
Union Santa Fe
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
8
|
San Lorenzo
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
9
|
Independiente
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
10
|
Newell's
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
11
|
Defensa Y Justicia
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
12
|
Deportivo Riestra
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
13
|
Lanus
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
14
|
Platense
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:6 | -5 | 1 | |
15
|
Central Cordoba de Santiago
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Instituto Cordoba
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
2
|
Boca Juniors
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
3
|
Velez Sarsfield
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 5 | |
4
|
Talleres Cordoba
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
5
|
Estudiantes L.P.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 2 | 4 | |
6
|
Gimnasia M.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
7
|
Union Santa Fe
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
8
|
San Lorenzo
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
9
|
Independiente
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
10
|
Newell's
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
11
|
Defensa Y Justicia
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
12
|
Deportivo Riestra
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
13
|
Lanus
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
14
|
Platense
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:6 | -5 | 1 | |
15
|
Central Cordoba de Santiago
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Instituto Cordoba
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 2 |
Talleres Cordoba
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 | |
| 3 |
Gimnasia M.
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 4 |
Defensa Y Justicia
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 5 |
Boca Juniors
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 6 |
Velez Sarsfield
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Union Santa Fe
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 8 |
San Lorenzo
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 9 |
Newell's
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 10 |
Lanus
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 | |
| 11 |
Estudiantes L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Independiente
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Deportivo Riestra
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Platense
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 | 0 | |
| 15 |
Central Cordoba de Santiago
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boca Juniors
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 6 | |
| 2 |
Instituto Cordoba
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
| 3 |
Velez Sarsfield
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
| 4 |
Estudiantes L.P.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 2 | 4 | |
| 5 |
Union Santa Fe
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 6 |
San Lorenzo
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
| 7 |
Independiente
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 8 |
Talleres Cordoba
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 9 |
Gimnasia M.
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 10 |
Newell's
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 11 |
Deportivo Riestra
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
| 12 |
Platense
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 13 |
Defensa Y Justicia
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 14 |
Lanus
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 15 |
Central Cordoba de Santiago
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estudiantes L.P.
|
16 | 9 | 4 | 3 | 19:7 | 12 | 31 | |
2
|
Boca Juniors
|
16 | 8 | 6 | 2 | 22:9 | 13 | 30 | |
3
|
Velez Sarsfield
|
16 | 7 | 7 | 2 | 18:12 | 6 | 28 | |
4
|
Talleres Cordoba
|
16 | 7 | 5 | 4 | 17:13 | 4 | 26 | |
5
|
Independiente
|
16 | 6 | 6 | 4 | 24:20 | 4 | 24 | |
6
|
Lanus
|
16 | 6 | 6 | 4 | 18:15 | 3 | 24 | |
7
|
San Lorenzo
|
16 | 5 | 7 | 4 | 14:14 | 0 | 22 | |
8
|
Union Santa Fe
|
16 | 5 | 6 | 5 | 24:20 | 4 | 21 | |
9
|
Instituto Cordoba
|
16 | 6 | 3 | 7 | 17:17 | 0 | 21 | |
10
|
Defensa Y Justicia
|
16 | 4 | 7 | 5 | 18:21 | -3 | 19 | |
11
|
Gimnasia M.
|
16 | 5 | 4 | 7 | 14:22 | -8 | 19 | |
12
|
Platense
|
16 | 3 | 7 | 6 | 10:15 | -5 | 16 | |
13
|
Central Cordoba de Santiago
|
16 | 4 | 4 | 8 | 11:21 | -10 | 16 | |
14
|
Newell's
|
16 | 3 | 6 | 7 | 15:27 | -12 | 15 | |
15
|
Deportivo Riestra
|
16 | 1 | 8 | 7 | 5:12 | -7 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estudiantes L.P.
|
16 | 9 | 4 | 3 | 19:7 | 12 | 31 | |
2
|
Boca Juniors
|
16 | 8 | 6 | 2 | 22:9 | 13 | 30 | |
3
|
Velez Sarsfield
|
16 | 7 | 7 | 2 | 18:12 | 6 | 28 | |
4
|
Talleres Cordoba
|
16 | 7 | 5 | 4 | 17:13 | 4 | 26 | |
5
|
Independiente
|
16 | 6 | 6 | 4 | 24:20 | 4 | 24 | |
6
|
Lanus
|
16 | 6 | 6 | 4 | 18:15 | 3 | 24 | |
7
|
San Lorenzo
|
16 | 5 | 7 | 4 | 14:14 | 0 | 22 | |
8
|
Union Santa Fe
|
16 | 5 | 6 | 5 | 24:20 | 4 | 21 | |
9
|
Instituto Cordoba
|
16 | 6 | 3 | 7 | 17:17 | 0 | 21 | |
10
|
Defensa Y Justicia
|
16 | 4 | 7 | 5 | 18:21 | -3 | 19 | |
11
|
Gimnasia M.
|
16 | 5 | 4 | 7 | 14:22 | -8 | 19 | |
12
|
Platense
|
16 | 3 | 7 | 6 | 10:15 | -5 | 16 | |
13
|
Central Cordoba de Santiago
|
16 | 4 | 4 | 8 | 11:21 | -10 | 16 | |
14
|
Newell's
|
16 | 3 | 6 | 7 | 15:27 | -12 | 15 | |
15
|
Deportivo Riestra
|
16 | 1 | 8 | 7 | 5:12 | -7 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Estudiantes L.P.
|
8 | 5 | 1 | 2 | 11:4 | 7 | 16 | |
| 2 |
Velez Sarsfield
|
8 | 4 | 3 | 1 | 9:6 | 3 | 15 | |
| 3 |
Independiente
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:9 | 6 | 15 | |
| 4 |
Boca Juniors
|
8 | 3 | 5 | 0 | 8:3 | 5 | 14 | |
| 5 |
Talleres Cordoba
|
7 | 4 | 1 | 2 | 9:5 | 4 | 13 | |
| 6 |
Lanus
|
8 | 3 | 4 | 1 | 9:5 | 4 | 13 | |
| 7 |
Union Santa Fe
|
8 | 3 | 4 | 1 | 11:5 | 6 | 13 | |
| 8 |
Instituto Cordoba
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 9 |
Gimnasia M.
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 13 | |
| 10 |
Central Cordoba de Santiago
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
| 11 |
San Lorenzo
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
| 12 |
Defensa Y Justicia
|
8 | 1 | 5 | 2 | 7:10 | -3 | 8 | |
| 13 |
Platense
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 8 | |
| 14 |
Deportivo Riestra
|
8 | 1 | 5 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
| 15 |
Newell's
|
8 | 1 | 4 | 3 | 6:10 | -4 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boca Juniors
|
8 | 5 | 1 | 2 | 14:6 | 8 | 16 | |
| 2 |
Estudiantes L.P.
|
8 | 4 | 3 | 1 | 8:3 | 5 | 15 | |
| 3 |
Velez Sarsfield
|
8 | 3 | 4 | 1 | 9:6 | 3 | 13 | |
| 4 |
Talleres Cordoba
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 5 |
Lanus
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 11 | |
| 6 |
San Lorenzo
|
8 | 2 | 5 | 1 | 4:3 | 1 | 11 | |
| 7 |
Defensa Y Justicia
|
8 | 3 | 2 | 3 | 11:11 | 0 | 11 | |
| 8 |
Independiente
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:11 | -2 | 9 | |
| 9 |
Union Santa Fe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:15 | -2 | 8 | |
| 10 |
Instituto Cordoba
|
8 | 2 | 2 | 4 | 6:9 | -3 | 8 | |
| 11 |
Platense
|
8 | 1 | 5 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 12 |
Newell's
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:17 | -8 | 8 | |
| 13 |
Gimnasia M.
|
8 | 1 | 3 | 4 | 5:14 | -9 | 6 | |
| 14 |
Central Cordoba de Santiago
|
8 | 0 | 3 | 5 | 1:12 | -11 | 3 | |
| 15 |
Deportivo Riestra
|
8 | 0 | 3 | 5 | 1:8 | -7 | 3 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Newell's
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
2
|
Lanus
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Velez Sarsfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
4
|
San Lorenzo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
Independiente
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Estudiantes L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Boca Juniors
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
8
|
Union Santa Fe
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
9
|
Talleres Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
10
|
Defensa Y Justicia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Instituto Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
12
|
Platense
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
13
|
Deportivo Riestra
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
14
|
Central Cordoba de Santiago
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
15
|
Gimnasia M.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Newell's
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
2
|
Lanus
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Velez Sarsfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
4
|
San Lorenzo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
Independiente
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Estudiantes L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Boca Juniors
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
8
|
Union Santa Fe
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
9
|
Talleres Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
10
|
Defensa Y Justicia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Instituto Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
12
|
Platense
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
13
|
Deportivo Riestra
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
14
|
Central Cordoba de Santiago
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
15
|
Gimnasia M.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Newell's
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 2 |
Lanus
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Velez Sarsfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
San Lorenzo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Independiente
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Estudiantes L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Boca Juniors
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
Union Santa Fe
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Talleres Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Defensa Y Justicia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Instituto Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Platense
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Deportivo Riestra
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Central Cordoba de Santiago
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Gimnasia M.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Newell's
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 2 |
Lanus
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Velez Sarsfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
San Lorenzo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Independiente
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Estudiantes L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Boca Juniors
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
Union Santa Fe
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Talleres Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Defensa Y Justicia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Instituto Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Platense
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Deportivo Riestra
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Central Cordoba de Santiago
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Gimnasia M.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Instituto Cordoba
|
12 | 8 | 2 | 2 | 19:10 | 9 | 26 | |
2
|
Defensa Y Justicia
|
12 | 7 | 3 | 2 | 18:11 | 7 | 24 | |
3
|
Boca Juniors
|
12 | 5 | 6 | 1 | 19:13 | 6 | 21 | |
4
|
Velez Sarsfield
|
12 | 5 | 6 | 1 | 17:13 | 4 | 21 | |
5
|
Lanus
|
12 | 6 | 2 | 4 | 15:9 | 6 | 20 | |
6
|
Gimnasia M.
|
12 | 6 | 2 | 4 | 15:12 | 3 | 20 | |
7
|
Independiente
|
12 | 5 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 18 | |
8
|
Newell's
|
12 | 4 | 5 | 3 | 11:9 | 2 | 17 | |
9
|
Estudiantes L.P.
|
12 | 4 | 2 | 6 | 15:13 | 2 | 14 | |
10
|
San Lorenzo
|
12 | 4 | 2 | 6 | 5:11 | -6 | 14 | |
11
|
Union Santa Fe
|
12 | 4 | 1 | 7 | 17:21 | -4 | 13 | |
12
|
Deportivo Riestra
|
12 | 2 | 5 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
13
|
Platense
|
12 | 2 | 5 | 5 | 12:18 | -6 | 11 | |
14
|
Central Cordoba de Santiago
|
12 | 2 | 4 | 6 | 10:16 | -6 | 10 | |
15
|
Talleres Cordoba
|
12 | 2 | 3 | 7 | 11:18 | -7 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Instituto Cordoba
|
12 | 8 | 2 | 2 | 19:10 | 9 | 26 | |
2
|
Defensa Y Justicia
|
12 | 7 | 3 | 2 | 18:11 | 7 | 24 | |
3
|
Boca Juniors
|
12 | 5 | 6 | 1 | 19:13 | 6 | 21 | |
4
|
Velez Sarsfield
|
12 | 5 | 6 | 1 | 17:13 | 4 | 21 | |
5
|
Lanus
|
12 | 6 | 2 | 4 | 15:9 | 6 | 20 | |
6
|
Gimnasia M.
|
12 | 6 | 2 | 4 | 15:12 | 3 | 20 | |
7
|
Independiente
|
12 | 5 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 18 | |
8
|
Newell's
|
12 | 4 | 5 | 3 | 11:9 | 2 | 17 | |
9
|
Estudiantes L.P.
|
12 | 4 | 2 | 6 | 15:13 | 2 | 14 | |
10
|
San Lorenzo
|
12 | 4 | 2 | 6 | 5:11 | -6 | 14 | |
11
|
Union Santa Fe
|
12 | 4 | 1 | 7 | 17:21 | -4 | 13 | |
12
|
Deportivo Riestra
|
12 | 2 | 5 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
13
|
Platense
|
12 | 2 | 5 | 5 | 12:18 | -6 | 11 | |
14
|
Central Cordoba de Santiago
|
12 | 2 | 4 | 6 | 10:16 | -6 | 10 | |
15
|
Talleres Cordoba
|
12 | 2 | 3 | 7 | 11:18 | -7 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Instituto Cordoba
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:5 | 6 | 16 | |
| 2 |
Defensa Y Justicia
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
| 3 |
Velez Sarsfield
|
6 | 4 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 14 | |
| 4 |
Gimnasia M.
|
6 | 4 | 2 | 0 | 9:3 | 6 | 14 | |
| 5 |
Boca Juniors
|
5 | 4 | 1 | 0 | 9:2 | 7 | 13 | |
| 6 |
Lanus
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:6 | 2 | 13 | |
| 7 |
Estudiantes L.P.
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:3 | 9 | 13 | |
| 8 |
Newell's
|
6 | 3 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 12 | |
| 9 |
San Lorenzo
|
6 | 4 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 12 | |
| 10 |
Union Santa Fe
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:10 | 1 | 9 | |
| 11 |
Deportivo Riestra
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 12 |
Talleres Cordoba
|
7 | 1 | 3 | 3 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 13 |
Independiente
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:9 | -6 | 5 | |
| 14 |
Central Cordoba de Santiago
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | |
| 15 |
Platense
|
6 | 0 | 4 | 2 | 5:10 | -5 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
| 2 |
Instituto Cordoba
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 3 |
Defensa Y Justicia
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 4 |
Boca Juniors
|
7 | 1 | 5 | 1 | 10:11 | -1 | 8 | |
| 5 |
Velez Sarsfield
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 6 |
Lanus
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 7 |
Platense
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 8 |
Gimnasia M.
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | -3 | 6 | |
| 9 |
Newell's
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:5 | -2 | 5 | |
| 10 |
Central Cordoba de Santiago
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | |
| 11 |
Union Santa Fe
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 12 |
Deportivo Riestra
|
6 | 0 | 3 | 3 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 13 |
Talleres Cordoba
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 14 |
San Lorenzo
|
6 | 0 | 2 | 4 | 1:7 | -6 | 2 | |
| 15 |
Estudiantes L.P.
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:10 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje Union Santa Fe w tabeli Liga Profesional (Argentyna)?
Union Santa Fe zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) z dorobkiem 13 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Instituto Cordoba wynosi 13 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Union Santa Fe w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Union Santa Fe na tle ligi w sezonie 2026.
Union Santa Fe na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,9
- Strzały celne / mecz 4,9
- Asysty / mecz 1,03
- Udane dryblingi / mecz 7,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,47
- Czyste konta 17%
- Odbiory / mecz 16,8
- Przechwyty / mecz 8,9
- Wybicia / mecz 23,1
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy Union Santa Fe
-
Cristian Tarragona 14
-
Marcelo Luciano Estigarribia 5
-
Brahian Cuello 4
-
Lucas Menossi 4
-
Julian Palacios 3
-
Mateo del Blanco 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Union Santa Fe i rywali według minuty w ostatnich 30 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Union Santa Fe to 61–75 minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 9 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Deportivo Riestra - Union Santa Fe Po przerwie pada 60% bramek Union Santa Fe.Przebieg meczu Union Santa Fe i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 8-2-4 |
| Stracił pierwszą bramkę | 14 | 2-3-9 |
| Prowadził do przerwy | 10 | 6-2-2 |
| Remis do przerwy | 10 | 3-2-5 |
| Przegrywał do przerwy | 10 | 1-3-6 |
Gdy Union Santa Fe otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla Union Santa Fe
88% bramek Union Santa Fe pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Union Santa Fe zdobywa w sezonie średnio 1,23 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Union Santa Fe
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Union Santa Fe, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Union Santa Fe wygra mecz Deportivo Riestra - Union Santa Fe Union Santa Fe przegrał 4 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Union Santa Fe
- Powyżej 0,5 93%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 3%
W 60% meczów Union Santa Fe padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Deportivo Riestra - Union Santa Fe Powyżej 2,5 bramki padło w 60% meczów Union Santa Fe.Union Santa Fe – faule i karne
- Faule / mecz 11,9
- Faule rywali / mecz 9,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Union Santa Fe fauluje średnio 11,9 razy na mecz, a wymusza 9,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Union Santa Fe, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Union Santa Fe zdobywa 1,57 punktu na mecz wobec 0,94 na wyjeździe.
Union Santa Fe wygra mecz Deportivo Riestra - Union Santa Fe Union Santa Fe zdobywa u siebie 52% możliwych punktów, na wyjeździe 31%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 30 meczach Union Santa Fe ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Union Santa Fe, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 30 meczów.
Union Santa Fe wygra drugą połowę meczu Deportivo Riestra - Union Santa Fe Drugą połowę Union Santa Fe wygrywał w 10 z 30 meczów.Union Santa Fe – strzały
- Celne / mecz 4,9
- Niecelne / mecz 7,0
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,3
Union Santa Fe oddaje 11,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Deportivo Riestra - Union Santa Fe Union Santa Fe oddaje 11,9 strzałów na mecz.Union Santa Fe – posiadanie piłki
- U siebie 54,4%
- Na wyjeździe 43,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 30
- Mecze z posiadaniem > 55% 9 z 30
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 9 z 30 meczów. Średnio Union Santa Fe utrzymuje przy piłce 48,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Union Santa Fe wygra mecz Deportivo Riestra - Union Santa Fe Union Santa Fe utrzymuje średnio 48,6% posiadania piłki.Union Santa Fe – podania
- Kluczowe / mecz 11,6
- Dośrodkowania / mecz 22,2
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 61
- Celność długich podań 47%
Union Santa Fe wymienia średnio 364 podań na mecz przy celności 75%, z czego 11,6 to podania kluczowe.
Union Santa Fe – czyste konta
- U siebie 5 z 14
- Na wyjeździe 0 z 16
- Stracone / mecz 1,47
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Union Santa Fe to 17% meczów sezonu (5 z 30), z czego 5 w 14 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Deportivo Riestra - Union Santa Fe Czyste konto Union Santa Fe zachowuje w 17% meczów.Union Santa Fe – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 73%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 27%
- Rożne u siebie / mecz 5,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,9
Union Santa Fe wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Deportivo Riestra - Union Santa Fe Powyżej 8,5 rożnego padło w 50% meczów Union Santa Fe.Union Santa Fe – kartki
- Żółte kartki 71
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 57%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 10%
Union Santa Fe ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Union Santa Fe – 2,6. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Union Santa Fe według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 3-2-4 | 1,22 | 1,22 | 1,78 |
| Środka tabeli (6–10) | 8 | 1-2-5 | 0,63 | 1,50 | 1,75 |
| Dołu tabeli (11–15) | 7 | 1-3-3 | 0,86 | 1,00 | 1,14 |
Najwięcej punktów na mecz Union Santa Fe zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (6–10).
Union Santa Fe na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
2,17 0,17 | 2,00 0,50 | 0,50 1,67 |
|
10.
|
2,00 0,33 | 0,67 0,17 | 0,67 1,17 |
|
11.
|
1,50 0,67 | 1,83 1,00 | 1,67 1,83 |
|
12.
|
1,33 0,50 | 1,17 0,33 | 1,00 1,00 |
|
13.
|
0,67 1,17 | 0,83 1,17 | 1,67 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Union Santa Fe
Skrajne wyniki i osiągnięcia Union Santa Fe w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Union Santa Fe - Gimnasia M. 4:0 Liga Profesional (Argentyna), 3.02.2026
- Najwyższa porażka Boca Juniors - Union Santa Fe 3:0 Liga Profesional (Argentyna), 3.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Independiente - Union Santa Fe 4:4, Liga Profesional (Argentyna), 10.03.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Profini, Union Santa Fe - Gimnasia M. 4:0, Liga Profesional (Argentyna), 3.02.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Tarragona, Union Santa Fe - Deportivo Riestra 2:0, Liga Profesional (Argentyna), 3.04.2026
Jakie statystyki ma Union Santa Fe w tym sezonie?
Bilans Union Santa Fe w tym sezonie to 30 meczów i wynik 10-7-13 przy 43 zdobytych bramkach i 44 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 11,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Union Santa Fe – zawodnicy
Jak wygląda kadra Union Santa Fe w sezonie 2026.
Przewidywany skład Union Santa Fe 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Union Santa Fe
-
Mauro Luna Diale Pomocnik Rana pauzuje od 44 dniopuszczone: 1 mecz
-
Lautaro Vargas Obrońca Uraz kolana pauzuje od 58 dniopuszczone: 7 meczów

-
Federico Gomes Gerth Bramkarz Kolano skoczka pauzuje od 159 dniopuszczone: 11 meczów
Kadra Union Santa Fe
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
35 | Argentyna | 200 tys. € | – | 29 | 242% | 14 | 1 | 2 538' | 7 | 1 | |||||||
| 19 |
|
31 | Argentyna | 1 mln € | 483 tys. € | 28 | 233% | 5 | 2 | 1 912' | 7 | 0 | |||||||
| 43 |
|
30 | Argentyna | 600 tys. € | – | 11 | 92% | 2 | 0 | 202' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
33 | Argentyna | 300 tys. € | 206 tys. € | 18 | 150% | 0 | 0 | 195' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
27 | Argentyna | 2,5 mln € | 224 tys. € | 27 | 225% | 3 | 7 | 2 112' | 6 | 1 | |||||||
| 10 |
|
39 | Argentyna | 250 tys. € | 554 tys. € | 10 | 83% | 1 | 1 | 716' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Argentyna | 450 tys. € | 483 tys. € | 9 | 75% | 0 | 1 | 447' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
29 | Argentyna | 700 tys. € | 161 tys. € | 26 | 217% | 4 | 1 | 1 326' | 5 | 0 | |||||||
| 5 |
|
34 | Argentyna | 125 tys. € | 206 tys. € | 25 | 208% | 4 | 1 | 1 010' | 4 | 0 | |||||||
| 23 |
|
34 | Argentyna | 125 tys. € | 411 tys. € | 16 | 133% | 0 | 0 | 186' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
21 | Argentyna | 200 tys. € | 80 tys. € | 30 | 250% | 0 | 1 | 557' | 2 | 0 | |||||||
| 31 |
|
21 | Argentyna | 600 tys. € | 89 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 35 |
![]() |
21 | Argentyna | 3,5 mln € | 107 tys. € | 22 | 183% | 0 | 2 | 1 840' | 9 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
23 | Argentyna | 2,5 mln € | 72 tys. € | 30 | 250% | 1 | 1 | 2 493' | 5 | 0 | |||||||
| 15 |
|
29 | Urugwaj | 1 mln € | 241 tys. € | 11 | 92% | 0 | 1 | 635' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
21 | Argentyna | 1,2 mln € | 143 tys. € | 9 | 75% | 1 | 1 | 420' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
19 | Argentyna | 800 tys. € | – | 12 | 100% | 0 | 1 | 815' | 3 | 0 | |||||||
| 12 |
|
33 | Argentyna | 250 tys. € | 268 tys. € | 27 | 225% | 0 | 1 | 544' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Urugwaj | 400 tys. € | 120 tys. € | 7 | 58% | 0 | 0 | 271' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
22 | Argentyna | 300 tys. € | 80 tys. € | 3 | 25% | 0 | 0 | 88' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 21 |
![]() |
30 | Argentyna | 2,5 mln € | 376 tys. € | 30 | 250% | 0 | 0 | 2 700' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
22 | Argentyna | 100 tys. € | 54 tys. € | 6 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
![]() |
25 | Argentyna | 0 € | 72 tys. € | 23 | 192% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Union Santa Fe
19,6 mln €
śr. 852 tys. € / zawodnika
Ile Union Santa Fe wydaje na pensje
4,4 mln € rocznie
śr. 193 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Argentyna (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Union Santa Fe w sezonie 2026
Union Santa Fe wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Union Santa Fe
Jak wygląda skład Union Santa Fe?
W wyjściowym ustawieniu Union Santa Fe między słupkami staje M. Mansilla, a linię obrony najczęściej tworzą J. Pintado, M. Rocha, J. Luduena oraz L. Ayala. W środku pola grają E. Giaccone, B. Cuello, J. Mosqueira oraz V. Malcorra, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Tarragona, M. Estigarribia. Trener Leonardo Madelón ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Profesional (Argentyna) i pucharach.
Union Santa Fe – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Union Santa Fe w sezonie 2026.
Union Santa Fe transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Paragwaj | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Argentyna | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Urugwaj | 23 |
|
3,9 mln € | |
| 04 Sie 2026 |
|
Argentyna | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Sie 2026 |
|
Argentyna | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Lip 2026 |
|
Argentyna | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
|
Argentyna | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 22 Lip 2026 |
|
Urugwaj | 29 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Union Santa Fe
Union Santa Fe bilans transferowy
- +8,6 mln € 2026
- +1,7 mln € 2025
- +5,1 mln € 2024
- +10,8 mln € 2023
- +122 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Union Santa Fe
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Union Santa Fe w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Union Santa Fe trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 125 tys. €, a klub opuściło 23 piłkarzy, co przyniosło 8,7 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Diego Armando Diaz z Sportivo Las Parejas za 125 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Alex Maizon Rodriguez Gonzalez do FC Krasnodar za 3,9 mln €.