Forma w lidze
Huracan w tabeli
5. miejsce / 19 punktów Play-offy
Strata do lidera: 3 punkty
Przewaga nad 9. miejscem: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
5:2 bramki
0,83 gola/mecz
7 pkt
6:8 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Huracan
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 13 bramek | Ekwador | 28 | napastnik | 26 | 2 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Kolumbia | 22 | napastnik | 28 | 3 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,92 średnia ocena | Ekwador | 28 | napastnik | 26 | 2 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2580 minut | Ekwador | 39 | bramkarz | 28 | 300 tys. € |
Przewidywany skład Huracan 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Argentinos JRS
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
2
|
Independ. Rivadavia
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
| ··· | |||||||
9
|
Racing Club
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
10
|
Huracan
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
11
|
Barracas Central
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independ. Rivadavia
|
16 | 10 | 4 | 2 | 29:15 | 34 |
2
|
River Plate
|
16 | 9 | 2 | 5 | 22:12 | 29 |
| ··· | |||||||
6
|
Gimnasia L.P.
|
16 | 8 | 2 | 6 | 19:19 | 26 |
7
|
Huracan
|
16 | 5 | 7 | 4 | 17:13 | 22 |
8
|
Racing Club
|
16 | 5 | 6 | 5 | 17:15 | 21 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Tigre
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| ··· | |||||||
6
|
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:9 | 22 |
2
|
Belgrano Cordoba
|
12 | 6 | 4 | 2 | 14:7 | 22 |
3
|
Argentinos JRS
|
12 | 6 | 4 | 2 | 16:11 | 22 |
4
|
Sarmiento Junin
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:17 | 19 |
5
|
Huracan
|
12 | 5 | 4 | 3 | 11:10 | 19 |
6
|
Gimnasia L.P.
|
12 | 5 | 4 | 3 | 17:17 | 19 |
Wyniki Huracan
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Barracas Central
2
Huracan
0
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Huracan
1
Aldosivi
0
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
River Plate
1
Huracan
2
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
Terminarz Huracan
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 01:00
|
Huracan
Gimnasia L.P.
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
|
|
25 Paź 02:30
|
Rosario Central
Huracan
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
|
|
30 Paź 23:00
|
Huracan
Tigre
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
Ostatnie transfery Huracan
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Chile |
|
wypożyczenie |
Huracan to klub piłkarski z Argentyny występujący w Liga Profesional (Argentyna). Swoim domowym obiektem jest Estadio Tomás Adolfo Ducó, który może pomieścić 48 314 widzów. Zespół prowadzi Diego Martinez.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Huracan?
Klub piłkarski Huracan zdobył w swojej historii 9 trofeów — 9 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Argentyny oraz Mistrzostwo Primera Nacional. Ponadto triumfował w Superpuchar Argentyny oraz Puchar Argentyny.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Huracan w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Huracan trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 564 tys. €, a klub opuściło 22 piłkarzy, co przyniosło 5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Emmanuel Ojeda z Universidad de Chile za 325 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Matko Miljevic do Racing Club za 2,6 mln €.
Które miejsce zajmuje Huracan w tabeli Liga Profesional (Argentyna)?
Huracan zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) z dorobkiem 19 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Rosario Central wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Huracan?
W wyjściowym ustawieniu Huracan między słupkami staje H. Galindez, a linię obrony najczęściej tworzą L. Blondel, F. Pereyra, M. Palazzo oraz C. Ibanez. W środku pola grają L. Gil, R. Fernandez, Ó. Cortes, F. Waller oraz Facundo Kalinger di Napoli, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Bisanz. Trener Diego Martinez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Profesional (Argentyna) i pucharach.
Kiedy Huracan gra następny mecz?
Najbliższy mecz Huracan to spotkanie z Gimnasia L.P., które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Estadio Tomás Adolfo Ducó w ramach Liga Profesional (Argentyna) (13. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Huracan?
Ostatni mecz Huracan to porażka z Barracas Central 2:0 w Liga Profesional (Argentyna), 10 października 2026. Bramki zdobyli Briasco, Briasco. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Huracan w tym sezonie?
Bilans Huracan w tym sezonie to 30 meczów i wynik 11-11-8 przy 31 zdobytych bramkach i 26 straconych. Czyste konto padło w 12 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Huracan w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Huracan w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Huracan
Huracan terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 01:00
|
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
Estadio Tomás Adolfo Ducó U siebie | Trudny | |
|
25 Paź 02:30
|
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
Estadio Gigante de Arroyito Wyjazd | Trudny | |
|
30 Paź 23:00
|
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
Estadio Tomás Adolfo Ducó U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Lis 22:00
|
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
Estadio Diego Armando Maradona Wyjazd | Trudny |
Kiedy Huracan gra następny mecz?
Najbliższy mecz Huracan to spotkanie z Gimnasia L.P., które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Estadio Tomás Adolfo Ducó w ramach Liga Profesional (Argentyna) (13. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Huracan w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Huracan w sezonie 2026.
Forma i bramki Huracan w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Huracan wyniki
Huracan ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 28 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 14 z 30 meczów, ze średnią 1,64 punktu. W pozostałych ustawieniach Huracan zdobywa 1,31 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Huracan?
Ostatni mecz Huracan to porażka z Barracas Central 2:0 w Liga Profesional (Argentyna), 10 października 2026. Bramki zdobyli Briasco, Briasco. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Huracan – tabela Liga Profesional (Argentyna)
Jakie miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) zajmuje Huracan w sezonie 2026.
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Argentinos JRS
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
2
|
Independ. Rivadavia
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
3
|
Gimnasia L.P.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
4
|
Belgrano Cordoba
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
5
|
Banfield
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
6
|
Tigre
|
3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 0 | 3 | |
7
|
Atletico Tucuman
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
8
|
Rosario Central
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
9
|
Racing Club
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
10
|
Huracan
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
11
|
Barracas Central
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
12
|
Aldosivi
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
13
|
River Plate
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
14
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | |
15
|
Sarmiento Junin
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Argentinos JRS
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
2
|
Independ. Rivadavia
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
3
|
Gimnasia L.P.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
4
|
Belgrano Cordoba
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
5
|
Banfield
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
6
|
Tigre
|
3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 0 | 3 | |
7
|
Atletico Tucuman
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
8
|
Rosario Central
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
9
|
Racing Club
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
10
|
Huracan
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
11
|
Barracas Central
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
12
|
Aldosivi
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
13
|
River Plate
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
14
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | |
15
|
Sarmiento Junin
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independ. Rivadavia
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 2 |
Argentinos JRS
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 3 |
Gimnasia L.P.
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 | |
| 4 |
Belgrano Cordoba
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
| 5 |
Tigre
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
| 6 |
Rosario Central
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Racing Club
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 8 |
Aldosivi
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 9 |
Banfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Atletico Tucuman
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Barracas Central
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 13 |
River Plate
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
| 14 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | |
| 15 |
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Argentinos JRS
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 2 |
Banfield
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 3 |
Atletico Tucuman
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 4 |
Independ. Rivadavia
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 5 |
Gimnasia L.P.
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 6 |
Tigre
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Huracan
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 8 |
Barracas Central
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 9 |
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Sarmiento Junin
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independ. Rivadavia
|
16 | 10 | 4 | 2 | 29:15 | 14 | 34 | |
2
|
River Plate
|
16 | 9 | 2 | 5 | 22:12 | 10 | 29 | |
3
|
Argentinos JRS
|
16 | 8 | 5 | 3 | 17:13 | 4 | 29 | |
4
|
Rosario Central
|
16 | 8 | 4 | 4 | 20:16 | 4 | 28 | |
5
|
Belgrano Cordoba
|
16 | 7 | 5 | 4 | 17:13 | 4 | 26 | |
6
|
Gimnasia L.P.
|
16 | 8 | 2 | 6 | 19:19 | 0 | 26 | |
7
|
Huracan
|
16 | 5 | 7 | 4 | 17:13 | 4 | 22 | |
8
|
Racing Club
|
16 | 5 | 6 | 5 | 17:15 | 2 | 21 | |
9
|
Barracas Central
|
16 | 5 | 6 | 5 | 15:15 | 0 | 21 | |
10
|
Tigre
|
16 | 4 | 8 | 4 | 18:15 | 3 | 20 | |
11
|
Sarmiento Junin
|
16 | 6 | 1 | 9 | 13:20 | -7 | 19 | |
12
|
Banfield
|
16 | 5 | 3 | 8 | 17:19 | -2 | 18 | |
13
|
Atletico Tucuman
|
16 | 3 | 5 | 8 | 15:20 | -5 | 14 | |
14
|
Aldosivi
|
16 | 0 | 8 | 8 | 6:19 | -13 | 8 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
16 | 1 | 2 | 13 | 5:24 | -19 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independ. Rivadavia
|
16 | 10 | 4 | 2 | 29:15 | 14 | 34 | |
2
|
River Plate
|
16 | 9 | 2 | 5 | 22:12 | 10 | 29 | |
3
|
Argentinos JRS
|
16 | 8 | 5 | 3 | 17:13 | 4 | 29 | |
4
|
Rosario Central
|
16 | 8 | 4 | 4 | 20:16 | 4 | 28 | |
5
|
Belgrano Cordoba
|
16 | 7 | 5 | 4 | 17:13 | 4 | 26 | |
6
|
Gimnasia L.P.
|
16 | 8 | 2 | 6 | 19:19 | 0 | 26 | |
7
|
Huracan
|
16 | 5 | 7 | 4 | 17:13 | 4 | 22 | |
8
|
Racing Club
|
16 | 5 | 6 | 5 | 17:15 | 2 | 21 | |
9
|
Barracas Central
|
16 | 5 | 6 | 5 | 15:15 | 0 | 21 | |
10
|
Tigre
|
16 | 4 | 8 | 4 | 18:15 | 3 | 20 | |
11
|
Sarmiento Junin
|
16 | 6 | 1 | 9 | 13:20 | -7 | 19 | |
12
|
Banfield
|
16 | 5 | 3 | 8 | 17:19 | -2 | 18 | |
13
|
Atletico Tucuman
|
16 | 3 | 5 | 8 | 15:20 | -5 | 14 | |
14
|
Aldosivi
|
16 | 0 | 8 | 8 | 6:19 | -13 | 8 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
16 | 1 | 2 | 13 | 5:24 | -19 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Argentinos JRS
|
9 | 6 | 3 | 0 | 10:4 | 6 | 21 | |
| 2 |
Independ. Rivadavia
|
9 | 6 | 1 | 2 | 19:10 | 9 | 19 | |
| 3 |
Sarmiento Junin
|
8 | 5 | 1 | 2 | 9:6 | 3 | 16 | |
| 4 |
River Plate
|
8 | 5 | 0 | 3 | 14:8 | 6 | 15 | |
| 5 |
Rosario Central
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:7 | 3 | 14 | |
| 6 |
Belgrano Cordoba
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 14 | |
| 7 |
Banfield
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:6 | 4 | 14 | |
| 8 |
Gimnasia L.P.
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 13 | |
| 9 |
Huracan
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 10 |
Tigre
|
8 | 3 | 4 | 1 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 11 |
Barracas Central
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 1 | 11 | |
| 12 |
Atletico Tucuman
|
8 | 2 | 5 | 1 | 8:6 | 2 | 11 | |
| 13 |
Racing Club
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:7 | 0 | 9 | |
| 14 |
Aldosivi
|
8 | 0 | 7 | 1 | 3:5 | -2 | 7 | |
| 15 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
8 | 1 | 1 | 6 | 4:10 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independ. Rivadavia
|
7 | 4 | 3 | 0 | 10:5 | 5 | 15 | |
| 2 |
River Plate
|
8 | 4 | 2 | 2 | 8:4 | 4 | 14 | |
| 3 |
Rosario Central
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 14 | |
| 4 |
Gimnasia L.P.
|
8 | 4 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 13 | |
| 5 |
Belgrano Cordoba
|
8 | 3 | 3 | 2 | 6:8 | -2 | 12 | |
| 6 |
Racing Club
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:8 | 2 | 12 | |
| 7 |
Barracas Central
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
| 8 |
Huracan
|
8 | 1 | 6 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 9 |
Argentinos JRS
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 8 | |
| 10 |
Tigre
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 11 |
Banfield
|
8 | 1 | 1 | 6 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 12 |
Sarmiento Junin
|
8 | 1 | 0 | 7 | 4:14 | -10 | 3 | |
| 13 |
Atletico Tucuman
|
8 | 1 | 0 | 7 | 7:14 | -7 | 3 | |
| 14 |
Aldosivi
|
8 | 0 | 1 | 7 | 3:14 | -11 | 1 | |
| 15 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
8 | 0 | 1 | 7 | 1:14 | -13 | 1 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
2
|
Tigre
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Argentinos JRS
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
4
|
Banfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
Gimnasia L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
8
|
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
9
|
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
10
|
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Atletico Tucuman
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
12
|
Independ. Rivadavia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
13
|
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
14
|
Barracas Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
2
|
Tigre
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Argentinos JRS
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
4
|
Banfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
Gimnasia L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
8
|
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
9
|
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
10
|
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Atletico Tucuman
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
12
|
Independ. Rivadavia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
13
|
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
14
|
Barracas Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 2 |
Tigre
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Argentinos JRS
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
Banfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Gimnasia L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Atletico Tucuman
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Independ. Rivadavia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Barracas Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 2 |
Tigre
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Argentinos JRS
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
Banfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Gimnasia L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Atletico Tucuman
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Independ. Rivadavia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Barracas Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:9 | 8 | 22 | |
2
|
Belgrano Cordoba
|
12 | 6 | 4 | 2 | 14:7 | 7 | 22 | |
3
|
Argentinos JRS
|
12 | 6 | 4 | 2 | 16:11 | 5 | 22 | |
4
|
Sarmiento Junin
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:17 | 3 | 19 | |
5
|
Huracan
|
12 | 5 | 4 | 3 | 11:10 | 1 | 19 | |
6
|
Gimnasia L.P.
|
12 | 5 | 4 | 3 | 17:17 | 0 | 19 | |
7
|
Barracas Central
|
12 | 5 | 3 | 4 | 10:9 | 1 | 18 | |
8
|
Independ. Rivadavia
|
12 | 5 | 3 | 4 | 15:19 | -4 | 18 | |
9
|
River Plate
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:12 | 2 | 16 | |
10
|
Atletico Tucuman
|
12 | 3 | 5 | 4 | 10:10 | 0 | 14 | |
11
|
Banfield
|
12 | 3 | 4 | 5 | 14:18 | -4 | 13 | |
12
|
Tigre
|
12 | 3 | 3 | 6 | 11:13 | -2 | 12 | |
13
|
Racing Club
|
12 | 3 | 2 | 7 | 13:19 | -6 | 11 | |
14
|
Aldosivi
|
12 | 2 | 2 | 8 | 13:20 | -7 | 8 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
12 | 1 | 3 | 8 | 6:16 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:9 | 8 | 22 | |
2
|
Belgrano Cordoba
|
12 | 6 | 4 | 2 | 14:7 | 7 | 22 | |
3
|
Argentinos JRS
|
12 | 6 | 4 | 2 | 16:11 | 5 | 22 | |
4
|
Sarmiento Junin
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:17 | 3 | 19 | |
5
|
Huracan
|
12 | 5 | 4 | 3 | 11:10 | 1 | 19 | |
6
|
Gimnasia L.P.
|
12 | 5 | 4 | 3 | 17:17 | 0 | 19 | |
7
|
Barracas Central
|
12 | 5 | 3 | 4 | 10:9 | 1 | 18 | |
8
|
Independ. Rivadavia
|
12 | 5 | 3 | 4 | 15:19 | -4 | 18 | |
9
|
River Plate
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:12 | 2 | 16 | |
10
|
Atletico Tucuman
|
12 | 3 | 5 | 4 | 10:10 | 0 | 14 | |
11
|
Banfield
|
12 | 3 | 4 | 5 | 14:18 | -4 | 13 | |
12
|
Tigre
|
12 | 3 | 3 | 6 | 11:13 | -2 | 12 | |
13
|
Racing Club
|
12 | 3 | 2 | 7 | 13:19 | -6 | 11 | |
14
|
Aldosivi
|
12 | 2 | 2 | 8 | 13:20 | -7 | 8 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
12 | 1 | 3 | 8 | 6:16 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Argentinos JRS
|
5 | 4 | 1 | 0 | 10:4 | 6 | 13 | |
| 2 |
Independ. Rivadavia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:7 | 5 | 13 | |
| 3 |
Huracan
|
6 | 3 | 3 | 0 | 5:2 | 3 | 12 | |
| 4 |
Rosario Central
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 6 | 11 | |
| 5 |
Gimnasia L.P.
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 6 |
Belgrano Cordoba
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 7 |
Sarmiento Junin
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 8 |
River Plate
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:7 | 2 | 10 | |
| 9 |
Tigre
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
| 10 |
Barracas Central
|
6 | 2 | 1 | 3 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 11 |
Racing Club
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:11 | -3 | 7 | |
| 12 |
Aldosivi
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 13 |
Banfield
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 14 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
6 | 1 | 2 | 3 | 2:5 | -3 | 5 | |
| 15 |
Atletico Tucuman
|
6 | 0 | 3 | 3 | 4:7 | -3 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Belgrano Cordoba
|
6 | 3 | 3 | 0 | 6:1 | 5 | 12 | |
| 2 |
Rosario Central
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 11 | |
| 3 |
Barracas Central
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:5 | 1 | 11 | |
| 4 |
Atletico Tucuman
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
| 5 |
Argentinos JRS
|
7 | 2 | 3 | 2 | 6:7 | -1 | 9 | |
| 6 |
Sarmiento Junin
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:12 | -1 | 9 | |
| 7 |
Gimnasia L.P.
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | -3 | 8 | |
| 8 |
Banfield
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 8 | |
| 9 |
Huracan
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 10 |
River Plate
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 11 |
Independ. Rivadavia
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:12 | -9 | 5 | |
| 12 |
Tigre
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:9 | -2 | 4 | |
| 13 |
Racing Club
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 14 |
Aldosivi
|
6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 1 | |
| 15 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:11 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje Huracan w tabeli Liga Profesional (Argentyna)?
Huracan zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) z dorobkiem 19 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Rosario Central wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Huracan w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Huracan na tle ligi w sezonie 2026.
Huracan na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,5
- Strzały celne / mecz 3,8
- Asysty / mecz 0,63
- Udane dryblingi / mecz 6,6
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,87
- Czyste konta 40%
- Odbiory / mecz 18,9
- Przechwyty / mecz 9,1
- Wybicia / mecz 30,1
- Zablokowane strzały / mecz 2,5
Strzelcy Huracan
-
Jordy Caicedo 13
-
Oscar Cortes 3
-
Juan Francisco Bisanz 2
-
Thaiel Peralta 2

-
Facundo Waller 2
-
Óscar Romero 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Huracan i rywali według minuty w ostatnich 30 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Huracan to 76–90+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Huracan - Gimnasia L.P. Po przerwie pada 61% bramek Huracan.Przebieg meczu Huracan i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 10-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 1-4-6 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 6-0-1 |
| Remis do przerwy | 18 | 5-10-3 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
Gdy Huracan otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 10 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Huracan
81% bramek Huracan pada z gry. Z karnych odpowiadają za 19% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Huracan zdobywa w sezonie średnio 1,47 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie Huracan
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Huracan, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Huracan wygra mecz Huracan - Gimnasia L.P. Huracan przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Huracan
- Powyżej 0,5 80%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 10%
- Powyżej 4,5 3%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Huracan padają co najmniej trzy bramki, a w 47% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Huracan - Gimnasia L.P. Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Huracan.Huracan – faule i karne
- Faule / mecz 13,0
- Faule rywali / mecz 12,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Huracan fauluje średnio 13,0 razy na mecz, a wymusza 12,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Huracan, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Huracan - Gimnasia L.P. Huracan popełnia 13,0 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Huracan zdobywa 1,79 punktu na mecz wobec 1,19 na wyjeździe.
Huracan wygra mecz Huracan - Gimnasia L.P. Huracan zdobywa u siebie 60% możliwych punktów, na wyjeździe 40%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 30 meczach Huracan ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 59% goli Huracan, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 30 meczów.
Huracan wygra drugą połowę meczu Huracan - Gimnasia L.P. Drugą połowę Huracan wygrywał w 9 z 30 meczów.Huracan – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,2
Huracan oddaje 9,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Huracan - Gimnasia L.P. Huracan oddaje 9,5 strzałów na mecz.Huracan – posiadanie piłki
- U siebie 51,4%
- Na wyjeździe 49,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 7 z 30
- Mecze z posiadaniem > 55% 11 z 30
- Najniższe w sezonie 25%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 11 z 30 meczów. Średnio Huracan utrzymuje przy piłce 50,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 25%.
Huracan wygra mecz Huracan - Gimnasia L.P. Huracan utrzymuje średnio 50,6% posiadania piłki.Huracan – podania
- Kluczowe / mecz 9,0
- Dośrodkowania / mecz 18,7
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 63
- Celność długich podań 42%
Huracan wymienia średnio 391 podań na mecz przy celności 76%, z czego 9,0 to podania kluczowe.
Huracan – czyste konta
- U siebie 7 z 14
- Na wyjeździe 5 z 16
- Stracone / mecz 0,87
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 27%
Czyste konto Huracan to 40% meczów sezonu (12 z 30), z czego 7 w 14 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Huracan - Gimnasia L.P. Czyste konto Huracan zachowuje w 40% meczów.Huracan – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 77%
- Pow. 8,5 w meczu 53%
- Pow. 10,5 w meczu 37%
- Rożne u siebie / mecz 4,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Huracan wykonuje średnio 3,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 53% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Huracan - Gimnasia L.P. Powyżej 8,5 rożnego padło w 53% meczów Huracan.Huracan – kartki
- Żółte kartki 79
- Pow. 3,5 kartki w meczu 83%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 63%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 7%
Huracan ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Huracan – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 8 czerwonych kartek.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Huracan - Gimnasia L.P. Huracan ogląda średnio 2,6 żółtych kartek na mecz.Huracan według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 7 | 3-1-3 | 1,43 | 1,29 | 1,14 |
| Środka tabeli (6–10) | 9 | 2-3-4 | 1,00 | 1,00 | 1,11 |
| Dołu tabeli (11–15) | 9 | 3-5-1 | 1,56 | 0,78 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Huracan zdobywa z drużynami z dołu tabeli (11–15), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–10).
Huracan na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,60 1,29 | 2,00 0,86 | 0,80 1,00 |
|
4.
|
2,00 1,50 | 1,80 1,83 | 1,00 2,00 |
|
5.
|
2,00 1,17 | 0,83 1,00 | 0,33 1,33 |
|
6.
|
1,83 1,33 | 1,67 1,17 | 1,17 1,67 |
|
7.
|
1,17 1,83 | 0,67 1,00 | 0,67 0,83 |
Ciekawe rekordy w meczach Huracan
Skrajne wyniki i osiągnięcia Huracan w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Gimnasia L.P. - Huracan 0:3 Liga Profesional (Argentyna), 5.04.2026
- Najwyższa porażka Estudiantes de Rio Cuarto - Huracan 2:0 Liga Profesional (Argentyna), 26.02.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Boca Juniors - Huracan 2:3, Liga Profesional (Argentyna), 10.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Pussetto, Huracan - Estudiantes de Rio Cuarto 1:1, Liga Profesional (Argentyna), 30.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 103. minuta Romero, Boca Juniors - Huracan 2:3, Liga Profesional (Argentyna), 10.05.2026
Jakie statystyki ma Huracan w tym sezonie?
Bilans Huracan w tym sezonie to 30 meczów i wynik 11-11-8 przy 31 zdobytych bramkach i 26 straconych. Czyste konto padło w 12 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Huracan – zawodnicy
Jak wygląda kadra Huracan w sezonie 2026.
Przewidywany skład Huracan 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Huracan
-
Ignacio Pussetto Napastnik Złamanie dłoni pauzuje od 44 dniopuszczone: 3 mecze
Kadra Huracan
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
28 | Ekwador | 2 mln € | 590 tys. € | 26 | 217% | 13 | 0 | 2 250' | 11 | 1 | |||||||
| 7 |
|
22 | Kolumbia | 3 mln € | 554 tys. € | 28 | 233% | 3 | 5 | 2 127' | 3 | 0 | |||||||
| 23 |
|
30 | Argentyna | 1,3 mln € | 554 tys. € | 6 | 50% | 1 | 0 | 254' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
25 | Chile | 1,5 mln € | – | 3 | 25% | 0 | 0 | 58' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Argentyna | 250 tys. € | – | 30 | 250% | 2 | 2 | 1 367' | 3 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Argentyna | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Argentyna | 25 tys. € | 63 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
35 | Chile | 375 tys. € | 268 tys. € | 29 | 242% | 1 | 2 | 2 032' | 4 | 0 | |||||||
| 15 |
|
29 | Urugwaj | 1,5 mln € | 483 tys. € | 25 | 208% | 2 | 0 | 1 871' | 6 | 0 | |||||||
| 20 |
|
28 | Argentyna | 600 tys. € | 268 tys. € | 26 | 217% | 0 | 2 | 1 415' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
34 | Paragwaj | 450 tys. € | 340 tys. € | 25 | 208% | 2 | 0 | 743' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
21 | Argentyna | 1,5 mln € | – | 28 | 233% | 0 | 1 | 956' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
18 | Argentyna | 1 mln € | 18 tys. € | 28 | 233% | 2 | 1 | 611' | 1 | 1 | |||||||
| 41 |
![]() |
21 | Argentyna | 25 tys. € | – | 26 | 217% | 0 | 0 | 253' | 2 | 0 | |||||||
| 34 |
|
24 | Argentyna | 100 tys. € | 80 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
30 | Urugwaj | 600 tys. € | 483 tys. € | 9 | 75% | 0 | 0 | 805' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
30 | Szwajcaria | 1,5 mln € | 277 tys. € | 22 | 183% | 2 | 1 | 1 933' | 4 | 0 | |||||||
| 25 |
|
27 | Argentyna | 2,5 mln € | 268 tys. € | 24 | 200% | 0 | 3 | 2 035' | 15 | 2 | |||||||
| 35 |
![]() |
21 | Argentyna | 2 mln € | – | 22 | 183% | 0 | 0 | 1 514' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
36 | Argentyna | 150 tys. € | 411 tys. € | 29 | 242% | 0 | 0 | 1 958' | 4 | 2 | |||||||
| 21 |
|
35 | Argentyna | 225 tys. € | 483 tys. € | 30 | 250% | 1 | 0 | 1 041' | 1 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
21 | Argentyna | 75 tys. € | – | 30 | 250% | 1 | 1 | 806' | 5 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
23 | Argentyna | 175 tys. € | 63 tys. € | 28 | 233% | 1 | 0 | 378' | 3 | 3 | |||||||
| 4 |
|
28 | Argentyna | 750 tys. € | 483 tys. € | 22 | 183% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
39 | Ekwador | 300 tys. € | – | 28 | 233% | 0 | 0 | 2 580' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
26 | Argentyna | 1,5 mln € | 268 tys. € | 30 | 250% | 0 | 0 | 180' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Huracan
23,4 mln €
śr. 901 tys. € / zawodnika
Ile Huracan wydaje na pensje
6 mln € rocznie
śr. 229 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Argentyna (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Huracan w sezonie 2026
Huracan wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Huracan
Jak wygląda skład Huracan?
W wyjściowym ustawieniu Huracan między słupkami staje H. Galindez, a linię obrony najczęściej tworzą L. Blondel, F. Pereyra, M. Palazzo oraz C. Ibanez. W środku pola grają L. Gil, R. Fernandez, Ó. Cortes, F. Waller oraz Facundo Kalinger di Napoli, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Bisanz. Trener Diego Martinez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Profesional (Argentyna) i pucharach.
Huracan – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Huracan w sezonie 2026.
Huracan transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 32 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Chile | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Argentyna | 25 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Argentyna | 33 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Argentyna | 29 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Urugwaj | 30 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
|
Argentyna | 30 |
|
wypożyczenie | |
| 22 Lip 2026 |
|
Paragwaj | 25 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Huracan
Huracan bilans transferowy
- +4,4 mln € 2026
- +12,6 mln € 2025
- +2 mln € 2024
- +5,1 mln € 2023
- +2,9 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Huracan
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Huracan w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Huracan trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 564 tys. €, a klub opuściło 22 piłkarzy, co przyniosło 5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Emmanuel Ojeda z Universidad de Chile za 325 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Matko Miljevic do Racing Club za 2,6 mln €.
Huracan – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Huracan? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Huracan?
Klub piłkarski Huracan zdobył w swojej historii 9 trofeów — 9 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Argentyny oraz Mistrzostwo Primera Nacional. Ponadto triumfował w Superpuchar Argentyny oraz Puchar Argentyny.