Forma w lidze
Velez Sarsfield w tabeli
4. miejsce / 21 punktów Play-offy
Strata do lidera: 5 punktów
Przewaga nad 9. miejscem: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
14 pkt
9:5 bramki
1,50 gola/mecz
7 pkt
8:8 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Velez Sarsfield
Wartość drużyny: 12 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Argentyna | 33 | pomocnik | 28 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Chile | 32 | pomocnik | 22 | 2,8 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,99 średnia ocena | Paragwaj | 30 | napastnik | 5 | 4 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2492 minut | Argentyna | 32 | obrońca | 28 | 1,2 mln € |
Skład i oceny Velez Sarsfield w ostatnim meczu 4-2-3-1



Zmiany
- 57' T. Aguirre → D. Valdes
- 74' M. Arias → D. Godoy
- 74' Juan Cruz Policella → S. Escobar
- 90' L. Robertone → L. Feler
- 90' E. Gómez → L. Piola
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Instituto Cordoba
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 10 |
2
|
Boca Juniors
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
3
|
Velez Sarsfield
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 5 |
4
|
Talleres Cordoba
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
5
|
Estudiantes L.P.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 4 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estudiantes L.P.
|
16 | 9 | 4 | 3 | 19:7 | 31 |
2
|
Boca Juniors
|
16 | 8 | 6 | 2 | 22:9 | 30 |
3
|
Velez Sarsfield
|
16 | 7 | 7 | 2 | 18:12 | 28 |
4
|
Talleres Cordoba
|
16 | 7 | 5 | 4 | 17:13 | 26 |
5
|
Independiente
|
16 | 6 | 6 | 4 | 24:20 | 24 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Newell's
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Lanus
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Velez Sarsfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
San Lorenzo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Independiente
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Instituto Cordoba
|
12 | 8 | 2 | 2 | 19:10 | 26 |
2
|
Defensa Y Justicia
|
12 | 7 | 3 | 2 | 18:11 | 24 |
3
|
Boca Juniors
|
12 | 5 | 6 | 1 | 19:13 | 21 |
4
|
Velez Sarsfield
|
12 | 5 | 6 | 1 | 17:13 | 21 |
5
|
Lanus
|
12 | 6 | 2 | 4 | 15:9 | 20 |
Wyniki Velez Sarsfield
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Lanus
2
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
|
|
06 Paź Koniec
|
Velez Sarsfield
2
Platense
2
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
|
|
21 Wrz Koniec
|
Velez Sarsfield
3
Tigre
2
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
Terminarz Velez Sarsfield
Ostatnie transfery Velez Sarsfield
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Sie 2026 |
|
Paragwaj |
|
wypożyczenie |
Velez Sarsfield to klub piłkarski z Argentyny występujący w Liga Profesional (Argentyna). Swoim domowym obiektem jest Estadio José Amalfitani, który może pomieścić 49 747 widzów. Zespół prowadzi Guillermo Barros Schelotto. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 12 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Velez Sarsfield?
Klub piłkarski Velez Sarsfield zdobył w swojej historii 20 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Argentyny oraz Superpuchar Argentyny. Ponadto triumfował w Recopa Sudamericana, Supercopa Sudamericana, Copa Interamericana, Puchar Interkontynentalny, Copa Libertadores oraz Mistrzostwo Primera Nacional.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Velez Sarsfield w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Velez Sarsfield trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 1,5 mln €, a klub opuściło 33 piłkarzy, co przyniosło 18,8 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Alvaro Montero z Millonarios za 1,2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Maher Carrizo do Ajaksu za 6 mln €.
Które miejsce zajmuje Velez Sarsfield w tabeli Liga Profesional (Argentyna)?
Velez Sarsfield zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) z dorobkiem 21 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Instituto Cordoba wynosi 5 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Velez Sarsfield?
W wyjściowym ustawieniu Velez Sarsfield między słupkami staje T. Marchiori, a linię obrony najczęściej tworzą J. Garcia, T. Silvero, L. Magallan oraz E. Gómez. W środku pola grają R. Aliendro, D. Valdes, L. Robertone oraz C. Baeza, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Arias, R. Martinez. Trener Guillermo Barros Schelotto ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Profesional (Argentyna) i pucharach.
Kiedy Velez Sarsfield gra następny mecz?
Najbliższy mecz Velez Sarsfield to spotkanie z Gimnasia M., które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Estadio José Amalfitani w ramach Liga Profesional (Argentyna) (13. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Velez Sarsfield?
Ostatni mecz Velez Sarsfield to porażka z Lanus 2:0 w Liga Profesional (Argentyna), 12 października 2026. Bramki zdobyli Marcich, Marchiori (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Velez Sarsfield w tym sezonie?
Bilans Velez Sarsfield w tym sezonie to 29 meczów i wynik 12-13-4 przy 35 zdobytych bramkach i 26 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Velez Sarsfield w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Velez Sarsfield w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Velez Sarsfield
Velez Sarsfield terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 01:00
|
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
Estadio José Amalfitani U siebie | Trudny | |
|
26 Paź 01:30
|
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
Estadio Alfredo Terrera Wyjazd | Łatwy | |
|
31 Paź 23:15
|
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
Estadio José Amalfitani U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Lis 22:00
|
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
Estadio 15 de Abril Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Velez Sarsfield gra następny mecz?
Najbliższy mecz Velez Sarsfield to spotkanie z Gimnasia M., które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Estadio José Amalfitani w ramach Liga Profesional (Argentyna) (13. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Velez Sarsfield w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Velez Sarsfield w sezonie 2026.
Forma i bramki Velez Sarsfield w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Velez Sarsfield wyniki
Velez Sarsfield ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 27 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 27 z 29 meczów, ze średnią 1,59 punktu. W pozostałych ustawieniach Velez Sarsfield zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Velez Sarsfield?
Ostatni mecz Velez Sarsfield to porażka z Lanus 2:0 w Liga Profesional (Argentyna), 12 października 2026. Bramki zdobyli Marcich, Marchiori (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Velez Sarsfield – tabela Liga Profesional (Argentyna)
Jakie miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) zajmuje Velez Sarsfield w sezonie 2026.
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Instituto Cordoba
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
2
|
Boca Juniors
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
3
|
Velez Sarsfield
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 5 | |
4
|
Talleres Cordoba
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
5
|
Estudiantes L.P.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 2 | 4 | |
6
|
Gimnasia M.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
7
|
Union Santa Fe
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
8
|
San Lorenzo
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
9
|
Independiente
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
10
|
Newell's
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
11
|
Defensa Y Justicia
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
12
|
Deportivo Riestra
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
13
|
Lanus
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
14
|
Platense
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:6 | -5 | 1 | |
15
|
Central Cordoba de Santiago
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Instituto Cordoba
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
2
|
Boca Juniors
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
3
|
Velez Sarsfield
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 5 | |
4
|
Talleres Cordoba
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
5
|
Estudiantes L.P.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 2 | 4 | |
6
|
Gimnasia M.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
7
|
Union Santa Fe
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
8
|
San Lorenzo
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
9
|
Independiente
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
10
|
Newell's
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
11
|
Defensa Y Justicia
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
12
|
Deportivo Riestra
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
13
|
Lanus
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
14
|
Platense
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:6 | -5 | 1 | |
15
|
Central Cordoba de Santiago
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Instituto Cordoba
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 2 |
Talleres Cordoba
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 | |
| 3 |
Gimnasia M.
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 4 |
Defensa Y Justicia
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 5 |
Boca Juniors
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 6 |
Velez Sarsfield
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Union Santa Fe
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 8 |
San Lorenzo
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 9 |
Newell's
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 10 |
Lanus
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 | |
| 11 |
Estudiantes L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Independiente
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Deportivo Riestra
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Platense
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 | 0 | |
| 15 |
Central Cordoba de Santiago
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boca Juniors
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 6 | |
| 2 |
Instituto Cordoba
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
| 3 |
Velez Sarsfield
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
| 4 |
Estudiantes L.P.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 2 | 4 | |
| 5 |
Union Santa Fe
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 6 |
San Lorenzo
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
| 7 |
Independiente
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 8 |
Talleres Cordoba
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 9 |
Gimnasia M.
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 10 |
Newell's
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 11 |
Deportivo Riestra
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
| 12 |
Platense
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 13 |
Defensa Y Justicia
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 14 |
Lanus
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 15 |
Central Cordoba de Santiago
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estudiantes L.P.
|
16 | 9 | 4 | 3 | 19:7 | 12 | 31 | |
2
|
Boca Juniors
|
16 | 8 | 6 | 2 | 22:9 | 13 | 30 | |
3
|
Velez Sarsfield
|
16 | 7 | 7 | 2 | 18:12 | 6 | 28 | |
4
|
Talleres Cordoba
|
16 | 7 | 5 | 4 | 17:13 | 4 | 26 | |
5
|
Independiente
|
16 | 6 | 6 | 4 | 24:20 | 4 | 24 | |
6
|
Lanus
|
16 | 6 | 6 | 4 | 18:15 | 3 | 24 | |
7
|
San Lorenzo
|
16 | 5 | 7 | 4 | 14:14 | 0 | 22 | |
8
|
Union Santa Fe
|
16 | 5 | 6 | 5 | 24:20 | 4 | 21 | |
9
|
Instituto Cordoba
|
16 | 6 | 3 | 7 | 17:17 | 0 | 21 | |
10
|
Defensa Y Justicia
|
16 | 4 | 7 | 5 | 18:21 | -3 | 19 | |
11
|
Gimnasia M.
|
16 | 5 | 4 | 7 | 14:22 | -8 | 19 | |
12
|
Platense
|
16 | 3 | 7 | 6 | 10:15 | -5 | 16 | |
13
|
Central Cordoba de Santiago
|
16 | 4 | 4 | 8 | 11:21 | -10 | 16 | |
14
|
Newell's
|
16 | 3 | 6 | 7 | 15:27 | -12 | 15 | |
15
|
Deportivo Riestra
|
16 | 1 | 8 | 7 | 5:12 | -7 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estudiantes L.P.
|
16 | 9 | 4 | 3 | 19:7 | 12 | 31 | |
2
|
Boca Juniors
|
16 | 8 | 6 | 2 | 22:9 | 13 | 30 | |
3
|
Velez Sarsfield
|
16 | 7 | 7 | 2 | 18:12 | 6 | 28 | |
4
|
Talleres Cordoba
|
16 | 7 | 5 | 4 | 17:13 | 4 | 26 | |
5
|
Independiente
|
16 | 6 | 6 | 4 | 24:20 | 4 | 24 | |
6
|
Lanus
|
16 | 6 | 6 | 4 | 18:15 | 3 | 24 | |
7
|
San Lorenzo
|
16 | 5 | 7 | 4 | 14:14 | 0 | 22 | |
8
|
Union Santa Fe
|
16 | 5 | 6 | 5 | 24:20 | 4 | 21 | |
9
|
Instituto Cordoba
|
16 | 6 | 3 | 7 | 17:17 | 0 | 21 | |
10
|
Defensa Y Justicia
|
16 | 4 | 7 | 5 | 18:21 | -3 | 19 | |
11
|
Gimnasia M.
|
16 | 5 | 4 | 7 | 14:22 | -8 | 19 | |
12
|
Platense
|
16 | 3 | 7 | 6 | 10:15 | -5 | 16 | |
13
|
Central Cordoba de Santiago
|
16 | 4 | 4 | 8 | 11:21 | -10 | 16 | |
14
|
Newell's
|
16 | 3 | 6 | 7 | 15:27 | -12 | 15 | |
15
|
Deportivo Riestra
|
16 | 1 | 8 | 7 | 5:12 | -7 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Estudiantes L.P.
|
8 | 5 | 1 | 2 | 11:4 | 7 | 16 | |
| 2 |
Velez Sarsfield
|
8 | 4 | 3 | 1 | 9:6 | 3 | 15 | |
| 3 |
Independiente
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:9 | 6 | 15 | |
| 4 |
Boca Juniors
|
8 | 3 | 5 | 0 | 8:3 | 5 | 14 | |
| 5 |
Talleres Cordoba
|
7 | 4 | 1 | 2 | 9:5 | 4 | 13 | |
| 6 |
Lanus
|
8 | 3 | 4 | 1 | 9:5 | 4 | 13 | |
| 7 |
Union Santa Fe
|
8 | 3 | 4 | 1 | 11:5 | 6 | 13 | |
| 8 |
Instituto Cordoba
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 9 |
Gimnasia M.
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 13 | |
| 10 |
Central Cordoba de Santiago
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
| 11 |
San Lorenzo
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
| 12 |
Defensa Y Justicia
|
8 | 1 | 5 | 2 | 7:10 | -3 | 8 | |
| 13 |
Platense
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 8 | |
| 14 |
Deportivo Riestra
|
8 | 1 | 5 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
| 15 |
Newell's
|
8 | 1 | 4 | 3 | 6:10 | -4 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boca Juniors
|
8 | 5 | 1 | 2 | 14:6 | 8 | 16 | |
| 2 |
Estudiantes L.P.
|
8 | 4 | 3 | 1 | 8:3 | 5 | 15 | |
| 3 |
Velez Sarsfield
|
8 | 3 | 4 | 1 | 9:6 | 3 | 13 | |
| 4 |
Talleres Cordoba
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 5 |
Lanus
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 11 | |
| 6 |
San Lorenzo
|
8 | 2 | 5 | 1 | 4:3 | 1 | 11 | |
| 7 |
Defensa Y Justicia
|
8 | 3 | 2 | 3 | 11:11 | 0 | 11 | |
| 8 |
Independiente
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:11 | -2 | 9 | |
| 9 |
Union Santa Fe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:15 | -2 | 8 | |
| 10 |
Instituto Cordoba
|
8 | 2 | 2 | 4 | 6:9 | -3 | 8 | |
| 11 |
Platense
|
8 | 1 | 5 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 12 |
Newell's
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:17 | -8 | 8 | |
| 13 |
Gimnasia M.
|
8 | 1 | 3 | 4 | 5:14 | -9 | 6 | |
| 14 |
Central Cordoba de Santiago
|
8 | 0 | 3 | 5 | 1:12 | -11 | 3 | |
| 15 |
Deportivo Riestra
|
8 | 0 | 3 | 5 | 1:8 | -7 | 3 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Newell's
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
2
|
Lanus
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Velez Sarsfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
4
|
San Lorenzo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
Independiente
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Estudiantes L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Boca Juniors
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
8
|
Union Santa Fe
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
9
|
Talleres Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
10
|
Defensa Y Justicia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Instituto Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
12
|
Platense
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
13
|
Deportivo Riestra
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
14
|
Central Cordoba de Santiago
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
15
|
Gimnasia M.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Newell's
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
2
|
Lanus
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Velez Sarsfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
4
|
San Lorenzo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
Independiente
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Estudiantes L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Boca Juniors
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
8
|
Union Santa Fe
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
9
|
Talleres Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
10
|
Defensa Y Justicia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Instituto Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
12
|
Platense
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
13
|
Deportivo Riestra
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
14
|
Central Cordoba de Santiago
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
15
|
Gimnasia M.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Newell's
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 2 |
Lanus
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Velez Sarsfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
San Lorenzo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Independiente
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Estudiantes L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Boca Juniors
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
Union Santa Fe
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Talleres Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Defensa Y Justicia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Instituto Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Platense
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Deportivo Riestra
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Central Cordoba de Santiago
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Gimnasia M.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Newell's
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 2 |
Lanus
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Velez Sarsfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
San Lorenzo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Independiente
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Estudiantes L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Boca Juniors
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
Union Santa Fe
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Talleres Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Defensa Y Justicia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Instituto Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Platense
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Deportivo Riestra
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Central Cordoba de Santiago
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Gimnasia M.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Instituto Cordoba
|
12 | 8 | 2 | 2 | 19:10 | 9 | 26 | |
2
|
Defensa Y Justicia
|
12 | 7 | 3 | 2 | 18:11 | 7 | 24 | |
3
|
Boca Juniors
|
12 | 5 | 6 | 1 | 19:13 | 6 | 21 | |
4
|
Velez Sarsfield
|
12 | 5 | 6 | 1 | 17:13 | 4 | 21 | |
5
|
Lanus
|
12 | 6 | 2 | 4 | 15:9 | 6 | 20 | |
6
|
Gimnasia M.
|
12 | 6 | 2 | 4 | 15:12 | 3 | 20 | |
7
|
Independiente
|
12 | 5 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 18 | |
8
|
Newell's
|
12 | 4 | 5 | 3 | 11:9 | 2 | 17 | |
9
|
Estudiantes L.P.
|
12 | 4 | 2 | 6 | 15:13 | 2 | 14 | |
10
|
San Lorenzo
|
12 | 4 | 2 | 6 | 5:11 | -6 | 14 | |
11
|
Union Santa Fe
|
12 | 4 | 1 | 7 | 17:21 | -4 | 13 | |
12
|
Deportivo Riestra
|
12 | 2 | 5 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
13
|
Platense
|
12 | 2 | 5 | 5 | 12:18 | -6 | 11 | |
14
|
Central Cordoba de Santiago
|
12 | 2 | 4 | 6 | 10:16 | -6 | 10 | |
15
|
Talleres Cordoba
|
12 | 2 | 3 | 7 | 11:18 | -7 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Instituto Cordoba
|
12 | 8 | 2 | 2 | 19:10 | 9 | 26 | |
2
|
Defensa Y Justicia
|
12 | 7 | 3 | 2 | 18:11 | 7 | 24 | |
3
|
Boca Juniors
|
12 | 5 | 6 | 1 | 19:13 | 6 | 21 | |
4
|
Velez Sarsfield
|
12 | 5 | 6 | 1 | 17:13 | 4 | 21 | |
5
|
Lanus
|
12 | 6 | 2 | 4 | 15:9 | 6 | 20 | |
6
|
Gimnasia M.
|
12 | 6 | 2 | 4 | 15:12 | 3 | 20 | |
7
|
Independiente
|
12 | 5 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 18 | |
8
|
Newell's
|
12 | 4 | 5 | 3 | 11:9 | 2 | 17 | |
9
|
Estudiantes L.P.
|
12 | 4 | 2 | 6 | 15:13 | 2 | 14 | |
10
|
San Lorenzo
|
12 | 4 | 2 | 6 | 5:11 | -6 | 14 | |
11
|
Union Santa Fe
|
12 | 4 | 1 | 7 | 17:21 | -4 | 13 | |
12
|
Deportivo Riestra
|
12 | 2 | 5 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
13
|
Platense
|
12 | 2 | 5 | 5 | 12:18 | -6 | 11 | |
14
|
Central Cordoba de Santiago
|
12 | 2 | 4 | 6 | 10:16 | -6 | 10 | |
15
|
Talleres Cordoba
|
12 | 2 | 3 | 7 | 11:18 | -7 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Instituto Cordoba
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:5 | 6 | 16 | |
| 2 |
Defensa Y Justicia
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
| 3 |
Velez Sarsfield
|
6 | 4 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 14 | |
| 4 |
Gimnasia M.
|
6 | 4 | 2 | 0 | 9:3 | 6 | 14 | |
| 5 |
Boca Juniors
|
5 | 4 | 1 | 0 | 9:2 | 7 | 13 | |
| 6 |
Lanus
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:6 | 2 | 13 | |
| 7 |
Estudiantes L.P.
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:3 | 9 | 13 | |
| 8 |
Newell's
|
6 | 3 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 12 | |
| 9 |
San Lorenzo
|
6 | 4 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 12 | |
| 10 |
Union Santa Fe
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:10 | 1 | 9 | |
| 11 |
Deportivo Riestra
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 12 |
Talleres Cordoba
|
7 | 1 | 3 | 3 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 13 |
Independiente
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:9 | -6 | 5 | |
| 14 |
Central Cordoba de Santiago
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | |
| 15 |
Platense
|
6 | 0 | 4 | 2 | 5:10 | -5 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
| 2 |
Instituto Cordoba
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 3 |
Defensa Y Justicia
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 4 |
Boca Juniors
|
7 | 1 | 5 | 1 | 10:11 | -1 | 8 | |
| 5 |
Velez Sarsfield
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 6 |
Lanus
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 7 |
Platense
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 8 |
Gimnasia M.
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | -3 | 6 | |
| 9 |
Newell's
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:5 | -2 | 5 | |
| 10 |
Central Cordoba de Santiago
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | |
| 11 |
Union Santa Fe
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 12 |
Deportivo Riestra
|
6 | 0 | 3 | 3 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 13 |
Talleres Cordoba
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 14 |
San Lorenzo
|
6 | 0 | 2 | 4 | 1:7 | -6 | 2 | |
| 15 |
Estudiantes L.P.
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:10 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje Velez Sarsfield w tabeli Liga Profesional (Argentyna)?
Velez Sarsfield zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) z dorobkiem 21 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Instituto Cordoba wynosi 5 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Velez Sarsfield w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Velez Sarsfield na tle ligi w sezonie 2026.
Velez Sarsfield na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,5
- Strzały celne / mecz 4,2
- Asysty / mecz 0,90
- Udane dryblingi / mecz 7,0
- Bramki z rzutów wolnych 2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,90
- Czyste konta 34%
- Odbiory / mecz 18,8
- Przechwyty / mecz 9,3
- Wybicia / mecz 27,9
- Zablokowane strzały / mecz 2,5
Strzelcy Velez Sarsfield
-
Manuel Lanzini 6
-
Florian Monzón 6
-
Ronaldo Martinez 6
-
Matias Pellegrini 3
-
Diego Valdes 3
-
Joaquin Garcia 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Velez Sarsfield i rywali według minuty w ostatnich 29 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Velez Sarsfield to 0–15 minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Velez Sarsfield - Gimnasia M. Po przerwie pada 54% bramek Velez Sarsfield.Przebieg meczu Velez Sarsfield i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 18 | 10-7-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 9 | 2-4-3 |
| Prowadził do przerwy | 10 | 6-3-1 |
| Remis do przerwy | 14 | 5-7-2 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 1-3-1 |
Gdy Velez Sarsfield otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 10 razy na 18 takich meczów.
Jak padają bramki dla Velez Sarsfield
91% bramek Velez Sarsfield pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Velez Sarsfield zdobywa w sezonie średnio 1,69 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Velez Sarsfield
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Velez Sarsfield, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Velez Sarsfield wygra mecz Velez Sarsfield - Gimnasia M. Velez Sarsfield przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Velez Sarsfield
- Powyżej 0,5 93%
- Powyżej 1,5 62%
- Powyżej 2,5 28%
- Powyżej 3,5 21%
- Powyżej 4,5 7%
- Powyżej 5,5 0%
W 28% meczów Velez Sarsfield padają co najmniej trzy bramki, a w 55% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Velez Sarsfield - Gimnasia M. Powyżej 2,5 bramki padło w 28% meczów Velez Sarsfield.Velez Sarsfield – faule i karne
- Faule / mecz 11,3
- Faule rywali / mecz 11,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Velez Sarsfield fauluje średnio 11,3 razy na mecz, a wymusza 11,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Velez Sarsfield, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Velez Sarsfield zdobywa 1,93 punktu na mecz wobec 1,43 na wyjeździe.
Velez Sarsfield wygra mecz Velez Sarsfield - Gimnasia M. Velez Sarsfield zdobywa u siebie 64% możliwych punktów, na wyjeździe 48%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 29 meczach Velez Sarsfield ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 54% goli Velez Sarsfield, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 29 meczów.
Velez Sarsfield wygra drugą połowę meczu Velez Sarsfield - Gimnasia M. Drugą połowę Velez Sarsfield wygrywał w 10 z 29 meczów.Velez Sarsfield – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,9
Velez Sarsfield oddaje 9,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Velez Sarsfield - Gimnasia M. Velez Sarsfield oddaje 9,5 strzałów na mecz.Velez Sarsfield – posiadanie piłki
- U siebie 54,9%
- Na wyjeździe 51,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 29
- Mecze z posiadaniem > 55% 13 z 29
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 13 z 29 meczów. Średnio Velez Sarsfield utrzymuje przy piłce 53,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Velez Sarsfield wygra mecz Velez Sarsfield - Gimnasia M. Velez Sarsfield utrzymuje średnio 53,2% posiadania piłki.Velez Sarsfield – podania
- Kluczowe / mecz 8,5
- Dośrodkowania / mecz 18,5
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 64
- Celność długich podań 43%
Velez Sarsfield wymienia średnio 438 podań na mecz przy celności 78%, z czego 8,5 to podania kluczowe.
Velez Sarsfield – czyste konta
- U siebie 6 z 15
- Na wyjeździe 4 z 14
- Stracone / mecz 0,90
- Bez straty do przerwy 62%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 21%
Czyste konto Velez Sarsfield to 34% meczów sezonu (10 z 29), z czego 6 w 15 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Velez Sarsfield - Gimnasia M. Czyste konto Velez Sarsfield zachowuje w 34% meczów.Velez Sarsfield – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 76%
- Pow. 8,5 w meczu 48%
- Pow. 10,5 w meczu 31%
- Rożne u siebie / mecz 4,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Velez Sarsfield wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 48% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Velez Sarsfield - Gimnasia M. Powyżej 8,5 rożnego padło w 48% meczów Velez Sarsfield.Velez Sarsfield – kartki
- Żółte kartki 61
- Pow. 3,5 kartki w meczu 69%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 41%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 10%
Velez Sarsfield ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Velez Sarsfield – 2,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Velez Sarsfield według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 3-3-2 | 1,50 | 0,88 | 0,88 |
| Środka tabeli (6–10) | 8 | 3-4-1 | 1,63 | 1,00 | 0,75 |
| Dołu tabeli (11–15) | 8 | 4-4-0 | 2,00 | 1,63 | 0,88 |
Najwięcej punktów na mecz Velez Sarsfield zdobywa z drużynami z dołu tabeli (11–15), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Velez Sarsfield na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,67 1,33 | 1,83 1,17 | 0,50 1,33 |
|
3.
|
2,60 1,14 | 1,80 1,43 | 0,40 1,57 |
|
4.
|
2,33 1,17 | 1,50 1,33 | 0,83 1,33 |
|
5.
|
1,86 1,40 | 1,14 1,40 | 0,86 0,60 |
|
6.
|
2,33 1,00 | 1,50 1,00 | 0,50 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Velez Sarsfield
Skrajne wyniki i osiągnięcia Velez Sarsfield w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Platense - Velez Sarsfield 0:2 Liga Profesional (Argentyna), 14.03.2026
- Najwyższa porażka Lanus - Velez Sarsfield 2:0 Liga Profesional (Argentyna), 12.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Gimnasia M. - Velez Sarsfield 3:2, Liga Profesional (Argentyna), 3.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Monzón, Gimnasia M. - Velez Sarsfield 3:2, Liga Profesional (Argentyna), 3.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Andrada, Instituto Cordoba - Velez Sarsfield 0:1, Liga Profesional (Argentyna), 23.01.2026
Jakie statystyki ma Velez Sarsfield w tym sezonie?
Bilans Velez Sarsfield w tym sezonie to 29 meczów i wynik 12-13-4 przy 35 zdobytych bramkach i 26 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Velez Sarsfield – zawodnicy
Jak wygląda kadra Velez Sarsfield w sezonie 2026.
Skład i oceny Velez Sarsfield w ostatnim meczu 4-2-3-1



Zmiany
- 57' T. Aguirre → D. Valdes
- 74' M. Arias → D. Godoy
- 74' Juan Cruz Policella → S. Escobar
- 90' L. Robertone → L. Feler
- 90' E. Gómez → L. Piola
Kontuzje w kadrze Velez Sarsfield
-
Emanuel Mammana Obrońca Stłuczenie żebra pauzuje od 25 dniopuszczone: 3 mecze
-
Jano Gordon Obrońca Uraz pauzuje od 250 dniopuszczone: 27 meczów

Kadra Velez Sarsfield
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 77 |
|
30 | Paragwaj | 4 mln € | 411 tys. € | 5 | 42% | 6 | 0 | 423' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Argentyna | 1,7 mln € | 966 tys. € | 23 | 192% | 3 | 5 | 1 508' | 7 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
20 | Argentyna | 700 tys. € | 54 tys. € | 29 | 242% | 0 | 3 | 878' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
17 | Argentyna | 1,5 mln € | – | 26 | 217% | 0 | 0 | 352' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
19 | Argentyna | 50 tys. € | – | 24 | 200% | 0 | 1 | 208' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
33 | Argentyna | 900 tys. € | 1,1 mln € | 28 | 233% | 6 | 0 | 2 061' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
32 | Chile | 2,8 mln € | 1,1 mln € | 22 | 183% | 3 | 6 | 1 010' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
29 | Argentyna | 2 mln € | 1,2 mln € | 27 | 225% | 1 | 1 | 1 662' | 9 | 2 | |||||||
| 29 |
|
35 | Argentyna | 325 tys. € | 554 tys. € | 29 | 242% | 1 | 0 | 1 830' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
32 | Chile | 1,2 mln € | 966 tys. € | 29 | 242% | 0 | 0 | 1 241' | 5 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
32 | Argentyna | 1,2 mln € | 1,2 mln € | 28 | 233% | 0 | 4 | 2 492' | 7 | 0 | |||||||
| 2 |
|
30 | Argentyna | 2,5 mln € | 689 tys. € | 25 | 208% | 0 | 0 | 1 728' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Argentyna | 3 mln € | 483 tys. € | 27 | 225% | 2 | 1 | 2 149' | 3 | 0 | |||||||
| 16 |
|
29 | Argentyna | 1 mln € | 689 tys. € | 27 | 225% | 0 | 1 | 2 037' | 3 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
22 | Argentyna | 1 mln € | 134 tys. € | 5 | 42% | 1 | 0 | 259' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
20 | Argentyna | 5 mln € | 80 tys. € | 29 | 242% | 1 | 1 | 1 274' | 4 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
31 | Argentyna | 2 mln € | 617 tys. € | 29 | 242% | 0 | 0 | 1 080' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
25 | Argentyna | 2,5 mln € | 63 tys. € | 7 | 58% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Velez Sarsfield
33,4 mln €
śr. 1,9 mln € / zawodnika
Ile Velez Sarsfield wydaje na pensje
10,3 mln € rocznie
śr. 572 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Argentyna (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Velez Sarsfield w sezonie 2026
Velez Sarsfield wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Velez Sarsfield
Jak wygląda skład Velez Sarsfield?
W wyjściowym ustawieniu Velez Sarsfield między słupkami staje T. Marchiori, a linię obrony najczęściej tworzą J. Garcia, T. Silvero, L. Magallan oraz E. Gómez. W środku pola grają R. Aliendro, D. Valdes, L. Robertone oraz C. Baeza, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Arias, R. Martinez. Trener Guillermo Barros Schelotto ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Profesional (Argentyna) i pucharach.
Velez Sarsfield – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Velez Sarsfield w sezonie 2026.
Velez Sarsfield transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Sie 2026 |
|
Paragwaj | 30 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Argentyna | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Argentyna | 24 |
|
za darmo | |
| 08 Sie 2026 |
|
Argentyna | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 07 Sie 2026 |
|
Argentyna | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 06 Sie 2026 |
|
Argentyna | 25 |
|
3 mln € | |
| 31 Lip 2026 |
|
Argentyna | 20 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Velez Sarsfield
Velez Sarsfield bilans transferowy
- +17,3 mln € 2026
- +25,1 mln € 2025
- +17,2 mln € 2024
- +22,6 mln € 2023
- +10 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Velez Sarsfield
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Velez Sarsfield w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Velez Sarsfield trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 1,5 mln €, a klub opuściło 33 piłkarzy, co przyniosło 18,8 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Alvaro Montero z Millonarios za 1,2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Maher Carrizo do Ajaksu za 6 mln €.
Velez Sarsfield – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Velez Sarsfield? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Velez Sarsfield?
Klub piłkarski Velez Sarsfield zdobył w swojej historii 20 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Argentyny oraz Superpuchar Argentyny. Ponadto triumfował w Recopa Sudamericana, Supercopa Sudamericana, Copa Interamericana, Puchar Interkontynentalny, Copa Libertadores oraz Mistrzostwo Primera Nacional.