Forma w lidze
Sarmiento Junin w tabeli
4. miejsce / 19 punktów Play-offy
Strata do lidera: 3 punkty
Przewaga nad 9. miejscem: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
10 meczów ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
9:5 bramki
1,80 gola/mecz
9 pkt
11:12 bramki
1,83 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Sarmiento Junin
Wartość drużyny: 3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 14 bramek | Paragwaj | 28 | napastnik | 27 | 3 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Paragwaj | 28 | napastnik | 27 | 3 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,98 średnia ocena | Ekwador | 36 | bramkarz | 16 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2264 minut | Argentyna | 28 | pomocnik | 26 | 900 tys. € |
Przewidywany skład Sarmiento Junin 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Argentinos JRS
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
2
|
Independ. Rivadavia
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
| ··· | |||||||
14
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
15
|
Sarmiento Junin
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independ. Rivadavia
|
16 | 10 | 4 | 2 | 29:15 | 34 |
2
|
River Plate
|
16 | 9 | 2 | 5 | 22:12 | 29 |
| ··· | |||||||
10
|
Tigre
|
16 | 4 | 8 | 4 | 18:15 | 20 |
11
|
Sarmiento Junin
|
16 | 6 | 1 | 9 | 13:20 | 19 |
12
|
Banfield
|
16 | 5 | 3 | 8 | 17:19 | 18 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Tigre
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| ··· | |||||||
12
|
Independ. Rivadavia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Barracas Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:9 | 22 |
2
|
Belgrano Cordoba
|
12 | 6 | 4 | 2 | 14:7 | 22 |
3
|
Argentinos JRS
|
12 | 6 | 4 | 2 | 16:11 | 22 |
4
|
Sarmiento Junin
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:17 | 19 |
5
|
Huracan
|
12 | 5 | 4 | 3 | 11:10 | 19 |
Wyniki Sarmiento Junin
Terminarz Sarmiento Junin
Ostatnie transfery Sarmiento Junin
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 10 Sie 2026 |
|
Argentyna |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Urugwaj |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Argentyna |
|
wypożyczenie |
Sarmiento Junin to klub piłkarski z Argentyny występujący w Liga Profesional (Argentyna). Swoim domowym obiektem jest Estadio Eva Perón de Junín, który może pomieścić 22 000 widzów. Zespół prowadzi Facundo Sava. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3 miliony euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Sarmiento Junin?
Klub piłkarski Sarmiento Junin zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Primera Nacional.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sarmiento Junin w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sarmiento Junin trafiło 22 zawodników za łączną kwotę 17 tys. €, a klub opuściło 16 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Santiago Salle z Independiente za 17 tys. €.
Które miejsce zajmuje Sarmiento Junin w tabeli Liga Profesional (Argentyna)?
Sarmiento Junin zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) z dorobkiem 19 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Rosario Central wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Sarmiento Junin?
W wyjściowym ustawieniu Sarmiento Junin między słupkami staje T. Ayala, a linię obrony najczęściej tworzą S. Salle, R. Orihuela, J. Insaurralde oraz L. Suarez. W środku pola grają J. Contrera, C. Zabala, E. Gimenez oraz J. Mavilla, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Marabel, J. Herrera. Trener Facundo Sava ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Profesional (Argentyna) i pucharach.
Kiedy Sarmiento Junin gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sarmiento Junin to spotkanie z River Plate, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 00:00 na obiekcie Estadio Eva Perón de Junín w ramach Liga Profesional (Argentyna) (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sarmiento Junin?
Ostatni mecz Sarmiento Junin to wygrana z Aldosivi 1:3 w Liga Profesional (Argentyna), 9 października 2026. Bramki zdobyli Marabel, Castro, Mavilla oraz Herrera. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sarmiento Junin w tym sezonie?
Bilans Sarmiento Junin w tym sezonie to 27 meczów i wynik 12-2-13 przy 33 zdobytych bramkach i 37 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 8,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Sarmiento Junin w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Sarmiento Junin w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Sarmiento Junin
Sarmiento Junin terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
15 Paź 00:00
|
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
Estadio Eva Perón de Junín U siebie | Umiarkowany | |
|
20 Paź 00:00
|
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
Estadio Eva Perón de Junín U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 00:00
|
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
Estadio Juan Carmelo Zerillo Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 01:15
|
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
Estadio Eva Perón de Junín U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 22:00
|
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
Estadio José Dellagiovanna Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Sarmiento Junin gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sarmiento Junin to spotkanie z River Plate, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 00:00 na obiekcie Estadio Eva Perón de Junín w ramach Liga Profesional (Argentyna) (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Sarmiento Junin w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Sarmiento Junin w sezonie 2026.
Forma i bramki Sarmiento Junin w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Sarmiento Junin wyniki
Sarmiento Junin ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 28 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 17 z 27 meczów, ze średnią 1,12 punktu. W pozostałych ustawieniach Sarmiento Junin zdobywa 1,90 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sarmiento Junin?
Ostatni mecz Sarmiento Junin to wygrana z Aldosivi 1:3 w Liga Profesional (Argentyna), 9 października 2026. Bramki zdobyli Marabel, Castro, Mavilla oraz Herrera. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sarmiento Junin – tabela Liga Profesional (Argentyna)
Jakie miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) zajmuje Sarmiento Junin w sezonie 2026.
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Argentinos JRS
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
2
|
Independ. Rivadavia
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
3
|
Gimnasia L.P.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
4
|
Belgrano Cordoba
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
5
|
Banfield
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
6
|
Tigre
|
3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 0 | 3 | |
7
|
Atletico Tucuman
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
8
|
Rosario Central
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
9
|
Racing Club
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
10
|
Huracan
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
11
|
Barracas Central
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
12
|
Aldosivi
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
13
|
River Plate
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
14
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | |
15
|
Sarmiento Junin
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Argentinos JRS
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
2
|
Independ. Rivadavia
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
3
|
Gimnasia L.P.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
4
|
Belgrano Cordoba
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
5
|
Banfield
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
6
|
Tigre
|
3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 0 | 3 | |
7
|
Atletico Tucuman
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
8
|
Rosario Central
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
9
|
Racing Club
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
10
|
Huracan
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
11
|
Barracas Central
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
12
|
Aldosivi
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
13
|
River Plate
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
14
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | |
15
|
Sarmiento Junin
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independ. Rivadavia
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 2 |
Argentinos JRS
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 3 |
Gimnasia L.P.
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 | |
| 4 |
Belgrano Cordoba
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
| 5 |
Tigre
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
| 6 |
Rosario Central
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Racing Club
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 8 |
Aldosivi
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 9 |
Banfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Atletico Tucuman
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Barracas Central
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 13 |
River Plate
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
| 14 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | |
| 15 |
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Argentinos JRS
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 2 |
Banfield
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 3 |
Atletico Tucuman
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 4 |
Independ. Rivadavia
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 5 |
Gimnasia L.P.
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 6 |
Tigre
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Huracan
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 8 |
Barracas Central
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 9 |
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Sarmiento Junin
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independ. Rivadavia
|
16 | 10 | 4 | 2 | 29:15 | 14 | 34 | |
2
|
River Plate
|
16 | 9 | 2 | 5 | 22:12 | 10 | 29 | |
3
|
Argentinos JRS
|
16 | 8 | 5 | 3 | 17:13 | 4 | 29 | |
4
|
Rosario Central
|
16 | 8 | 4 | 4 | 20:16 | 4 | 28 | |
5
|
Belgrano Cordoba
|
16 | 7 | 5 | 4 | 17:13 | 4 | 26 | |
6
|
Gimnasia L.P.
|
16 | 8 | 2 | 6 | 19:19 | 0 | 26 | |
7
|
Huracan
|
16 | 5 | 7 | 4 | 17:13 | 4 | 22 | |
8
|
Racing Club
|
16 | 5 | 6 | 5 | 17:15 | 2 | 21 | |
9
|
Barracas Central
|
16 | 5 | 6 | 5 | 15:15 | 0 | 21 | |
10
|
Tigre
|
16 | 4 | 8 | 4 | 18:15 | 3 | 20 | |
11
|
Sarmiento Junin
|
16 | 6 | 1 | 9 | 13:20 | -7 | 19 | |
12
|
Banfield
|
16 | 5 | 3 | 8 | 17:19 | -2 | 18 | |
13
|
Atletico Tucuman
|
16 | 3 | 5 | 8 | 15:20 | -5 | 14 | |
14
|
Aldosivi
|
16 | 0 | 8 | 8 | 6:19 | -13 | 8 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
16 | 1 | 2 | 13 | 5:24 | -19 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independ. Rivadavia
|
16 | 10 | 4 | 2 | 29:15 | 14 | 34 | |
2
|
River Plate
|
16 | 9 | 2 | 5 | 22:12 | 10 | 29 | |
3
|
Argentinos JRS
|
16 | 8 | 5 | 3 | 17:13 | 4 | 29 | |
4
|
Rosario Central
|
16 | 8 | 4 | 4 | 20:16 | 4 | 28 | |
5
|
Belgrano Cordoba
|
16 | 7 | 5 | 4 | 17:13 | 4 | 26 | |
6
|
Gimnasia L.P.
|
16 | 8 | 2 | 6 | 19:19 | 0 | 26 | |
7
|
Huracan
|
16 | 5 | 7 | 4 | 17:13 | 4 | 22 | |
8
|
Racing Club
|
16 | 5 | 6 | 5 | 17:15 | 2 | 21 | |
9
|
Barracas Central
|
16 | 5 | 6 | 5 | 15:15 | 0 | 21 | |
10
|
Tigre
|
16 | 4 | 8 | 4 | 18:15 | 3 | 20 | |
11
|
Sarmiento Junin
|
16 | 6 | 1 | 9 | 13:20 | -7 | 19 | |
12
|
Banfield
|
16 | 5 | 3 | 8 | 17:19 | -2 | 18 | |
13
|
Atletico Tucuman
|
16 | 3 | 5 | 8 | 15:20 | -5 | 14 | |
14
|
Aldosivi
|
16 | 0 | 8 | 8 | 6:19 | -13 | 8 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
16 | 1 | 2 | 13 | 5:24 | -19 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Argentinos JRS
|
9 | 6 | 3 | 0 | 10:4 | 6 | 21 | |
| 2 |
Independ. Rivadavia
|
9 | 6 | 1 | 2 | 19:10 | 9 | 19 | |
| 3 |
Sarmiento Junin
|
8 | 5 | 1 | 2 | 9:6 | 3 | 16 | |
| 4 |
River Plate
|
8 | 5 | 0 | 3 | 14:8 | 6 | 15 | |
| 5 |
Rosario Central
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:7 | 3 | 14 | |
| 6 |
Belgrano Cordoba
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 14 | |
| 7 |
Banfield
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:6 | 4 | 14 | |
| 8 |
Gimnasia L.P.
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 13 | |
| 9 |
Huracan
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 10 |
Tigre
|
8 | 3 | 4 | 1 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 11 |
Barracas Central
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 1 | 11 | |
| 12 |
Atletico Tucuman
|
8 | 2 | 5 | 1 | 8:6 | 2 | 11 | |
| 13 |
Racing Club
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:7 | 0 | 9 | |
| 14 |
Aldosivi
|
8 | 0 | 7 | 1 | 3:5 | -2 | 7 | |
| 15 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
8 | 1 | 1 | 6 | 4:10 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independ. Rivadavia
|
7 | 4 | 3 | 0 | 10:5 | 5 | 15 | |
| 2 |
River Plate
|
8 | 4 | 2 | 2 | 8:4 | 4 | 14 | |
| 3 |
Rosario Central
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 14 | |
| 4 |
Gimnasia L.P.
|
8 | 4 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 13 | |
| 5 |
Belgrano Cordoba
|
8 | 3 | 3 | 2 | 6:8 | -2 | 12 | |
| 6 |
Racing Club
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:8 | 2 | 12 | |
| 7 |
Barracas Central
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
| 8 |
Huracan
|
8 | 1 | 6 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 9 |
Argentinos JRS
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 8 | |
| 10 |
Tigre
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 11 |
Banfield
|
8 | 1 | 1 | 6 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 12 |
Sarmiento Junin
|
8 | 1 | 0 | 7 | 4:14 | -10 | 3 | |
| 13 |
Atletico Tucuman
|
8 | 1 | 0 | 7 | 7:14 | -7 | 3 | |
| 14 |
Aldosivi
|
8 | 0 | 1 | 7 | 3:14 | -11 | 1 | |
| 15 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
8 | 0 | 1 | 7 | 1:14 | -13 | 1 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
2
|
Tigre
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Argentinos JRS
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
4
|
Banfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
Gimnasia L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
8
|
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
9
|
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
10
|
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Atletico Tucuman
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
12
|
Independ. Rivadavia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
13
|
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
14
|
Barracas Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
2
|
Tigre
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Argentinos JRS
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
4
|
Banfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
Gimnasia L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
8
|
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
9
|
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
10
|
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Atletico Tucuman
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
12
|
Independ. Rivadavia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
13
|
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
14
|
Barracas Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 2 |
Tigre
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Argentinos JRS
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
Banfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Gimnasia L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Atletico Tucuman
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Independ. Rivadavia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Barracas Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 2 |
Tigre
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Argentinos JRS
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
Banfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Gimnasia L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Atletico Tucuman
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Independ. Rivadavia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Barracas Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:9 | 8 | 22 | |
2
|
Belgrano Cordoba
|
12 | 6 | 4 | 2 | 14:7 | 7 | 22 | |
3
|
Argentinos JRS
|
12 | 6 | 4 | 2 | 16:11 | 5 | 22 | |
4
|
Sarmiento Junin
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:17 | 3 | 19 | |
5
|
Huracan
|
12 | 5 | 4 | 3 | 11:10 | 1 | 19 | |
6
|
Gimnasia L.P.
|
12 | 5 | 4 | 3 | 17:17 | 0 | 19 | |
7
|
Barracas Central
|
12 | 5 | 3 | 4 | 10:9 | 1 | 18 | |
8
|
Independ. Rivadavia
|
12 | 5 | 3 | 4 | 15:19 | -4 | 18 | |
9
|
River Plate
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:12 | 2 | 16 | |
10
|
Atletico Tucuman
|
12 | 3 | 5 | 4 | 10:10 | 0 | 14 | |
11
|
Banfield
|
12 | 3 | 4 | 5 | 14:18 | -4 | 13 | |
12
|
Tigre
|
12 | 3 | 3 | 6 | 11:13 | -2 | 12 | |
13
|
Racing Club
|
12 | 3 | 2 | 7 | 13:19 | -6 | 11 | |
14
|
Aldosivi
|
12 | 2 | 2 | 8 | 13:20 | -7 | 8 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
12 | 1 | 3 | 8 | 6:16 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:9 | 8 | 22 | |
2
|
Belgrano Cordoba
|
12 | 6 | 4 | 2 | 14:7 | 7 | 22 | |
3
|
Argentinos JRS
|
12 | 6 | 4 | 2 | 16:11 | 5 | 22 | |
4
|
Sarmiento Junin
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:17 | 3 | 19 | |
5
|
Huracan
|
12 | 5 | 4 | 3 | 11:10 | 1 | 19 | |
6
|
Gimnasia L.P.
|
12 | 5 | 4 | 3 | 17:17 | 0 | 19 | |
7
|
Barracas Central
|
12 | 5 | 3 | 4 | 10:9 | 1 | 18 | |
8
|
Independ. Rivadavia
|
12 | 5 | 3 | 4 | 15:19 | -4 | 18 | |
9
|
River Plate
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:12 | 2 | 16 | |
10
|
Atletico Tucuman
|
12 | 3 | 5 | 4 | 10:10 | 0 | 14 | |
11
|
Banfield
|
12 | 3 | 4 | 5 | 14:18 | -4 | 13 | |
12
|
Tigre
|
12 | 3 | 3 | 6 | 11:13 | -2 | 12 | |
13
|
Racing Club
|
12 | 3 | 2 | 7 | 13:19 | -6 | 11 | |
14
|
Aldosivi
|
12 | 2 | 2 | 8 | 13:20 | -7 | 8 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
12 | 1 | 3 | 8 | 6:16 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Argentinos JRS
|
5 | 4 | 1 | 0 | 10:4 | 6 | 13 | |
| 2 |
Independ. Rivadavia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:7 | 5 | 13 | |
| 3 |
Huracan
|
6 | 3 | 3 | 0 | 5:2 | 3 | 12 | |
| 4 |
Rosario Central
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 6 | 11 | |
| 5 |
Gimnasia L.P.
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 6 |
Belgrano Cordoba
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 7 |
Sarmiento Junin
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 8 |
River Plate
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:7 | 2 | 10 | |
| 9 |
Tigre
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
| 10 |
Barracas Central
|
6 | 2 | 1 | 3 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 11 |
Racing Club
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:11 | -3 | 7 | |
| 12 |
Aldosivi
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 13 |
Banfield
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 14 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
6 | 1 | 2 | 3 | 2:5 | -3 | 5 | |
| 15 |
Atletico Tucuman
|
6 | 0 | 3 | 3 | 4:7 | -3 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Belgrano Cordoba
|
6 | 3 | 3 | 0 | 6:1 | 5 | 12 | |
| 2 |
Rosario Central
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 11 | |
| 3 |
Barracas Central
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:5 | 1 | 11 | |
| 4 |
Atletico Tucuman
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
| 5 |
Argentinos JRS
|
7 | 2 | 3 | 2 | 6:7 | -1 | 9 | |
| 6 |
Sarmiento Junin
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:12 | -1 | 9 | |
| 7 |
Gimnasia L.P.
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | -3 | 8 | |
| 8 |
Banfield
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 8 | |
| 9 |
Huracan
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 10 |
River Plate
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 11 |
Independ. Rivadavia
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:12 | -9 | 5 | |
| 12 |
Tigre
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:9 | -2 | 4 | |
| 13 |
Racing Club
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 14 |
Aldosivi
|
6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 1 | |
| 15 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:11 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje Sarmiento Junin w tabeli Liga Profesional (Argentyna)?
Sarmiento Junin zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) z dorobkiem 19 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Rosario Central wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Sarmiento Junin w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Sarmiento Junin na tle ligi w sezonie 2026.
Sarmiento Junin na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,2
- Strzały celne / mecz 3,8
- Asysty / mecz 0,67
- Udane dryblingi / mecz 6,7
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,37
- Czyste konta 30%
- Odbiory / mecz 16,3
- Przechwyty / mecz 9,1
- Wybicia / mecz 31,1
- Zablokowane strzały / mecz 2,4
Strzelcy Sarmiento Junin
-
Junior Marabel 14
-
Julian Mavilla 4
-
Diego Churin 2
-
Mauricio Martinez 2
-
Jonathan Herrera 2
-
Cristian Exequiel Zabala 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Sarmiento Junin i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sarmiento Junin to 76–90+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sarmiento Junin - River Plate Po przerwie pada 48% bramek Sarmiento Junin.Przebieg meczu Sarmiento Junin i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 12-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 12 | 0-0-12 |
| Prowadził do przerwy | 12 | 10-1-1 |
| Remis do przerwy | 8 | 2-1-5 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 0-0-7 |
Gdy Sarmiento Junin otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 12 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla Sarmiento Junin
82% bramek Sarmiento Junin pada z gry. Z karnych odpowiadają za 15% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sarmiento Junin zdobywa w sezonie średnio 1,41 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,90.
Aktualne serie Sarmiento Junin
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Sarmiento Junin, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Sarmiento Junin wygra mecz Sarmiento Junin - River Plate Sarmiento Junin nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Sarmiento Junin
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 74%
- Powyżej 2,5 52%
- Powyżej 3,5 26%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 52% meczów Sarmiento Junin padają co najmniej trzy bramki, a w 52% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sarmiento Junin - River Plate Powyżej 2,5 bramki padło w 52% meczów Sarmiento Junin.Sarmiento Junin – faule i karne
- Faule / mecz 13,3
- Faule rywali / mecz 10,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Sarmiento Junin fauluje średnio 13,3 razy na mecz, a wymusza 10,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sarmiento Junin, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sarmiento Junin zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,86 na wyjeździe.
Sarmiento Junin wygra mecz Sarmiento Junin - River Plate Sarmiento Junin zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 29%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach Sarmiento Junin ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 48% goli Sarmiento Junin, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 27 meczów.
Sarmiento Junin wygra drugą połowę meczu Sarmiento Junin - River Plate Drugą połowę Sarmiento Junin wygrywał w 6 z 27 meczów.Sarmiento Junin – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,7
Sarmiento Junin oddaje 8,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sarmiento Junin - River Plate Sarmiento Junin oddaje 8,2 strzałów na mecz.Sarmiento Junin – posiadanie piłki
- U siebie 45,9%
- Na wyjeździe 45,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 27
- Najniższe w sezonie 21%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 27 meczów. Średnio Sarmiento Junin utrzymuje przy piłce 45,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 21%.
Sarmiento Junin wygra mecz Sarmiento Junin - River Plate Sarmiento Junin utrzymuje średnio 45,5% posiadania piłki.Sarmiento Junin – podania
- Kluczowe / mecz 7,3
- Dośrodkowania / mecz 15,0
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 66
- Celność długich podań 42%
Sarmiento Junin wymienia średnio 308 podań na mecz przy celności 71%, z czego 7,3 to podania kluczowe.
Sarmiento Junin – czyste konta
- U siebie 7 z 13
- Na wyjeździe 1 z 14
- Stracone / mecz 1,37
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 37%
Czyste konto Sarmiento Junin to 30% meczów sezonu (8 z 27), z czego 7 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Sarmiento Junin - River Plate Czyste konto Sarmiento Junin zachowuje w 30% meczów.Sarmiento Junin – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 85%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 4,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,4
Sarmiento Junin wykonuje średnio 3,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Sarmiento Junin – kartki
- Żółte kartki 76
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 59%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 7%
Sarmiento Junin ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Sarmiento Junin – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Sarmiento Junin według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 7 | 1-1-5 | 0,57 | 0,86 | 1,71 |
| Środka tabeli (6–10) | 7 | 4-0-3 | 1,71 | 1,43 | 1,43 |
| Dołu tabeli (11–15) | 9 | 6-1-2 | 2,11 | 1,44 | 0,78 |
Najwięcej punktów na mecz Sarmiento Junin zdobywa z drużynami z dołu tabeli (11–15), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Sarmiento Junin na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
1,67 2,00 | 1,33 1,00 | 1,00 0,17 |
|
3.
|
2,60 1,29 | 2,00 0,86 | 0,80 1,00 |
|
4.
|
2,00 1,50 | 1,80 1,83 | 1,00 2,00 |
|
5.
|
2,00 1,17 | 0,83 1,00 | 0,33 1,33 |
|
6.
|
1,83 1,33 | 1,67 1,17 | 1,17 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Sarmiento Junin
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sarmiento Junin w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Sarmiento Junin - Aldosivi 2:0 Liga Profesional (Argentyna), 22.03.2026
- Najwyższa porażka Belgrano Cordoba - Sarmiento Junin 4:0 Liga Profesional (Argentyna), 3.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Sarmiento Junin - Argentinos JRS 2:3, Liga Profesional (Argentyna), 24.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Maffini, Estudiantes de Rio Cuarto - Sarmiento Junin 0:2, Liga Profesional (Argentyna), 4.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Herrera, Aldosivi - Sarmiento Junin 1:3, Liga Profesional (Argentyna), 9.10.2026
Jakie statystyki ma Sarmiento Junin w tym sezonie?
Bilans Sarmiento Junin w tym sezonie to 27 meczów i wynik 12-2-13 przy 33 zdobytych bramkach i 37 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 8,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sarmiento Junin – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sarmiento Junin w sezonie 2026.
Przewidywany skład Sarmiento Junin 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Sarmiento Junin
-
Agustin Seyral Obrońca Uraz kolana pauzuje od 84 dniopuszczone: 11 meczów

-
Carlos Villalba Obrońca Uraz kolana pauzuje od 84 dniopuszczone: 11 meczów
-
Joel Godoy Obrońca Uraz kolana pauzuje od 332 dniopuszczone: 30 meczów

Kadra Sarmiento Junin
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 27 |
|
28 | Paragwaj | 3 mln € | 152 tys. € | 27 | 245% | 14 | 4 | 2 086' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Argentyna | 900 tys. € | 268 tys. € | 11 | 100% | 1 | 1 | 212' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
35 | Argentyna | 300 tys. € | 376 tys. € | 11 | 100% | 2 | 1 | 639' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
23 | Argentyna | 500 tys. € | 134 tys. € | 23 | 209% | 0 | 3 | 1 329' | 8 | 0 | |||||||
| 9 |
|
36 | Argentyna | 75 tys. € | 206 tys. € | 24 | 218% | 2 | 0 | 849' | 2 | 1 | |||||||
| 7 |
|
36 | Argentyna | 100 tys. € | – | 17 | 155% | 1 | 1 | 385' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
20 | Kolumbia | 500 tys. € | – | 20 | 182% | 0 | 2 | 504' | 3 | 0 | |||||||
| 26 |
|
28 | Argentyna | 175 tys. € | 241 tys. € | 18 | 164% | 0 | 0 | 596' | 3 | 0 | |||||||
| 40 |
![]() |
21 | Argentyna | 25 tys. € | 54 tys. € | 14 | 127% | 0 | 0 | 56' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
|
24 | Argentyna | 275 tys. € | 107 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 26' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 15 |
|
28 | Argentyna | 900 tys. € | 206 tys. € | 26 | 236% | 1 | 1 | 2 264' | 6 | 0 | |||||||
| 21 |
|
26 | Argentyna | 1,3 mln € | 107 tys. € | 11 | 100% | 4 | 1 | 723' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
22 | Argentyna | 1,2 mln € | 107 tys. € | 26 | 236% | 0 | 1 | 1 742' | 9 | 0 | |||||||
| 16 |
|
33 | Argentyna | 375 tys. € | – | 23 | 209% | 2 | 0 | 1 567' | 6 | 0 | |||||||
| 23 |
|
22 | Argentyna | 400 tys. € | 63 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 276' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
27 | Argentyna | 500 tys. € | 89 tys. € | 25 | 227% | 0 | 0 | 905' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
30 | Urugwaj | 500 tys. € | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
19 | Paragwaj | 500 tys. € | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
|
21 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
42 | Argentyna | 75 tys. € | 340 tys. € | 24 | 218% | 0 | 0 | 2 093' | 10 | 3 | |||||||
| 3 |
|
31 | Argentyna | 400 tys. € | 215 tys. € | 22 | 200% | 1 | 0 | 1 409' | 4 | 0 | |||||||
| 25 |
|
28 | Argentyna | 450 tys. € | 63 tys. € | 13 | 118% | 1 | 0 | 531' | 4 | 0 | |||||||
| 44 |
|
25 | Urugwaj | 800 tys. € | 161 tys. € | 21 | 191% | 1 | 0 | 1 485' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
20 | Argentyna | 225 tys. € | 54 tys. € | 9 | 82% | 0 | 0 | 258' | 1 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
21 | Argentyna | 150 tys. € | 54 tys. € | 16 | 145% | 0 | 0 | 719' | 2 | 0 | |||||||
| 29 |
|
23 | Argentyna | 800 tys. € | 54 tys. € | 26 | 236% | 0 | 1 | 1 012' | 3 | 0 | |||||||
| 77 |
|
35 | Argentyna | 150 tys. € | 206 tys. € | 14 | 127% | 1 | 0 | 609' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Argentyna | 200 tys. € | 107 tys. € | 22 | 200% | 0 | 0 | 504' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
26 | Argentyna | 450 tys. € | 80 tys. € | 21 | 191% | 0 | 0 | 443' | 2 | 2 | |||||||
| 4 |
![]() |
26 | Argentyna | 150 tys. € | 36 tys. € | 16 | 145% | 0 | 0 | 362' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
23 | Argentyna | 50 tys. € | 80 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
![]() |
21 | Argentyna | 600 tys. € | 63 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
25 | Argentyna | 700 tys. € | 63 tys. € | 27 | 245% | 0 | 1 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
30 | Kolumbia | 300 tys. € | 295 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Sarmiento Junin
17 mln €
śr. 501 tys. € / zawodnika
Ile Sarmiento Junin wydaje na pensje
4 mln € rocznie
śr. 117 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Argentyna (28 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Sarmiento Junin w sezonie 2026
Sarmiento Junin wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Sarmiento Junin
Jak wygląda skład Sarmiento Junin?
W wyjściowym ustawieniu Sarmiento Junin między słupkami staje T. Ayala, a linię obrony najczęściej tworzą S. Salle, R. Orihuela, J. Insaurralde oraz L. Suarez. W środku pola grają J. Contrera, C. Zabala, E. Gimenez oraz J. Mavilla, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Marabel, J. Herrera. Trener Facundo Sava ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Profesional (Argentyna) i pucharach.
Sarmiento Junin – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Sarmiento Junin w sezonie 2026.
Sarmiento Junin transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 10 Sie 2026 |
|
Argentyna | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Urugwaj | 30 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Argentyna | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 17 Lip 2026 |
|
Argentyna | 35 |
|
wypożyczenie | |
| 14 Lip 2026 |
|
Argentyna | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 30 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Ekwador | 36 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Argentyna | 24 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 06 Lip 2026 |
|
Argentyna | 28 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Sarmiento Junin
Sarmiento Junin bilans transferowy
- -17 tys. € 2026
- +1,1 mln € 2025
- 0 € 2024
- +3,5 mln € 2023
- -709 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Sarmiento Junin
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sarmiento Junin w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sarmiento Junin trafiło 22 zawodników za łączną kwotę 17 tys. €, a klub opuściło 16 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Santiago Salle z Independiente za 17 tys. €.
Sarmiento Junin – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Sarmiento Junin? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Sarmiento Junin?
Klub piłkarski Sarmiento Junin zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Primera Nacional.