Forma w lidze
Estudiantes de Rio Cuarto w tabeli
15. miejsce / 6 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do 8. miejsca: 12 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 porażek z rzędu
10 meczów bez zwycięstwa
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
2:5 bramki
0,33 gola/mecz
1 pkt
4:11 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Estudiantes de Rio Cuarto
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Argentyna | 32 | pomocnik | 26 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Argentyna | 32 | pomocnik | 26 | 350 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,21 średnia ocena | Argentyna | 27 | pomocnik | 26 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2070 minut | Argentyna | 33 | obrońca | 25 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Estudiantes de Rio Cuarto 3-1-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Argentinos JRS
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
2
|
Independ. Rivadavia
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
| ··· | |||||||
13
|
River Plate
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
14
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
15
|
Sarmiento Junin
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independ. Rivadavia
|
16 | 10 | 4 | 2 | 29:15 | 34 |
2
|
River Plate
|
16 | 9 | 2 | 5 | 22:12 | 29 |
| ··· | |||||||
14
|
Aldosivi
|
16 | 0 | 8 | 8 | 6:19 | 8 |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
16 | 1 | 2 | 13 | 5:24 | 5 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Tigre
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| ··· | |||||||
14
|
Barracas Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:9 | 22 |
2
|
Belgrano Cordoba
|
12 | 6 | 4 | 2 | 14:7 | 22 |
| ··· | |||||||
14
|
Aldosivi
|
12 | 2 | 2 | 8 | 13:20 | 8 |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
12 | 1 | 3 | 8 | 6:16 | 6 |
Wyniki Estudiantes de Rio Cuarto
Terminarz Estudiantes de Rio Cuarto
Ostatnie transfery Estudiantes de Rio Cuarto
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia |
Estudiantes de Rio Cuarto to klub piłkarski z Argentyny występujący w Liga Profesional (Argentyna). Swoim domowym obiektem jest Estadio Ciudad de Río Cuarto, który może pomieścić 9 000 widzów. Zespół prowadzi Ruben Forestello.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Estudiantes de Rio Cuarto w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Estudiantes de Rio Cuarto trafiło 25 zawodników, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 260 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Ignacio Abraham do Banfield za 260 tys. €.
Które miejsce zajmuje Estudiantes de Rio Cuarto w tabeli Liga Profesional (Argentyna)?
Estudiantes de Rio Cuarto zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) z dorobkiem 6 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Rosario Central wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Jak wygląda skład Estudiantes de Rio Cuarto?
W wyjściowym ustawieniu Estudiantes de Rio Cuarto między słupkami staje L. Bruera, a linię obrony najczęściej tworzą G. Maffini, J. Antonini oraz M. Valenti. W środku pola grają S. Rosane, T. Gonzalez, A. Cabrera, G. Alanis oraz F. Rodriguez, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Valiente, I. Hesar. Trener Ruben Forestello ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Profesional (Argentyna) i pucharach.
Kiedy Estudiantes de Rio Cuarto gra następny mecz?
Najbliższy mecz Estudiantes de Rio Cuarto to spotkanie z Aldosivi, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 23:00 na obiekcie Estadio Ciudad de Río Cuarto w ramach Liga Profesional (Argentyna) (13. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Estudiantes de Rio Cuarto?
Ostatni mecz Estudiantes de Rio Cuarto to porażka z River Plate 1:0 w Liga Profesional (Argentyna), 11 października 2026. Bramkę zdobył Acuna. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Estudiantes de Rio Cuarto w tym sezonie?
Bilans Estudiantes de Rio Cuarto w tym sezonie to 28 meczów i wynik 2-5-21 przy 11 zdobytych bramkach i 40 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Estudiantes de Rio Cuarto w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Estudiantes de Rio Cuarto w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Estudiantes de Rio Cuarto
Estudiantes de Rio Cuarto terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 23:00
|
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
Estadio Ciudad de Río Cuarto U siebie | Łatwy | |
|
26 Paź 01:30
|
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
Estadio Claudio Fabián Tapia Wyjazd | Umiarkowany | |
|
30 Paź 23:00
|
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
Estadio Ciudad de Río Cuarto U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 22:00
|
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
Estadio Gigante de Arroyito Wyjazd | Trudny |
Kiedy Estudiantes de Rio Cuarto gra następny mecz?
Najbliższy mecz Estudiantes de Rio Cuarto to spotkanie z Aldosivi, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 23:00 na obiekcie Estadio Ciudad de Río Cuarto w ramach Liga Profesional (Argentyna) (13. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Estudiantes de Rio Cuarto w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Estudiantes de Rio Cuarto w sezonie 2026.
Forma i bramki Estudiantes de Rio Cuarto w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Estudiantes de Rio Cuarto wyniki
Estudiantes de Rio Cuarto ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-1-4-2 31 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-1-4-2 – w 8 z 28 meczów, ze średnią 0,38 punktu. W pozostałych ustawieniach Estudiantes de Rio Cuarto zdobywa 0,40 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Estudiantes de Rio Cuarto?
Ostatni mecz Estudiantes de Rio Cuarto to porażka z River Plate 1:0 w Liga Profesional (Argentyna), 11 października 2026. Bramkę zdobył Acuna. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Estudiantes de Rio Cuarto – tabela Liga Profesional (Argentyna)
Jakie miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) zajmuje Estudiantes de Rio Cuarto w sezonie 2026.
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Argentinos JRS
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
2
|
Independ. Rivadavia
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
3
|
Gimnasia L.P.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
4
|
Belgrano Cordoba
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
5
|
Banfield
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
6
|
Tigre
|
3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 0 | 3 | |
7
|
Atletico Tucuman
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
8
|
Rosario Central
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
9
|
Racing Club
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
10
|
Huracan
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
11
|
Barracas Central
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
12
|
Aldosivi
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
13
|
River Plate
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
14
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | |
15
|
Sarmiento Junin
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Argentinos JRS
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
2
|
Independ. Rivadavia
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
3
|
Gimnasia L.P.
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
4
|
Belgrano Cordoba
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
5
|
Banfield
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
6
|
Tigre
|
3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 0 | 3 | |
7
|
Atletico Tucuman
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
8
|
Rosario Central
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
9
|
Racing Club
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
10
|
Huracan
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
11
|
Barracas Central
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
12
|
Aldosivi
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
13
|
River Plate
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
14
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | |
15
|
Sarmiento Junin
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independ. Rivadavia
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 2 |
Argentinos JRS
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 3 |
Gimnasia L.P.
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 | |
| 4 |
Belgrano Cordoba
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
| 5 |
Tigre
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
| 6 |
Rosario Central
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Racing Club
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 8 |
Aldosivi
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 9 |
Banfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Atletico Tucuman
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Barracas Central
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 13 |
River Plate
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
| 14 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | |
| 15 |
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Argentinos JRS
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 2 |
Banfield
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 3 |
Atletico Tucuman
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 4 |
Independ. Rivadavia
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 5 |
Gimnasia L.P.
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 6 |
Tigre
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Huracan
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 8 |
Barracas Central
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 9 |
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Sarmiento Junin
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independ. Rivadavia
|
16 | 10 | 4 | 2 | 29:15 | 14 | 34 | |
2
|
River Plate
|
16 | 9 | 2 | 5 | 22:12 | 10 | 29 | |
3
|
Argentinos JRS
|
16 | 8 | 5 | 3 | 17:13 | 4 | 29 | |
4
|
Rosario Central
|
16 | 8 | 4 | 4 | 20:16 | 4 | 28 | |
5
|
Belgrano Cordoba
|
16 | 7 | 5 | 4 | 17:13 | 4 | 26 | |
6
|
Gimnasia L.P.
|
16 | 8 | 2 | 6 | 19:19 | 0 | 26 | |
7
|
Huracan
|
16 | 5 | 7 | 4 | 17:13 | 4 | 22 | |
8
|
Racing Club
|
16 | 5 | 6 | 5 | 17:15 | 2 | 21 | |
9
|
Barracas Central
|
16 | 5 | 6 | 5 | 15:15 | 0 | 21 | |
10
|
Tigre
|
16 | 4 | 8 | 4 | 18:15 | 3 | 20 | |
11
|
Sarmiento Junin
|
16 | 6 | 1 | 9 | 13:20 | -7 | 19 | |
12
|
Banfield
|
16 | 5 | 3 | 8 | 17:19 | -2 | 18 | |
13
|
Atletico Tucuman
|
16 | 3 | 5 | 8 | 15:20 | -5 | 14 | |
14
|
Aldosivi
|
16 | 0 | 8 | 8 | 6:19 | -13 | 8 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
16 | 1 | 2 | 13 | 5:24 | -19 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independ. Rivadavia
|
16 | 10 | 4 | 2 | 29:15 | 14 | 34 | |
2
|
River Plate
|
16 | 9 | 2 | 5 | 22:12 | 10 | 29 | |
3
|
Argentinos JRS
|
16 | 8 | 5 | 3 | 17:13 | 4 | 29 | |
4
|
Rosario Central
|
16 | 8 | 4 | 4 | 20:16 | 4 | 28 | |
5
|
Belgrano Cordoba
|
16 | 7 | 5 | 4 | 17:13 | 4 | 26 | |
6
|
Gimnasia L.P.
|
16 | 8 | 2 | 6 | 19:19 | 0 | 26 | |
7
|
Huracan
|
16 | 5 | 7 | 4 | 17:13 | 4 | 22 | |
8
|
Racing Club
|
16 | 5 | 6 | 5 | 17:15 | 2 | 21 | |
9
|
Barracas Central
|
16 | 5 | 6 | 5 | 15:15 | 0 | 21 | |
10
|
Tigre
|
16 | 4 | 8 | 4 | 18:15 | 3 | 20 | |
11
|
Sarmiento Junin
|
16 | 6 | 1 | 9 | 13:20 | -7 | 19 | |
12
|
Banfield
|
16 | 5 | 3 | 8 | 17:19 | -2 | 18 | |
13
|
Atletico Tucuman
|
16 | 3 | 5 | 8 | 15:20 | -5 | 14 | |
14
|
Aldosivi
|
16 | 0 | 8 | 8 | 6:19 | -13 | 8 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
16 | 1 | 2 | 13 | 5:24 | -19 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Argentinos JRS
|
9 | 6 | 3 | 0 | 10:4 | 6 | 21 | |
| 2 |
Independ. Rivadavia
|
9 | 6 | 1 | 2 | 19:10 | 9 | 19 | |
| 3 |
Sarmiento Junin
|
8 | 5 | 1 | 2 | 9:6 | 3 | 16 | |
| 4 |
River Plate
|
8 | 5 | 0 | 3 | 14:8 | 6 | 15 | |
| 5 |
Rosario Central
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:7 | 3 | 14 | |
| 6 |
Belgrano Cordoba
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 14 | |
| 7 |
Banfield
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:6 | 4 | 14 | |
| 8 |
Gimnasia L.P.
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 13 | |
| 9 |
Huracan
|
8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 10 |
Tigre
|
8 | 3 | 4 | 1 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 11 |
Barracas Central
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 1 | 11 | |
| 12 |
Atletico Tucuman
|
8 | 2 | 5 | 1 | 8:6 | 2 | 11 | |
| 13 |
Racing Club
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:7 | 0 | 9 | |
| 14 |
Aldosivi
|
8 | 0 | 7 | 1 | 3:5 | -2 | 7 | |
| 15 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
8 | 1 | 1 | 6 | 4:10 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independ. Rivadavia
|
7 | 4 | 3 | 0 | 10:5 | 5 | 15 | |
| 2 |
River Plate
|
8 | 4 | 2 | 2 | 8:4 | 4 | 14 | |
| 3 |
Rosario Central
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 14 | |
| 4 |
Gimnasia L.P.
|
8 | 4 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 13 | |
| 5 |
Belgrano Cordoba
|
8 | 3 | 3 | 2 | 6:8 | -2 | 12 | |
| 6 |
Racing Club
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:8 | 2 | 12 | |
| 7 |
Barracas Central
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
| 8 |
Huracan
|
8 | 1 | 6 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 9 |
Argentinos JRS
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 8 | |
| 10 |
Tigre
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 11 |
Banfield
|
8 | 1 | 1 | 6 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 12 |
Sarmiento Junin
|
8 | 1 | 0 | 7 | 4:14 | -10 | 3 | |
| 13 |
Atletico Tucuman
|
8 | 1 | 0 | 7 | 7:14 | -7 | 3 | |
| 14 |
Aldosivi
|
8 | 0 | 1 | 7 | 3:14 | -11 | 1 | |
| 15 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
8 | 0 | 1 | 7 | 1:14 | -13 | 1 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
2
|
Tigre
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Argentinos JRS
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
4
|
Banfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
Gimnasia L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
8
|
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
9
|
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
10
|
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Atletico Tucuman
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
12
|
Independ. Rivadavia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
13
|
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
14
|
Barracas Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
2
|
Tigre
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Argentinos JRS
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
4
|
Banfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
Gimnasia L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
8
|
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
9
|
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
10
|
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Atletico Tucuman
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
12
|
Independ. Rivadavia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
13
|
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
14
|
Barracas Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 2 |
Tigre
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Argentinos JRS
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
Banfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Gimnasia L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Atletico Tucuman
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Independ. Rivadavia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Barracas Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rosario Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 2 |
Tigre
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Argentinos JRS
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
Banfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Gimnasia L.P.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Racing Club
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Huracan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
River Plate
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Belgrano Cordoba
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Aldosivi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
Atletico Tucuman
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
Independ. Rivadavia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 |
Sarmiento Junin
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 |
Barracas Central
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:9 | 8 | 22 | |
2
|
Belgrano Cordoba
|
12 | 6 | 4 | 2 | 14:7 | 7 | 22 | |
3
|
Argentinos JRS
|
12 | 6 | 4 | 2 | 16:11 | 5 | 22 | |
4
|
Sarmiento Junin
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:17 | 3 | 19 | |
5
|
Huracan
|
12 | 5 | 4 | 3 | 11:10 | 1 | 19 | |
6
|
Gimnasia L.P.
|
12 | 5 | 4 | 3 | 17:17 | 0 | 19 | |
7
|
Barracas Central
|
12 | 5 | 3 | 4 | 10:9 | 1 | 18 | |
8
|
Independ. Rivadavia
|
12 | 5 | 3 | 4 | 15:19 | -4 | 18 | |
9
|
River Plate
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:12 | 2 | 16 | |
10
|
Atletico Tucuman
|
12 | 3 | 5 | 4 | 10:10 | 0 | 14 | |
11
|
Banfield
|
12 | 3 | 4 | 5 | 14:18 | -4 | 13 | |
12
|
Tigre
|
12 | 3 | 3 | 6 | 11:13 | -2 | 12 | |
13
|
Racing Club
|
12 | 3 | 2 | 7 | 13:19 | -6 | 11 | |
14
|
Aldosivi
|
12 | 2 | 2 | 8 | 13:20 | -7 | 8 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
12 | 1 | 3 | 8 | 6:16 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosario Central
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:9 | 8 | 22 | |
2
|
Belgrano Cordoba
|
12 | 6 | 4 | 2 | 14:7 | 7 | 22 | |
3
|
Argentinos JRS
|
12 | 6 | 4 | 2 | 16:11 | 5 | 22 | |
4
|
Sarmiento Junin
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:17 | 3 | 19 | |
5
|
Huracan
|
12 | 5 | 4 | 3 | 11:10 | 1 | 19 | |
6
|
Gimnasia L.P.
|
12 | 5 | 4 | 3 | 17:17 | 0 | 19 | |
7
|
Barracas Central
|
12 | 5 | 3 | 4 | 10:9 | 1 | 18 | |
8
|
Independ. Rivadavia
|
12 | 5 | 3 | 4 | 15:19 | -4 | 18 | |
9
|
River Plate
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:12 | 2 | 16 | |
10
|
Atletico Tucuman
|
12 | 3 | 5 | 4 | 10:10 | 0 | 14 | |
11
|
Banfield
|
12 | 3 | 4 | 5 | 14:18 | -4 | 13 | |
12
|
Tigre
|
12 | 3 | 3 | 6 | 11:13 | -2 | 12 | |
13
|
Racing Club
|
12 | 3 | 2 | 7 | 13:19 | -6 | 11 | |
14
|
Aldosivi
|
12 | 2 | 2 | 8 | 13:20 | -7 | 8 | |
15
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
12 | 1 | 3 | 8 | 6:16 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Argentinos JRS
|
5 | 4 | 1 | 0 | 10:4 | 6 | 13 | |
| 2 |
Independ. Rivadavia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:7 | 5 | 13 | |
| 3 |
Huracan
|
6 | 3 | 3 | 0 | 5:2 | 3 | 12 | |
| 4 |
Rosario Central
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 6 | 11 | |
| 5 |
Gimnasia L.P.
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 6 |
Belgrano Cordoba
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 7 |
Sarmiento Junin
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 8 |
River Plate
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:7 | 2 | 10 | |
| 9 |
Tigre
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
| 10 |
Barracas Central
|
6 | 2 | 1 | 3 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 11 |
Racing Club
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:11 | -3 | 7 | |
| 12 |
Aldosivi
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 13 |
Banfield
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 14 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
6 | 1 | 2 | 3 | 2:5 | -3 | 5 | |
| 15 |
Atletico Tucuman
|
6 | 0 | 3 | 3 | 4:7 | -3 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Belgrano Cordoba
|
6 | 3 | 3 | 0 | 6:1 | 5 | 12 | |
| 2 |
Rosario Central
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 11 | |
| 3 |
Barracas Central
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:5 | 1 | 11 | |
| 4 |
Atletico Tucuman
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
| 5 |
Argentinos JRS
|
7 | 2 | 3 | 2 | 6:7 | -1 | 9 | |
| 6 |
Sarmiento Junin
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:12 | -1 | 9 | |
| 7 |
Gimnasia L.P.
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | -3 | 8 | |
| 8 |
Banfield
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 8 | |
| 9 |
Huracan
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 10 |
River Plate
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 11 |
Independ. Rivadavia
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:12 | -9 | 5 | |
| 12 |
Tigre
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:9 | -2 | 4 | |
| 13 |
Racing Club
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 14 |
Aldosivi
|
6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 1 | |
| 15 |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:11 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje Estudiantes de Rio Cuarto w tabeli Liga Profesional (Argentyna)?
Estudiantes de Rio Cuarto zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Liga Profesional (Argentyna) z dorobkiem 6 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Rosario Central wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Statystyki Estudiantes de Rio Cuarto w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Estudiantes de Rio Cuarto na tle ligi w sezonie 2026.
Estudiantes de Rio Cuarto na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,3
- Strzały celne / mecz 2,3
- Asysty / mecz 0,18
- Udane dryblingi / mecz 6,6
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,43
- Czyste konta 21%
- Odbiory / mecz 17,6
- Przechwyty / mecz 11,4
- Wybicia / mecz 31,1
- Zablokowane strzały / mecz 2,2
Strzelcy Estudiantes de Rio Cuarto
-
Gabriel Alanis 2
-
Mauro Valiente 2
-
Martin Garnerone 2

-
Mateo Bajamich 1
-
Sergio Ojeda 1
-
Facundo Cobos 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Estudiantes de Rio Cuarto i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Estudiantes de Rio Cuarto to 61–75 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Estudiantes de Rio Cuarto - Aldosivi Po przerwie pada 64% bramek Estudiantes de Rio Cuarto.Przebieg meczu Estudiantes de Rio Cuarto i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 20 | 0-1-19 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Remis do przerwy | 15 | 1-5-9 |
| Przegrywał do przerwy | 11 | 0-0-11 |
Gdy Estudiantes de Rio Cuarto otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Estudiantes de Rio Cuarto
82% bramek Estudiantes de Rio Cuarto pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Estudiantes de Rio Cuarto zdobywa w sezonie średnio 0,39 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,30.
Aktualne serie Estudiantes de Rio Cuarto
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Estudiantes de Rio Cuarto, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Estudiantes de Rio Cuarto wygra mecz Estudiantes de Rio Cuarto - Aldosivi Estudiantes de Rio Cuarto przegrał 5 ostatnich meczów, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Estudiantes de Rio Cuarto
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 61%
- Powyżej 2,5 32%
- Powyżej 3,5 4%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 32% meczów Estudiantes de Rio Cuarto padają co najmniej trzy bramki, a w 29% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Estudiantes de Rio Cuarto - Aldosivi Powyżej 2,5 bramki padło w 32% meczów Estudiantes de Rio Cuarto.Estudiantes de Rio Cuarto – faule i karne
- Faule / mecz 12,2
- Faule rywali / mecz 11,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Estudiantes de Rio Cuarto fauluje średnio 12,2 razy na mecz, a wymusza 11,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Estudiantes de Rio Cuarto, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Estudiantes de Rio Cuarto zdobywa 0,64 punktu na mecz wobec 0,14 na wyjeździe.
Estudiantes de Rio Cuarto wygra mecz Estudiantes de Rio Cuarto - Aldosivi Estudiantes de Rio Cuarto zdobywa u siebie 21% możliwych punktów, na wyjeździe 5%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach Estudiantes de Rio Cuarto ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 64% goli Estudiantes de Rio Cuarto, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 28 meczów.
Estudiantes de Rio Cuarto wygra drugą połowę meczu Estudiantes de Rio Cuarto - Aldosivi Drugą połowę Estudiantes de Rio Cuarto wygrywał w 3 z 28 meczów.Estudiantes de Rio Cuarto – strzały
- Celne / mecz 2,3
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 28%
- Skuteczność (gole / strzały) 5%
- Strzałów na gola 21,1
Estudiantes de Rio Cuarto oddaje 8,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 28% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 21,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Estudiantes de Rio Cuarto - Aldosivi Estudiantes de Rio Cuarto oddaje 8,3 strzałów na mecz.Estudiantes de Rio Cuarto – posiadanie piłki
- U siebie 48,3%
- Na wyjeździe 44,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 28
- Najniższe w sezonie 27%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 28 meczów. Średnio Estudiantes de Rio Cuarto utrzymuje przy piłce 46,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 27%.
Estudiantes de Rio Cuarto wygra mecz Estudiantes de Rio Cuarto - Aldosivi Estudiantes de Rio Cuarto utrzymuje średnio 46,4% posiadania piłki.Estudiantes de Rio Cuarto – podania
- Kluczowe / mecz 7,7
- Dośrodkowania / mecz 22,1
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 61
- Celność długich podań 41%
Estudiantes de Rio Cuarto wymienia średnio 341 podań na mecz przy celności 73%, z czego 7,7 to podania kluczowe.
Estudiantes de Rio Cuarto – czyste konta
- U siebie 5 z 14
- Na wyjeździe 1 z 14
- Stracone / mecz 1,43
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 54%
Czyste konto Estudiantes de Rio Cuarto to 21% meczów sezonu (6 z 28), z czego 5 w 14 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Estudiantes de Rio Cuarto - Aldosivi Czyste konto Estudiantes de Rio Cuarto zachowuje w 21% meczów.Estudiantes de Rio Cuarto – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 79%
- Pow. 8,5 w meczu 64%
- Pow. 10,5 w meczu 39%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,1
Estudiantes de Rio Cuarto wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 64% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Estudiantes de Rio Cuarto - Aldosivi Powyżej 8,5 rożnego padło w 64% meczów Estudiantes de Rio Cuarto.Estudiantes de Rio Cuarto – kartki
- Żółte kartki 62
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 36%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 0%
Estudiantes de Rio Cuarto ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Estudiantes de Rio Cuarto – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Estudiantes de Rio Cuarto według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 1-2-6 | 0,56 | 0,56 | 1,33 |
| Środka tabeli (6–10) | 8 | 0-0-8 | 0,00 | 0,25 | 1,75 |
| Dołu tabeli (11–15) | 7 | 1-2-4 | 0,71 | 0,43 | 1,14 |
Najwięcej punktów na mecz Estudiantes de Rio Cuarto zdobywa z drużynami z dołu tabeli (11–15), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–10).
Estudiantes de Rio Cuarto na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
1,00 1,14 | 1,40 1,00 | 1,80 1,29 |
|
12.
|
1,33 0,67 | 0,67 1,17 | 0,67 1,50 |
|
13.
|
1,00 0,80 | 1,14 1,00 | 1,57 1,60 |
|
14.
|
1,17 0,17 | 1,17 1,00 | 1,50 1,83 |
|
15.
|
0,83 0,17 | 0,33 0,67 | 0,83 1,83 |
Ciekawe rekordy w meczach Estudiantes de Rio Cuarto
Skrajne wyniki i osiągnięcia Estudiantes de Rio Cuarto w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Estudiantes de Rio Cuarto - Huracan 2:0 Liga Profesional (Argentyna), 26.02.2026
- Najwyższa porażka Atletico Tucuman - Estudiantes de Rio Cuarto 4:0 Liga Profesional (Argentyna), 15.02.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Atletico Tucuman - Estudiantes de Rio Cuarto 4:0, Liga Profesional (Argentyna), 15.02.2026
- Najszybsza bramka 14. minuta Garnerone, Banfield - Estudiantes de Rio Cuarto 2:1, Liga Profesional (Argentyna), 3.02.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Alanis, Estudiantes de Rio Cuarto - Huracan 2:0, Liga Profesional (Argentyna), 26.02.2026
Jakie statystyki ma Estudiantes de Rio Cuarto w tym sezonie?
Bilans Estudiantes de Rio Cuarto w tym sezonie to 28 meczów i wynik 2-5-21 przy 11 zdobytych bramkach i 40 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Estudiantes de Rio Cuarto – zawodnicy
Jak wygląda kadra Estudiantes de Rio Cuarto w sezonie 2026.
Przewidywany skład Estudiantes de Rio Cuarto 3-1-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Estudiantes de Rio Cuarto
-
Raul Lozano Obrońca Rana pauzuje od 28 dniopuszczone: 3 mecze
-
Lucas Gonzalez Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 236 dniopuszczone: 24 mecze
-
Matias Diaz Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 253 dniopuszczone: 27 meczów
-
Valentin Fenoglio Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 287 dniopuszczone: 29 meczów

Kadra Estudiantes de Rio Cuarto
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
![]() |
28 | Argentyna | 350 tys. € | 63 tys. € | 22 | 183% | 2 | 0 | 1 119' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
29 | Kolumbia | – | – | 9 | 75% | 0 | 0 | 397' | 1 | 0 | |||||||
| 50 |
|
37 | Argentyna | 75 tys. € | 206 tys. € | 9 | 75% | 0 | 0 | 196' | 2 | 0 | |||||||
| 32 |
|
27 | Argentyna | 800 tys. € | 340 tys. € | 24 | 200% | 1 | 0 | 1 003' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
29 | Argentyna | 300 tys. € | 27 tys. € | 5 | 42% | 0 | 0 | 100' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
34 | Paragwaj | 50 tys. € | 63 tys. € | 23 | 192% | 0 | 0 | 536' | 3 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Argentyna | 200 tys. € | 80 tys. € | 26 | 217% | 2 | 0 | 1 073' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
|
33 | Argentyna | 100 tys. € | 224 tys. € | 7 | 58% | 0 | 0 | 197' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
27 | Argentyna | 50 tys. € | 18 tys. € | 3 | 25% | 0 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
27 | Argentyna | 75 tys. € | – | 3 | 25% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
27 | Argentyna | 450 tys. € | 18 tys. € | 26 | 217% | 0 | 0 | 1 975' | 8 | 0 | |||||||
| 17 |
|
32 | Argentyna | 350 tys. € | 268 tys. € | 26 | 217% | 2 | 1 | 1 778' | 0 | 1 | |||||||
| 5 |
|
34 | Argentyna | 250 tys. € | 340 tys. € | 21 | 175% | 0 | 0 | 1 348' | 6 | 0 | |||||||
| 19 |
|
30 | Argentyna | 275 tys. € | – | 24 | 200% | 0 | 0 | 1 134' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Argentyna | 600 tys. € | 313 tys. € | 26 | 217% | 0 | 1 | 997' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
|
32 | Syria | – | – | 12 | 100% | 1 | 0 | 678' | 3 | 0 | |||||||
| 13 |
|
27 | Argentyna | 350 tys. € | – | 22 | 183% | 0 | 0 | 1 163' | 1 | 0 | |||||||
| 40 |
|
26 | Argentyna | 25 tys. € | 116 tys. € | 13 | 108% | 0 | 0 | 21' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
30 | Argentyna | 175 tys. € | 80 tys. € | 3 | 25% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
33 | Argentyna | 150 tys. € | 80 tys. € | 25 | 208% | 0 | 1 | 2 070' | 4 | 1 | |||||||
| 14 |
![]() |
23 | Argentyna | 325 tys. € | 18 tys. € | 12 | 100% | 0 | 0 | 819' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
|
24 | Argentyna | 200 tys. € | 80 tys. € | 26 | 217% | 0 | 1 | 1 670' | 8 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
26 | Argentyna | 75 tys. € | 27 tys. € | 12 | 100% | 0 | 0 | 644' | 4 | 0 | |||||||
| 30 |
|
34 | Argentyna | 50 tys. € | 63 tys. € | 24 | 200% | 1 | 0 | 1 390' | 4 | 0 | |||||||
| 28 |
|
33 | Argentyna | 150 tys. € | 80 tys. € | 20 | 167% | 1 | 0 | 764' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Argentyna | 275 tys. € | 27 tys. € | 26 | 217% | 0 | 0 | 1 399' | 1 | 1 | |||||||
| 45 |
|
29 | Argentyna | 500 tys. € | 107 tys. € | 19 | 158% | 0 | 1 | 541' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
24 | Argentyna | 300 tys. € | 72 tys. € | 12 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
23 | Argentyna | 200 tys. € | 9 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Argentyna | 900 tys. € | – | 10 | 83% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 43 |
|
25 | Argentyna | 200 tys. € | 80 tys. € | 26 | 217% | 0 | 0 | 1 086' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Estudiantes de Rio Cuarto
7,8 mln €
śr. 244 tys. € / zawodnika
Ile Estudiantes de Rio Cuarto wydaje na pensje
2,8 mln € rocznie
śr. 87 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Argentyna (29 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Estudiantes de Rio Cuarto w sezonie 2026
Estudiantes de Rio Cuarto wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Estudiantes de Rio Cuarto
Jak wygląda skład Estudiantes de Rio Cuarto?
W wyjściowym ustawieniu Estudiantes de Rio Cuarto między słupkami staje L. Bruera, a linię obrony najczęściej tworzą G. Maffini, J. Antonini oraz M. Valenti. W środku pola grają S. Rosane, T. Gonzalez, A. Cabrera, G. Alanis oraz F. Rodriguez, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Valiente, I. Hesar. Trener Ruben Forestello ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Profesional (Argentyna) i pucharach.
Estudiantes de Rio Cuarto – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Estudiantes de Rio Cuarto w sezonie 2026.
Estudiantes de Rio Cuarto transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 32 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 34 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 30 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Lip 2026 |
|
Argentyna | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 17 Lip 2026 |
|
Syria | 32 | – | za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Argentyna | 27 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Estudiantes de Rio Cuarto
Estudiantes de Rio Cuarto bilans transferowy
- +260 tys. € 2026
- -50 tys. € 2025
- +459 tys. € 2024
- +206 tys. € 2023
- +652 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Estudiantes de Rio Cuarto
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Estudiantes de Rio Cuarto w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Estudiantes de Rio Cuarto trafiło 25 zawodników, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 260 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Ignacio Abraham do Banfield za 260 tys. €.