Juan Caceres
obrońca #4Juan Caceres jest piłkarzem występującym obecnie w Dynamo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Juan Caceres
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Juan Caceres w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Juan Caceres wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 0,0%. Juan Caceres oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Juan Caceres w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Juan Caceres zanotował 8 występów w reprezentacji Paragwaju. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 579 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Juan Caceres
Pierwszy transfer Juan Caceres w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Racing Club do Lanus za 1,9 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Juan Caceres było przejście z Lanus do Dynamo w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3,4 miliona euro.
Ile zarabia Juan Caceres?
Na podstawie kontraktu z Dynamo, Juan Caceres otrzymuje 860 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 71,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Caceres w sierpniu 2026 to 16,5 tysiąca euro, a dziennie około 2,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2029.
Na jakiej pozycji gra Juan Caceres?
Juan Caceres najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Juan Caceres?
Wycena 26-letniego Juan Caceres według stanu na lipiec 2026 wynosi 7 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7 milionów euro, a najniższa 125 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Juan Caceres?
Juan Caceres urodził się 1 czerwca 2000 w Avellaneda (Paragwaj). Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Juan Caceres – statystyki
Szczegółowe statystyki Juan Caceres w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Dynamo oraz reprezentacja Paragwaju. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Juan Caceres
Juan Caceres vs. inni
Atak
Obrona
Podania Juan Caceres
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Juan Caceres w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Juan Caceres wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 0,0%. Juan Caceres oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Juan Caceres – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Juan Caceres w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
Mecze Juan Caceres
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.07 2026 |
Mistrzostwa Świata, 1/8 finału
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 29.06 2026 |
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
1:1 | 99' | 0 | 0 | – | ||
| 26.06 2026 |
Mistrzostwa Świata, 3. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 20.06 2026 |
Mistrzostwa Świata, 2. kolejka
|
0:1 | 81' | 0 | 0 | – | ||
| 13.06 2026 |
Mistrzostwa Świata, 1. kolejka
|
4:1 | 79' | 0 | 0 | |||
| 06.06 2026 |
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
4:0 | 45' | 0 | 0 | – | ||
| 11.05 2026 |
Priemjer-Liga, 29. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 1 | – | ||
| 07.05 2026 |
Puchar Rosji, finał
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 01.05 2026 |
Priemjer-Liga, 28. kolejka
|
1:1 | 74' | 0 | 0 | – | ||
| 26.04 2026 |
Priemjer-Liga, 27. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Juan Caceres w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Juan Caceres zanotował 8 występów w reprezentacji Paragwaju. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 579 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Juan Caceres – transfery
W trakcie kariery Juan Caceres zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 5,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Dynamo 2025 – obecnie
-
Lanus 2024 – 2025
-
Racing Club 2024 – 2024
-
Lanus 2023 – 2024
-
Racing Club 2020 – 2023
-
Racing Club Reserves 2019 – 2020

-
Racing Club U20 do 2019

Historia transferów Juan Caceres
Pierwszy transfer Juan Caceres w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Racing Club do Lanus za 1,9 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Juan Caceres było przejście z Lanus do Dynamo w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3,4 miliona euro.
Juan Caceres – forma
W ostatnich 5 meczach Juan Caceres zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,46. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Juan Caceres – zarobki
Juan Caceres gra w Dynamo na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 860 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
860 tys. € |
| 2024/25 |
|
860 tys. € |
| 2024 |
|
74 tys. € |
| 2023 |
|
74 tys. € |
| 2022 |
|
76 tys. € |
| 2021 |
|
68 tys. € |
| 2019/20 |
|
70 tys. € |
Ile zarabia Juan Caceres?
Na podstawie kontraktu z Dynamo, Juan Caceres otrzymuje 860 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 71,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Caceres w sierpniu 2026 to 16,5 tysiąca euro, a dziennie około 2,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2029.
Juan Caceres – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Juan Caceres wynosi obecnie 7 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Juan Caceres na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Juan Caceres?
Wycena Juan Caceres wynosi obecnie 7 mln €. W szczycie kariery Juan Caceres wyceniano na 7 mln €, a najniżej na 125 tys. €.