Matias Sepulveda jest piłkarzem występującym obecnie w Lanus. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Matias Sepulveda
Ocena4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Matias Sepulveda w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Matias Sepulveda wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.34, a skuteczność strzałów to 0,0%. Matias Sepulveda oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matias Sepulveda w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Matias Sepulveda rozegrał w barwach Lanus w CONMEBOL Copa Sudamericana 2 mecze, w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów, w Liga Profesional (Argentyna) 27 meczów oraz w Pucharze Argentyny 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Chile. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 389 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Matias Sepulveda
Pierwszy transfer Matias Sepulveda w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Universidad de Chile do Lanus za 860 tysięcy euro.
Czy Matias Sepulveda ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matias Sepulveda nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matias Sepulveda to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 21 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Matias Sepulveda?
Matias Sepulveda ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Universidad de Chile — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Matias Sepulveda?
Matias Sepulveda najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Matias Sepulveda?
Wycena 27-letniego Matias Sepulveda według stanu na maj 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matias Sepulveda?
Matias Sepulveda urodził się 12 marca 1999 w Santiago de Chile w Chile. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Matias Sepulveda – statystyki
Szczegółowe statystyki Matias Sepulveda w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Lanus oraz reprezentacja Chile. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Matias Sepulveda vs. inni
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Matias Sepulveda w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Matias Sepulveda wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.34, a skuteczność strzałów to 0,0%. Matias Sepulveda oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Matias Sepulveda – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Matias Sepulveda w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
1:1 | 75' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
0:1 | 68' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
12 Paź
Koniec
|
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
2:0 | 23' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
07 Paź
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
0:2 | 5' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
30 Wrz
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
4:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Wrz
Koniec
|
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
0:3 | 88' | 0 | 1 | – | 7.6 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
1:0 | 31' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
1:0 | 21' | 0 | 0 | – | 7.0 |
Ile meczów rozegrał Matias Sepulveda w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Matias Sepulveda rozegrał w barwach Lanus w CONMEBOL Copa Sudamericana 2 mecze, w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów, w Liga Profesional (Argentyna) 27 meczów oraz w Pucharze Argentyny 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Chile. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 389 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Matias Sepulveda – transfery
W trakcie kariery Matias Sepulveda zmieniał klub 4 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 860 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Lanus 2026 – obecnie
-
Universidad de Chile 2024 – 2026
-
A. Italiano 2022 – 2024
-
O'Higgins 2017 – 2022
-
OHiggins U20 do 2017

4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Matias Sepulveda
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 14.01.2026 |
|
860 tys. € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 18.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 09.02.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Matias Sepulveda
Pierwszy transfer Matias Sepulveda w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Universidad de Chile do Lanus za 860 tysięcy euro.
Matias Sepulveda – forma
W ostatnich 5 meczach Matias Sepulveda zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,85. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Matias Sepulveda i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Lanus
1
Gimnasia M.
1
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Banfield
1
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Platense
0
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
68'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Lanus
2
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Meksyk
0
Chile
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Stany Zjednoczone
4
Chile
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Kanada
1
Chile
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Deportivo Riestra
0
Lanus
3
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Lanus
1
Defensa Y Justicia
0
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Boca Juniors
1
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Lanus
1
Argentinos JRS
1
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Lanus
1
Independiente
3
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
Lanus
3
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Union Santa Fe
2
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Lanus
0
Instituto Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Cienciano
4
Lanus
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału
|
53'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Lanus
1
San Lorenzo
0
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Lanus
2
Cienciano
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału
|
1'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Portugalia
2
Chile
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Maj
Koniec
|
Instituto Cordoba
2
Lanus
1
Puchar Argentyny, 1/16 finału
|
24'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Lanus
1
Mirassol
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Maj
Koniec
|
LDU de Quito
2
Lanus
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 5. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Argentinos JRS
2
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 1/8 finału
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Always Ready
4
Lanus
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Lanus
0
Deportivo Riestra
0
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Lanus
1
LDU de Quito
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Lanus
0
Central Cordoba de Santiago
0
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Gimnasia M.
1
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Lanus
1
Always Ready
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
10'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Lanus
1
Banfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
57'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Mirassol
1
Lanus
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Lanus
0
Platense
0
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Argentinos JRS
2
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Lanus
0
Boca Juniors
3
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Independiente
2
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Lanus
1
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Instituto Cordoba
2
Lanus
2
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
Lanus
2
Union Santa Fe
1
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sty
Koniec
|
San Lorenzo
2
Lanus
3
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
5'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Lanus
4
Sarmiento de La Banda
1
Puchar Argentyny, 1/32 finału
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Deportes Iquique
2
Universidad de Chile
3
Primera Division (Chile), 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
O'Higgins
0
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 28. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Universidad de Chile
4
Deportes Limache
3
Primera Division (Chile), 27. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Huachipato
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lanus
1
Universidad de Chile
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Lanus
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał
|
62'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Alianza Lima
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Alianza Lima
0
Universidad de Chile
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Colo Colo
0
Universidad de Chile
3
Superpuchar Chile, finał
|
84'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.0 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Chile
0
Urugwaj
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 18. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Brazylia
3
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 17. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Colo Colo
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
33'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
1
A. Italiano
3
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Cobresal
1
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Union La Calera
0
Universidad de Chile
4
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Club Guarani
2
Universidad de Chile
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lip
Koniec
|
Nublense
2
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Universidad de Chile
5
Club Guarani
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, play offy
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Colo Colo
1
Primera Division (Chile), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Union Espanola
0
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Universidad de Chile
3
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile), 15. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Curico Unido
2
Copa Chile, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Boliwia
2
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 16. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Chile
0
Argentyna
1
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 15. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Universidad de Chile
6
O'Higgins
0
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Botafogo
1
Universidad de Chile
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Huachipato
1
Universidad de Chile
5
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
73'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Estudiantes L.P.
3
CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Universidad de Chile
1
U. Catolica
0
Primera Division (Chile), 10. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Palestino
2
Universidad de Chile
3
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Universidad de Chile
3
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
Universidad de Chile
2
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Botafogo
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Everton de Vina
2
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Universidad de Chile
3
Santiago Morning
0
Copa Chile, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
A. Italiano
1
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Cobresal
2
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Union La Calera
0
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Universidad de Chile
5
Nublense
0
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Santiago Morning
1
Universidad de Chile
3
Copa Chile, 3. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Magallanes
1
Copa Chile, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Recoleta
1
Universidad de Chile
6
Copa Chile, 1. runda
|
90'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.9 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
42'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Palestino
0
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Palestino
1
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Coquimbo Unido
0
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lip
Koniec
|
A. Italiano
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
81'
|
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Cobresal
3
Universidad de Chile
3
Primera Division (Chile)
|
83'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
7 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Deportes Iquique
2
Primera Division (Chile)
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Palestino
2
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Mar
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Cobresal
2
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Deportes Copiapo
1
Universidad de Chile
3
Primera Division (Chile)
|
1'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Universidad de Chile
1
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Huachipato
2
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
26 Lis
Koniec
|
A. Italiano
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Paź
Koniec
|
A. Italiano
1
Nublense
0
Primera Division (Chile)
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
2
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Sie
Koniec
|
A. Italiano
0
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
72'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Sie
Koniec
|
U. Catolica
0
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
88'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Union Espanola
3
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
22 Lip
Koniec
|
A. Italiano
0
Nublense
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
56'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Deportes Copiapo
1
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Nublense
0
A. Italiano
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lip
Koniec
|
A. Italiano
0
Palestino
3
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Lip
Koniec
|
A. Italiano
0
O'Higgins
2
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
30 Cze
Koniec
|
Newell's
1
A. Italiano
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
22'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
08 Cze
Koniec
|
Blooming
1
A. Italiano
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
64'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
20 Maj
Koniec
|
A. Italiano
1
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Magallanes
1
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Colo Colo
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Maj
Koniec
|
A. Italiano
2
Blooming
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
1
Cobresal
0
Primera Division (Chile)
|
87'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Nublense
2
A. Italiano
5
Primera Division (Chile)
|
15'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Santos
0
A. Italiano
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
1
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile)
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Recoleta
2
A. Italiano
3
Copa Chile
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
A. Italiano
2
O'Higgins
2
Primera Division (Chile)
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
07 Mar
Koniec
|
A. Italiano
3
U. Catolica
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
87'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Coquimbo Unido
3
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Everton de Vina
3
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Lut
Koniec
|
A. Italiano
1
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Curico Unido
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sty
Koniec
|
A. Italiano
3
Deportes Copiapo
0
Primera Division (Chile)
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Palestino
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
A. Italiano
3
D. La Serena
0
Primera Division (Chile)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Union Espanola
2
A. Italiano
3
Primera Division (Chile)
|
87'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
21 Sie
Koniec
|
U. Catolica
3
A. Italiano
0
Copa Chile
|
82'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
A. Italiano
0
U. Catolica
2
Copa Chile
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
A. Italiano
1
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
86'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Lip
Koniec
|
A. Italiano
1
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
16 Cze
Koniec
|
A. Italiano
1
San Antonio Unido
2
Copa Chile
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
2
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
9'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
0
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
59'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Mar
Koniec
|
O'Higgins
2
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Estudiantes L.P.
2
A. Italiano
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Lis
Koniec
|
O'Higgins
1
Nublense
1
Primera Division (Chile)
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Paź
Koniec
|
O'Higgins
1
U. Catolica
3
Primera Division (Chile)
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Cobresal
2
O'Higgins
3
Primera Division (Chile)
|
23'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
O'Higgins
1
D. Melipilla
2
Primera Division (Chile)
|
58'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Palestino
2
O'Higgins
2
Primera Division (Chile)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
O'Higgins
2
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
64'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
D. La Serena
2
O'Higgins
0
Primera Division (Chile)
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
O'Higgins
2
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
A. Italiano
1
O'Higgins
0
Primera Division (Chile)
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Nublense
0
O'Higgins
0
Primera Division (Chile)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Lip
Koniec
|
O'Higgins
2
Curico Unido
2
Primera Division (Chile)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Cze
Karne
|
Cobreloa
(6)
2
O'Higgins
(7)
1
Copa Chile
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
O'Higgins
1
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Lut
Koniec
|
O'Higgins
0
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Coquimbo Unido
0
O'Higgins
3
Primera Division (Chile)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lis
Koniec
|
O'Higgins
1
Palestino
0
Primera Division (Chile)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Everton de Vina
0
O'Higgins
1
Primera Division (Chile)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Paź
Koniec
|
A. Italiano
2
O'Higgins
1
Primera Division (Chile)
|
77'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
08 Paź
Koniec
|
O'Higgins
0
Cobresal
2
Primera Division (Chile)
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Colo Colo
0
O'Higgins
1
Primera Division (Chile)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
O'Higgins
0
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Deportes Iquique
1
O'Higgins
0
Primera Division (Chile)
|
78'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Lut
Koniec
|
O'Higgins
1
Union Espanola
3
Primera Division (Chile)
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Paź
Koniec
|
O'Higgins
1
Universidad de Concepcion
2
Primera Division (Chile)
|
35'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
O'Higgins
3
Union La Calera
1
Primera Division (Chile)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
O'Higgins
0
Huachipato
3
Primera Division (Chile)
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sie
Koniec
|
O'Higgins
4
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile)
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sie
Koniec
|
O'Higgins
1
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Cobresal
2
O'Higgins
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lip
Koniec
|
O'Higgins
3
Antofagasta
6
Primera Division (Chile)
|
75'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
19 Maj
Koniec
|
O'Higgins
2
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
28'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Curico Unido
2
O'Higgins
1
Primera Division (Chile)
|
23'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Union La Calera
2
O'Higgins
0
Primera Division (Chile)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
3
O'Higgins
2
Primera Division (Chile)
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Deportes Iquique
1
O'Higgins
3
Primera Division (Chile)
|
20'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
23 Lut
Koniec
|
O'Higgins
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
1
O'Higgins
0
Primera Division (Chile)
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Lip
Koniec
|
O'Higgins
2
Union La Calera
3
Primera Division (Chile)
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Maj
Koniec
|
O'Higgins
0
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Union Espanola
2
O'Higgins
0
Primera Division (Chile)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Mar
Koniec
|
O'Higgins
4
San Luis
0
Primera Division (Chile)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Colo Colo
1
O'Higgins
1
Primera Division (Chile)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Sie
Koniec
|
O'Higgins
0
Union Espanola
2
Primera Division (Chile)
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Huachipato
2
U. Catolica
1
Primera Division (Chile)
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Deportes Temuco
2
O'Higgins
0
Primera Division (Chile)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 |
W ostatnich 5 meczach Matias Sepulveda 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.85.
W ostatnich 10 meczach Matias Sepulveda 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.95.
W jakiej formie jest Matias Sepulveda?
Matias Sepulveda jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.85 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.34). Jego dyspozycja słabnie.
Matias Sepulveda – kontuzje
W trakcie kariery Matias Sepulveda zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 9 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Matias Sepulveda
-
Uraz przywodziciela
04.03.26 – 23.03.26 (20 dni)
Lanus opuszczone: 3 mecze
-
Problemy z udem
24.10.25 – 28.10.25 (5 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
25.09.25 – 15.10.25 (21 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
04.08.25 – 14.08.25 (11 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
10.03.24 – 19.03.24 (10 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 1 mecz
Czy Matias Sepulveda ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matias Sepulveda nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matias Sepulveda to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 21 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Matias Sepulveda – trofea
W trakcie kariery Matias Sepulveda zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Matias Sepulveda
Jakie trofea zdobył Matias Sepulveda?
Matias Sepulveda zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Universidad de Chile — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Recopa Sudamericana — 1 raz.
Matias Sepulveda – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matias Sepulveda wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matias Sepulveda na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Matias Sepulveda
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.05.2026 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 09.12.2025 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 29.06.2025 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 11.11.2024 | 25 |
|
1 mln € |
| 12.06.2024 | 25 |
|
800 tys. € |
| 12.12.2023 | 24 |
|
800 tys. € |
| 19.07.2023 | 24 |
|
900 tys. € |
| 03.04.2023 | 24 |
|
650 tys. € |
| 14.11.2022 | 23 |
|
450 tys. € |
| 15.06.2022 | 23 |
|
450 tys. € |
| 27.03.2022 | 23 |
|
450 tys. € |
| 21.10.2021 | 22 |
|
450 tys. € |
| 10.03.2021 | 21 |
|
650 tys. € |
| 09.11.2020 | 21 |
|
650 tys. € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
575 tys. € |
| 06.12.2019 | 20 |
|
650 tys. € |
| 21.05.2019 | 20 |
|
475 tys. € |
| 02.06.2018 | 19 |
|
150 tys. € |
| 18.10.2017 | 18 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Matias Sepulveda?
Wycena Matias Sepulveda wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery Matias Sepulveda wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 150 tys. €.