Dylan Aquino

napastnik #25
Narodowość Argentyna Aktualny klub Lanus
Wiek / data ur.21 lat (04.06.2005)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjanapastnik
Preferowana nogaprawa
Zarobki70 tys. $
Dołączył30.06.2024
Kontrakt do30.12.2027
Wartość rynkowa3,5 mln €

Dylan Aquino jest piłkarzem występującym obecnie w Lanus. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.

Liczby Dylan Aquino w CONMEBOL Copa Sudamericana 2026
Mecze
2
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
49'
Średnia ocena
5.99
Kartki
1 / 0

Forma w ostatnich meczach Dylan Aquino

Ocena
30.07 Cienciano Lanus 4:0 5.6
26.07 Lanus San Lorenzo 1:0 7.7
23.07 Lanus Cienciano 2:0 6.4
30.05 Instituto Cordoba Lanus 2:1 6.6
27.05 Lanus Mirassol 1:0 7.2
Najbliższy mecz Dylan Aquino
Lanus Instituto Cordoba
03.08.2026·02:30
Kursy bukmacherskie
Zakład bez ryzyka aż 200 zł Zagraj
Fortuna to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

5,99
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

70 tys. $
roczna pensja
miesięcznie: 6 tys. $
tygodniowo: 1 tys. $
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer30.06.2024
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

3,5 mln €
+1,3 mln € (+59,1%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Lewoskrzydłowy (11)
Preferowana noga Prawa
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Dylan Aquino w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Dylan Aquino wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.99. Dylan Aquino oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Dylan Aquino w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Dylan Aquino rozegrał w barwach Lanus w CONMEBOL Copa Sudamericana 2 mecze, w CONMEBOL Copa Libertadores 5 meczów, w Liga Profesional (Argentyna) 16 meczów oraz w Pucharze Argentyny 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 877 minut. Średnio dawało to 35 minut gry na spotkanie.

Ile zarabia Dylan Aquino?

Na podstawie kontraktu z Lanus, Dylan Aquino otrzymuje 70 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 5,8 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Aquino w sierpniu 2026 to 1,3 tysiąca dolarów, a dziennie około 192 dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2027.

Na jakiej pozycji gra Dylan Aquino?

Dylan Aquino najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).

Jaka jest wartość rynkowa Dylan Aquino?

Wycena 21-letniego Dylan Aquino według stanu na maj 2026 wynosi 3,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3,5 miliona euro, a najniższa 75 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Dylan Aquino?

Dylan Aquino urodził się 4 czerwca 2005 (Argentyna). Obecnie piłkarz ma 21 lat.