Forma w lidze
Club Brugge w tabeli
2. miejsce / 21 punktów Awans do kwalifikacji Ligi Mistrzów UEFA
Strata do lidera: 1 punkt
Przewaga nad 4. miejscem: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
4 zwycięstwa z rzędu
10 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
10:1 bramki
2,50 gola/mecz
9 pkt
9:3 bramki
2,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Club Brugge
Wartość drużyny: 221,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Norwegia | 26 | pomocnik | 8 | 5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Belgia | 21 | obrońca | 8 | 27 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,50 średnia ocena | Belgia | 33 | obrońca | 8 | 2,8 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Belgia | 33 | obrońca | 8 | 2,8 mln € |
Przewidywany skład Club Brugge 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Club Brugge w tabeli Jupiler Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KAA Gent
|
8 | 7 | 1 | 0 | 15:4 | 22 |
2
|
Club Brugge
|
8 | 7 | 0 | 1 | 19:4 | 21 |
3
|
Royal Charleroi
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:7 | 21 |
4
|
Royale Union SG
|
8 | 6 | 2 | 0 | 22:4 | 20 |
5
|
RSC Anderlecht
|
8 | 5 | 1 | 2 | 9:6 | 16 |
Wyniki Club Brugge
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Inter Mediolan
3
Club Brugge
4
Liga Mistrzów, 2. runda
|
|
|
10 Paź Koniec
|
RAAL La Louvière
1
Club Brugge
4
Jupiler Pro League (Belgia), 8. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Club Brugge
3
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia), 7. kolejka
|
Terminarz Club Brugge
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 20:45
|
Club Brugge
Molenbeek
Puchar Belgii, 1/16 finału
|
|
|
21 Paź 21:00
|
Club Brugge
RC Lens
Liga Mistrzów, 3. runda
|
|
|
25 Paź 16:00
|
Club Brugge
Sint-Truidense VV
Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Club Brugge
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
|
Szwecja |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Niemcy |
![]() |
5 mln € | |
| 21 Sie 2026 |
|
Belgia |
|
4 mln € | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Nigeria |
|
za darmo |
Club Brugge to klub piłkarski z Belgii występujący w Jupiler Pro League (Belgia). Swoim domowym obiektem jest Jan Breydelstadion, który może pomieścić 29 062 widzów. Zespół prowadzi Ivan Leko. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 221,5 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Mistrzów,w Puchar Belgii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Club Brugge?
Klub piłkarski Club Brugge zdobył w swojej historii 54 trofea — 54 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Belgii oraz Superpuchar Belgii. Ponadto triumfował w Puchar Belgii oraz Mistrzostwo 2. ligi Belgii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Club Brugge w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Club Brugge trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 53,5 mln €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 57,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Jan Virgili Tenas z Mallorki za 12 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Christos Tzolis do Arsenalu za 40 mln €.
Które miejsce zajmuje Club Brugge w tabeli Jupiler Pro League?
Club Brugge zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Jupiler Pro League z dorobkiem 21 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego KAA Gent wynosi 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Club Brugge?
W wyjściowym ustawieniu Club Brugge między słupkami staje Y. Sommer, a linię obrony najczęściej tworzą K. Sabbe, H. Lee, B. Mechele oraz J. Seys. W środku pola grają C. Forbs, F. Potts, H. Vetlesen, H. Vanaken oraz Jan Virgili Tenas, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Tresoldi. Trener Ivan Leko ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Jupiler Pro League (Belgia) i pucharach.
Kiedy Club Brugge gra następny mecz?
Najbliższy mecz Club Brugge to spotkanie z Molenbeekiem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Jan Breydelstadion w ramach Pucharu Belgii (1/16 finału).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Club Brugge?
Ostatni mecz Club Brugge to wygrana z Interem Mediolan 3:4 w Lidze Mistrzów , 13 października 2026. Bramki zdobyli Tresoldi, Martinez, Tresoldi, Tresoldi, Martinez, Vermant oraz Bonny. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Club Brugge w tym sezonie?
Bilans Club Brugge w tym sezonie to 8 meczów i wynik 7-0-1 przy 19 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 64%, a oddaje 12,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Club Brugge w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Club Brugge w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Club Brugge
Club Brugge terminarz
Kiedy Club Brugge gra następny mecz?
Najbliższy mecz Club Brugge to spotkanie z Molenbeekiem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Jan Breydelstadion w ramach Pucharu Belgii (1/16 finału).
Wyniki Club Brugge w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Club Brugge w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Club Brugge w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Club Brugge wyniki
Club Brugge ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 7 z 8 meczów, ze średnią 2,57 punktu. W pozostałych ustawieniach Club Brugge zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Club Brugge?
Ostatni mecz Club Brugge to wygrana z Interem Mediolan 3:4 w Lidze Mistrzów , 13 października 2026. Bramki zdobyli Tresoldi, Martinez, Tresoldi, Tresoldi, Martinez, Vermant oraz Bonny. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Club Brugge – tabela Jupiler Pro League (Belgia)
Jakie miejsce w tabeli Jupiler Pro League (Belgia) zajmuje Club Brugge w sezonie 2026/2027.
Miejsce Club Brugge w tabeli Jupiler Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KAA Gent
|
8 | 7 | 1 | 0 | 15:4 | 11 | 22 | |
2
|
Club Brugge
|
8 | 7 | 0 | 1 | 19:4 | 15 | 21 | |
3
|
Royal Charleroi
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:7 | 9 | 21 | |
4
|
Royale Union SG
|
8 | 6 | 2 | 0 | 22:4 | 18 | 20 | |
5
|
RSC Anderlecht
|
8 | 5 | 1 | 2 | 9:6 | 3 | 16 | |
6
|
KVC Westerlo
|
8 | 4 | 1 | 3 | 20:17 | 3 | 13 | |
7
|
KRC Genk
|
8 | 3 | 3 | 2 | 16:12 | 4 | 12 | |
8
|
Zulte Waregem
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 11 | |
9
|
Standard Liege
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:13 | 0 | 11 | |
10
|
Lommel SK
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:9 | 0 | 11 | |
11
|
Waasland-Beveren
|
8 | 3 | 0 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
12
|
Sint-Truidense VV
|
8 | 2 | 2 | 4 | 15:16 | -1 | 8 | |
13
|
Antwerp
|
8 | 2 | 1 | 5 | 12:20 | -8 | 7 | |
14
|
KV Mechelen
|
8 | 1 | 3 | 4 | 9:17 | -8 | 6 | |
15
|
OH Leuven
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:14 | -8 | 5 | |
16
|
RAAL La Louvière
|
8 | 1 | 1 | 6 | 8:18 | -10 | 4 | |
17
|
KV Kortrijk
|
8 | 1 | 0 | 7 | 2:18 | -16 | 3 | |
18
|
Cercle Brugge
|
8 | 0 | 3 | 5 | 9:16 | -7 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KAA Gent
|
8 | 7 | 1 | 0 | 15:4 | 11 | 22 | |
2
|
Club Brugge
|
8 | 7 | 0 | 1 | 19:4 | 15 | 21 | |
3
|
Royal Charleroi
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:7 | 9 | 21 | |
4
|
Royale Union SG
|
8 | 6 | 2 | 0 | 22:4 | 18 | 20 | |
5
|
RSC Anderlecht
|
8 | 5 | 1 | 2 | 9:6 | 3 | 16 | |
6
|
KVC Westerlo
|
8 | 4 | 1 | 3 | 20:17 | 3 | 13 | |
7
|
KRC Genk
|
8 | 3 | 3 | 2 | 16:12 | 4 | 12 | |
8
|
Zulte Waregem
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 11 | |
9
|
Standard Liege
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:13 | 0 | 11 | |
10
|
Lommel SK
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:9 | 0 | 11 | |
11
|
Waasland-Beveren
|
8 | 3 | 0 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
12
|
Sint-Truidense VV
|
8 | 2 | 2 | 4 | 15:16 | -1 | 8 | |
13
|
Antwerp
|
8 | 2 | 1 | 5 | 12:20 | -8 | 7 | |
14
|
KV Mechelen
|
8 | 1 | 3 | 4 | 9:17 | -8 | 6 | |
15
|
OH Leuven
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:14 | -8 | 5 | |
16
|
RAAL La Louvière
|
8 | 1 | 1 | 6 | 8:18 | -10 | 4 | |
17
|
KV Kortrijk
|
8 | 1 | 0 | 7 | 2:18 | -16 | 3 | |
18
|
Cercle Brugge
|
8 | 0 | 3 | 5 | 9:16 | -7 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
KAA Gent
|
4 | 4 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 12 | |
| 2 |
Club Brugge
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:1 | 9 | 12 | |
| 3 |
RSC Anderlecht
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 10 | |
| 4 |
KRC Genk
|
4 | 3 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 10 | |
| 5 |
Royal Charleroi
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 6 |
Waasland-Beveren
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 7 |
Royale Union SG
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:1 | 8 | 8 | |
| 8 |
KVC Westerlo
|
4 | 2 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 7 | |
| 9 |
Standard Liege
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 10 |
Zulte Waregem
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 11 |
Lommel SK
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 12 |
Sint-Truidense VV
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 13 |
Antwerp
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 14 |
KV Mechelen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 15 |
OH Leuven
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 16 |
RAAL La Louvière
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 4 | |
| 17 |
KV Kortrijk
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:8 | -6 | 3 | |
| 18 |
Cercle Brugge
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Royal Charleroi
|
4 | 4 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 12 | |
| 2 |
Royale Union SG
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
| 3 |
KAA Gent
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 10 | |
| 4 |
Club Brugge
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 9 | |
| 5 |
Lommel SK
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:7 | -2 | 7 | |
| 6 |
RSC Anderlecht
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 6 | |
| 7 |
KVC Westerlo
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 8 |
Zulte Waregem
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 9 |
Standard Liege
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 4 | |
| 10 |
Sint-Truidense VV
|
4 | 1 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 4 | |
| 11 |
Antwerp
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 3 | |
| 12 |
KRC Genk
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:9 | -4 | 2 | |
| 13 |
KV Mechelen
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 14 |
Cercle Brugge
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 2 | |
| 15 |
OH Leuven
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 16 |
Waasland-Beveren
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:11 | -10 | 0 | |
| 17 |
RAAL La Louvière
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:10 | -9 | 0 | |
| 18 |
KV Kortrijk
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:10 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje Club Brugge w tabeli Jupiler Pro League?
Club Brugge zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Jupiler Pro League z dorobkiem 21 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego KAA Gent wynosi 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Club Brugge w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Club Brugge na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Club Brugge na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,9
- Strzały celne / mecz 6,3
- Asysty / mecz 1,50
- Udane dryblingi / mecz 9,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,50
- Czyste konta 63%
- Odbiory / mecz 13,4
- Przechwyty / mecz 8,5
- Wybicia / mecz 24,0
- Zablokowane strzały / mecz 6,1
Strzelcy Club Brugge
-
Hugo Vetlesen 4
-
Nicolo Tresoldi 4
-
Brandon Mechele 2
-
Carlos Forbs 2
-
Jan Virgili Tenas 2

-
Felix Lemarechal 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Club Brugge i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Club Brugge to 31–45+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Club Brugge i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 7-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 6-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-0-1 |
Gdy Club Brugge otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Club Brugge
79% bramek Club Brugge pada z gry. Z karnych odpowiadają za 16% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Club Brugge zdobywa w sezonie średnio 2,63 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 2,63.
Aktualne serie Club Brugge
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 8 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Club Brugge, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Club Brugge
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 75%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 0%
W 75% meczów Club Brugge padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
Club Brugge – faule i karne
- Faule / mecz 7,8
- Faule rywali / mecz 11,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Club Brugge fauluje średnio 7,8 razy na mecz, a wymusza 11,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Club Brugge, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Club Brugge zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 2,25 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Club Brugge ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli Club Brugge, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 8 meczów.
Club Brugge – strzały
- Celne / mecz 6,3
- Niecelne / mecz 6,6
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,4
Club Brugge oddaje 12,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,4 strzału.
Club Brugge – posiadanie piłki
- U siebie 68,3%
- Na wyjeździe 59,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 6 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 8
- Najniższe w sezonie 52%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 8 meczów. Średnio Club Brugge utrzymuje przy piłce 64,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 52%.
Club Brugge – podania
- Kluczowe / mecz 14,6
- Dośrodkowania / mecz 19,9
- Celność dośrodkowań 31%
- Podania długie / mecz 42
- Celność długich podań 56%
Club Brugge wymienia średnio 611 podań na mecz przy celności 89%, z czego 14,6 to podania kluczowe.
Club Brugge – czyste konta
- U siebie 3 z 4
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 0,50
- Bez straty do przerwy 75%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 13%
Czyste konto Club Brugge to 63% meczów sezonu (5 z 8), z czego 3 w 4 meczach u siebie.
Club Brugge – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 8,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 8,3
Club Brugge wykonuje średnio 8,3 rzutów rożnych na mecz wobec 3,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Club Brugge – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 25%
Club Brugge ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Club Brugge – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Club Brugge według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 5 | 5-0-0 | 3,00 | 2,80 | 0,40 |
Najwięcej punktów na mecz Club Brugge zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Club Brugge na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 2,50 | 1,75 2,00 | 0,50 0,50 |
|
2.
|
3,00 2,25 | 2,50 2,25 | 0,25 0,75 |
|
3.
|
2,25 3,00 | 2,50 1,50 | 1,50 0,25 |
|
4.
|
2,00 3,00 | 2,25 3,25 | 0,25 0,75 |
|
5.
|
2,50 1,50 | 1,50 0,75 | 0,25 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Club Brugge
Skrajne wyniki i osiągnięcia Club Brugge w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Club Brugge - KV Kortrijk 3:0 Jupiler Pro League (Belgia), 7.08.2026
- Najwyższa porażka KAA Gent - Club Brugge 2:1 Jupiler Pro League (Belgia), 30.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek RAAL La Louvière - Club Brugge 1:4, Jupiler Pro League (Belgia), 10.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 13. minuta Vetlesen, Club Brugge - Antwerp 3:1, Jupiler Pro League (Belgia), 13.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Lemarechal, RAAL La Louvière - Club Brugge 1:4, Jupiler Pro League (Belgia), 10.10.2026
Jakie statystyki ma Club Brugge w tym sezonie?
Bilans Club Brugge w tym sezonie to 8 meczów i wynik 7-0-1 przy 19 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 64%, a oddaje 12,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Club Brugge – zawodnicy
Jak wygląda kadra Club Brugge w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Club Brugge 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Club Brugge
-
Hugo Siquet Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 28 dniopuszczone: 1 mecz
-
Kyriani Sabbe Obrońca Uraz pachwiny pauzuje od 38 dniopuszczone: 3 mecze
-
Hans Vanaken Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 38 dniopuszczone: 3 mecze
-
Joel Ordonez Obrońca Uraz stopy pauzuje od 106 dniopuszczone: 15 meczów
Kadra Club Brugge
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
22 | Portugalia | 23 mln € | 1,8 mln € | 7 | 88% | 2 | 3 | 571' | 1 | 1 | |||||||
| 7 |
|
22 | Niemcy | 35 mln € | 1,5 mln € | 8 | 100% | 4 | 0 | 611' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
20 | Hiszpania | 15 mln € | 630 tys. € | 7 | 88% | 2 | 0 | 342' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
22 | Belgia | 12 mln € | 600 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 192' | 1 | 0 | |||||||
| 67 |
|
21 | Senegal | 7 mln € | 700 tys. € | 8 | 100% | 1 | 2 | 361' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
19 | Szwajcaria | 5 mln € | 70 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 9' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
34 | Belgia | 5 mln € | 3,4 mln € | 7 | 88% | 1 | 2 | 623' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Norwegia | 5 mln € | 780 tys. € | 8 | 100% | 4 | 0 | 632' | 1 | 0 | |||||||
| 80 |
|
23 | Francja | 6 mln € | 1,2 mln € | 8 | 100% | 1 | 1 | 188' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
23 | Anglia | 10 mln € | 922 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 708' | 4 | 0 | |||||||
| 85 |
|
17 | Słowenia | 3 mln € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 21' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
19 | Szwajcaria | 6 mln € | 130 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 39' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
18 | Niemcy | 5 mln € | 280 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 62 |
|
23 | Belgia | 1,5 mln € | 300 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
|
20 | Hiszpania | 400 tys. € | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 44 |
|
33 | Belgia | 2,8 mln € | 900 tys. € | 8 | 100% | 2 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 65 |
|
21 | Belgia | 27 mln € | 800 tys. € | 8 | 100% | 0 | 3 | 710' | 1 | 0 | |||||||
| 64 |
|
21 | Belgia | 13 mln € | 600 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 564' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
24 | Korea Południowa | 7 mln € | 360 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 41 |
|
24 | Belgia | 4 mln € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 86' | 0 | 0 | |||||||
| 58 |
|
21 | Belgia | 3 mln € | 600 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 166' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
22 | Ekwador | 33 mln € | 700 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
22 | Belgia | 3,5 mln € | 2 mln € | 3 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 54 |
|
18 | Francja | 500 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
37 | Szwajcaria | 2 mln € | 3,2 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
29 | Belgia | 1 mln € | 300 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 81 |
|
19 | Belgia | 1 mln € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Club Brugge
236,7 mln €
śr. 8,8 mln € / zawodnika
Ile Club Brugge wydaje na pensje
22,1 mln € rocznie
śr. 817 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: Belgia (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Club Brugge w sezonie 2026/2027
Club Brugge wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Club Brugge
Jak wygląda skład Club Brugge?
W wyjściowym ustawieniu Club Brugge między słupkami staje Y. Sommer, a linię obrony najczęściej tworzą K. Sabbe, H. Lee, B. Mechele oraz J. Seys. W środku pola grają C. Forbs, F. Potts, H. Vetlesen, H. Vanaken oraz Jan Virgili Tenas, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Tresoldi. Trener Ivan Leko ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Jupiler Pro League (Belgia) i pucharach.
Club Brugge – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Club Brugge w sezonie 2026/2027.
Club Brugge transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
|
Szwecja | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Niemcy | 18 |
![]() |
5 mln € | |
| 21 Sie 2026 |
|
Belgia | 22 |
|
4 mln € | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Nigeria | 20 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Holandia | 26 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Holandia | 23 |
|
1 mln € | |
| 07 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 20 |
|
12 mln € | |
| 03 Sie 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
10 mln € | |
| 03 Sie 2026 |
|
Belgia | 22 |
|
1 mln € | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 24 |
|
9 mln € |
Kluczowe transfery Club Brugge
Club Brugge bilans transferowy
- +20,6 mln € 2026
- +52,4 mln € 2025
- +36,1 mln € 2024
- +22,1 mln € 2023
- +24,1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Club Brugge
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Club Brugge w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Club Brugge trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 53,5 mln €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 57,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Jan Virgili Tenas z Mallorki za 12 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Christos Tzolis do Arsenalu za 40 mln €.
Club Brugge – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Club Brugge? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Club Brugge?
Klub piłkarski Club Brugge zdobył w swojej historii 54 trofea — 54 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Belgii oraz Superpuchar Belgii. Ponadto triumfował w Puchar Belgii oraz Mistrzostwo 2. ligi Belgii.