Brandon Mechele jest piłkarzem występującym obecnie w Club Brugge. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Brandon Mechele
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
21:00
|
PSV Eindhoven
1
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Mistrzów, 4. runda | |||||||
|
30 Paź
20:45
|
Zulte Waregem
2
Club Brugge
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka | |||||||
|
25 Paź
16:00
|
Club Brugge
3
Sint-Truidense VV
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Brandon Mechele w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Brandon Mechele wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.26, a skuteczność strzałów to 20,0%. Brandon Mechele oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Brandon Mechele w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Brandon Mechele rozegrał w barwach Club Brugge w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 10 meczów oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Belgii. Wyszedł w pierwszym składzie 20 razy i spędził na boisku łącznie 1 801 minut. Średnio dawało to 78 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Brandon Mechele?
Na podstawie kontraktu z Club Brugge, Brandon Mechele otrzymuje 900 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 75 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mechele w listopadzie 2026 to 17,3 tysiąca euro, a dziennie około 2,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Brandon Mechele ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Brandon Mechele nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Brandon Mechele to uraz z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Brandon Mechele?
Brandon Mechele ma na koncie 14 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Belgii — 7 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Club Brugge — 14 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Brandon Mechele?
Brandon Mechele najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Brandon Mechele?
Wycena 33-letniego Brandon Mechele według stanu na czerwiec 2026 wynosi 2,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7 milionów euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Brandon Mechele?
Brandon Mechele urodził się 28 stycznia 1993 w Bredene w Belgii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Brandon Mechele - statystyki
Szczegółowe statystyki Brandon Mechele w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Club Brugge oraz reprezentacja Belgii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Brandon Mechele
Brandon Mechele vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Brandon Mechele
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Brandon Mechele w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Brandon Mechele wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.26, a skuteczność strzałów to 20,0%. Brandon Mechele oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Brandon Mechele - transfery
W trakcie kariery Brandon Mechele zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Club Brugge 2017 – obecnie
-
Sint-Truidense VV 2017 – 2017
-
Club Brugge 2013 – 2017
-
Club Brugge U19 2011 – 2013
-
FC Brugge U17 2010 – 2011

-
Club Brugge Youth do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Brandon Mechele
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 04.01.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Brandon Mechele - forma
W ostatnich 5 meczach Brandon Mechele zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,65. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Brandon Mechele i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
21:00
|
PSV Eindhoven
1
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Mistrzów, 4. runda | |||||||
|
30 Paź
20:45
|
Zulte Waregem
2
Club Brugge
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka | |||||||
|
25 Paź
16:00
|
Club Brugge
3
Sint-Truidense VV
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka | |||||||
|
21 Paź
21:00
|
Club Brugge
3
RC Lens
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga Mistrzów, 3. runda | |||||||
|
13 Paź
21:00
|
Inter Mediolan
3
Club Brugge
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Mistrzów, 2. runda | |||||||
|
10 Paź
18:15
|
RAAL La Louvière
1
Club Brugge
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia), 8. kolejka | |||||||
|
05 Paź
20:45
|
Francja
4
Belgia
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy A | |||||||
|
02 Paź
20:45
|
Belgia
3
Turcja
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy A | |||||||
|
28 Wrz
20:45
|
Belgia
0
Francja
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy A | |||||||
|
25 Wrz
20:45
|
Włochy
0
Belgia
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy A | |||||||
|
20 Wrz
18:30
|
Club Brugge
3
KRC Genk
0
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia), 7. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
13:30
|
Club Brugge
3
Antwerp
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.1 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia), 6. kolejka | |||||||
|
08 Wrz
18:45
|
Club Brugge
2
Aston Villa
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Mistrzów, 1. runda | |||||||
|
04 Wrz
20:45
|
Lommel SK
0
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia), 5. kolejka | |||||||
|
30 Sie
13:30
|
KAA Gent
2
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia), 4. kolejka | |||||||
|
23 Sie
18:30
|
Club Brugge
1
Cercle Brugge
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia), 3. kolejka | |||||||
|
15 Sie
20:45
|
OH Leuven
0
Club Brugge
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia), 2. kolejka | |||||||
|
07 Sie
20:45
|
Club Brugge
3
KV Kortrijk
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia), 1. kolejka | |||||||
|
31 Lip
20:30
|
Club Brugge
(4)
1
Royale Union SG
(5)
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Superpuchar Belgii, finał | |||||||
|
10 Lip
21:00
|
Hiszpania
2
Belgia
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Mistrzostwa Świata, 1/4 finału | |||||||
|
07 Lip
02:00
|
Stany Zjednoczone
1
Belgia
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Mistrzostwa Świata, 1/8 finału | |||||||
|
01 Lip
22:00
|
Belgia
3
Senegal
2
|
120' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Mistrzostwa Świata, 1/16 finału | |||||||
|
27 Cze
05:00
|
Nowa Zelandia
1
Belgia
5
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| Mistrzostwa Świata, 3. runda | |||||||
|
21 Cze
21:00
|
Belgia
0
Iran
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.3 | ||
| Mistrzostwa Świata, 2. runda | |||||||
|
06 Cze
15:00
|
Belgia
5
Tunezja
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie | |||||||
|
24 Maj
18:30
|
Club Brugge
5
KAA Gent
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, play offy | |||||||
|
21 Maj
20:30
|
KV Mechelen
2
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, play offy | |||||||
|
17 Maj
18:30
|
Club Brugge
5
Royale Union SG
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.1 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, play offy | |||||||
|
09 Maj
20:45
|
Club Brugge
2
Sint-Truidense VV
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, play offy | |||||||
|
03 Maj
18:30
|
RSC Anderlecht
1
Club Brugge
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, play offy | |||||||
|
26 Kwi
13:30
|
KAA Gent
0
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, play offy | |||||||
|
22 Kwi
20:30
|
Club Brugge
6
KV Mechelen
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, play offy | |||||||
|
19 Kwi
18:30
|
Royale Union SG
2
Club Brugge
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, play offy | |||||||
|
11 Kwi
20:45
|
Sint-Truidense VV
1
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, play offy | |||||||
|
06 Kwi
13:30
|
Club Brugge
4
RSC Anderlecht
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, play offy | |||||||
|
22 Mar
18:30
|
Club Brugge
4
KV Mechelen
1
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
14 Mar
20:45
|
KVC Westerlo
1
Club Brugge
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
08 Mar
13:30
|
Club Brugge
2
RSC Anderlecht
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
01 Mar
18:30
|
Royal Charleroi
1
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
24 Lut
18:45
|
Atletico Madryt
4
Club Brugge
1
|
88' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
21 Lut
18:15
|
Club Brugge
2
OH Leuven
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
18 Lut
21:00
|
Club Brugge
3
Atletico Madryt
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
15 Lut
13:30
|
Cercle Brugge
1
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
08 Lut
18:30
|
Club Brugge
3
Standard Liege
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
01 Lut
18:30
|
Royale Union SG
1
Club Brugge
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
28 Sty
21:00
|
Club Brugge
3
Olympique Marsylia
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 8. runda | |||||||
|
24 Sty
18:15
|
Club Brugge
4
Zulte Waregem
3
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
20 Sty
16:30
|
Kairat Almaty
1
Club Brugge
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 7. runda | |||||||
|
16 Sty
20:45
|
Club Brugge
2
RAAL La Louvière
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
13 Sty
20:30
|
Royal Charleroi
2
Club Brugge
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Puchar Belgii 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
26 Gru
2025
|
KRC Genk
3
Club Brugge
5
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2025
|
Club Brugge
2
KAA Gent
1
|
38' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
14 Gru
2025
|
Dender FC
1
Club Brugge
5
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
10 Gru
2025
|
Club Brugge
0
Arsenal
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 6. runda | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Sint-Truidense VV
3
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
03 Gru
2025
|
OH Leuven
1
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Puchar Belgii 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
30 Lis
2025
|
Club Brugge
0
Antwerp
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
26 Lis
2025
|
Sporting CP
3
Club Brugge
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 5. runda | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Club Brugge
1
Royal Charleroi
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
18 Lis
2025
|
Belgia
7
Liechtenstein
0
|
90' |
1 gol
· 14% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.8 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda | |||||||
|
15 Lis
2025
|
Kazachstan
1
Belgia
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda | |||||||
|
09 Lis
2025
|
RSC Anderlecht
1
Club Brugge
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
05 Lis
2025
|
Club Brugge
3
Barcelona
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 4. runda | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Club Brugge
2
Dender FC
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
26 Paź
2025
|
Antwerp
0
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
22 Paź
2025
|
Bayern Monachium
4
Club Brugge
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
18 Paź
2025
|
OH Leuven
0
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
13 Paź
2025
|
Walia
2
Belgia
4
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda | |||||||
|
10 Paź
2025
|
Belgia
0
Macedonia Północna
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda | |||||||
|
05 Paź
2025
|
Club Brugge
1
Royale Union SG
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.8 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
30 Wrz
2025
|
Atalanta
2
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Standard Liege
1
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
24 Wrz
2025
|
Club Brugge
5
KVC Westerlo
5
|
67' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2025
|
Club Brugge
2
Sint-Truidense VV
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.8 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
18 Wrz
2025
|
Club Brugge
4
Monaco
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
RAAL La Louvière
1
Club Brugge
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
07 Wrz
2025
|
Belgia
6
Kazachstan
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda | |||||||
|
04 Wrz
2025
|
Liechtenstein
0
Belgia
6
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda | |||||||
|
31 Sie
2025
|
KAA Gent
1
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
27 Sie
2025
|
Club Brugge
6
Rangers
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, play offy | |||||||
|
19 Sie
2025
|
Rangers
1
Club Brugge
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, play offy | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Zulte Waregem
0
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2025
|
Club Brugge
3
Red Bull Salzburg
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Club Brugge
2
Cercle Brugge
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
06 Sie
2025
|
Red Bull Salzburg
0
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
01 Sie
2025
|
KV Mechelen
2
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
27 Lip
2025
|
Club Brugge
2
KRC Genk
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
20 Lip
2025
|
Royale Union SG
1
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Superpuchar Belgii 2025, finał | |||||||
|
09 Cze
2025
|
Belgia
4
Walia
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 4. runda | |||||||
|
06 Cze
2025
|
Macedonia Północna
1
Belgia
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 3. runda | |||||||
|
01 Maj
2025
|
Club Brugge
4
KAA Gent
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2024/2025, play offy | |||||||
|
27 Kwi
2025
|
Royale Union SG
0
Club Brugge
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2024/2025, play offy | |||||||
|
24 Kwi
2025
|
Club Brugge
0
Royale Union SG
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2024/2025, play offy | |||||||
|
06 Kwi
2025
|
Antwerp
2
Club Brugge
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2024/2025, play offy | |||||||
|
20 Mar
2025
|
Ukraina
3
Belgia
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Narodów UEFA 2024/2026 | |||||||
|
12 Mar
2025
|
Aston Villa
3
Club Brugge
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Mistrzów 2024/2025, 1/16 finału | |||||||
|
09 Mar
2025
|
Cercle Brugge
1
Club Brugge
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
04 Mar
2025
|
Club Brugge
1
Aston Villa
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Mistrzów 2024/2025, 1/16 finału | |||||||
|
18 Lut
2025
|
Atalanta
1
Club Brugge
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Mistrzów 2024/2025, play offy | |||||||
|
12 Lut
2025
|
Club Brugge
2
Atalanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Mistrzów 2024/2025, play offy | |||||||
|
05 Lut
2025
|
KRC Genk
1
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Puchar Belgii 2024/2025, półfinał | |||||||
|
02 Lut
2025
|
Antwerp
2
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
29 Sty
2025
|
Manchester City
3
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Mistrzów 2024/2025, 8. runda | |||||||
|
21 Sty
2025
|
Club Brugge
0
Juventus
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Mistrzów 2024/2025, 7. runda | |||||||
|
15 Sty
2025
|
Club Brugge
2
KRC Genk
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Belgii 2024/2025, półfinał | |||||||
|
26 Gru
2024
|
Club Brugge
4
KVC Westerlo
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
22 Gru
2024
|
Royale Union SG
2
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
15 Gru
2024
|
Club Brugge
2
KRC Genk
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
10 Gru
2024
|
Club Brugge
2
Sporting CP
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Mistrzów 2024/2025, 6. runda | |||||||
|
07 Gru
2024
|
KV Mechelen
1
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
03 Gru
2024
|
Patro Eisden
1
Club Brugge
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Belgii 2024/2025, 1/8 finału | |||||||
|
30 Lis
2024
|
Club Brugge
4
Dender FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.8 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
27 Lis
2024
|
Celtic
1
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Mistrzów 2024/2025, 5. runda | |||||||
|
06 Lis
2024
|
Club Brugge
1
Aston Villa
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Liga Mistrzów 2024/2025, 4. runda | |||||||
|
27 Paź
2024
|
Club Brugge
2
RSC Anderlecht
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
22 Paź
2024
|
AC Milan
3
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Mistrzów 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
02 Paź
2024
|
Sturm Graz
0
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Mistrzów 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
22 Wrz
2024
|
Club Brugge
2
KAA Gent
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
18 Wrz
2024
|
Club Brugge
0
Borussia Dortmund
3
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Mistrzów 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
14 Wrz
2024
|
KV Kortrijk
0
Club Brugge
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
18 Sie
2024
|
Club Brugge
1
Antwerp
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
11 Sie
2024
|
KRC Genk
3
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
04 Sie
2024
|
Standard Liege
1
Club Brugge
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
26 Lip
2024
|
Club Brugge
1
KV Mechelen
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
26 Maj
2024
|
Club Brugge
0
Cercle Brugge
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
13 Maj
2024
|
Club Brugge
2
Royale Union SG
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
08 Maj
2024
|
Club Brugge
1
Fiorentina
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Liga Konferencji 2023/2024 | |||||||
|
05 Maj
2024
|
Antwerp
1
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
02 Maj
2024
|
Fiorentina
3
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Liga Konferencji 2023/2024 | |||||||
|
28 Kwi
2024
|
KRC Genk
0
Club Brugge
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
24 Kwi
2024
|
Club Brugge
4
KRC Genk
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
21 Kwi
2024
|
Royale Union SG
1
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
07 Kwi
2024
|
Club Brugge
3
RSC Anderlecht
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
01 Kwi
2024
|
Cercle Brugge
1
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
17 Mar
2024
|
Sint-Truidense VV
2
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
14 Mar
2024
|
Club Brugge
3
Molde
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Konferencji 2023/2024 | |||||||
|
10 Mar
2024
|
Club Brugge
3
OH Leuven
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
07 Mar
2024
|
Molde
2
Club Brugge
1
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Konferencji 2023/2024 | |||||||
|
03 Mar
2024
|
KRC Genk
0
Club Brugge
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
28 Lut
2024
|
Royale Union SG
2
Club Brugge
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Puchar Belgii 2023/2024 | |||||||
|
25 Lut
2024
|
Club Brugge
1
RSC Anderlecht
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
18 Lut
2024
|
Cercle Brugge
1
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
10 Lut
2024
|
Club Brugge
4
AS Eupen
0
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
07 Lut
2024
|
Club Brugge
2
Royale Union SG
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Belgii 2023/2024 | |||||||
|
04 Lut
2024
|
Antwerp
2
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
27 Sty
2024
|
Royal Charleroi
1
Club Brugge
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
20 Sty
2024
|
Club Brugge
3
KVC Westerlo
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
16 Sty
2024
|
KAA Gent
0
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Belgii 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
Club Brugge
1
Royale Union SG
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
22 Gru
2023
|
RWDM
1
Club Brugge
6
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
03 Gru
2023
|
Club Brugge
2
Standard Liege
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
30 Lis
2023
|
Beşiktaş
0
Club Brugge
5
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga Konferencji 2023/2024 | |||||||
|
29 Paź
2023
|
Club Brugge
2
Antwerp
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
01 Paź
2023
|
Club Brugge
1
Sint-Truidense VV
1
|
86' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
28 Wrz
2023
|
Club Brugge
1
KRC Genk
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
24 Wrz
2023
|
RSC Anderlecht
1
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
21 Wrz
2023
|
Club Brugge
1
Beşiktaş
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Konferencji 2023/2024 | |||||||
|
03 Wrz
2023
|
KAA Gent
2
Club Brugge
1
|
87' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
31 Sie
2023
|
Club Brugge
2
Osasuna
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Konferencji 2023/2024 | |||||||
|
20 Sie
2023
|
Club Brugge
7
RWDM
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
13 Sie
2023
|
AS Eupen
0
Club Brugge
5
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
06 Sie
2023
|
KVC Westerlo
0
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
03 Sie
2023
|
AGF Aarhus
1
Club Brugge
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2023/2024 | |||||||
|
28 Maj
2023
|
Club Brugge
1
KRC Genk
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
23 Kwi
2023
|
Club Brugge
7
AS Eupen
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
15 Kwi
2023
|
KVC Westerlo
0
Club Brugge
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
07 Kwi
2023
|
Club Brugge
2
Seraing United
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
02 Kwi
2023
|
KV Mechelen
0
Club Brugge
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
07 Mar
2023
|
SL Benfica
5
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Mistrzów 2022/2023 | |||||||
|
03 Mar
2023
|
KV Oostende
3
Club Brugge
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
26 Lut
2023
|
Club Brugge
2
KAA Gent
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
19 Lut
2023
|
Cercle Brugge
2
Club Brugge
2
|
24' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
15 Lut
2023
|
Club Brugge
0
SL Benfica
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Mistrzów 2022/2023 | |||||||
|
05 Lut
2023
|
Antwerp
0
Club Brugge
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
19 Sty
2023
|
Sint-Truidense VV
1
Club Brugge
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
08 Sty
2023
|
KRC Genk
3
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
21 Gru
2022
|
Club Brugge
1
Sint-Truidense VV
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Belgii 2022/2023 | |||||||
|
13 Lis
2022
|
Club Brugge
2
Antwerp
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
09 Lis
2022
|
Patro Eisden
0
Club Brugge
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Belgii 2022/2023 | |||||||
|
06 Lis
2022
|
KAA Gent
2
Club Brugge
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
01 Lis
2022
|
Bayer Leverkusen
0
Club Brugge
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Mistrzów 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Club Brugge
4
KV Oostende
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
Club Brugge
0
KVC Westerlo
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.3 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
18 Wrz
2022
|
Standard Liege
3
Club Brugge
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
26 Sie
2022
|
Royal Charleroi
1
Club Brugge
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
21 Sie
2022
|
Club Brugge
2
KV Kortrijk
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
05 Sie
2022
|
Club Brugge
1
Zulte Waregem
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
24 Lip
2022
|
Club Brugge
3
KRC Genk
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
14 Cze
2022
|
Polska
0
Belgia
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Narodów UEFA 2022/2024 | |||||||
|
22 Maj
2022
|
Club Brugge
1
RSC Anderlecht
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
11 Maj
2022
|
Club Brugge
1
Royale Union SG
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
08 Maj
2022
|
Royale Union SG
0
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
10 Kwi
2022
|
Club Brugge
2
KV Mechelen
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
01 Kwi
2022
|
Beerschot VA
1
Club Brugge
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
20 Mar
2022
|
Club Brugge
3
KRC Genk
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
13 Lut
2022
|
Club Brugge
2
Royal Charleroi
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
30 Sty
2022
|
KV Kortrijk
0
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
27 Sty
2022
|
Club Brugge
0
Royale Union SG
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
26 Gru
2021
|
Cercle Brugge
2
Club Brugge
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
19 Gru
2021
|
Club Brugge
2
RSC Anderlecht
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
15 Gru
2021
|
OH Leuven
1
Club Brugge
4
|
55' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
12 Gru
2021
|
Club Brugge
3
Zulte Waregem
0
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
07 Gru
2021
|
Paris Saint Germain
4
Club Brugge
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2021/2022 | |||||||
|
24 Lis
2021
|
Club Brugge
0
RB Lipsk
5
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Mistrzów 2021/2022 | |||||||
|
03 Lis
2021
|
Manchester City
4
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Mistrzów 2021/2022 | |||||||
|
27 Paź
2021
|
Club Brugge
3
Deinze
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Belgii 2021/2022 | |||||||
|
19 Paź
2021
|
Club Brugge
1
Manchester City
5
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Mistrzów 2021/2022 | |||||||
|
03 Paź
2021
|
RSC Anderlecht
1
Club Brugge
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
10 Wrz
2021
|
Club Brugge
3
KV Oostende
0
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
02 Wrz
2021
|
Estonia
2
Belgia
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
06 Sie
2021
|
Club Brugge
1
Cercle Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
25 Lip
2021
|
Club Brugge
2
AS Eupen
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
06 Cze
2021
|
Belgia
1
Chorwacja
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2017/2021 | |||||||
|
20 Maj
2021
|
RSC Anderlecht
3
Club Brugge
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
16 Maj
2021
|
Club Brugge
2
Antwerp
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
11 Kwi
2021
|
RSC Anderlecht
2
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
03 Kwi
2021
|
KV Kortrijk
1
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
15 Mar
2021
|
KAA Gent
0
Club Brugge
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
12 Mar
2021
|
Royal Charleroi
1
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
31 Sty
2021
|
Club Brugge
3
Standard Liege
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
28 Sty
2021
|
Cercle Brugge
1
Club Brugge
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
26 Gru
2020
|
Club Brugge
3
AS Eupen
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
17 Gru
2020
|
KV Mechelen
0
Club Brugge
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
08 Gru
2020
|
Lazio
2
Club Brugge
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2020/2021 | |||||||
|
02 Gru
2020
|
Club Brugge
3
Zenit
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga Mistrzów 2020/2021 | |||||||
|
21 Lis
2020
|
Club Brugge
1
KV Kortrijk
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
15 Lis
2020
|
Belgia
2
Anglia
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Narodów UEFA 2020/2021 | |||||||
|
08 Lis
2020
|
KV Oostende
1
Club Brugge
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
04 Lis
2020
|
Club Brugge
0
Borussia Dortmund
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2020/2021 | |||||||
|
31 Paź
2020
|
Club Brugge
2
KV Mechelen
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
24 Paź
2020
|
OH Leuven
2
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
20 Paź
2020
|
Zenit
1
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Mistrzów 2020/2021 | |||||||
|
14 Paź
2020
|
Islandia
1
Belgia
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Narodów UEFA 2020/2021 | |||||||
|
11 Paź
2020
|
Anglia
2
Belgia
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Narodów UEFA 2020/2021 | |||||||
|
08 Paź
2020
|
Belgia
1
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2019/2022 | |||||||
|
04 Paź
2020
|
Club Brugge
3
RSC Anderlecht
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
27 Wrz
2020
|
Club Brugge
2
Cercle Brugge
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
05 Wrz
2020
|
Dania
0
Belgia
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Narodów UEFA 2020/2021 | |||||||
|
30 Sie
2020
|
KRC Genk
1
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
20 Lut
2020
|
Club Brugge
1
Manchester United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Europy 2019/2020 | |||||||
|
15 Lut
2020
|
Club Brugge
2
Waasland-Beveren
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2019/2020 | |||||||
|
05 Lut
2020
|
Zulte Waregem
1
Club Brugge
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Puchar Belgii 2019/2020 | |||||||
|
26 Lis
2019
|
Galatasaray
1
Club Brugge
1
|
99' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga Mistrzów 2019/2020 | |||||||
|
06 Lis
2019
|
Paris Saint Germain
1
Club Brugge
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Mistrzów 2019/2020 | |||||||
|
22 Paź
2019
|
Club Brugge
0
Paris Saint Germain
5
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Mistrzów 2019/2020 | |||||||
|
01 Paź
2019
|
Real Madryt
2
Club Brugge
2
|
95' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Mistrzów 2019/2020 | |||||||
|
11 Gru
2018
|
Club Brugge
0
Atletico Madryt
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Mistrzów 2018/2019 | |||||||
|
24 Paź
2018
|
Club Brugge
1
Monaco
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Mistrzów 2018/2019 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Brandon Mechele 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.85, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.65.
W ostatnich 10 meczach Brandon Mechele 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.85, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.78.
W jakiej formie jest Brandon Mechele?
Brandon Mechele jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.65 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (7.26). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Brandon Mechele w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Brandon Mechele rozegrał w barwach Club Brugge w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 10 meczów oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Belgii. Wyszedł w pierwszym składzie 20 razy i spędził na boisku łącznie 1 801 minut. Średnio dawało to 78 minut gry na spotkanie.
Brandon Mechele - zarobki
Brandon Mechele gra w Club Brugge na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 900 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Brandon Mechele w Club Brugge (2025/26)
| Rocznie | 900 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 75 tys. € |
| Tygodniowo | 17 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Brandon Mechele w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
900 tys. € |
| 2024/25 |
|
900 tys. € |
| 2023/24 |
|
900 tys. € |
| 2022/23 |
|
780 tys. € |
| 2021/22 |
|
640 tys. € |
| 2020/21 |
|
640 tys. € |
| 2019/20 |
|
650 tys. € |
| 2018/19 |
|
530 tys. € |
| 2017/18 |
|
270 tys. € |
| 2016/17 |
|
260 tys. € |
| 2015/16 |
|
270 tys. € |
| 2014/15 |
|
280 tys. € |
| 2013/14 |
|
320 tys. € |
Ile zarabia Brandon Mechele?
Na podstawie kontraktu z Club Brugge, Brandon Mechele otrzymuje 900 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 75 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mechele w listopadzie 2026 to 17,3 tysiąca euro, a dziennie około 2,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Brandon Mechele - kontuzje
W trakcie kariery Brandon Mechele zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 15 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Brandon Mechele
-
Koronawirus
06.09.20 – 21.09.20 (16 dni)
Club Brugge opuszczone: 3 mecze
-
Stłuczenie
16.08.19 – 24.08.19 (9 dni)
Club Brugge opuszczone: 1 mecz
-
Uraz goleni
18.09.16 – 27.10.16 (40 dni)
Club Brugge opuszczone: 8 meczów
-
Uraz
02.07.16 – 13.08.16 (43 dni)
Club Brugge opuszczone: 3 mecze
Czy Brandon Mechele ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Brandon Mechele nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Brandon Mechele to uraz z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Brandon Mechele - trofea
W trakcie kariery Brandon Mechele zdobył 14 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Brandon Mechele
Jakie trofea zdobył Brandon Mechele?
Brandon Mechele zdobył w karierze 14 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Club Brugge — 14 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Belgii — 7 razy.
Brandon Mechele - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Brandon Mechele wynosi obecnie 2,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Brandon Mechele na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Brandon Mechele
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 03.06.2026 | 33 |
|
2,8 mln € |
| 09.12.2025 | 32 |
|
3 mln € |
| 11.06.2025 | 32 |
|
3,5 mln € |
| 25.03.2025 | 32 |
|
3,5 mln € |
| 10.12.2024 | 31 |
|
3 mln € |
| 03.06.2024 | 31 |
|
3 mln € |
| 21.03.2024 | 31 |
|
3 mln € |
| 18.12.2023 | 30 |
|
4 mln € |
| 08.06.2023 | 30 |
|
4,5 mln € |
| 21.03.2023 | 30 |
|
5 mln € |
| 03.11.2022 | 29 |
|
6,5 mln € |
| 25.05.2022 | 29 |
|
6 mln € |
| 11.04.2022 | 29 |
|
5,5 mln € |
| 05.01.2022 | 28 |
|
5,5 mln € |
| 05.10.2021 | 28 |
|
6 mln € |
| 06.06.2021 | 28 |
|
7 mln € |
| 16.03.2021 | 28 |
|
7 mln € |
| 15.10.2020 | 27 |
|
5,5 mln € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
4,8 mln € |
| 12.12.2019 | 26 |
|
6 mln € |
| 09.06.2019 | 26 |
|
6 mln € |
| 26.12.2018 | 25 |
|
6 mln € |
| 02.06.2018 | 25 |
|
4,5 mln € |
| 29.03.2018 | 25 |
|
3 mln € |
| 08.01.2018 | 24 |
|
2,2 mln € |
| 05.06.2017 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 20.01.2017 | 23 |
|
1,2 mln € |
| 19.10.2016 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 14.07.2016 | 23 |
|
2,2 mln € |
| 06.02.2016 | 23 |
|
3,5 mln € |
| 23.06.2015 | 22 |
|
4,5 mln € |
| 06.01.2015 | 21 |
|
3 mln € |
| 27.06.2014 | 21 |
|
2,5 mln € |
| 09.02.2014 | 21 |
|
2,5 mln € |
| 07.10.2013 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 11.08.2013 | 20 |
|
500 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Brandon Mechele?
Wycena Brandon Mechele wynosi obecnie 2,8 mln €. W szczycie kariery Brandon Mechele wyceniano na 7 mln €, a najniżej na 500 tys. €.