Nicolo Tresoldi jest piłkarzem występującym obecnie w Club Brugge. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Nicolo Tresoldi
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Nicolo Tresoldi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nicolo Tresoldi wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 8 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.30, a skuteczność strzałów to 23,5%. Nicolo Tresoldi oddaje średnio 3,4 strzału na mecz, z czego 1,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nicolo Tresoldi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nicolo Tresoldi rozegrał w barwach Club Brugge w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 10 meczów oraz w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 10 występów w reprezentacji Niemiec U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 856 minut. Średnio dawało to 77 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Nicolo Tresoldi
Pierwszy transfer Nicolo Tresoldi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Hannoveru 96 do Club Brugge za 7,5 miliona euro.
Ile zarabia Nicolo Tresoldi?
Na podstawie kontraktu z Club Brugge, Nicolo Tresoldi otrzymuje 1,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 125 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Tresoldi w listopadzie 2026 to 28,8 tysiąca euro, a dziennie około 4,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Nicolo Tresoldi ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Nicolo Tresoldi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nicolo Tresoldi to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 30 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Nicolo Tresoldi?
Nicolo Tresoldi ma na koncie 3 trofea — 2 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najwięcej sukcesów świętował z Club Brugge — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Nicolo Tresoldi?
Nicolo Tresoldi najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Nicolo Tresoldi?
Wycena 22-letniego Nicolo Tresoldi według stanu na październik 2026 wynosi 35 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 35 milionów euro, a najniższa 400 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nicolo Tresoldi?
Nicolo Tresoldi urodził się 20 sierpnia 2004 w Cagliari we Włoszech, ma narodowość niemiecką. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Nicolo Tresoldi – statystyki
Szczegółowe statystyki Nicolo Tresoldi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Club Brugge oraz reprezentacja Niemiec U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Nicolo Tresoldi vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Nicolo Tresoldi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nicolo Tresoldi wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 8 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.30, a skuteczność strzałów to 23,5%. Nicolo Tresoldi oddaje średnio 3,4 strzału na mecz, z czego 1,2 to strzały celne.
Nicolo Tresoldi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Nicolo Tresoldi w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka
|
2:4 | 78' | 1 | 1 | – | 8.7 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
3:2 | 86' | 3 | 0 | – | 9.0 | ||
|
21 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
3:0 | 82' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
3:4 | 83' | 3 | 0 | – | 9.3 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 8. kolejka
|
1:4 | 81' | 1 | 0 | – | 7.1 | ||
|
06 Paź
Koniec
|
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
2:0 | 90' | 0 | 1 | – | 7.3 | ||
|
30 Wrz
Koniec
|
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
1:4 | 90' | 3 | 0 | – | 9.5 | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
0:4 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 7. kolejka
|
3:0 | 79' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 6. kolejka
|
3:1 | 16' | 0 | 0 | – | 6.4 |
Ile meczów rozegrał Nicolo Tresoldi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nicolo Tresoldi rozegrał w barwach Club Brugge w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 10 meczów oraz w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 10 występów w reprezentacji Niemiec U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 856 minut. Średnio dawało to 77 minut gry na spotkanie.
Nicolo Tresoldi – transfery
W trakcie kariery Nicolo Tresoldi zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 7,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Club Brugge 2025 – obecnie
-
Hannover 96 2022 – 2025
-
Hannover 96 U19 2021 – 2022

-
Hannover 96 U17 2020 – 2021

-
Hannover 96 Youth 2017 – 2020

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Nicolo Tresoldi
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
7,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Nicolo Tresoldi
Pierwszy transfer Nicolo Tresoldi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Hannoveru 96 do Club Brugge za 7,5 miliona euro.
Nicolo Tresoldi – forma
W ostatnich 5 meczach Nicolo Tresoldi zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Zdobył przy tym 8 bramek, wpisując się na listę strzelców w 4 z 5 spotkań przy średniej ocenie 8,09. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Nicolo Tresoldi i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Zulte Waregem
2
Club Brugge
4
Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Club Brugge
3
Sint-Truidense VV
2
Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
86'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 9.0 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Club Brugge
3
RC Lens
0
Liga Mistrzów, 3. runda
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Club Brugge
4
Liga Mistrzów, 2. runda
|
83'
|
3 gole
· 75% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 9.3 | |
|
10 Paź
Koniec
|
RAAL La Louvière
1
Club Brugge
4
Jupiler Pro League (Belgia), 8. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Niemcy U-21
2
Gruzja U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Malta U-21
1
Niemcy U-21
4
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
3 gole
· 75% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
|
Decydujący | 9.5 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Łotwa U-21
0
Niemcy U-21
4
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Club Brugge
3
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia), 7. kolejka
|
79'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Club Brugge
3
Antwerp
1
Jupiler Pro League (Belgia), 6. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Club Brugge
2
Aston Villa
3
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Lommel SK
0
Club Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia), 5. kolejka
|
88'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
KAA Gent
2
Club Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Club Brugge
1
Cercle Brugge
0
Jupiler Pro League (Belgia), 3. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
OH Leuven
0
Club Brugge
3
Jupiler Pro League (Belgia), 2. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Club Brugge
3
KV Kortrijk
0
Jupiler Pro League (Belgia), 1. kolejka
|
83'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Club Brugge
(4)
1
Royale Union SG
(5)
1
Superpuchar Belgii, finał
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Club Brugge
5
KAA Gent
0
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
90'
|
3 gole
· 60% goli drużyny
9 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.8 | |
|
21 Maj
Koniec
|
KV Mechelen
2
Club Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
79'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Club Brugge
5
Royale Union SG
0
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
75'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Club Brugge
2
Sint-Truidense VV
0
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
73'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
03 Maj
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Club Brugge
3
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
KAA Gent
0
Club Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Club Brugge
6
KV Mechelen
1
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
71'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Royale Union SG
2
Club Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Sint-Truidense VV
1
Club Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Club Brugge
4
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
64'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Grecja U-21
0
Niemcy U-21
2
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
87'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Niemcy U-21
3
Irlandia Północna U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
85'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Club Brugge
4
KV Mechelen
1
Jupiler Pro League (Belgia), 30. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
14 Mar
Koniec
|
KVC Westerlo
1
Club Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia), 29. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Club Brugge
2
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia), 28. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
8 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Royal Charleroi
1
Club Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia), 27. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
4
Club Brugge
1
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Club Brugge
2
OH Leuven
1
Jupiler Pro League (Belgia), 26. kolejka
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Club Brugge
3
Atletico Madryt
3
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
76'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Cercle Brugge
1
Club Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia), 25. kolejka
|
67'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Club Brugge
3
Standard Liege
0
Jupiler Pro League (Belgia), 24. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Royale Union SG
1
Club Brugge
0
Jupiler Pro League (Belgia), 23. kolejka
|
33'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Club Brugge
3
Olympique Marsylia
0
Liga Mistrzów, 8. runda
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Club Brugge
4
Zulte Waregem
3
Jupiler Pro League (Belgia), 22. kolejka
|
15'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Kairat Almaty
1
Club Brugge
4
Liga Mistrzów, 7. runda
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Club Brugge
2
RAAL La Louvière
3
Jupiler Pro League (Belgia), 21. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Royal Charleroi
2
Club Brugge
0
Puchar Belgii, 1/4 finału
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Gru
Koniec
|
KRC Genk
3
Club Brugge
5
Jupiler Pro League (Belgia), 20. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Club Brugge
2
KAA Gent
1
Jupiler Pro League (Belgia), 19. kolejka
|
21'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Dender FC
1
Club Brugge
5
Jupiler Pro League (Belgia), 18. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Club Brugge
0
Arsenal
3
Liga Mistrzów, 6. runda
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Sint-Truidense VV
3
Club Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia), 17. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Gru
Koniec
|
OH Leuven
1
Club Brugge
2
Puchar Belgii, 1/16 finału
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Club Brugge
0
Antwerp
1
Jupiler Pro League (Belgia), 16. kolejka
|
81'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Sporting CP
3
Club Brugge
0
Liga Mistrzów, 5. runda
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Club Brugge
1
Royal Charleroi
0
Jupiler Pro League (Belgia), 15. kolejka
|
79'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Gruzja U-21
0
Niemcy U-21
2
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Niemcy U-21
6
Malta U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
66'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Club Brugge
0
Jupiler Pro League (Belgia), 14. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Club Brugge
3
Barcelona
3
Liga Mistrzów, 4. runda
|
78'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Club Brugge
2
Dender FC
1
Jupiler Pro League (Belgia), 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Antwerp
0
Club Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia), 12. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Club Brugge
0
Liga Mistrzów, 3. runda
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
OH Leuven
0
Club Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia), 11. kolejka
|
88'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Irlandia Północna U-21
1
Niemcy U-21
2
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Niemcy U-21
2
Grecja U-21
3
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
68'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Club Brugge
1
Royale Union SG
0
Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Atalanta
2
Club Brugge
1
Liga Mistrzów, 2. runda
|
63'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Standard Liege
1
Club Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
68'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Club Brugge
5
KVC Westerlo
5
Jupiler Pro League (Belgia), 5. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.7 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Club Brugge
2
Sint-Truidense VV
0
Jupiler Pro League (Belgia), 8. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Club Brugge
4
Monaco
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
8 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
RAAL La Louvière
1
Club Brugge
0
Jupiler Pro League (Belgia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Niemcy U-21
5
Łotwa U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
64'
|
3 gole
· 60% goli drużyny
7 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
KAA Gent
1
Club Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia), 6. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Club Brugge
6
Rangers
0
Liga Mistrzów, play offy
|
68'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Rangers
1
Club Brugge
3
Liga Mistrzów, play offy
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Zulte Waregem
0
Club Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia), 4. kolejka
|
75'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Club Brugge
3
Red Bull Salzburg
2
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
22'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Club Brugge
2
Cercle Brugge
0
Jupiler Pro League (Belgia), 3. kolejka
|
11'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Red Bull Salzburg
0
Club Brugge
1
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Sie
Koniec
|
KV Mechelen
2
Club Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia), 2. kolejka
|
31'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Club Brugge
2
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia), 1. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Royale Union SG
1
Club Brugge
2
Superpuchar Belgii, finał
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Anglia U-21
1
Niemcy U-21
2
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA, 11. runda
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Czechy U-21
2
Niemcy U-21
4
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA, 7. runda
|
71'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Niemcy U-21
3
Słowenia U-21
0
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA, 3. runda
|
64'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Hertha BSC
1
Hannover 96
1
2. Bundesliga, 34. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Hannover 96
1
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
SSV Ulm 1846
1
Hannover 96
2
2. Bundesliga, 32. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Darmstadt 98
3
Hannover 96
1
2. Bundesliga, 30. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Hannover 96
0
Magdeburg
0
2. Bundesliga, 27. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Hannover 96
1
Eintracht Braunschweig
1
2. Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Hannover 96
1
Fortuna Düsseldorf
1
2. Bundesliga, 21. kolejka
|
77'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Hamburger SV
2
Hannover 96
2
2. Bundesliga, 20. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Jahn Regensburg
0
Hannover 96
1
2. Bundesliga, 18. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Hannover 96
0
Hertha BSC
0
2. Bundesliga, 17. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Greuther Fürth
1
Hannover 96
0
2. Bundesliga, 16. kolejka
|
74'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Hannover 96
3
SSV Ulm 1846
2
2. Bundesliga, 15. kolejka
|
32'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
1.FC Koln
2
Hannover 96
2
2. Bundesliga, 14. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Hannover 96
1
Darmstadt 98
2
2. Bundesliga, 13. kolejka
|
63'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lis
Koniec
|
SV Elversberg
3
Hannover 96
1
2. Bundesliga, 12. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Hannover 96
2
Karlsruhe
1
2. Bundesliga, 11. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Hannover 96
1
Schalke 04
0
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Eintracht Braunschweig
2
Hannover 96
0
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Paderborn
2
Hannover 96
1
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
67'
|
0 goli
5 strzałów (5 celnych)
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Hannover 96
3
FC Kaiserslautern
1
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
71'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
1
Hannover 96
0
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
28'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Hannover 96
1
Hamburger SV
0
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Preußen Münster
0
Hannover 96
0
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Hannover 96
2
Jahn Regensburg
0
2. Bundesliga, 1. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Hannover 96
1
Holstein Kiel
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
09 Mar
Koniec
|
SV Wehen
1
Hannover 96
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Hannover 96
2
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 5.9 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Hannover 96
2
Hansa Rostock
1
2. Bundesliga
|
68'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Sty
Koniec
|
SV Elversberg
2
Hannover 96
2
2. Bundesliga
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | |
|
10 Lis
Koniec
|
St. Pauli
0
Hannover 96
0
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Hannover 96
3
SV Sandhausen
1
2. Bundesliga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Jahn Regensburg
1
Hannover 96
1
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Hannover 96
1
FC Kaiserslautern
3
2. Bundesliga
|
54'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Hannover 96
2
Fortuna Düsseldorf
0
2. Bundesliga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Nurnberg
0
Hannover 96
0
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Hannover 96
0
Borussia Dortmund
2
Puchar Niemiec
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
SV Sandhausen
2
Hannover 96
3
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Hannover 96
1
Eintracht Braunschweig
1
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Hansa Rostock
0
Hannover 96
1
2. Bundesliga
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Hannover 96
2
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Magdeburg
0
Hannover 96
4
2. Bundesliga
|
65'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Hannover 96
2
St. Pauli
2
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Nicolo Tresoldi 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.38, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 8.09.
W ostatnich 10 meczach Nicolo Tresoldi 7 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 5 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.32, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.82.
W jakiej formie jest Nicolo Tresoldi?
Nicolo Tresoldi jest obecnie w znakomitej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 8 bramek i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 8.09 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (7.30). Trafiał na listę strzelców w 4 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Nicolo Tresoldi – zarobki
Nicolo Tresoldi gra w Club Brugge na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Nicolo Tresoldi w Club Brugge (2025/26)
| Rocznie | 1,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 125 tys. € |
| Tygodniowo | 29 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Nicolo Tresoldi w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,5 mln € |
| 2024/25 |
|
500 tys. € |
| 2023/24 |
|
500 tys. € |
| 2022/23 |
|
500 tys. € |
Ile zarabia Nicolo Tresoldi?
Na podstawie kontraktu z Club Brugge, Nicolo Tresoldi otrzymuje 1,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 125 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Tresoldi w listopadzie 2026 to 28,8 tysiąca euro, a dziennie około 4,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Nicolo Tresoldi – kontuzje
W trakcie kariery Nicolo Tresoldi zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nicolo Tresoldi
-
Uraz
12.09.23 – 11.10.23 (30 dni)
Hannover 96 opuszczone: 4 mecze
Czy Nicolo Tresoldi ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Nicolo Tresoldi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nicolo Tresoldi to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 30 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nicolo Tresoldi – trofea
W trakcie kariery Nicolo Tresoldi zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Nicolo Tresoldi
Jakie trofea zdobył Nicolo Tresoldi?
Nicolo Tresoldi zdobył w karierze 3 trofea — 2 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Club Brugge — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Belgii — 1 raz.
Nicolo Tresoldi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nicolo Tresoldi wynosi obecnie 35 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nicolo Tresoldi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Nicolo Tresoldi
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.10.2026 | 22 |
|
35 mln € |
| 03.06.2026 | 21 |
|
25 mln € |
| 12.03.2026 | 21 |
|
13 mln € |
| 09.12.2025 | 21 |
|
10 mln € |
| 18.06.2025 | 20 |
|
9 mln € |
| 18.12.2024 | 20 |
|
5 mln € |
| 05.06.2024 | 19 |
|
5 mln € |
| 21.03.2024 | 19 |
|
5 mln € |
| 14.12.2023 | 19 |
|
3 mln € |
| 19.10.2023 | 19 |
|
3 mln € |
| 27.06.2023 | 18 |
|
1 mln € |
| 29.11.2022 | 18 |
|
1 mln € |
| 27.09.2022 | 18 |
|
1 mln € |
| 30.06.2022 | 17 |
|
400 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Nicolo Tresoldi?
Wycena Nicolo Tresoldi wynosi obecnie 35 mln €. W szczycie kariery Nicolo Tresoldi wyceniano na 35 mln €, a najniżej na 400 tys. €.