Forma w lidze
Cercle Brugge w tabeli
18. miejsce / 3 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 19 punktów
Strata do bezpiecznego 16. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
10 meczów bez zwycięstwa
3 mecze ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
4:9 bramki
1,00 gola/mecz
2 pkt
5:7 bramki
1,25 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Cercle Brugge
Wartość drużyny: 10,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Francja | 21 | napastnik | 8 | 4 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Belgia | 28 | napastnik | 7 | 1,8 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,70 średnia ocena | Francja | 21 | napastnik | 8 | 4 mln € | ||
![]() |
Najwięcej minut 720 minut | Francja | 24 | obrońca | 8 | 3 mln € |
Przewidywany skład Cercle Brugge 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Cercle Brugge w tabeli Jupiler Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KAA Gent
|
8 | 7 | 1 | 0 | 15:4 | 22 |
2
|
Club Brugge
|
8 | 7 | 0 | 1 | 19:4 | 21 |
| ··· | |||||||
17
|
KV Kortrijk
|
8 | 1 | 0 | 7 | 2:18 | 3 |
18
|
Cercle Brugge
|
8 | 0 | 3 | 5 | 9:16 | 3 |
Wyniki Cercle Brugge
Terminarz Cercle Brugge
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 20:30
|
Sporting Hasselt
Cercle Brugge
Puchar Belgii, 1/16 finału
|
|
|
25 Paź 19:15
|
Royale Union SG
Cercle Brugge
Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
|
|
01 Lis 13:30
|
Cercle Brugge
Antwerp
Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Cercle Brugge
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Meksyk |
|
wypożyczenie | |
| 09 Wrz 2026 |
|
RPA |
![]() |
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Francja |
|
12 mln € | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Ghana |
|
wypożyczenie |
Cercle Brugge to klub piłkarski z Belgii występujący w Jupiler Pro League (Belgia). Swoim domowym obiektem jest Jan Breydelstadion, który może pomieścić 29 062 widzów. Zespół prowadzi Lars Friis. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 10,5 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Belgii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Cercle Brugge?
Klub piłkarski Cercle Brugge zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Belgii oraz Mistrzostwo 2. ligi Belgii. Ponadto triumfował w Puchar Belgii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cercle Brugge w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Cercle Brugge trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 3,9 mln €, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 16 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Babatunde Jimoh Akinsola z AVS Futebol za 1,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Makaya Ibrahima Diaby do Al Ahli Saudi za 12 mln €.
Które miejsce zajmuje Cercle Brugge w tabeli Jupiler Pro League?
Cercle Brugge zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli Jupiler Pro League z dorobkiem 3 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego KAA Gent wynosi 19 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład Cercle Brugge?
W wyjściowym ustawieniu Cercle Brugge między słupkami staje G. Coucke, a linię obrony najczęściej tworzą E. Kakou, I. Diakite oraz G. Kondo. W środku pola grają G. Magnee, V. Martens, L. Mondele, L. Amani, Hannes van der Bruggen oraz V. Konate, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Ngoura. Trener Lars Friis ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Jupiler Pro League (Belgia) i pucharach.
Kiedy Cercle Brugge gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cercle Brugge to spotkanie z Sporting Hasselt, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Stedelijk Sportstadion w ramach Pucharu Belgii (1/16 finału).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cercle Brugge?
Ostatni mecz Cercle Brugge to porażka z Anderlechtem 1:2 w Jupiler Pro League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Manneh, Bentayeb oraz Bertaccini. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Cercle Brugge w tym sezonie?
Bilans Cercle Brugge w tym sezonie to 8 meczów i wynik 0-3-5 przy 9 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Cercle Brugge w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Cercle Brugge w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Cercle Brugge
Cercle Brugge terminarz
Kiedy Cercle Brugge gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cercle Brugge to spotkanie z Sporting Hasselt, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Stedelijk Sportstadion w ramach Pucharu Belgii (1/16 finału).
Wyniki Cercle Brugge w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Cercle Brugge w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Cercle Brugge w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Cercle Brugge wyniki
Cercle Brugge ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 4 z 8 meczów, ze średnią 0,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Cercle Brugge zdobywa 0,25 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cercle Brugge?
Ostatni mecz Cercle Brugge to porażka z Anderlechtem 1:2 w Jupiler Pro League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Manneh, Bentayeb oraz Bertaccini. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Cercle Brugge – tabela Jupiler Pro League (Belgia)
Jakie miejsce w tabeli Jupiler Pro League (Belgia) zajmuje Cercle Brugge w sezonie 2026/2027.
Miejsce Cercle Brugge w tabeli Jupiler Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KAA Gent
|
8 | 7 | 1 | 0 | 15:4 | 11 | 22 | |
2
|
Club Brugge
|
8 | 7 | 0 | 1 | 19:4 | 15 | 21 | |
3
|
Royal Charleroi
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:7 | 9 | 21 | |
4
|
Royale Union SG
|
8 | 6 | 2 | 0 | 22:4 | 18 | 20 | |
5
|
RSC Anderlecht
|
8 | 5 | 1 | 2 | 9:6 | 3 | 16 | |
6
|
KVC Westerlo
|
8 | 4 | 1 | 3 | 20:17 | 3 | 13 | |
7
|
KRC Genk
|
8 | 3 | 3 | 2 | 16:12 | 4 | 12 | |
8
|
Zulte Waregem
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 11 | |
9
|
Standard Liege
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:13 | 0 | 11 | |
10
|
Lommel SK
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:9 | 0 | 11 | |
11
|
Waasland-Beveren
|
8 | 3 | 0 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
12
|
Sint-Truidense VV
|
8 | 2 | 2 | 4 | 15:16 | -1 | 8 | |
13
|
Antwerp
|
8 | 2 | 1 | 5 | 12:20 | -8 | 7 | |
14
|
KV Mechelen
|
8 | 1 | 3 | 4 | 9:17 | -8 | 6 | |
15
|
OH Leuven
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:14 | -8 | 5 | |
16
|
RAAL La Louvière
|
8 | 1 | 1 | 6 | 8:18 | -10 | 4 | |
17
|
KV Kortrijk
|
8 | 1 | 0 | 7 | 2:18 | -16 | 3 | |
18
|
Cercle Brugge
|
8 | 0 | 3 | 5 | 9:16 | -7 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KAA Gent
|
8 | 7 | 1 | 0 | 15:4 | 11 | 22 | |
2
|
Club Brugge
|
8 | 7 | 0 | 1 | 19:4 | 15 | 21 | |
3
|
Royal Charleroi
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:7 | 9 | 21 | |
4
|
Royale Union SG
|
8 | 6 | 2 | 0 | 22:4 | 18 | 20 | |
5
|
RSC Anderlecht
|
8 | 5 | 1 | 2 | 9:6 | 3 | 16 | |
6
|
KVC Westerlo
|
8 | 4 | 1 | 3 | 20:17 | 3 | 13 | |
7
|
KRC Genk
|
8 | 3 | 3 | 2 | 16:12 | 4 | 12 | |
8
|
Zulte Waregem
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 11 | |
9
|
Standard Liege
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:13 | 0 | 11 | |
10
|
Lommel SK
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:9 | 0 | 11 | |
11
|
Waasland-Beveren
|
8 | 3 | 0 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
12
|
Sint-Truidense VV
|
8 | 2 | 2 | 4 | 15:16 | -1 | 8 | |
13
|
Antwerp
|
8 | 2 | 1 | 5 | 12:20 | -8 | 7 | |
14
|
KV Mechelen
|
8 | 1 | 3 | 4 | 9:17 | -8 | 6 | |
15
|
OH Leuven
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:14 | -8 | 5 | |
16
|
RAAL La Louvière
|
8 | 1 | 1 | 6 | 8:18 | -10 | 4 | |
17
|
KV Kortrijk
|
8 | 1 | 0 | 7 | 2:18 | -16 | 3 | |
18
|
Cercle Brugge
|
8 | 0 | 3 | 5 | 9:16 | -7 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
KAA Gent
|
4 | 4 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 12 | |
| 2 |
Club Brugge
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:1 | 9 | 12 | |
| 3 |
RSC Anderlecht
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 10 | |
| 4 |
KRC Genk
|
4 | 3 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 10 | |
| 5 |
Royal Charleroi
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 6 |
Waasland-Beveren
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 7 |
Royale Union SG
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:1 | 8 | 8 | |
| 8 |
KVC Westerlo
|
4 | 2 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 7 | |
| 9 |
Standard Liege
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 10 |
Zulte Waregem
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 11 |
Lommel SK
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 12 |
Sint-Truidense VV
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 13 |
Antwerp
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 14 |
KV Mechelen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 15 |
OH Leuven
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 16 |
RAAL La Louvière
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 4 | |
| 17 |
KV Kortrijk
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:8 | -6 | 3 | |
| 18 |
Cercle Brugge
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Royal Charleroi
|
4 | 4 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 12 | |
| 2 |
Royale Union SG
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
| 3 |
KAA Gent
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 10 | |
| 4 |
Club Brugge
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 9 | |
| 5 |
Lommel SK
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:7 | -2 | 7 | |
| 6 |
RSC Anderlecht
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 6 | |
| 7 |
KVC Westerlo
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 8 |
Zulte Waregem
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 9 |
Standard Liege
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 4 | |
| 10 |
Sint-Truidense VV
|
4 | 1 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 4 | |
| 11 |
Antwerp
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 3 | |
| 12 |
KRC Genk
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:9 | -4 | 2 | |
| 13 |
KV Mechelen
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 14 |
Cercle Brugge
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 2 | |
| 15 |
OH Leuven
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 16 |
Waasland-Beveren
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:11 | -10 | 0 | |
| 17 |
RAAL La Louvière
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:10 | -9 | 0 | |
| 18 |
KV Kortrijk
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:10 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje Cercle Brugge w tabeli Jupiler Pro League?
Cercle Brugge zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli Jupiler Pro League z dorobkiem 3 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego KAA Gent wynosi 19 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Cercle Brugge w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Cercle Brugge na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Cercle Brugge na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,4
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 0,38
- Udane dryblingi / mecz 6,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,00
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 17,0
- Przechwyty / mecz 11,5
- Wybicia / mecz 25,5
- Zablokowane strzały / mecz 3,6
Strzelcy Cercle Brugge
-
Steve Ngoura 2
-
Krys-Anthony Madou Kouassi 1

-
Lukas Mondele 1
-
Dante Vanzeir 1
-
Erick 1
-
Christiaan Ravych 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Cercle Brugge i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Cercle Brugge to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sporting Hasselt - Cercle Brugge Po przerwie pada 56% bramek Cercle Brugge.Przebieg meczu Cercle Brugge i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-2-4 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-2-3 |
Cercle Brugge nie wygrał żadnego z 2 meczów, w których obejmował prowadzenie.
Jak padają bramki dla Cercle Brugge
67% bramek Cercle Brugge pada z gry. Z karnych odpowiadają za 22% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Cercle Brugge zdobywa w sezonie średnio 0,38 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 0,38.
Aktualne serie Cercle Brugge
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 8 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Cercle Brugge, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Cercle Brugge wygra mecz Sporting Hasselt - Cercle Brugge Cercle Brugge przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Cercle Brugge
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 63%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 13%
W 63% meczów Cercle Brugge padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sporting Hasselt - Cercle Brugge Powyżej 2,5 bramki padło w 63% meczów Cercle Brugge.Cercle Brugge – faule i karne
- Faule / mecz 12,6
- Faule rywali / mecz 10,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Cercle Brugge fauluje średnio 12,6 razy na mecz, a wymusza 10,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Cercle Brugge, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Cercle Brugge zdobywa 0,25 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
Cercle Brugge wygra mecz Sporting Hasselt - Cercle Brugge Cercle Brugge zdobywa u siebie 8% możliwych punktów, na wyjeździe 17%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Cercle Brugge ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Cercle Brugge, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Cercle Brugge wygra drugą połowę meczu Sporting Hasselt - Cercle Brugge Drugą połowę Cercle Brugge wygrywał w 2 z 8 meczów.Cercle Brugge – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 7,1
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,1
Cercle Brugge oddaje 11,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sporting Hasselt - Cercle Brugge Cercle Brugge oddaje 11,4 strzałów na mecz.Cercle Brugge – posiadanie piłki
- U siebie 50,0%
- Na wyjeździe 39,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 8
- Najniższe w sezonie 20%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 8 meczów. Średnio Cercle Brugge utrzymuje przy piłce 44,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 20%.
Cercle Brugge wygra mecz Sporting Hasselt - Cercle Brugge Cercle Brugge utrzymuje średnio 44,6% posiadania piłki.Cercle Brugge – podania
- Kluczowe / mecz 10,0
- Dośrodkowania / mecz 23,8
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 51
- Celność długich podań 42%
Cercle Brugge wymienia średnio 377 podań na mecz przy celności 78%, z czego 10,0 to podania kluczowe.
Cercle Brugge – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 2,00
- Bez straty do przerwy 25%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 63%
Czyste konto Cercle Brugge to 0% meczów sezonu (0 z 8), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Sporting Hasselt - Cercle Brugge Czyste konto Cercle Brugge zachowuje w 0% meczów.Cercle Brugge – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 63%
- Rożne u siebie / mecz 8,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,0
Cercle Brugge wykonuje średnio 7,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Cercle Brugge – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 25%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 13%
Cercle Brugge ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Cercle Brugge – 1,9.
Cercle Brugge według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 0,75 | 2,25 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 1,67 | 2,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Cercle Brugge zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Cercle Brugge na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
1,00 0,50 | 1,75 0,50 | 2,75 1,50 |
|
15.
|
1,00 0,25 | 1,00 0,50 | 1,50 2,00 |
|
16.
|
1,00 0,00 | 1,75 0,25 | 2,00 2,50 |
|
17.
|
0,75 0,00 | 0,50 0,00 | 2,00 2,50 |
|
18.
|
0,25 0,50 | 1,00 1,25 | 2,25 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Cercle Brugge
Skrajne wyniki i osiągnięcia Cercle Brugge w tym sezonie
- Najwyższa porażka Cercle Brugge - KAA Gent 0:3 Jupiler Pro League (Belgia), 6.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Cercle Brugge - Sint-Truidense VV 3:3, Jupiler Pro League (Belgia), 14.08.2026
- Najszybsza bramka 11. minuta Manneh, Cercle Brugge - RSC Anderlecht 1:2, Jupiler Pro League (Belgia), 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Kouassi, OH Leuven - Cercle Brugge 1:1, Jupiler Pro League (Belgia), 12.09.2026
Jakie statystyki ma Cercle Brugge w tym sezonie?
Bilans Cercle Brugge w tym sezonie to 8 meczów i wynik 0-3-5 przy 9 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Cercle Brugge – zawodnicy
Jak wygląda kadra Cercle Brugge w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Cercle Brugge 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Cercle Brugge
-
Omotayo Adaramola Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 53 dniopuszczone: 6 meczów
-
Joel Ndala Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 68 dniopuszczone: 8 meczów
-
Hannes van der Bruggen Pomocnik Stłuczenie pauzuje od 96 dniopuszczone: 7 meczów
-
Charles Herrmann Napastnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 107 dniopuszczone: 11 meczów

Kadra Cercle Brugge
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
22 | Gambia | 3 mln € | 124 tys. € | 1 | 13% | 1 | 0 | 59' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
21 | Francja | 4 mln € | 180 tys. € | 8 | 100% | 2 | 0 | 564' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
28 | Belgia | 1,8 mln € | 500 tys. € | 7 | 88% | 1 | 1 | 428' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
![]() |
19 | Francja | 600 tys. € | 90 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 183' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
20 | Anglia | 2,5 mln € | 123 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
23 | Nigeria | 1,5 mln € | 150 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 166' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
21 | Francja | 3,5 mln € | 270 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 142' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
20 | Niemcy | 800 tys. € | 300 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 59' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
21 | Burkina-Faso | 400 tys. € | 200 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 39' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
26 | RPA | 800 tys. € | 461 tys. € | 1 | 13% | 0 | 1 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 42 |
|
22 | Belgia | 1 mln € | 116 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 593' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
22 | Brazylia | 600 tys. € | 150 tys. € | 7 | 88% | 1 | 1 | 163' | 0 | 0 | |||||||
| 71 |
|
19 | Belgia | 600 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 513' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 700 tys. € | 323 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 174' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
33 | Belgia | 400 tys. € | 400 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 80' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 24 |
![]() |
24 | Francja | 3 mln € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
27 | Belgia | 2,2 mln € | 450 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 694' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
|
22 | Irlandia | 800 tys. € | 154 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 26' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
19 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 2,5 mln € | 150 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 683' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
22 | Gwinea | 2 mln € | 350 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 479' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
21 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 2 mln € | 200 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 482' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
20 | Kolumbia | 1,5 mln € | 70 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 189' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
23 | Brazylia | 500 tys. € | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 75 |
![]() |
21 | Belgia | – | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 82 |
|
19 | Belgia | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 86 |
![]() |
19 | Belgia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
27 | Belgia | 800 tys. € | 460 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
23 | Francja | 100 tys. € | 170 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 84 |
|
23 | Belgia | 50 tys. € | 90 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Cercle Brugge
37,7 mln €
śr. 1,3 mln € / zawodnika
Ile Cercle Brugge wydaje na pensje
5,5 mln € rocznie
śr. 189 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: Belgia (10 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Cercle Brugge w sezonie 2026/2027
Cercle Brugge wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Cercle Brugge
Jak wygląda skład Cercle Brugge?
W wyjściowym ustawieniu Cercle Brugge między słupkami staje G. Coucke, a linię obrony najczęściej tworzą E. Kakou, I. Diakite oraz G. Kondo. W środku pola grają G. Magnee, V. Martens, L. Mondele, L. Amani, Hannes van der Bruggen oraz V. Konate, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Ngoura. Trener Lars Friis ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Jupiler Pro League (Belgia) i pucharach.
Cercle Brugge – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Cercle Brugge w sezonie 2026/2027.
Cercle Brugge transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Meksyk | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 09 Wrz 2026 |
|
RPA | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Francja | 19 |
|
12 mln € | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Ghana | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Francja | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Nigeria | 23 |
|
1,5 mln € | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 23 |
|
500 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Belgia | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Belgia | 24 |
|
3,2 mln € | |
| 16 Sie 2026 |
|
Irlandia | 22 |
![]() |
600 tys. € |
Kluczowe transfery Cercle Brugge
Cercle Brugge bilans transferowy
- +20,1 mln € 2026
- +25,8 mln € 2025
- +150 tys. € 2024
- +9,8 mln € 2023
- -1,6 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Cercle Brugge
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cercle Brugge w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Cercle Brugge trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 3,9 mln €, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 16 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Babatunde Jimoh Akinsola z AVS Futebol za 1,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Makaya Ibrahima Diaby do Al Ahli Saudi za 12 mln €.
Cercle Brugge – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Cercle Brugge? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Cercle Brugge?
Klub piłkarski Cercle Brugge zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Belgii oraz Mistrzostwo 2. ligi Belgii. Ponadto triumfował w Puchar Belgii.