Luke Gareth Le Roux jest piłkarzem występującym obecnie w Cercle Brugge. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Luke le Roux
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Luke le Roux w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luke le Roux wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.56, a skuteczność strzałów to 0,0%. Luke le Roux oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Luke le Roux w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luke le Roux rozegrał w barwach Cercle Brugge w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 3 mecze, a w barwach Portsmouth w Championship 1 mecz, w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 415 minut. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Czy Luke le Roux ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Luke le Roux nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Luke le Roux to przepuklina pachwinowa z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 102 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Luke le Roux?
Luke le Roux najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Luke le Roux?
Wycena 26-letniego Luke le Roux według stanu na maj 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Luke le Roux?
Luke le Roux urodził się 10 marca 2000 w RPA. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Luke le Roux – statystyki
Szczegółowe statystyki Luke le Roux w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cercle Brugge oraz reprezentacja RPA. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Luke Gareth Le Roux vs. inni
Jakie statystyki ma Luke le Roux w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luke le Roux wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.56, a skuteczność strzałów to 0,0%. Luke le Roux oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Luke le Roux – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Luke le Roux w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
5:2 | 85' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 8. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
15 Sie
Koniec
|
Championship, 1. kolejka
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Sie
Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/64 finału
|
3:1 | 60' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Maj
Koniec
|
Championship, 46. kolejka
|
1:1 | 84' | 0 | 0 | ||||
|
25 Kwi
Koniec
|
Championship, 45. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Kwi
Koniec
|
Championship, 44. kolejka
|
5:1 | 28' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Kwi
Koniec
|
Championship, 26. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Kwi
Koniec
|
Championship, 42. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Luke le Roux w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luke le Roux rozegrał w barwach Cercle Brugge w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 3 mecze, a w barwach Portsmouth w Championship 1 mecz, w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 415 minut. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Luke le Roux – transfery
W trakcie kariery Luke le Roux zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cercle Brugge 2026 – obecnie
-
Free Player 2026 – 2026

-
Portsmouth 2025 – 2026
-
IFK Varnamo 2024 – 2025
-
FC Volendam 2023 – 2024
-
Varbergs BoIS FC 2020 – 2023
-
Supersport United 2018 – 2020

-
Stellenbosch 2016 – 2018
-
Supersport United 2016 – 2016

-
Ikapa Sporting FC do 2016

Luke le Roux – forma
W ostatnich 5 meczach Luke le Roux zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,34. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Luke le Roux 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.34 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Luke le Roux 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.64, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.31 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Luke le Roux?
Luke le Roux jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.34 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.56). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Luke le Roux – zarobki
Luke le Roux gra w Cercle Brugge na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 467 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Luke le Roux w Cercle Brugge (2025/26)
| Rocznie | 467 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 39 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Luke le Roux – kontuzje
W trakcie kariery Luke le Roux zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 27 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Luke le Roux
-
Uraz o nieznanym charakterze
06.02.24 – 15.03.24 (39 dni)
FC Volendam opuszczone: 7 meczów
-
Przepuklina pachwinowa
31.08.23 – 10.12.23 (102 dni)
FC Volendam opuszczone: 20 meczów
Czy Luke le Roux ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Luke le Roux nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Luke le Roux to przepuklina pachwinowa z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 102 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Luke le Roux – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Luke le Roux wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Luke le Roux na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Luke le Roux?
Wycena Luke le Roux wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Luke le Roux wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 25 tys. €.