Forma w lidze
KV Mechelen w tabeli
14. miejsce / 6 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do 3. miejsca: 15 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
7:11 bramki
1,75 gola/mecz
2 pkt
2:6 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy KV Mechelen
Wartość drużyny: 8,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Holandia | 23 | napastnik | 8 | 4,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Belgia | 18 | napastnik | 8 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,68 średnia ocena | Holandia | 26 | obrońca | 5 | 1,8 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Hiszpania | 29 | bramkarz | 8 | 3 mln € |
Przewidywany skład KV Mechelen 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


KV Mechelen w tabeli Jupiler Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KAA Gent
|
8 | 7 | 1 | 0 | 15:4 | 22 |
2
|
Club Brugge
|
8 | 7 | 0 | 1 | 19:4 | 21 |
| ··· | |||||||
13
|
Antwerp
|
8 | 2 | 1 | 5 | 12:20 | 7 |
14
|
KV Mechelen
|
8 | 1 | 3 | 4 | 9:17 | 6 |
15
|
OH Leuven
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:14 | 5 |
Wyniki KV Mechelen
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
KV Mechelen
4
Sint-Truidense VV
3
Jupiler Pro League (Belgia), 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Lommel SK
0
KV Mechelen
0
Jupiler Pro League (Belgia), 7. kolejka
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
KV Mechelen
0
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia), 6. kolejka
|
Terminarz KV Mechelen
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 13:30
|
KV Mechelen
AS Eupen
Puchar Belgii, 1/16 finału
|
|
|
23 Paź 20:45
|
KV Kortrijk
KV Mechelen
Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
KV Mechelen
KRC Genk
Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka
|
Ostatnie transfery KV Mechelen
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Francja |
|
1 mln € | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Słowenia |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Kongo |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Kamerun |
|
za darmo |
KV Mechelen to klub piłkarski z Belgii występujący w Jupiler Pro League (Belgia). Swoim domowym obiektem jest AFAS Stadion, który może pomieścić 16 715 widzów. Zespół prowadzi Frederic Vanderbiest. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 8,5 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Belgii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez KV Mechelen?
Klub piłkarski KV Mechelen zdobył w swojej historii 11 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Belgii oraz Mistrzostwo 2. ligi Belgii. Ponadto triumfował w Puchar Belgii, Superpuchar Europy oraz Puchar Zdobywców Pucharów.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski KV Mechelen w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do KV Mechelen trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 4,3 mln €, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 8 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Mike Eerdhuijzen z Utrechtu za 2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Redouane Halhal do Venezii za 5 mln €.
Które miejsce zajmuje KV Mechelen w tabeli Jupiler Pro League?
KV Mechelen zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Jupiler Pro League z dorobkiem 6 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego KAA Gent wynosi 16 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład KV Mechelen?
W wyjściowym ustawieniu KV Mechelen między słupkami staje I. Miras, a linię obrony najczęściej tworzą L. Marijnissen, M. Eerdhuijzen oraz J. Martinez. W środku pola grają S. Michez, D. Praet, T. Koudou, F. Hammar, Myron van Brederode oraz M. Decoene, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Boersma. Trener Frederic Vanderbiest ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Jupiler Pro League (Belgia) i pucharach.
Kiedy KV Mechelen gra następny mecz?
Najbliższy mecz KV Mechelen to spotkanie z AS Eupen, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie AFAS Stadion w ramach Pucharu Belgii (1/16 finału).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz KV Mechelen?
Ostatni mecz KV Mechelen to wygrana z Sint-Truidense VV 4:3 w Jupiler Pro League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Takai (samobójcza), Michez, Taniguchi (samobójcza), Bazdar, Sebaoui, Raman oraz Soelle Soelle. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma KV Mechelen w tym sezonie?
Bilans KV Mechelen w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-3-4 przy 9 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz KV Mechelen w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra KV Mechelen w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań KV Mechelen
KV Mechelen terminarz
Kiedy KV Mechelen gra następny mecz?
Najbliższy mecz KV Mechelen to spotkanie z AS Eupen, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie AFAS Stadion w ramach Pucharu Belgii (1/16 finału).
Wyniki KV Mechelen w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub KV Mechelen w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki KV Mechelen w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
KV Mechelen wyniki
KV Mechelen ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 3 z 8 meczów, ze średnią 0,67 punktu. W pozostałych ustawieniach KV Mechelen zdobywa 0,80 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz KV Mechelen?
Ostatni mecz KV Mechelen to wygrana z Sint-Truidense VV 4:3 w Jupiler Pro League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Takai (samobójcza), Michez, Taniguchi (samobójcza), Bazdar, Sebaoui, Raman oraz Soelle Soelle. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
KV Mechelen – tabela Jupiler Pro League (Belgia)
Jakie miejsce w tabeli Jupiler Pro League (Belgia) zajmuje KV Mechelen w sezonie 2026/2027.
Miejsce KV Mechelen w tabeli Jupiler Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KAA Gent
|
8 | 7 | 1 | 0 | 15:4 | 11 | 22 | |
2
|
Club Brugge
|
8 | 7 | 0 | 1 | 19:4 | 15 | 21 | |
3
|
Royal Charleroi
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:7 | 9 | 21 | |
4
|
Royale Union SG
|
8 | 6 | 2 | 0 | 22:4 | 18 | 20 | |
5
|
RSC Anderlecht
|
8 | 5 | 1 | 2 | 9:6 | 3 | 16 | |
6
|
KVC Westerlo
|
8 | 4 | 1 | 3 | 20:17 | 3 | 13 | |
7
|
KRC Genk
|
8 | 3 | 3 | 2 | 16:12 | 4 | 12 | |
8
|
Zulte Waregem
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 11 | |
9
|
Standard Liege
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:13 | 0 | 11 | |
10
|
Lommel SK
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:9 | 0 | 11 | |
11
|
Waasland-Beveren
|
8 | 3 | 0 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
12
|
Sint-Truidense VV
|
8 | 2 | 2 | 4 | 15:16 | -1 | 8 | |
13
|
Antwerp
|
8 | 2 | 1 | 5 | 12:20 | -8 | 7 | |
14
|
KV Mechelen
|
8 | 1 | 3 | 4 | 9:17 | -8 | 6 | |
15
|
OH Leuven
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:14 | -8 | 5 | |
16
|
RAAL La Louvière
|
8 | 1 | 1 | 6 | 8:18 | -10 | 4 | |
17
|
KV Kortrijk
|
8 | 1 | 0 | 7 | 2:18 | -16 | 3 | |
18
|
Cercle Brugge
|
8 | 0 | 3 | 5 | 9:16 | -7 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KAA Gent
|
8 | 7 | 1 | 0 | 15:4 | 11 | 22 | |
2
|
Club Brugge
|
8 | 7 | 0 | 1 | 19:4 | 15 | 21 | |
3
|
Royal Charleroi
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:7 | 9 | 21 | |
4
|
Royale Union SG
|
8 | 6 | 2 | 0 | 22:4 | 18 | 20 | |
5
|
RSC Anderlecht
|
8 | 5 | 1 | 2 | 9:6 | 3 | 16 | |
6
|
KVC Westerlo
|
8 | 4 | 1 | 3 | 20:17 | 3 | 13 | |
7
|
KRC Genk
|
8 | 3 | 3 | 2 | 16:12 | 4 | 12 | |
8
|
Zulte Waregem
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 11 | |
9
|
Standard Liege
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:13 | 0 | 11 | |
10
|
Lommel SK
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:9 | 0 | 11 | |
11
|
Waasland-Beveren
|
8 | 3 | 0 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
12
|
Sint-Truidense VV
|
8 | 2 | 2 | 4 | 15:16 | -1 | 8 | |
13
|
Antwerp
|
8 | 2 | 1 | 5 | 12:20 | -8 | 7 | |
14
|
KV Mechelen
|
8 | 1 | 3 | 4 | 9:17 | -8 | 6 | |
15
|
OH Leuven
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:14 | -8 | 5 | |
16
|
RAAL La Louvière
|
8 | 1 | 1 | 6 | 8:18 | -10 | 4 | |
17
|
KV Kortrijk
|
8 | 1 | 0 | 7 | 2:18 | -16 | 3 | |
18
|
Cercle Brugge
|
8 | 0 | 3 | 5 | 9:16 | -7 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
KAA Gent
|
4 | 4 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 12 | |
| 2 |
Club Brugge
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:1 | 9 | 12 | |
| 3 |
RSC Anderlecht
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 10 | |
| 4 |
KRC Genk
|
4 | 3 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 10 | |
| 5 |
Royal Charleroi
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 6 |
Waasland-Beveren
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 7 |
Royale Union SG
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:1 | 8 | 8 | |
| 8 |
KVC Westerlo
|
4 | 2 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 7 | |
| 9 |
Standard Liege
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 10 |
Zulte Waregem
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 11 |
Lommel SK
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 12 |
Sint-Truidense VV
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 13 |
Antwerp
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 14 |
KV Mechelen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 15 |
OH Leuven
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 16 |
RAAL La Louvière
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 4 | |
| 17 |
KV Kortrijk
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:8 | -6 | 3 | |
| 18 |
Cercle Brugge
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Royal Charleroi
|
4 | 4 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 12 | |
| 2 |
Royale Union SG
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
| 3 |
KAA Gent
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 10 | |
| 4 |
Club Brugge
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 9 | |
| 5 |
Lommel SK
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:7 | -2 | 7 | |
| 6 |
RSC Anderlecht
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 6 | |
| 7 |
KVC Westerlo
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 8 |
Zulte Waregem
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 9 |
Standard Liege
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 4 | |
| 10 |
Sint-Truidense VV
|
4 | 1 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 4 | |
| 11 |
Antwerp
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 3 | |
| 12 |
KRC Genk
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:9 | -4 | 2 | |
| 13 |
KV Mechelen
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 14 |
Cercle Brugge
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 2 | |
| 15 |
OH Leuven
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 16 |
Waasland-Beveren
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:11 | -10 | 0 | |
| 17 |
RAAL La Louvière
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:10 | -9 | 0 | |
| 18 |
KV Kortrijk
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:10 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje KV Mechelen w tabeli Jupiler Pro League?
KV Mechelen zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Jupiler Pro League z dorobkiem 6 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego KAA Gent wynosi 16 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki KV Mechelen w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki KV Mechelen na tle ligi w sezonie 2026/2027.
KV Mechelen na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,0
- Strzały celne / mecz 3,1
- Asysty / mecz 0,38
- Udane dryblingi / mecz 6,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,13
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 18,3
- Przechwyty / mecz 11,3
- Wybicia / mecz 25,0
- Zablokowane strzały / mecz 2,5
Strzelcy KV Mechelen
Rozkład bramek w czasie
Bramki KV Mechelen i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres KV Mechelen to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu KV Mechelen - AS Eupen Po przerwie pada 44% bramek KV Mechelen.Przebieg meczu KV Mechelen i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 0-2-4 |
Gdy KV Mechelen otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla KV Mechelen
56% bramek KV Mechelen pada z gry. Z karnych odpowiadają za 22% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 22% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
KV Mechelen zdobywa w sezonie średnio 0,75 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 0,75.
Aktualne serie KV Mechelen
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów KV Mechelen, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
KV Mechelen wygra mecz KV Mechelen - AS Eupen KV Mechelen nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach KV Mechelen
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 25%
W 50% meczów KV Mechelen padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu KV Mechelen - AS Eupen Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów KV Mechelen.KV Mechelen – faule i karne
- Faule / mecz 12,3
- Faule rywali / mecz 13,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
KV Mechelen fauluje średnio 12,3 razy na mecz, a wymusza 13,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla KV Mechelen, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie KV Mechelen zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
KV Mechelen wygra mecz KV Mechelen - AS Eupen KV Mechelen zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 17%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach KV Mechelen ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 44% goli KV Mechelen, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
KV Mechelen wygra drugą połowę meczu KV Mechelen - AS Eupen Drugą połowę KV Mechelen wygrywał w 2 z 8 meczów.KV Mechelen – strzały
- Celne / mecz 3,1
- Niecelne / mecz 5,9
- Celność strzałów 35%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 8,0
KV Mechelen oddaje 9,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 35% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu KV Mechelen - AS Eupen KV Mechelen oddaje 9,0 strzałów na mecz.KV Mechelen – posiadanie piłki
- U siebie 44,3%
- Na wyjeździe 50,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 8
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 8 meczów. Średnio KV Mechelen utrzymuje przy piłce 47,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
KV Mechelen wygra mecz KV Mechelen - AS Eupen KV Mechelen utrzymuje średnio 47,1% posiadania piłki.KV Mechelen – podania
- Kluczowe / mecz 8,8
- Dośrodkowania / mecz 23,5
- Celność dośrodkowań 19%
- Podania długie / mecz 63
- Celność długich podań 42%
KV Mechelen wymienia średnio 408 podań na mecz przy celności 78%, z czego 8,8 to podania kluczowe.
KV Mechelen – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 2,13
- Bez straty do przerwy 13%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 75%
Czyste konto KV Mechelen to 13% meczów sezonu (1 z 8), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu KV Mechelen - AS Eupen Czyste konto KV Mechelen zachowuje w 13% meczów.KV Mechelen – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 5,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
KV Mechelen wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
KV Mechelen – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 25%
KV Mechelen ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale KV Mechelen – 2,1.
KV Mechelen według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 0,00 | 2,25 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 2,33 | 2,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz KV Mechelen zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
KV Mechelen na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,00 1,00 | 1,25 2,50 | 1,50 2,50 |
|
13.
|
1,00 0,75 | 1,75 1,25 | 2,75 2,25 |
|
14.
|
1,00 0,50 | 1,75 0,50 | 2,75 1,50 |
|
15.
|
1,00 0,25 | 1,00 0,50 | 1,50 2,00 |
|
16.
|
1,00 0,00 | 1,75 0,25 | 2,00 2,50 |
Ciekawe rekordy w meczach KV Mechelen
Skrajne wyniki i osiągnięcia KV Mechelen w tym sezonie
- Najwyższa wygrana KV Mechelen - Sint-Truidense VV 4:3 Jupiler Pro League (Belgia), 11.10.2026
- Najwyższa porażka KV Mechelen - KVC Westerlo 0:4 Jupiler Pro League (Belgia), 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek KV Mechelen - Sint-Truidense VV 4:3, Jupiler Pro League (Belgia), 11.10.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Van Brederode, RAAL La Louvière - KV Mechelen 2:2, Jupiler Pro League (Belgia), 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+12 minuta Van Brederode, KV Mechelen - Standard Liege 3:3, Jupiler Pro League (Belgia), 16.08.2026
Jakie statystyki ma KV Mechelen w tym sezonie?
Bilans KV Mechelen w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-3-4 przy 9 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
KV Mechelen – zawodnicy
Jak wygląda kadra KV Mechelen w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład KV Mechelen 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze KV Mechelen
-
Keano Vanrafelghem Napastnik Skręcenie kostki pauzuje od 41 dniopuszczone: 5 meczów
-
Ian Struyf Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 50 dniopuszczone: 6 meczów
-
Leo Fuhr Hjelde Obrońca Uraz nogi pauzuje od 61 dniopuszczone: 8 meczów
-
Dikeni Salifou Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 61 dniopuszczone: 8 meczów

-
M. Servais Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 66 dniopuszczone: 9 meczów
-
Gora Diouf Obrońca Rana pauzuje od 68 dniopuszczone: 6 meczów

-
Bill Leeroy Antonio Napastnik Skręcenie kostki pauzuje od 72 dniopuszczone: 4 mecze
-
T. van Ingelgom Bramkarz Złamanie przedramienia pauzuje od 76 dniopuszczone: 7 meczów

-
Tommy St. Jago Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 152 dniopuszczone: 18 meczów
-
Halil Ozdemir Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 215 dniopuszczone: 24 mecze

Kadra KV Mechelen
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
![]() |
21 | Belgia | 1 mln € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 346' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
24 | Zimbabwe | 1 mln € | 240 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 83' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
21 | Holandia | 2,5 mln € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 320' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
23 | Holandia | 4,5 mln € | 400 tys. € | 8 | 100% | 3 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
31 | Belgia | 800 tys. € | 400 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 275' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
18 | Belgia | – | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 266' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
24 | Kamerun | 600 tys. € | – | 5 | 63% | 1 | 0 | 258' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
23 | Białoruś | 1,5 mln € | 120 tys. € | 4 | 50% | 0 | 1 | 184' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
22 | Norwegia | 5 mln € | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
21 | Turcja | 400 tys. € | 90 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
25 | Szwecja | 2,5 mln € | 400 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 672' | 4 | 0 | |||||||
| 26 |
|
32 | Belgia | 1,5 mln € | 2,5 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 588' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
23 | Togo | 1 mln € | 400 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 135' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
22 | Belgia | 800 tys. € | 200 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 168' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
|
22 | Belgia | 400 tys. € | 200 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 284' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
22 | Białoruś | 700 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 27' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
24 | Australia | 400 tys. € | 80 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
21 | Belgia | 900 tys. € | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
|
18 | Maroko | 100 tys. € | 60 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 44 |
|
26 | Holandia | 1,8 mln € | 590 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 431' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
23 | Holandia | 1,5 mln € | 150 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 521' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
24 | Hiszpania | 3,5 mln € | 400 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 694' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
19 | Belgia | – | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 29' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
21 | Francja | 4 mln € | 350 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 611' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
23 | Norwegia | 1,5 mln € | 308 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 38' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
23 | Senegal | 1,5 mln € | 400 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
21 | Belgia | 500 tys. € | 150 tys. € | 7 | 88% | 0 | 1 | 152' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
26 | Curacao | 2 mln € | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
29 | Hiszpania | 3 mln € | 400 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
30 | Belgia | 500 tys. € | 450 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
19 | Belgia | 100 tys. € | 90 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
19 | Belgia | 50 tys. € | 60 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
![]() |
21 | Belgia | 0 € | 58 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry KV Mechelen
45,6 mln €
śr. 1,4 mln € / zawodnika
Ile KV Mechelen wydaje na pensje
9,4 mln € rocznie
śr. 286 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
15
najliczniej: Belgia (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy KV Mechelen w sezonie 2026/2027
KV Mechelen wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry KV Mechelen
Jak wygląda skład KV Mechelen?
W wyjściowym ustawieniu KV Mechelen między słupkami staje I. Miras, a linię obrony najczęściej tworzą L. Marijnissen, M. Eerdhuijzen oraz J. Martinez. W środku pola grają S. Michez, D. Praet, T. Koudou, F. Hammar, Myron van Brederode oraz M. Decoene, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Boersma. Trener Frederic Vanderbiest ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Jupiler Pro League (Belgia) i pucharach.
KV Mechelen – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub KV Mechelen w sezonie 2026/2027.
KV Mechelen transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Francja | 19 |
|
1 mln € | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Słowenia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Kongo | 21 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Kamerun | 24 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Maroko | 18 |
|
3 mln € | |
| 21 Sie 2026 |
|
Holandia | 26 |
|
2 mln € | |
| 14 Sie 2026 |
|
Holandia | 23 |
|
1,3 mln € | |
| 10 Sie 2026 |
|
Norwegia | 23 |
|
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
|
Szwecja | 32 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Belgia | 19 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery KV Mechelen
KV Mechelen bilans transferowy
- +5,3 mln € 2026
- +1,1 mln € 2025
- +9,9 mln € 2024
- +3,7 mln € 2023
- +750 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii KV Mechelen
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski KV Mechelen w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do KV Mechelen trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 4,3 mln €, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 8 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Mike Eerdhuijzen z Utrechtu za 2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Redouane Halhal do Venezii za 5 mln €.
KV Mechelen – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski KV Mechelen? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez KV Mechelen?
Klub piłkarski KV Mechelen zdobył w swojej historii 11 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Belgii oraz Mistrzostwo 2. ligi Belgii. Ponadto triumfował w Puchar Belgii, Superpuchar Europy oraz Puchar Zdobywców Pucharów.