Mauro Lenaerts jest piłkarzem występującym obecnie w Helmond Sport. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Mauro Lenaerts
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:00
|
Helmond Sport
2
FC Volendam
3
|
22' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Eerste Divisie, 14. kolejka | |||||||
|
30 Paź
20:00
|
Helmond Sport
3
FC Eindhoven
2
|
56' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Helmond Sport
3
Willem II Tilburg
4
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Mauro Lenaerts w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mauro Lenaerts wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.47, a skuteczność strzałów to 16,7%. Mauro Lenaerts oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mauro Lenaerts w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mauro Lenaerts rozegrał w barwach Helmond Sport w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 715 minut. Średnio dawało to 48 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Mauro Lenaerts?
Mauro Lenaerts najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Mauro Lenaerts?
Wycena 19-letniego Mauro Lenaerts według stanu na czerwiec 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mauro Lenaerts?
Mauro Lenaerts urodził się 6 września 2007 w Belgii. Obecnie piłkarz ma 19 lat.
Mauro Lenaerts - statystyki
Szczegółowe statystyki Mauro Lenaerts w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Helmond Sport. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mauro Lenaerts
Mauro Lenaerts vs. inni
Atak
Obrona
Podania Mauro Lenaerts
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mauro Lenaerts w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mauro Lenaerts wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.47, a skuteczność strzałów to 16,7%. Mauro Lenaerts oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Mauro Lenaerts - transfery
W trakcie kariery Mauro Lenaerts zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Helmond Sport 2026 – obecnie
-
KV Mechelen 2025 – 2026
-
Lierse Kempenzonen 2025 – 2025
-
Lierse U21 2024 – 2025

-
K Lierse SK U18 2023 – 2024

-
Beerschot VA Youth do 2023

Mauro Lenaerts - forma
W ostatnich 5 meczach Mauro Lenaerts zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,15. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mauro Lenaerts ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.85, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.15 — wynik powyżej średniej ligowej (2.80).
W ostatnich 10 meczach Mauro Lenaerts ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.65, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.14 — wynik powyżej średniej ligowej (2.80).
W jakiej formie jest Mauro Lenaerts?
Mauro Lenaerts jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.15 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.47). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Mauro Lenaerts w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mauro Lenaerts rozegrał w barwach Helmond Sport w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 715 minut. Średnio dawało to 48 minut gry na spotkanie.
Mauro Lenaerts - zarobki
Mauro Lenaerts gra w Helmond Sport na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 60 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mauro Lenaerts w Helmond Sport (2025/26)
| Rocznie | 60 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 5 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 164 € |
Mauro Lenaerts - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mauro Lenaerts wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mauro Lenaerts na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mauro Lenaerts?
Wycena Mauro Lenaerts wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Mauro Lenaerts wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.