Forma w lidze
Helmond Sport w tabeli
17. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do 8. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
11:7 bramki
2,20 gola/mecz
0 pkt
5:12 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Helmond Sport
Wartość drużyny: 1,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Belgia | 19 | napastnik | 10 | 400 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | 20 | napastnik | 10 | – | |||
|
|
Najwyższa ocena 6,76 średnia ocena | Niemcy | 29 | obrońca | 10 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Niemcy | 29 | obrońca | 10 | 300 tys. € |
Przewidywany skład Helmond Sport 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Helmond Sport w tabeli Eerste Divisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
10 | 8 | 1 | 1 | 31:12 | 25 |
2
|
Almere City
|
10 | 7 | 1 | 2 | 22:7 | 22 |
| ··· | |||||||
16
|
De Graafschap
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | 11 |
17
|
Helmond Sport
|
10 | 2 | 3 | 5 | 16:19 | 9 |
18
|
Jong Ajax
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:25 | 8 |
Wyniki Helmond Sport
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
FC OSS
3
Helmond Sport
1
Eerste Divisie, 10. kolejka
|
|
|
02 Paź Koniec
|
Helmond Sport
2
Heracles Almelo
2
Eerste Divisie, 9. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
MVV Maastricht
2
Helmond Sport
0
Eerste Divisie, 8. kolejka
|
Terminarz Helmond Sport
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:00
|
Helmond Sport
NAC Breda
Eerste Divisie, 11. kolejka
|
|
|
23 Paź 20:00
|
Jong AZ
Helmond Sport
Eerste Divisie, 12. kolejka
|
|
|
27 Paź 17:00
|
Helmond Sport
Willem II Tilburg
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
Ostatnie transfery Helmond Sport
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 Wrz 2026 |
![]() |
Holandia |
![]() |
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Słowenia |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Holandia |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Holandia |
|
za darmo |
Helmond Sport to klub piłkarski z Holandii występujący w Eerste Divisie. Swoim domowym obiektem jest GS Staalwerken Stadion, który może pomieścić 4 200 widzów. Zespół prowadzi Frederic Frans. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,2 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Holandii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Helmond Sport?
Klub piłkarski Helmond Sport zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Holandii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Helmond Sport w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Helmond Sport trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Helmond Sport w tabeli Eerste Divisie?
Helmond Sport zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Eerste Divisie z dorobkiem 9 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Heraklesa wynosi 16 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Helmond Sport?
W wyjściowym ustawieniu Helmond Sport między słupkami staje M. Bergsen, a linię obrony najczęściej tworzą S. Dekkers, B. Koglin, L. Golic oraz T. Poll. W środku pola grają Joep van der Sluijs, M. Ludwig, P. Llonch oraz H. Ingason, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Lenaerts, L. Bajrami. Trener Frederic Frans ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eerste Divisie i pucharach.
Kiedy Helmond Sport gra następny mecz?
Najbliższy mecz Helmond Sport to spotkanie z NAC Breda, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie GS Staalwerken Stadion w ramach Eerste Divisie (11. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Helmond Sport?
Ostatni mecz Helmond Sport to porażka z FC OSS 3:1 w Eerste Divisie, 9 października 2026. Bramki zdobyli Hinoke, Ludwig, Hinoke oraz De Lannoy. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Helmond Sport w tym sezonie?
Bilans Helmond Sport w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-3-5 przy 16 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Helmond Sport w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Helmond Sport w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Helmond Sport
Helmond Sport terminarz
Kiedy Helmond Sport gra następny mecz?
Najbliższy mecz Helmond Sport to spotkanie z NAC Breda, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie GS Staalwerken Stadion w ramach Eerste Divisie (11. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Wyniki Helmond Sport w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Helmond Sport w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Helmond Sport w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Helmond Sport wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Eerste Divisie, 10. kolejka
|
3:1 | 4-4-2 | 7/13 | 2/4 | |
|
02 Paź Koniec
|
Eerste Divisie, 9. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 2/14 | 5/10 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 8. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 2/8 | 3/4 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 7. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 1/6 | 2/4 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 6. kolejka
|
3:1 | 4-4-2 | 5/9 | 2/3 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 5. kolejka
|
4:2 | 4-4-2 | 2/10 | 5/5 | |
|
28 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 4. kolejka
|
3:2 | 4-4-2 | 9/16 | 1/3 | |
|
21 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 3. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 3/7 | 3/4 | |
|
14 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 2. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 1/9 | 3/3 | |
|
09 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 1. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 7/10 | 2/4 |
Helmond Sport ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 10 z 10 meczów, ze średnią 0,90 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Helmond Sport?
Ostatni mecz Helmond Sport to porażka z FC OSS 3:1 w Eerste Divisie, 9 października 2026. Bramki zdobyli Hinoke, Ludwig, Hinoke oraz De Lannoy. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Helmond Sport – tabela Eerste Divisie
Jakie miejsce w tabeli Eerste Divisie zajmuje Helmond Sport w sezonie 2026/2027.
Miejsce Helmond Sport w tabeli Eerste Divisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
10 | 8 | 1 | 1 | 31:12 | 19 | 25 | |
2
|
Almere City
|
10 | 7 | 1 | 2 | 22:7 | 15 | 22 | |
3
|
VVV Venlo
|
10 | 7 | 0 | 3 | 26:14 | 12 | 21 | |
4
|
Emmen
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 4 | 19 | |
5
|
NAC Breda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 20:19 | 1 | 17 | |
6
|
Roda JC Kerkrade
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:8 | 2 | 16 | |
7
|
MVV Maastricht
|
10 | 5 | 1 | 4 | 13:20 | -7 | 16 | |
8
|
FC Volendam
|
10 | 5 | 0 | 5 | 22:17 | 5 | 15 | |
9
|
RKC Waalwijk
|
10 | 3 | 5 | 2 | 19:15 | 4 | 14 | |
10
|
Vitesse
|
10 | 4 | 2 | 4 | 15:15 | 0 | 14 | |
11
|
Jong AZ
|
10 | 4 | 1 | 5 | 22:18 | 4 | 13 | |
12
|
Jong PSV
|
10 | 3 | 4 | 3 | 15:17 | -2 | 13 | |
13
|
FC OSS
|
10 | 4 | 0 | 6 | 15:15 | 0 | 12 | |
14
|
Den Bosch
|
10 | 3 | 2 | 5 | 14:18 | -4 | 11 | |
15
|
FC Eindhoven
|
10 | 3 | 2 | 5 | 15:22 | -7 | 11 | |
16
|
De Graafschap
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | 11 | |
17
|
Helmond Sport
|
10 | 2 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 9 | |
18
|
Jong Ajax
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:25 | -12 | 8 | |
19
|
Dordrecht
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:27 | -14 | 8 | |
20
|
Jong Utrecht
|
10 | 2 | 1 | 7 | 16:23 | -7 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
10 | 8 | 1 | 1 | 31:12 | 19 | 25 | |
2
|
Almere City
|
10 | 7 | 1 | 2 | 22:7 | 15 | 22 | |
3
|
VVV Venlo
|
10 | 7 | 0 | 3 | 26:14 | 12 | 21 | |
4
|
Emmen
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 4 | 19 | |
5
|
NAC Breda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 20:19 | 1 | 17 | |
6
|
Roda JC Kerkrade
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:8 | 2 | 16 | |
7
|
MVV Maastricht
|
10 | 5 | 1 | 4 | 13:20 | -7 | 16 | |
8
|
FC Volendam
|
10 | 5 | 0 | 5 | 22:17 | 5 | 15 | |
9
|
RKC Waalwijk
|
10 | 3 | 5 | 2 | 19:15 | 4 | 14 | |
10
|
Vitesse
|
10 | 4 | 2 | 4 | 15:15 | 0 | 14 | |
11
|
Jong AZ
|
10 | 4 | 1 | 5 | 22:18 | 4 | 13 | |
12
|
Jong PSV
|
10 | 3 | 4 | 3 | 15:17 | -2 | 13 | |
13
|
FC OSS
|
10 | 4 | 0 | 6 | 15:15 | 0 | 12 | |
14
|
Den Bosch
|
10 | 3 | 2 | 5 | 14:18 | -4 | 11 | |
15
|
FC Eindhoven
|
10 | 3 | 2 | 5 | 15:22 | -7 | 11 | |
16
|
De Graafschap
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | 11 | |
17
|
Helmond Sport
|
10 | 2 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 9 | |
18
|
Jong Ajax
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:25 | -12 | 8 | |
19
|
Dordrecht
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:27 | -14 | 8 | |
20
|
Jong Utrecht
|
10 | 2 | 1 | 7 | 16:23 | -7 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heracles Almelo
|
5 | 5 | 0 | 0 | 16:4 | 12 | 15 | |
| 2 |
FC Volendam
|
5 | 5 | 0 | 0 | 16:3 | 13 | 15 | |
| 3 |
Almere City
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:2 | 6 | 12 | |
| 4 |
VVV Venlo
|
5 | 4 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 12 | |
| 5 |
Emmen
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:6 | 5 | 12 | |
| 6 |
FC OSS
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 7 |
Roda JC Kerkrade
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 8 |
Jong PSV
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 11 | |
| 9 |
MVV Maastricht
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 10 | |
| 10 |
NAC Breda
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:9 | 1 | 9 | |
| 11 |
RKC Waalwijk
|
5 | 2 | 3 | 0 | 15:8 | 7 | 9 | |
| 12 |
Helmond Sport
|
5 | 2 | 3 | 0 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 13 |
Vitesse
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 14 |
Den Bosch
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 15 |
FC Eindhoven
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 16 |
Jong AZ
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:6 | 1 | 6 | |
| 17 |
De Graafschap
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 18 |
Dordrecht
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 19 |
Jong Ajax
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 20 |
Jong Utrecht
|
5 | 1 | 1 | 3 | 9:13 | -4 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heracles Almelo
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:8 | 7 | 10 | |
| 2 |
Almere City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:5 | 9 | 10 | |
| 3 |
VVV Venlo
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12:8 | 4 | 9 | |
| 4 |
NAC Breda
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 5 |
Emmen
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:12 | -1 | 7 | |
| 6 |
Jong AZ
|
5 | 2 | 1 | 2 | 15:12 | 3 | 7 | |
| 7 |
MVV Maastricht
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:14 | -7 | 6 | |
| 8 |
Vitesse
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 9 |
Roda JC Kerkrade
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 5 | |
| 10 |
RKC Waalwijk
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 5 | |
| 11 |
De Graafschap
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 12 |
FC Eindhoven
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 4 | |
| 13 |
Jong Ajax
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:12 | -6 | 4 | |
| 14 |
Den Bosch
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 15 |
Jong Utrecht
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:10 | -3 | 3 | |
| 16 |
Jong PSV
|
5 | 0 | 2 | 3 | 6:12 | -6 | 2 | |
| 17 |
Dordrecht
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:14 | -9 | 2 | |
| 18 |
FC Volendam
|
5 | 0 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 0 | |
| 19 |
FC OSS
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 0 | |
| 20 |
Helmond Sport
|
5 | 0 | 0 | 5 | 5:12 | -7 | 0 |
Które miejsce zajmuje Helmond Sport w tabeli Eerste Divisie?
Helmond Sport zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Eerste Divisie z dorobkiem 9 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Heraklesa wynosi 16 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Helmond Sport w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Helmond Sport na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Helmond Sport na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,4
- Strzały celne / mecz 4,1
- Asysty / mecz 1,10
- Udane dryblingi / mecz 9,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,90
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 16,0
- Przechwyty / mecz 11,4
- Wybicia / mecz 28,5
- Zablokowane strzały / mecz 3,4
Strzelcy Helmond Sport
-
Mauro Lenaerts 3

-
Livio Cicero 2

-
Sem Dekkers 2
-
Tarik Essakkati 2

-
Brian Koglin 1
-
Michel Simon Ludwig 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Helmond Sport i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Helmond Sport to 16–30 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Helmond Sport - NAC Breda Po przerwie pada 38% bramek Helmond Sport.Przebieg meczu Helmond Sport i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 2-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Helmond Sport otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Helmond Sport
88% bramek Helmond Sport pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Helmond Sport zdobywa w sezonie średnio 0,90 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Helmond Sport
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Helmond Sport, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Helmond Sport wygra mecz Helmond Sport - NAC Breda Helmond Sport przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Helmond Sport
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 70%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 10%
W 70% meczów Helmond Sport padają co najmniej trzy bramki, a w 90% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Helmond Sport - NAC Breda Powyżej 2,5 bramki padło w 70% meczów Helmond Sport.Helmond Sport – faule i karne
- Faule / mecz 15,1
- Faule rywali / mecz 9,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Helmond Sport fauluje średnio 15,1 razy na mecz, a wymusza 9,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Helmond Sport, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Helmond Sport zdobywa 1,80 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Helmond Sport wygra mecz Helmond Sport - NAC Breda Helmond Sport zdobywa u siebie 60% możliwych punktów, na wyjeździe 0%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Helmond Sport ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 38% goli Helmond Sport, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 10 meczów.
Helmond Sport wygra drugą połowę meczu Helmond Sport - NAC Breda Drugą połowę Helmond Sport wygrywał w 2 z 10 meczów.Helmond Sport – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 4,3
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,3
Helmond Sport oddaje 8,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Helmond Sport - NAC Breda Helmond Sport oddaje 8,4 strzałów na mecz.Helmond Sport – posiadanie piłki
- U siebie 39,4%
- Na wyjeździe 46,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 10
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 10 meczów. Średnio Helmond Sport utrzymuje przy piłce 42,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Helmond Sport wygra mecz Helmond Sport - NAC Breda Helmond Sport utrzymuje średnio 42,8% posiadania piłki.Helmond Sport – podania
- Kluczowe / mecz 9,0
- Dośrodkowania / mecz 16,9
- Celność dośrodkowań 20%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 46%
Helmond Sport wymienia średnio 384 podań na mecz przy celności 81%, z czego 9,0 to podania kluczowe.
Helmond Sport – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,90
- Bez straty do przerwy 30%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 70%
Czyste konto Helmond Sport to 0% meczów sezonu (0 z 10), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Helmond Sport - NAC Breda Czyste konto Helmond Sport zachowuje w 0% meczów.Helmond Sport – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 70%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 3,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Helmond Sport wykonuje średnio 3,9 rzutów rożnych na mecz wobec 6,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 70% spotkań.
Helmond Sport – kartki
- Żółte kartki 26
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 0%
Helmond Sport ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Helmond Sport – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Helmond Sport według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 2,33 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 5 | 1-1-3 | 0,80 | 1,20 | 1,80 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,50 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Helmond Sport zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (15–20).
Helmond Sport na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
15.
|
1,40 0,80 | 2,00 1,00 | 2,00 2,40 |
|
16.
|
1,20 1,00 | 1,40 1,20 | 2,40 2,20 |
|
17.
|
1,80 0,00 | 2,20 1,00 | 1,40 2,40 |
|
18.
|
0,80 0,80 | 1,40 1,20 | 2,60 2,40 |
|
19.
|
1,20 0,40 | 1,60 1,00 | 2,60 2,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Helmond Sport
Skrajne wyniki i osiągnięcia Helmond Sport w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Helmond Sport - VVV Venlo 4:2 Eerste Divisie, 4.09.2026
- Najwyższa porażka MVV Maastricht - Helmond Sport 2:0 Eerste Divisie, 26.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Helmond Sport - VVV Venlo 4:2, Eerste Divisie, 4.09.2026
- Najszybsza bramka 9. minuta Huiberts, Helmond Sport - De Graafschap 1:1, Eerste Divisie, 9.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Lenaerts, Helmond Sport - VVV Venlo 4:2, Eerste Divisie, 4.09.2026
Jakie statystyki ma Helmond Sport w tym sezonie?
Bilans Helmond Sport w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-3-5 przy 16 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Helmond Sport – zawodnicy
Jak wygląda kadra Helmond Sport w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Helmond Sport 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Helmond Sport
-
Thomas Poll Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 173 dniopuszczone: 1 mecz
-
Tarik Essakkati Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 243 dniopuszczone: 11 meczów

Kadra Helmond Sport
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 34 |
![]() |
20 | Holandia | 300 tys. € | – | 7 | 70% | 2 | 2 | 233' | 3 | 2 | |||||||
| 29 |
![]() |
20 | Holandia | – | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 20' | 0 | 0 | |||||||
| 94 |
![]() |
19 | Belgia | 400 tys. € | 60 tys. € | 10 | 100% | 3 | 0 | 425' | 3 | 0 | |||||||
| 9 |
|
21 | Szwajcaria | 450 tys. € | 71 tys. € | 8 | 80% | 1 | 0 | 470' | 1 | 0 | |||||||
| 41 |
![]() |
20 | Holandia | 125 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
22 | Niemcy | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 853' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | Holandia | 250 tys. € | 19 tys. € | 6 | 60% | 1 | 0 | 427' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
34 | Hiszpania | 125 tys. € | 198 tys. € | 7 | 70% | 0 | 1 | 201' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
20 | Islandia | 350 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 2 | 566' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Holandia | 225 tys. € | 182 tys. € | 4 | 40% | 1 | 0 | 188' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
22 | Chorwacja | 350 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 59' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
![]() |
19 | Holandia | 150 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
29 | Niemcy | 300 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 900' | 3 | 0 | |||||||
| 20 |
|
22 | Holandia | 250 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 1 | 876' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
|
25 | Holandia | 300 tys. € | 80 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 473' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Belgia | 325 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 39' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Maroko | 125 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 1 | 374' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
20 | Słowenia | 300 tys. € | 100 tys. € | 4 | 40% | 0 | 0 | 70' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
29 | Holandia | 300 tys. € | 60 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
27 | Holandia | 300 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Helmond Sport
5 mln €
śr. 249 tys. € / zawodnika
Ile Helmond Sport wydaje na pensje
769 tys. € rocznie
śr. 38 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Holandia (10 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Helmond Sport w sezonie 2026/2027
Helmond Sport wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Helmond Sport
Jak wygląda skład Helmond Sport?
W wyjściowym ustawieniu Helmond Sport między słupkami staje M. Bergsen, a linię obrony najczęściej tworzą S. Dekkers, B. Koglin, L. Golic oraz T. Poll. W środku pola grają Joep van der Sluijs, M. Ludwig, P. Llonch oraz H. Ingason, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Lenaerts, L. Bajrami. Trener Frederic Frans ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eerste Divisie i pucharach.
Helmond Sport – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Helmond Sport w sezonie 2026/2027.
Helmond Sport transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 Wrz 2026 |
![]() |
Holandia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Słowenia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Holandia | 24 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Holandia | 20 |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
![]() |
Holandia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Belgia | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Lip 2026 |
|
Maroko | 22 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 14 Lip 2026 |
|
Polska | 31 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Holandia | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Belgia | 28 |
|
za darmo |
Helmond Sport bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +1,2 mln € 2024
- +450 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Helmond Sport
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Helmond Sport w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Helmond Sport trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Helmond Sport – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Helmond Sport? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Helmond Sport?
Klub piłkarski Helmond Sport zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Holandii.