Forma w lidze
Dordrecht w tabeli
19. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 17 punktów
Strata do 8. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
8:13 bramki
1,60 gola/mecz
2 pkt
5:14 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Dordrecht
Wartość drużyny: 2,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Estonia | 22 | pomocnik | 10 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Urugwaj | 24 | napastnik | 9 | 275 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,06 średnia ocena | Holandia | 24 | bramkarz | 6 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Holandia | 22 | obrońca | 10 | 250 tys. € |
Przewidywany skład Dordrecht 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Dordrecht w tabeli Eerste Divisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
10 | 8 | 1 | 1 | 31:12 | 25 |
2
|
Almere City
|
10 | 7 | 1 | 2 | 22:7 | 22 |
| ··· | |||||||
18
|
Jong Ajax
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:25 | 8 |
19
|
Dordrecht
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:27 | 8 |
20
|
Jong Utrecht
|
10 | 2 | 1 | 7 | 16:23 | 7 |
Wyniki Dordrecht
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Dordrecht
0
Emmen
3
Eerste Divisie, 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Den Bosch
1
Dordrecht
1
Eerste Divisie, 9. kolejka
|
|
|
25 Wrz Koniec
|
Dordrecht
3
Almere City
2
Eerste Divisie, 8. kolejka
|
Terminarz Dordrecht
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 20:00
|
Jong PSV
Dordrecht
Eerste Divisie, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:30
|
Dordrecht
VVV Venlo
Eerste Divisie, 12. kolejka
|
|
|
27 Paź 17:00
|
SC Genemuiden
Dordrecht
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
Ostatnie transfery Dordrecht
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 Wrz 2026 |
|
Holandia |
![]() |
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
|
USA |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Szwecja | – | za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Holandia |
|
wypożyczenie |
Dordrecht to klub piłkarski z Holandii występujący w Eerste Divisie. Swoim domowym obiektem jest M-Scores Stadion, który może pomieścić 4 235 widzów. Zespół prowadzi Paul Nuijten. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,1 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Holandii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Dordrecht?
Klub piłkarski Dordrecht zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Holandii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dordrecht w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dordrecht trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Dordrecht w tabeli Eerste Divisie?
Dordrecht zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli Eerste Divisie z dorobkiem 8 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Heraklesa wynosi 17 punktów, a przewaga nad 20. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:27, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Dordrecht?
W wyjściowym ustawieniu Dordrecht między słupkami staje T. Coremans, a linię obrony najczęściej tworzą Jurre van Aken, J. Pinas, S. Henderikx oraz B. Mpanzu. W środku pola grają Robin van Asten, S. Vugts, M. Vetkal, L. Riccio oraz N. Rossi, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Sits. Trener Paul Nuijten ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eerste Divisie i pucharach.
Kiedy Dordrecht gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dordrecht to spotkanie z Jong PSV, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie PSV Campus De Herdgang w ramach Eerste Divisie (11. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dordrecht?
Ostatni mecz Dordrecht to porażka z Emmen 0:3 w Eerste Divisie, 9 października 2026. Bramki zdobyli Cooper Love, Quispel oraz Abdullatif. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Dordrecht w tym sezonie?
Bilans Dordrecht w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-2-6 przy 13 zdobytych bramkach i 27 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Dordrecht w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Dordrecht w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Dordrecht
Dordrecht terminarz
Kiedy Dordrecht gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dordrecht to spotkanie z Jong PSV, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie PSV Campus De Herdgang w ramach Eerste Divisie (11. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Wyniki Dordrecht w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Dordrecht w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Dordrecht w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Dordrecht wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Eerste Divisie, 10. kolejka
|
0:3 | 4-2-3-1 | 3/6 | 3/5 | |
|
03 Paź Koniec
|
Eerste Divisie, 9. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 3/9 | 4/5 | |
|
25 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 8. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 4/8 | 2/2 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 7. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 6/7 | 2/6 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 6. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 5/6 | 3/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 5. kolejka
|
3:6 | 4-2-3-1 | 2/8 | 3/5 | |
|
28 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 4. kolejka
|
6:1 | 4-1-4-1 | 3/11 | 4/4 | |
|
21 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 3. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 7/10 | 1/5 | |
|
14 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 2. kolejka
|
2:2 | 4-1-4-1 | 5/9 | 4/5 | |
|
07 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 1. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 8/11 | 3/7 |
Dordrecht ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 8 z 10 meczów, ze średnią 0,88 punktu. W pozostałych ustawieniach Dordrecht zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dordrecht?
Ostatni mecz Dordrecht to porażka z Emmen 0:3 w Eerste Divisie, 9 października 2026. Bramki zdobyli Cooper Love, Quispel oraz Abdullatif. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Dordrecht – tabela Eerste Divisie
Jakie miejsce w tabeli Eerste Divisie zajmuje Dordrecht w sezonie 2026/2027.
Miejsce Dordrecht w tabeli Eerste Divisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
10 | 8 | 1 | 1 | 31:12 | 19 | 25 | |
2
|
Almere City
|
10 | 7 | 1 | 2 | 22:7 | 15 | 22 | |
3
|
VVV Venlo
|
10 | 7 | 0 | 3 | 26:14 | 12 | 21 | |
4
|
Emmen
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 4 | 19 | |
5
|
NAC Breda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 20:19 | 1 | 17 | |
6
|
Roda JC Kerkrade
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:8 | 2 | 16 | |
7
|
MVV Maastricht
|
10 | 5 | 1 | 4 | 13:20 | -7 | 16 | |
8
|
FC Volendam
|
10 | 5 | 0 | 5 | 22:17 | 5 | 15 | |
9
|
RKC Waalwijk
|
10 | 3 | 5 | 2 | 19:15 | 4 | 14 | |
10
|
Vitesse
|
10 | 4 | 2 | 4 | 15:15 | 0 | 14 | |
11
|
Jong AZ
|
10 | 4 | 1 | 5 | 22:18 | 4 | 13 | |
12
|
Jong PSV
|
10 | 3 | 4 | 3 | 15:17 | -2 | 13 | |
13
|
FC OSS
|
10 | 4 | 0 | 6 | 15:15 | 0 | 12 | |
14
|
Den Bosch
|
10 | 3 | 2 | 5 | 14:18 | -4 | 11 | |
15
|
FC Eindhoven
|
10 | 3 | 2 | 5 | 15:22 | -7 | 11 | |
16
|
De Graafschap
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | 11 | |
17
|
Helmond Sport
|
10 | 2 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 9 | |
18
|
Jong Ajax
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:25 | -12 | 8 | |
19
|
Dordrecht
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:27 | -14 | 8 | |
20
|
Jong Utrecht
|
10 | 2 | 1 | 7 | 16:23 | -7 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
10 | 8 | 1 | 1 | 31:12 | 19 | 25 | |
2
|
Almere City
|
10 | 7 | 1 | 2 | 22:7 | 15 | 22 | |
3
|
VVV Venlo
|
10 | 7 | 0 | 3 | 26:14 | 12 | 21 | |
4
|
Emmen
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 4 | 19 | |
5
|
NAC Breda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 20:19 | 1 | 17 | |
6
|
Roda JC Kerkrade
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:8 | 2 | 16 | |
7
|
MVV Maastricht
|
10 | 5 | 1 | 4 | 13:20 | -7 | 16 | |
8
|
FC Volendam
|
10 | 5 | 0 | 5 | 22:17 | 5 | 15 | |
9
|
RKC Waalwijk
|
10 | 3 | 5 | 2 | 19:15 | 4 | 14 | |
10
|
Vitesse
|
10 | 4 | 2 | 4 | 15:15 | 0 | 14 | |
11
|
Jong AZ
|
10 | 4 | 1 | 5 | 22:18 | 4 | 13 | |
12
|
Jong PSV
|
10 | 3 | 4 | 3 | 15:17 | -2 | 13 | |
13
|
FC OSS
|
10 | 4 | 0 | 6 | 15:15 | 0 | 12 | |
14
|
Den Bosch
|
10 | 3 | 2 | 5 | 14:18 | -4 | 11 | |
15
|
FC Eindhoven
|
10 | 3 | 2 | 5 | 15:22 | -7 | 11 | |
16
|
De Graafschap
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | 11 | |
17
|
Helmond Sport
|
10 | 2 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 9 | |
18
|
Jong Ajax
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:25 | -12 | 8 | |
19
|
Dordrecht
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:27 | -14 | 8 | |
20
|
Jong Utrecht
|
10 | 2 | 1 | 7 | 16:23 | -7 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heracles Almelo
|
5 | 5 | 0 | 0 | 16:4 | 12 | 15 | |
| 2 |
FC Volendam
|
5 | 5 | 0 | 0 | 16:3 | 13 | 15 | |
| 3 |
Almere City
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:2 | 6 | 12 | |
| 4 |
VVV Venlo
|
5 | 4 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 12 | |
| 5 |
Emmen
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:6 | 5 | 12 | |
| 6 |
FC OSS
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 7 |
Roda JC Kerkrade
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 8 |
Jong PSV
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 11 | |
| 9 |
MVV Maastricht
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 10 | |
| 10 |
NAC Breda
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:9 | 1 | 9 | |
| 11 |
RKC Waalwijk
|
5 | 2 | 3 | 0 | 15:8 | 7 | 9 | |
| 12 |
Helmond Sport
|
5 | 2 | 3 | 0 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 13 |
Vitesse
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 14 |
Den Bosch
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 15 |
FC Eindhoven
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 16 |
Jong AZ
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:6 | 1 | 6 | |
| 17 |
De Graafschap
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 18 |
Dordrecht
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 19 |
Jong Ajax
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 20 |
Jong Utrecht
|
5 | 1 | 1 | 3 | 9:13 | -4 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heracles Almelo
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:8 | 7 | 10 | |
| 2 |
Almere City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:5 | 9 | 10 | |
| 3 |
VVV Venlo
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12:8 | 4 | 9 | |
| 4 |
NAC Breda
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 5 |
Emmen
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:12 | -1 | 7 | |
| 6 |
Jong AZ
|
5 | 2 | 1 | 2 | 15:12 | 3 | 7 | |
| 7 |
MVV Maastricht
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:14 | -7 | 6 | |
| 8 |
Vitesse
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 9 |
Roda JC Kerkrade
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 5 | |
| 10 |
RKC Waalwijk
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 5 | |
| 11 |
De Graafschap
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 12 |
FC Eindhoven
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 4 | |
| 13 |
Jong Ajax
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:12 | -6 | 4 | |
| 14 |
Den Bosch
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 15 |
Jong Utrecht
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:10 | -3 | 3 | |
| 16 |
Jong PSV
|
5 | 0 | 2 | 3 | 6:12 | -6 | 2 | |
| 17 |
Dordrecht
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:14 | -9 | 2 | |
| 18 |
FC Volendam
|
5 | 0 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 0 | |
| 19 |
FC OSS
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 0 | |
| 20 |
Helmond Sport
|
5 | 0 | 0 | 5 | 5:12 | -7 | 0 |
Które miejsce zajmuje Dordrecht w tabeli Eerste Divisie?
Dordrecht zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli Eerste Divisie z dorobkiem 8 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Heraklesa wynosi 17 punktów, a przewaga nad 20. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:27, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Dordrecht w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Dordrecht na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Dordrecht na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,7
- Strzały celne / mecz 4,7
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 7,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,70
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 16,7
- Przechwyty / mecz 9,5
- Wybicia / mecz 24,2
- Zablokowane strzały / mecz 2,7
Strzelcy Dordrecht
-
Martin Vetkal 3
-
A. Ouarghi 3

-
Nicolas Rossi 2
-
Beni Christophe Mpanzu 1

-
Senne Vugts 1

-
Lorenzo Riccio 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Dordrecht i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Dordrecht to 0–15 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Dordrecht i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 0-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 2-0-5 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-0-5 |
Dordrecht nie wygrał żadnego z 3 meczów, w których obejmował prowadzenie.
Jak padają bramki dla Dordrecht
100% bramek Dordrecht pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Dordrecht zdobywa w sezonie średnio 0,80 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,80.
Aktualne serie Dordrecht
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Dordrecht, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Dordrecht
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 30%
- Powyżej 5,5 20%
W 80% meczów Dordrecht padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
Dordrecht – faule i karne
- Faule / mecz 13,2
- Faule rywali / mecz 12,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Dordrecht fauluje średnio 13,2 razy na mecz, a wymusza 12,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Dordrecht, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Dordrecht zdobywa 1,20 punktu na mecz wobec 0,40 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Dordrecht ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 38% goli Dordrecht, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 10 meczów.
Dordrecht – strzały
- Celne / mecz 4,7
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,2
Dordrecht oddaje 10,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,2 strzału.
Dordrecht – posiadanie piłki
- U siebie 51,4%
- Na wyjeździe 54,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 10
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 10 meczów. Średnio Dordrecht utrzymuje przy piłce 52,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Dordrecht – podania
- Kluczowe / mecz 10,5
- Dośrodkowania / mecz 21,2
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 63
- Celność długich podań 50%
Dordrecht wymienia średnio 432 podań na mecz przy celności 82%, z czego 10,5 to podania kluczowe.
Dordrecht – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 2,70
- Bez straty do przerwy 20%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 70%
Czyste konto Dordrecht to 0% meczów sezonu (0 z 10), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Dordrecht – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,4
Dordrecht wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 3,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Dordrecht – kartki
- Żółte kartki 26
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 0%
Dordrecht ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Dordrecht – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Dordrecht według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 5 | 0-2-3 | 0,40 | 1,40 | 3,60 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,50 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Dordrecht zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Dordrecht na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
1,20 1,00 | 1,40 1,20 | 2,40 2,20 |
|
17.
|
1,80 0,00 | 2,20 1,00 | 1,40 2,40 |
|
18.
|
0,80 0,80 | 1,40 1,20 | 2,60 2,40 |
|
19.
|
1,20 0,40 | 1,60 1,00 | 2,60 2,80 |
|
20.
|
0,80 0,60 | 1,80 1,40 | 2,60 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Dordrecht
Skrajne wyniki i osiągnięcia Dordrecht w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Dordrecht - Jong Ajax 2:1 Eerste Divisie, 7.08.2026
- Najwyższa porażka FC Volendam - Dordrecht 6:1 Eerste Divisie, 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Dordrecht - Jong AZ 3:6, Eerste Divisie, 5.09.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Vetkal, Dordrecht - Jong Ajax 2:1, Eerste Divisie, 7.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Ouarghi, Dordrecht - Almere City 3:2, Eerste Divisie, 25.09.2026
Jakie statystyki ma Dordrecht w tym sezonie?
Bilans Dordrecht w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-2-6 przy 13 zdobytych bramkach i 27 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Dordrecht – zawodnicy
Jak wygląda kadra Dordrecht w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Dordrecht 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kontuzje w kadrze Dordrecht
-
Yanick van Osch Bramkarz Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 11 dniopuszczone: 2 mecze
-
Nick Venema Napastnik Uraz pachwiny pauzuje od 31 dniopuszczone: 5 meczów
-
Thomas Artic Bramkarz Rana pauzuje od 93 dniopuszczone: 14 meczów
-
J. de Bie Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 134 dni
-
Tim Coremans Bramkarz Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 185 dniopuszczone: 3 mecze
-
Noah Bischof Napastnik Skręcenie kostki pauzuje od 212 dniopuszczone: 24 mecze

Kadra Dordrecht
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 77 |
|
22 | Łotwa | 300 tys. € | 377 tys. € | 6 | 60% | 1 | 2 | 468' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Urugwaj | 275 tys. € | – | 9 | 90% | 2 | 2 | 494' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
27 | Holandia | 250 tys. € | 145 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 422' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
22 | Holandia | 200 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
23 | Austria | 300 tys. € | 91 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
18 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
22 | Estonia | 350 tys. € | 80 tys. € | 10 | 100% | 3 | 0 | 722' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
19 | Holandia | 350 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 786' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
18 | Holandia | 500 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 317' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
20 | Włochy | 800 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 512' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
22 | Brazylia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
23 | Holandia | 350 tys. € | 90 tys. € | 6 | 60% | 1 | 1 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
22 | Belgia | 250 tys. € | 91 tys. € | 10 | 100% | 1 | 1 | 736' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
|
22 | Holandia | 250 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Holandia | 275 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 494' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
25 | Holandia | 150 tys. € | 60 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 445' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
25 | Gabon | 225 tys. € | 150 tys. € | 7 | 70% | 0 | 1 | 182' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
|
23 | Holandia | 150 tys. € | 121 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 162' | 0 | 1 | |||||||
| 23 |
|
32 | Holandia | 150 tys. € | 522 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 164' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
21 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
24 | Holandia | 300 tys. € | 120 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
29 | Holandia | 175 tys. € | 202 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
35 | Holandia | 100 tys. € | 58 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
18 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Dordrecht
5,8 mln €
śr. 241 tys. € / zawodnika
Ile Dordrecht wydaje na pensje
2,1 mln € rocznie
śr. 88 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Holandia (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Dordrecht w sezonie 2026/2027
Dordrecht wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Dordrecht
Jak wygląda skład Dordrecht?
W wyjściowym ustawieniu Dordrecht między słupkami staje T. Coremans, a linię obrony najczęściej tworzą Jurre van Aken, J. Pinas, S. Henderikx oraz B. Mpanzu. W środku pola grają Robin van Asten, S. Vugts, M. Vetkal, L. Riccio oraz N. Rossi, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Sits. Trener Paul Nuijten ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eerste Divisie i pucharach.
Dordrecht – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Dordrecht w sezonie 2026/2027.
Dordrecht transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 Wrz 2026 |
|
Holandia | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
|
USA | 25 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Szwecja | 20 | – | za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Holandia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Holandia | 24 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
USA | 24 | – | za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Holandia | 24 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Łotwa | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Lip 2026 |
|
Włochy | 20 |
|
za darmo | |
| 18 Lip 2026 |
|
Holandia | 25 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Dordrecht
Dordrecht bilans transferowy
- +2,6 mln € 2026
- +2 mln € 2025
- +960 tys. € 2024
- -200 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Dordrecht
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dordrecht w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dordrecht trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Dordrecht – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Dordrecht? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Dordrecht?
Klub piłkarski Dordrecht zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Holandii.