RKC Waalwijk - Dordrecht wynik meczu 2:2
RKC Waalwijk - Dordrecht (14.08.2026) wynik meczu 2:2. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie RKC Waalwijk | 0 min |
|---|---|
| Remis | 39 min |
| Prowadzenie Dordrecht | 56 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki RKC Waalwijk Jordy de Wijs 61' | 1 |
| Kartki Dordrecht Ouarghi 34', Mpanzu 56', Vetkal 60', Sits 90+3' | 4 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 38 min (12'–50') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 12' |
| Gol średnio co | 23,8 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 4 gole w 95 min | 24 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 19 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,0 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 26 min |
| Gole po przerwie 3 z 4 goli | 75% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 4 goli z golem lub asystą rezerwowego | 25% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Eerste Divisie 2026/2027 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 2. kolejka |
| Data | 14.08.2026, 20:00 |
| Stadion | Mandemakers Stadion |
| Pojemność | 7 508 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 28°C |
| Sędzia | Richard Martens |
Statystyki
Pełne statystyki meczu RKC Waalwijk - Dordrecht z 14.08.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz RKC Waalwijk vs Dordrecht
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy



Składy
RKC Waalwijk
- Śr. wiek
- 23,5
- Śr. wzrost
- 182 cm
- Śr. ocena XI
- 6,37
- 1 Niek Schiks bramkarz 500 tys. € 22 l. 188 cm 12
- 33 F. Al Mazyani obrońca 400 tys. € 21 l. 179 cm 12
- 4 Liam van Gelderen obrońca 400 tys. € 25 l. 178 cm 12
- 30 Jordy de Wijs obrońca 74' 300 tys. € 31 l. 189 cm 14
- 5 Juan Familia-Castillo obrońca 400 tys. € 26 l. 175 cm 11
- 24 Azzedine Dkidak pomocnik 45' 150 tys. € 26 l. 177 cm 13
- 22 Tim van de Loo pomocnik 82' 400 tys. € 23 l. 180 cm 10
- 8 Jochem Nap pomocnik – 21 l. – 14 –
- 20 Keyan Anderson Pereira Varela pomocnik 60' 1,5 mln € 20 l. 182 cm 11
- 18 R. van Hedel napastnik 45' 250 tys. € 22 l. 187 cm 14
- 9 Jesse van de Haar napastnik 250 tys. € 21 l. 189 cm 13
- 11 Yoram van der Veen napastnik 60' 175 tys. € 21 l. 171 cm 14
- 3 Robin van Duiven obrońca 74' 300 tys. € 20 l. – 4
- 10 Thijs van Leeuwen pomocnik 45' 350 tys. € 25 l. 187 cm 10
- 16 Mark Spenkelink bramkarz 150 tys. € 29 l. 196 cm 14
- 6 Loek Postma obrońca 350 tys. € 23 l. 181 cm 13
- 25 Navajo Bakboord obrońca 175 tys. € 27 l. 177 cm 13
- 7 Ryan Fage pomocnik 45' 350 tys. € 23 l. 176 cm 1
- 55 Nazjir Held obrońca 400 tys. € 21 l. 178 cm 14
- 13 Xander Mulder bramkarz – 21 l. 188 cm 12
-
19 Haye van Gemert napastnik – – – – –
Trener Sander Duits
Dordrecht
- Śr. wiek
- 23,2
- Śr. wzrost
- 186 cm
- Śr. ocena XI
- 6,87
- 1 Calvin Raatsie bramkarz 300 tys. € 24 l. 188 cm 6
- 2 Adil Lechkar obrońca 65' 150 tys. € 25 l. 179 cm 14
- 3 Sem Valk obrońca 500 tys. € 24 l. 195 cm 2
- 15 Yannis M'Bemba obrońca 45' 225 tys. € 25 l. 195 cm 11
- 5 Beni Christophe Mpanzu obrońca 250 tys. € 22 l. 185 cm 13
- 8 Senne Vugts pomocnik 350 tys. € 19 l. – 14
- 21 Martin Vetkal pomocnik 65' 350 tys. € 22 l. 181 cm 14
- 7 Nick Venema pomocnik 81' 250 tys. € 27 l. 181 cm 6
- 4 Jaden Pinas pomocnik 250 tys. € 22 l. – 14
- 10 A. Ouarghi pomocnik 90+1' – – – 11 –
- 77 Dario Sits napastnik 300 tys. € 22 l. 187 cm 6
- 28 Tim Coremans bramkarz 100 tys. € 35 l. 186 cm 14
-
14 Bae Seung-Gyun pomocnik – – – – –
- 6 Lorenzo Riccio pomocnik 45' 800 tys. € 20 l. 184 cm 14
- 16 Lucas Ayrton Roman napastnik – 22 l. 160 cm 13
- 11 Nicolas Rossi pomocnik 65' 275 tys. € 24 l. 178 cm 13
- 20 Lawson Sunderland pomocnik 200 tys. € 25 l. 190 cm 2
- 22 Jurre van Aken obrońca 65' 275 tys. € 23 l. 180 cm 14
- 18 Robin van Asten pomocnik 90+1' 500 tys. € 18 l. – 12
- 23 Lucas Woudenberg obrońca 150 tys. € 32 l. 179 cm 14
-
29 Siginho Gerardo napastnik – – – – –
-
13 Dean Hogervorst bramkarz – – – – –
-
17 Yunus Younous pomocnik – – – – –
-
Thomas Artic Rana
- J. de Bie Uraz o nieznanym charakterze
- Tim Coremans Uraz o nieznanym charakterze
- Noah Bischof Skręcenie kostki
Trener Paul Nuijten
FAQ
Jaki był wyjściowy skład RKC Waalwijk w meczu z Dordrechtem?
W wyjściowym składzie RKC Waalwijk w ustawieniu 4-4-2: w bramce N. Schiks, w obronie F. Al Mazyani, Liam van Gelderen, Jordy de Wijs oraz J. Familia-Castillo, w pomocy A. Dkidak, Tim van de Loo, J. Nap oraz Keyan Anderson Pereira Varela, w ataku R. Van Hedel, Jesse van de Haar. Z ławki weszli: Thijs van Leeuwen (45'), R. Fage (45'), Yoram van der Veen (60') oraz Robin van Duiven (74').
Jaki był wyjściowy skład Dordrecht w meczu z RKC Waalwijk?
W wyjściowym składzie Dordrecht w ustawieniu 4-1-4-1: w bramce C. Raatsie, w obronie A. Lechkar, S. Valk, Y. M'Bemba oraz B. Mpanzu, w pomocy S. Vugts, M. Vetkal, N. Venema, J. Pinas oraz A. Ouarghi, w ataku D. Sits. Z ławki weszli: L. Riccio (45'), N. Rossi (65'), Jurre van Aken (65') oraz Robin van Asten (90+1').
Kogo zabrakło w meczu RKC Waalwijk – Dordrecht?
Po stronie RKC Waalwijk nie zagrali: Bjarn Zorgdrager. Po stronie Dordrecht nie zagrali: Thomas Artic, J. de Bie, Tim Coremans oraz Noah Bischof.
Forma w 10 ostatnich meczach
RKC Waalwijk - Dordrecht
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
RKC Waalwijk - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:00
|
FC OSS
1
RKC Waalwijk
1
|
||
| Eerste Divisie, 14. kolejka | |||
|
30 Paź
20:00
|
RKC Waalwijk
1
Almere City
2
|
||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||
|
27 Paź
20:00
|
Barendrecht
(1)
2
RKC Waalwijk
(4)
2
|
||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||
|
23 Paź
20:00
|
De Graafschap
1
RKC Waalwijk
1
|
||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||
|
18 Paź
12:15
|
RKC Waalwijk
1
FC Volendam
1
|
||
| Eerste Divisie, 11. kolejka | |||
|
09 Paź
20:00
|
Heracles Almelo
3
RKC Waalwijk
0
|
||
| Eerste Divisie, 10. kolejka | |||
|
03 Paź
20:00
|
RKC Waalwijk
1
Emmen
1
|
||
| Eerste Divisie, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
RKC Waalwijk
0
|
||
| Eerste Divisie, 8. kolejka | |||
|
18 Wrz
20:00
|
RKC Waalwijk
6
MVV Maastricht
1
|
||
| Eerste Divisie, 7. kolejka | |||
|
11 Wrz
20:00
|
Jong Ajax
0
RKC Waalwijk
2
|
||
| Eerste Divisie, 6. kolejka | |||
Dordrecht - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:00
|
Dordrecht
0
NAC Breda
0
|
||
| Eerste Divisie, 14. kolejka | |||
|
02 Lis
20:00
|
Jong Utrecht
3
Dordrecht
2
|
||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||
|
28 Paź
20:00
|
SC Genemuiden
3
Dordrecht
2
|
||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||
|
24 Paź
16:30
|
Dordrecht
2
VVV Venlo
4
|
||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||
|
19 Paź
20:00
|
Jong PSV
0
Dordrecht
1
|
||
| Eerste Divisie, 11. kolejka | |||
|
09 Paź
20:00
|
Dordrecht
0
Emmen
3
|
||
| Eerste Divisie, 10. kolejka | |||
|
03 Paź
20:00
|
Den Bosch
1
Dordrecht
1
|
||
| Eerste Divisie, 9. kolejka | |||
|
25 Wrz
21:00
|
Dordrecht
3
Almere City
2
|
||
| Eerste Divisie, 8. kolejka | |||
|
18 Wrz
20:00
|
FC OSS
3
Dordrecht
0
|
||
| Eerste Divisie, 7. kolejka | |||
|
11 Wrz
20:00
|
FC Eindhoven
2
Dordrecht
1
|
||
| Eerste Divisie, 6. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
RKC Waalwijk - Dordrecht
Bilans 21 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 76% (16 z 21)
- Powyżej 2,5 gola 52% (11 z 21)
- Powyżej 3,5 gola 24% (5 z 21)
- Obie strzelą (BTTS) 57% (12 z 21)
- Mecze bez gola 0% (0 z 21)
- Remisy 24% (5 z 21)
- Wygrana 1 golem 52% (11 z 21)
- Wygrana 3+ golami 10% (2 z 21)
Statystyki szczegółowe H2H
RKC Waalwijk - Dordrecht
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 21 meczach RKC Waalwijk - Dordrecht.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 2:1 wygrana RKC Waalwijk | 4 (19%) |
| 2. | 1:0 wygrana RKC Waalwijk | 3 (14%) |
| 3. | 0:1 wygrana Dordrecht | 2 (10%) |
| 4. | 0:2 wygrana Dordrecht | 2 (10%) |
| 5. | 1:1 remis | 2 (10%) |
| 6. | 1:2 wygrana Dordrecht | 1 (5%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Bez porażki RKC Waalwijk najdłuższa: 6 meczów 4 mecze
- Gol RKC Waalwijk najdłuższa: 8 meczów 4 mecze
- Gol obu drużyn najdłuższa: 4 mecze 4 mecze
- Czyste konto RKC Waalwijk najdłuższa: 3 mecze 0 meczów
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 9 meczów 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H RKC Waalwijk - Dordrecht według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Waalwijk | Remis | Dordrecht |
|---|---|---|---|---|
| Eerste Divisie | 20 | 10 | 5 | 5 |
| Puchar Holandii | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Razem | 21 | 11 | 5 | 5 |
Atut własnego boiska
RKC Waalwijk u siebie i Dordrecht na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów RKC Waalwijk - Dordrecht?
W 21 spotkaniach bezpośrednich RKC Waalwijk ma na koncie 11 zwycięstw, Dordrecht 5, a 5 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 35:26 dla RKC Waalwijk. Ostatni mecz rozegrano 14 sierpnia 2026 (Eerste Divisie), a RKC Waalwijk - Dordrecht zakończył się wynikiem 2:2. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 4:1 RKC Waalwijk (2008).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Dordrecht nad RKC Waalwijk?
Ostatnie zwycięstwo Dordrecht nad RKC Waalwijk przypadło na 30 listopada 2018 (Eerste Divisie, 2:0). Od tego czasu rozegrano 4 spotkania bez wygranej Dordrecht. Obie drużyny strzelały w 12 spotkaniach (57%), a 3 gole lub więcej padły w 11 spotkaniach (52%).
Miejsca RKC Waalwijk oraz Dordrecht
w tabeli Eerste Divisie
Tabela
Eerste Divisie 2026/2027| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
14 | 11 | 2 | 1 | 44:15 | 29 | 35 | |
2
|
VVV Venlo
|
14 | 9 | 2 | 3 | 37:22 | 15 | 29 | |
3
|
Almere City
|
14 | 9 | 1 | 4 | 30:14 | 16 | 28 | |
4
|
NAC Breda
|
14 | 7 | 4 | 3 | 25:20 | 5 | 25 | |
5
|
Roda JC Kerkrade
|
14 | 7 | 4 | 3 | 18:17 | 1 | 25 | |
6
|
Emmen
|
14 | 8 | 1 | 5 | 26:26 | 0 | 25 | |
7
|
FC Volendam
|
14 | 7 | 1 | 6 | 33:24 | 9 | 22 | |
8
|
MVV Maastricht
|
14 | 6 | 2 | 6 | 19:29 | -10 | 20 | |
9
|
Den Bosch
|
14 | 5 | 4 | 5 | 24:22 | 2 | 19 | |
10
|
Vitesse
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
11
|
RKC Waalwijk
|
14 | 3 | 8 | 3 | 23:20 | 3 | 17 | |
12
|
Jong AZ
|
14 | 5 | 2 | 7 | 33:31 | 2 | 17 | |
13
|
Jong PSV
|
14 | 4 | 5 | 5 | 18:22 | -4 | 17 | |
14
|
Jong Ajax
|
14 | 4 | 4 | 6 | 22:30 | -8 | 16 | |
15
|
De Graafschap
|
13 | 4 | 3 | 6 | 17:27 | -10 | 15 | |
16
|
FC OSS
|
14 | 4 | 2 | 8 | 20:23 | -3 | 14 | |
17
|
Helmond Sport
|
14 | 3 | 3 | 8 | 25:31 | -6 | 12 | |
18
|
Dordrecht
|
14 | 3 | 3 | 8 | 18:34 | -16 | 12 | |
19
|
Jong Utrecht
|
14 | 3 | 2 | 9 | 23:34 | -11 | 11 | |
20
|
FC Eindhoven
|
14 | 3 | 2 | 9 | 18:31 | -13 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
14 | 11 | 2 | 1 | 44:15 | 29 | 35 | |
2
|
VVV Venlo
|
14 | 9 | 2 | 3 | 37:22 | 15 | 29 | |
3
|
Almere City
|
14 | 9 | 1 | 4 | 30:14 | 16 | 28 | |
4
|
NAC Breda
|
14 | 7 | 4 | 3 | 25:20 | 5 | 25 | |
5
|
Roda JC Kerkrade
|
14 | 7 | 4 | 3 | 18:17 | 1 | 25 | |
6
|
Emmen
|
14 | 8 | 1 | 5 | 26:26 | 0 | 25 | |
7
|
FC Volendam
|
14 | 7 | 1 | 6 | 33:24 | 9 | 22 | |
8
|
MVV Maastricht
|
14 | 6 | 2 | 6 | 19:29 | -10 | 20 | |
9
|
Den Bosch
|
14 | 5 | 4 | 5 | 24:22 | 2 | 19 | |
10
|
Vitesse
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
11
|
RKC Waalwijk
|
14 | 3 | 8 | 3 | 23:20 | 3 | 17 | |
12
|
Jong AZ
|
14 | 5 | 2 | 7 | 33:31 | 2 | 17 | |
13
|
Jong PSV
|
14 | 4 | 5 | 5 | 18:22 | -4 | 17 | |
14
|
Jong Ajax
|
14 | 4 | 4 | 6 | 22:30 | -8 | 16 | |
15
|
De Graafschap
|
13 | 4 | 3 | 6 | 17:27 | -10 | 15 | |
16
|
FC OSS
|
14 | 4 | 2 | 8 | 20:23 | -3 | 14 | |
17
|
Helmond Sport
|
14 | 3 | 3 | 8 | 25:31 | -6 | 12 | |
18
|
Dordrecht
|
14 | 3 | 3 | 8 | 18:34 | -16 | 12 | |
19
|
Jong Utrecht
|
14 | 3 | 2 | 9 | 23:34 | -11 | 11 | |
20
|
FC Eindhoven
|
14 | 3 | 2 | 9 | 18:31 | -13 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heracles Almelo
|
7 | 7 | 0 | 0 | 23:5 | 18 | 21 | |
| 2 |
FC Volendam
|
7 | 6 | 0 | 1 | 23:7 | 16 | 18 | |
| 3 |
Emmen
|
8 | 5 | 0 | 3 | 13:14 | -1 | 15 | |
| 4 |
VVV Venlo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 19:11 | 8 | 14 | |
| 5 |
Roda JC Kerkrade
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
| 6 |
FC OSS
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 14 | |
| 7 |
Den Bosch
|
8 | 3 | 4 | 1 | 15:13 | 2 | 13 | |
| 8 |
Almere City
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 12 | |
| 9 |
Helmond Sport
|
8 | 3 | 3 | 2 | 16:14 | 2 | 12 | |
| 10 |
Jong PSV
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 11 | |
| 11 |
NAC Breda
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 1 | 10 | |
| 12 |
MVV Maastricht
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:13 | -5 | 10 | |
| 13 |
RKC Waalwijk
|
7 | 2 | 4 | 1 | 17:11 | 6 | 10 | |
| 14 |
Jong AZ
|
7 | 3 | 0 | 4 | 13:13 | 0 | 9 | |
| 15 |
Vitesse
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 16 |
Jong Ajax
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:15 | -5 | 8 | |
| 17 |
De Graafschap
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:13 | -5 | 7 | |
| 18 |
Dordrecht
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:17 | -7 | 7 | |
| 19 |
Jong Utrecht
|
7 | 2 | 1 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | |
| 20 |
FC Eindhoven
|
8 | 2 | 1 | 5 | 11:16 | -5 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Almere City
|
8 | 5 | 1 | 2 | 20:9 | 11 | 16 | |
| 2 |
VVV Venlo
|
7 | 5 | 0 | 2 | 18:11 | 7 | 15 | |
| 3 |
NAC Breda
|
8 | 4 | 3 | 1 | 14:10 | 4 | 15 | |
| 4 |
Heracles Almelo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 21:10 | 11 | 14 | |
| 5 |
Roda JC Kerkrade
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8:12 | -4 | 11 | |
| 6 |
Emmen
|
6 | 3 | 1 | 2 | 13:12 | 1 | 10 | |
| 7 |
MVV Maastricht
|
7 | 3 | 1 | 3 | 11:16 | -5 | 10 | |
| 8 |
Vitesse
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 9 |
Jong AZ
|
7 | 2 | 2 | 3 | 20:18 | 2 | 8 | |
| 10 |
Jong Ajax
|
7 | 2 | 2 | 3 | 12:15 | -3 | 8 | |
| 11 |
De Graafschap
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:14 | -5 | 8 | |
| 12 |
RKC Waalwijk
|
7 | 1 | 4 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 13 |
Den Bosch
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 14 |
Jong PSV
|
7 | 1 | 3 | 3 | 9:14 | -5 | 6 | |
| 15 |
Dordrecht
|
7 | 1 | 2 | 4 | 8:17 | -9 | 5 | |
| 16 |
FC Volendam
|
7 | 1 | 1 | 5 | 10:17 | -7 | 4 | |
| 17 |
Jong Utrecht
|
7 | 1 | 1 | 5 | 10:17 | -7 | 4 | |
| 18 |
FC Eindhoven
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 19 |
FC OSS
|
7 | 0 | 0 | 7 | 3:14 | -11 | 0 | |
| 20 |
Helmond Sport
|
6 | 0 | 0 | 6 | 9:17 | -8 | 0 |