Forma w lidze
Roda JC Kerkrade w tabeli
6. miejsce / 16 punktów Play-offy
Strata do lidera: 9 punktów
Przewaga nad 9. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
8:4 bramki
1,60 gola/mecz
5 pkt
2:4 bramki
0,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Rody JC Kerkrade
Wartość drużyny: 4,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Holandia | 28 | obrońca | 10 | 325 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Holandia | 33 | pomocnik | 10 | 125 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,38 średnia ocena | Niemcy | 23 | bramkarz | 10 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Niemcy | 23 | bramkarz | 10 | 450 tys. € |
Przewidywany skład Rody JC Kerkrade 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Roda JC Kerkrade w tabeli Eerste Divisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
10 | 8 | 1 | 1 | 31:12 | 25 |
2
|
Almere City
|
10 | 7 | 1 | 2 | 22:7 | 22 |
| ··· | |||||||
5
|
NAC Breda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 20:19 | 17 |
6
|
Roda JC Kerkrade
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:8 | 16 |
7
|
MVV Maastricht
|
10 | 5 | 1 | 4 | 13:20 | 16 |
Wyniki Rody JC Kerkrade
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Roda JC Kerkrade
1
Jong PSV
1
Eerste Divisie, 10. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
VVV Venlo
2
Roda JC Kerkrade
0
Eerste Divisie, 9. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Roda JC Kerkrade
2
RKC Waalwijk
0
Eerste Divisie, 8. kolejka
|
Terminarz Rody JC Kerkrade
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 20:00
|
Jong Utrecht
Roda JC Kerkrade
Eerste Divisie, 11. kolejka
|
|
|
23 Paź 20:00
|
Almere City
Roda JC Kerkrade
Eerste Divisie, 12. kolejka
|
|
|
27 Paź 17:00
|
Roda JC Kerkrade
De Graafschap
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
Ostatnie transfery Rody JC Kerkrade
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
|
Liban | – | za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Holandia |
|
100 tys. € | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Portugalia |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Holandia |
|
za darmo |
Roda JC Kerkrade to klub piłkarski z Holandii występujący w Eerste Divisie. Swoim domowym obiektem jest Parkstad Limburg Stadion, który może pomieścić 19 979 widzów. Zespół prowadzi Rob Penders. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,9 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Holandii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Rodę JC Kerkrade?
Klub piłkarski Roda JC Kerkrade zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Holandii oraz Mistrzostwo 2. ligi Holandii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Holandii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Roda JC Kerkrade w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Rody JC Kerkrade trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 100 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Jay Kruiver do Osijeka za 100 tys. €.
Które miejsce zajmuje Roda JC Kerkrade w tabeli Eerste Divisie?
Roda JC Kerkrade zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Eerste Divisie z dorobkiem 16 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Heraklesa wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Rody JC Kerkrade?
W wyjściowym ustawieniu Rody JC Kerkrade między słupkami staje J. Treichel, a linię obrony najczęściej tworzą M. Tol, Dario van den Buijs oraz L. Beerten. W środku pola grają J. Deom, J. Mensah, D. Dorenbosch, B. Marsman, J. Nisbet oraz K. Jansen, a za skuteczność w ataku odpowiadają Anthony van den Hurk. Trener Rob Penders ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eerste Divisie i pucharach.
Kiedy Roda JC Kerkrade gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rody JC Kerkrade to spotkanie z Jong Utrechtem, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Sportcomplex Zoudenbalch w ramach Eerste Divisie (11. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rody JC Kerkrade?
Ostatni mecz Rody JC Kerkrade to remis z Jong PSV 1:1 w Eerste Divisie, 9 października 2026. Bramki zdobyli Jones, Paulissen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Roda JC Kerkrade w tym sezonie?
Bilans Rody JC Kerkrade w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-4-2 przy 10 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Rody JC Kerkrade w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Roda JC Kerkrade w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Rody JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade terminarz
Kiedy Roda JC Kerkrade gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rody JC Kerkrade to spotkanie z Jong Utrechtem, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Sportcomplex Zoudenbalch w ramach Eerste Divisie (11. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Wyniki Rody JC Kerkrade w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Roda JC Kerkrade w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Rody JC Kerkrade w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Roda JC Kerkrade wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Eerste Divisie, 10. kolejka
|
1:1 | 3-4-2-1 | 7/11 | 1/1 | |
|
04 Paź Koniec
|
Eerste Divisie, 9. kolejka
|
2:0 | 3-4-2-1 | 3/9 | 4/7 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 8. kolejka
|
2:0 | 3-4-2-1 | 1/6 | 0/2 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 7. kolejka
|
0:0 | 3-4-3 | 3/8 | 2/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 6. kolejka
|
1:0 | 3-4-2-1 | 4/9 | 1/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 5. kolejka
|
1:1 | 3-4-2-1 | 6/9 | 2/5 | |
|
28 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 4. kolejka
|
2:2 | 3-4-2-1 | 4/9 | 1/5 | |
|
21 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 3. kolejka
|
0:1 | 3-4-2-1 | 3/10 | 4/5 | |
|
14 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 2. kolejka
|
2:1 | 3-4-3 | 8/9 | 0/3 | |
|
07 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 1. kolejka
|
1:0 | 3-4-2-1 | 2/2 | 0/4 |
Roda JC Kerkrade ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 8 z 10 meczów, ze średnią 1,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Roda JC Kerkrade zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rody JC Kerkrade?
Ostatni mecz Rody JC Kerkrade to remis z Jong PSV 1:1 w Eerste Divisie, 9 października 2026. Bramki zdobyli Jones, Paulissen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Roda JC Kerkrade – tabela Eerste Divisie
Jakie miejsce w tabeli Eerste Divisie zajmuje Roda JC Kerkrade w sezonie 2026/2027.
Miejsce Rody JC Kerkrade w tabeli Eerste Divisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
10 | 8 | 1 | 1 | 31:12 | 19 | 25 | |
2
|
Almere City
|
10 | 7 | 1 | 2 | 22:7 | 15 | 22 | |
3
|
VVV Venlo
|
10 | 7 | 0 | 3 | 26:14 | 12 | 21 | |
4
|
Emmen
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 4 | 19 | |
5
|
NAC Breda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 20:19 | 1 | 17 | |
6
|
Roda JC Kerkrade
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:8 | 2 | 16 | |
7
|
MVV Maastricht
|
10 | 5 | 1 | 4 | 13:20 | -7 | 16 | |
8
|
FC Volendam
|
10 | 5 | 0 | 5 | 22:17 | 5 | 15 | |
9
|
RKC Waalwijk
|
10 | 3 | 5 | 2 | 19:15 | 4 | 14 | |
10
|
Vitesse
|
10 | 4 | 2 | 4 | 15:15 | 0 | 14 | |
11
|
Jong AZ
|
10 | 4 | 1 | 5 | 22:18 | 4 | 13 | |
12
|
Jong PSV
|
10 | 3 | 4 | 3 | 15:17 | -2 | 13 | |
13
|
FC OSS
|
10 | 4 | 0 | 6 | 15:15 | 0 | 12 | |
14
|
Den Bosch
|
10 | 3 | 2 | 5 | 14:18 | -4 | 11 | |
15
|
FC Eindhoven
|
10 | 3 | 2 | 5 | 15:22 | -7 | 11 | |
16
|
De Graafschap
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | 11 | |
17
|
Helmond Sport
|
10 | 2 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 9 | |
18
|
Jong Ajax
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:25 | -12 | 8 | |
19
|
Dordrecht
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:27 | -14 | 8 | |
20
|
Jong Utrecht
|
10 | 2 | 1 | 7 | 16:23 | -7 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
10 | 8 | 1 | 1 | 31:12 | 19 | 25 | |
2
|
Almere City
|
10 | 7 | 1 | 2 | 22:7 | 15 | 22 | |
3
|
VVV Venlo
|
10 | 7 | 0 | 3 | 26:14 | 12 | 21 | |
4
|
Emmen
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 4 | 19 | |
5
|
NAC Breda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 20:19 | 1 | 17 | |
6
|
Roda JC Kerkrade
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:8 | 2 | 16 | |
7
|
MVV Maastricht
|
10 | 5 | 1 | 4 | 13:20 | -7 | 16 | |
8
|
FC Volendam
|
10 | 5 | 0 | 5 | 22:17 | 5 | 15 | |
9
|
RKC Waalwijk
|
10 | 3 | 5 | 2 | 19:15 | 4 | 14 | |
10
|
Vitesse
|
10 | 4 | 2 | 4 | 15:15 | 0 | 14 | |
11
|
Jong AZ
|
10 | 4 | 1 | 5 | 22:18 | 4 | 13 | |
12
|
Jong PSV
|
10 | 3 | 4 | 3 | 15:17 | -2 | 13 | |
13
|
FC OSS
|
10 | 4 | 0 | 6 | 15:15 | 0 | 12 | |
14
|
Den Bosch
|
10 | 3 | 2 | 5 | 14:18 | -4 | 11 | |
15
|
FC Eindhoven
|
10 | 3 | 2 | 5 | 15:22 | -7 | 11 | |
16
|
De Graafschap
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | 11 | |
17
|
Helmond Sport
|
10 | 2 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 9 | |
18
|
Jong Ajax
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:25 | -12 | 8 | |
19
|
Dordrecht
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:27 | -14 | 8 | |
20
|
Jong Utrecht
|
10 | 2 | 1 | 7 | 16:23 | -7 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heracles Almelo
|
5 | 5 | 0 | 0 | 16:4 | 12 | 15 | |
| 2 |
FC Volendam
|
5 | 5 | 0 | 0 | 16:3 | 13 | 15 | |
| 3 |
Almere City
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:2 | 6 | 12 | |
| 4 |
VVV Venlo
|
5 | 4 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 12 | |
| 5 |
Emmen
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:6 | 5 | 12 | |
| 6 |
FC OSS
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 7 |
Roda JC Kerkrade
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 8 |
Jong PSV
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 11 | |
| 9 |
MVV Maastricht
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 10 | |
| 10 |
NAC Breda
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:9 | 1 | 9 | |
| 11 |
RKC Waalwijk
|
5 | 2 | 3 | 0 | 15:8 | 7 | 9 | |
| 12 |
Helmond Sport
|
5 | 2 | 3 | 0 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 13 |
Vitesse
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 14 |
Den Bosch
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 15 |
FC Eindhoven
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 16 |
Jong AZ
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:6 | 1 | 6 | |
| 17 |
De Graafschap
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 18 |
Dordrecht
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 19 |
Jong Ajax
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 20 |
Jong Utrecht
|
5 | 1 | 1 | 3 | 9:13 | -4 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heracles Almelo
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:8 | 7 | 10 | |
| 2 |
Almere City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:5 | 9 | 10 | |
| 3 |
VVV Venlo
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12:8 | 4 | 9 | |
| 4 |
NAC Breda
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 5 |
Emmen
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:12 | -1 | 7 | |
| 6 |
Jong AZ
|
5 | 2 | 1 | 2 | 15:12 | 3 | 7 | |
| 7 |
MVV Maastricht
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:14 | -7 | 6 | |
| 8 |
Vitesse
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 9 |
Roda JC Kerkrade
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 5 | |
| 10 |
RKC Waalwijk
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 5 | |
| 11 |
De Graafschap
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 12 |
FC Eindhoven
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 4 | |
| 13 |
Jong Ajax
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:12 | -6 | 4 | |
| 14 |
Den Bosch
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 15 |
Jong Utrecht
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:10 | -3 | 3 | |
| 16 |
Jong PSV
|
5 | 0 | 2 | 3 | 6:12 | -6 | 2 | |
| 17 |
Dordrecht
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:14 | -9 | 2 | |
| 18 |
FC Volendam
|
5 | 0 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 0 | |
| 19 |
FC OSS
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 0 | |
| 20 |
Helmond Sport
|
5 | 0 | 0 | 5 | 5:12 | -7 | 0 |
Które miejsce zajmuje Roda JC Kerkrade w tabeli Eerste Divisie?
Roda JC Kerkrade zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Eerste Divisie z dorobkiem 16 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Heraklesa wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Rody JC Kerkrade w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Rody JC Kerkrade na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Roda JC Kerkrade na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,1
- Strzały celne / mecz 4,2
- Asysty / mecz 0,60
- Udane dryblingi / mecz 8,4
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,80
- Czyste konta 40%
- Odbiory / mecz 14,7
- Przechwyty / mecz 8,2
- Wybicia / mecz 25,9
- Zablokowane strzały / mecz 2,1
Strzelcy Rody JC Kerkrade
Rozkład bramek w czasie
Bramki Rody JC Kerkrade i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Rody JC Kerkrade to 0–15 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Rody JC Kerkrade i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 1-3-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Roda JC Kerkrade otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Rody JC Kerkrade
90% bramek Rody JC Kerkrade pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Roda JC Kerkrade zdobywa w sezonie średnio 1,60 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie Rody JC Kerkrade
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 6 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Rody JC Kerkrade, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Rody JC Kerkrade
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 60%
- Powyżej 2,5 20%
- Powyżej 3,5 10%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 20% meczów Rody JC Kerkrade padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Roda JC Kerkrade – faule i karne
- Faule / mecz 14,2
- Faule rywali / mecz 14,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Roda JC Kerkrade fauluje średnio 14,2 razy na mecz, a wymusza 14,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Rody JC Kerkrade, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Roda JC Kerkrade zdobywa 2,20 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Rody JC Kerkrade ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Rody JC Kerkrade, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 10 meczów.
Roda JC Kerkrade – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 4,9
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,1
Roda JC Kerkrade oddaje 9,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,1 strzału.
Roda JC Kerkrade – posiadanie piłki
- U siebie 49,8%
- Na wyjeździe 49,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Roda JC Kerkrade utrzymuje przy piłce 49,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Roda JC Kerkrade – podania
- Kluczowe / mecz 8,1
- Dośrodkowania / mecz 16,8
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 51
- Celność długich podań 47%
Roda JC Kerkrade wymienia średnio 429 podań na mecz przy celności 83%, z czego 8,1 to podania kluczowe.
Roda JC Kerkrade – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 0,80
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto Rody JC Kerkrade to 40% meczów sezonu (4 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Roda JC Kerkrade – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 70%
- Pow. 10,5 w meczu 10%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
Roda JC Kerkrade wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 70% spotkań.
Roda JC Kerkrade – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 30%
Roda JC Kerkrade ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Rody JC Kerkrade – 2,5.
Roda JC Kerkrade według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 1,67 |
| Środka tabeli (7–14) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 1,25 | 0,50 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,00 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Roda JC Kerkrade zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Roda JC Kerkrade na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
2,40 1,40 | 2,20 2,20 | 1,20 2,40 |
|
5.
|
1,80 1,60 | 2,00 2,00 | 1,80 2,00 |
|
6.
|
2,20 1,00 | 1,60 0,40 | 0,80 0,80 |
|
7.
|
2,00 1,20 | 1,20 1,40 | 1,20 2,80 |
|
8.
|
3,00 0,00 | 3,20 1,20 | 0,60 2,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Rody JC Kerkrade
Skrajne wyniki i osiągnięcia Rody JC Kerkrade w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Roda JC Kerkrade - RKC Waalwijk 2:0 Eerste Divisie, 26.09.2026
- Najwyższa porażka VVV Venlo - Roda JC Kerkrade 2:0 Eerste Divisie, 4.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Roda JC Kerkrade - NAC Breda 2:2, Eerste Divisie, 28.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 9. minuta Marsman, Roda JC Kerkrade - RKC Waalwijk 2:0, Eerste Divisie, 26.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Sleegers, MVV Maastricht - Roda JC Kerkrade 1:1, Eerste Divisie, 6.09.2026
Jakie statystyki ma Roda JC Kerkrade w tym sezonie?
Bilans Rody JC Kerkrade w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-4-2 przy 10 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Roda JC Kerkrade – zawodnicy
Jak wygląda kadra Rody JC Kerkrade w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Rody JC Kerkrade 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Rody JC Kerkrade
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
26 | Holandia | 275 tys. € | – | 8 | 80% | 1 | 0 | 384' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
32 | Holandia | 150 tys. € | 89 tys. € | 9 | 90% | 1 | 0 | 356' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
33 | Curacao | 175 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 775' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
19 | Niemcy | 1 mln € | 260 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 139' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
27 | Australia | 650 tys. € | 184 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 889' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
33 | Holandia | 125 tys. € | 39 tys. € | 10 | 100% | 1 | 2 | 399' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
18 | Niemcy | 2 mln € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 454' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
27 | Belgia | 250 tys. € | 348 tys. € | 10 | 100% | 0 | 1 | 423' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
21 | Algeria | 400 tys. € | 116 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 36' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
28 | Holandia | 325 tys. € | 68 tys. € | 10 | 100% | 2 | 0 | 900' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
23 | Belgia | 300 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 900' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
23 | Holandia | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 1 | 346' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
23 | Holandia | 400 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 871' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
22 | Holandia | 250 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 800' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
31 | Belgia | 350 tys. € | 152 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 490' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
20 | Portugalia | 300 tys. € | 70 tys. € | 5 | 50% | 1 | 0 | 201' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
21 | Holandia | 250 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
23 | Niemcy | 450 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
20 | Niemcy | – | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Rody JC Kerkrade
7,9 mln €
śr. 413 tys. € / zawodnika
Ile Roda JC Kerkrade wydaje na pensje
1,3 mln € rocznie
śr. 70 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Holandia (8 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Rody JC Kerkrade w sezonie 2026/2027
Roda JC Kerkrade wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Rody JC Kerkrade
Jak wygląda skład Rody JC Kerkrade?
W wyjściowym ustawieniu Rody JC Kerkrade między słupkami staje J. Treichel, a linię obrony najczęściej tworzą M. Tol, Dario van den Buijs oraz L. Beerten. W środku pola grają J. Deom, J. Mensah, D. Dorenbosch, B. Marsman, J. Nisbet oraz K. Jansen, a za skuteczność w ataku odpowiadają Anthony van den Hurk. Trener Rob Penders ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eerste Divisie i pucharach.
Roda JC Kerkrade – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Roda JC Kerkrade w sezonie 2026/2027.
Roda JC Kerkrade transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
|
Liban | 27 | – | za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Holandia | 25 |
|
100 tys. € | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Portugalia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Holandia | 21 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Algeria | 21 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Norwegia | 21 |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Holandia | 21 |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
![]() |
Belgia | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Holandia | 32 | – | za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Niemcy | 18 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Rody JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade bilans transferowy
- +250 tys. € 2026
- -150 tys. € 2025
- +850 tys. € 2024
- +1,6 mln € 2023
- +1,3 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Rody JC Kerkrade
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Roda JC Kerkrade w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Rody JC Kerkrade trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 100 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Jay Kruiver do Osijeka za 100 tys. €.
Roda JC Kerkrade – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Roda JC Kerkrade? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Rodę JC Kerkrade?
Klub piłkarski Roda JC Kerkrade zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Holandii oraz Mistrzostwo 2. ligi Holandii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Holandii.