Forma w lidze
Jong AZ w tabeli
11. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
Strata do 8. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
7:6 bramki
1,40 gola/mecz
7 pkt
15:12 bramki
3,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Jong AZ
Wartość drużyny: 10,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 4 bramek | – | napastnik | 6 | – | |||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Holandia | 19 | pomocnik | 10 | 450 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,24 średnia ocena | – | napastnik | 6 | – | |||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Holandia | 19 | pomocnik | 10 | 450 tys. € |
Przewidywany skład Jong AZ 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Jong AZ w tabeli Eerste Divisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
10 | 8 | 1 | 1 | 31:12 | 25 |
2
|
Almere City
|
10 | 7 | 1 | 2 | 22:7 | 22 |
| ··· | |||||||
10
|
Vitesse
|
10 | 4 | 2 | 4 | 15:15 | 14 |
11
|
Jong AZ
|
10 | 4 | 1 | 5 | 22:18 | 13 |
12
|
Jong PSV
|
10 | 3 | 4 | 3 | 15:17 | 13 |
Wyniki Jong AZ
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Jong AZ
0
Den Bosch
1
Eerste Divisie, 10. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Jong AZ
4
FC Volendam
1
Eerste Divisie, 7. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Jong PSV
1
Jong AZ
1
Eerste Divisie, 9. kolejka
|
Terminarz Jong AZ
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:00
|
VVV Venlo
Jong AZ
Eerste Divisie, 11. kolejka
|
|
|
23 Paź 20:00
|
Jong AZ
Helmond Sport
Eerste Divisie, 12. kolejka
|
|
|
30 Paź 20:00
|
Roda JC Kerkrade
Jong AZ
Eerste Divisie, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Jong AZ
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 28 Sty 2026 |
|
Holandia |
|
nieujawniona | |
| 22 Sie 2025 |
![]() |
Holandia |
|
za darmo | |
| 03 Lip 2025 |
|
Surinam |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2025 |
|
Holandia |
|
za darmo |
Jong AZ to klub piłkarski z Holandii występujący w Eerste Divisie. Swoim domowym obiektem jest AFAS Trainingscomplex, który może pomieścić 3 000 widzów. Zespół prowadzi Norbert Alblas. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 10,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Jong AZ?
Klub piłkarski Jong AZ zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Tweede Divisie oraz Mistrzostwo Eredivisie U21.
Które miejsce zajmuje Jong AZ w tabeli Eerste Divisie?
Jong AZ zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Eerste Divisie z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Heraklesa wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Jong AZ?
W wyjściowym ustawieniu Jong AZ między słupkami staje K. Zeggen, a linię obrony najczęściej tworzą J. Esajas, R. Atikallah, Elkjaer Frej Andersen oraz M. Menu. W środku pola grają R. Robbemond, J. Oerip, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Hartog, Yoel van den Ban. Trener Norbert Alblas ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eerste Divisie i pucharach.
Kiedy Jong AZ gra następny mecz?
Najbliższy mecz Jong AZ to spotkanie z VVV Venlo, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Covebo Stadion - De Koel - w ramach Eerste Divisie (11. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Jong AZ?
Ostatni mecz Jong AZ to porażka z Den Bosch 0:1 w Eerste Divisie, 9 października 2026. Bramkę zdobył Eikelboom. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Jong AZ w tym sezonie?
Bilans Jong AZ w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-1-5 przy 22 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 12,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Jong AZ w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Jong AZ w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Jong AZ
Jong AZ terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 20:00
|
Eerste Divisie, 11. kolejka
|
Covebo Stadion - De Koel - Wyjazd | Trudny | |
|
23 Paź 20:00
|
Eerste Divisie, 12. kolejka
|
AFAS Trainingscomplex U siebie | Łatwy | |
|
30 Paź 20:00
|
Eerste Divisie, 13. kolejka
|
Parkstad Limburg Stadion Wyjazd | Trudny | |
|
06 Lis 20:00
|
Eerste Divisie, 14. kolejka
|
AFAS Trainingscomplex U siebie | Trudny | |
|
20 Lis 20:00
|
Eerste Divisie, 16. kolejka
|
GelreDome Wyjazd | Umiarkowany | |
|
23 Lis 20:00
|
Eerste Divisie, 15. kolejka
|
Sportpark De Toekomst Wyjazd | Łatwy | |
|
27 Lis 20:00
|
Eerste Divisie, 17. kolejka
|
AFAS Trainingscomplex U siebie | Łatwy | |
|
04 Gru 20:00
|
Eerste Divisie, 18. kolejka
|
Mandemakers Stadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
11 Gru 20:00
|
Eerste Divisie, 19. kolejka
|
AFAS Trainingscomplex U siebie | Trudny | |
|
18 Gru 20:00
|
Eerste Divisie, 20. kolejka
|
GS Staalwerken Stadion Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Jong AZ gra następny mecz?
Najbliższy mecz Jong AZ to spotkanie z VVV Venlo, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Covebo Stadion - De Koel - w ramach Eerste Divisie (11. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Wyniki Jong AZ w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Jong AZ w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Jong AZ w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Jong AZ wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Eerste Divisie, 10. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 10/17 | 1/1 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 7. kolejka
|
4:1 | 4-2-3-1 | 5/8 | 1/2 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 9. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/11 | 2/3 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 6. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 1/9 | 1/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 5. kolejka
|
3:6 | 4-2-3-1 | 6/8 | 2/5 | |
|
31 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 8. kolejka
|
2:1 | 4-3-3 | 7/13 | 1/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 4. kolejka
|
1:2 | 4-3-3 | 5/9 | 1/1 | |
|
21 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 3. kolejka
|
3:1 | 4-4-2 | 3/7 | 1/3 | |
|
17 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 2. kolejka
|
2:5 | 4-3-3 | 3/8 | 2/7 | |
|
10 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 1. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 5/8 | 1/2 |
Jong AZ ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 28 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 10 meczów, ze średnią 1,17 punktu. W pozostałych ustawieniach Jong AZ zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Jong AZ?
Ostatni mecz Jong AZ to porażka z Den Bosch 0:1 w Eerste Divisie, 9 października 2026. Bramkę zdobył Eikelboom. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jong AZ – tabela Eerste Divisie
Jakie miejsce w tabeli Eerste Divisie zajmuje Jong AZ w sezonie 2026/2027.
Miejsce Jong AZ w tabeli Eerste Divisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
10 | 8 | 1 | 1 | 31:12 | 19 | 25 | |
2
|
Almere City
|
10 | 7 | 1 | 2 | 22:7 | 15 | 22 | |
3
|
VVV Venlo
|
10 | 7 | 0 | 3 | 26:14 | 12 | 21 | |
4
|
Emmen
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 4 | 19 | |
5
|
NAC Breda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 20:19 | 1 | 17 | |
6
|
Roda JC Kerkrade
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:8 | 2 | 16 | |
7
|
MVV Maastricht
|
10 | 5 | 1 | 4 | 13:20 | -7 | 16 | |
8
|
FC Volendam
|
10 | 5 | 0 | 5 | 22:17 | 5 | 15 | |
9
|
RKC Waalwijk
|
10 | 3 | 5 | 2 | 19:15 | 4 | 14 | |
10
|
Vitesse
|
10 | 4 | 2 | 4 | 15:15 | 0 | 14 | |
11
|
Jong AZ
|
10 | 4 | 1 | 5 | 22:18 | 4 | 13 | |
12
|
Jong PSV
|
10 | 3 | 4 | 3 | 15:17 | -2 | 13 | |
13
|
FC OSS
|
10 | 4 | 0 | 6 | 15:15 | 0 | 12 | |
14
|
Den Bosch
|
10 | 3 | 2 | 5 | 14:18 | -4 | 11 | |
15
|
FC Eindhoven
|
10 | 3 | 2 | 5 | 15:22 | -7 | 11 | |
16
|
De Graafschap
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | 11 | |
17
|
Helmond Sport
|
10 | 2 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 9 | |
18
|
Jong Ajax
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:25 | -12 | 8 | |
19
|
Dordrecht
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:27 | -14 | 8 | |
20
|
Jong Utrecht
|
10 | 2 | 1 | 7 | 16:23 | -7 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
10 | 8 | 1 | 1 | 31:12 | 19 | 25 | |
2
|
Almere City
|
10 | 7 | 1 | 2 | 22:7 | 15 | 22 | |
3
|
VVV Venlo
|
10 | 7 | 0 | 3 | 26:14 | 12 | 21 | |
4
|
Emmen
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 4 | 19 | |
5
|
NAC Breda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 20:19 | 1 | 17 | |
6
|
Roda JC Kerkrade
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:8 | 2 | 16 | |
7
|
MVV Maastricht
|
10 | 5 | 1 | 4 | 13:20 | -7 | 16 | |
8
|
FC Volendam
|
10 | 5 | 0 | 5 | 22:17 | 5 | 15 | |
9
|
RKC Waalwijk
|
10 | 3 | 5 | 2 | 19:15 | 4 | 14 | |
10
|
Vitesse
|
10 | 4 | 2 | 4 | 15:15 | 0 | 14 | |
11
|
Jong AZ
|
10 | 4 | 1 | 5 | 22:18 | 4 | 13 | |
12
|
Jong PSV
|
10 | 3 | 4 | 3 | 15:17 | -2 | 13 | |
13
|
FC OSS
|
10 | 4 | 0 | 6 | 15:15 | 0 | 12 | |
14
|
Den Bosch
|
10 | 3 | 2 | 5 | 14:18 | -4 | 11 | |
15
|
FC Eindhoven
|
10 | 3 | 2 | 5 | 15:22 | -7 | 11 | |
16
|
De Graafschap
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | 11 | |
17
|
Helmond Sport
|
10 | 2 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 9 | |
18
|
Jong Ajax
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:25 | -12 | 8 | |
19
|
Dordrecht
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:27 | -14 | 8 | |
20
|
Jong Utrecht
|
10 | 2 | 1 | 7 | 16:23 | -7 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heracles Almelo
|
5 | 5 | 0 | 0 | 16:4 | 12 | 15 | |
| 2 |
FC Volendam
|
5 | 5 | 0 | 0 | 16:3 | 13 | 15 | |
| 3 |
Almere City
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:2 | 6 | 12 | |
| 4 |
VVV Venlo
|
5 | 4 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 12 | |
| 5 |
Emmen
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:6 | 5 | 12 | |
| 6 |
FC OSS
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 7 |
Roda JC Kerkrade
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 8 |
Jong PSV
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 11 | |
| 9 |
MVV Maastricht
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 10 | |
| 10 |
NAC Breda
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:9 | 1 | 9 | |
| 11 |
RKC Waalwijk
|
5 | 2 | 3 | 0 | 15:8 | 7 | 9 | |
| 12 |
Helmond Sport
|
5 | 2 | 3 | 0 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 13 |
Vitesse
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 14 |
Den Bosch
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 15 |
FC Eindhoven
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 16 |
Jong AZ
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:6 | 1 | 6 | |
| 17 |
De Graafschap
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 18 |
Dordrecht
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 19 |
Jong Ajax
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 20 |
Jong Utrecht
|
5 | 1 | 1 | 3 | 9:13 | -4 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heracles Almelo
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:8 | 7 | 10 | |
| 2 |
Almere City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:5 | 9 | 10 | |
| 3 |
VVV Venlo
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12:8 | 4 | 9 | |
| 4 |
NAC Breda
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 5 |
Emmen
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:12 | -1 | 7 | |
| 6 |
Jong AZ
|
5 | 2 | 1 | 2 | 15:12 | 3 | 7 | |
| 7 |
MVV Maastricht
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:14 | -7 | 6 | |
| 8 |
Vitesse
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 9 |
Roda JC Kerkrade
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 5 | |
| 10 |
RKC Waalwijk
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 5 | |
| 11 |
De Graafschap
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 12 |
FC Eindhoven
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 4 | |
| 13 |
Jong Ajax
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:12 | -6 | 4 | |
| 14 |
Den Bosch
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 15 |
Jong Utrecht
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:10 | -3 | 3 | |
| 16 |
Jong PSV
|
5 | 0 | 2 | 3 | 6:12 | -6 | 2 | |
| 17 |
Dordrecht
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:14 | -9 | 2 | |
| 18 |
FC Volendam
|
5 | 0 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 0 | |
| 19 |
FC OSS
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 0 | |
| 20 |
Helmond Sport
|
5 | 0 | 0 | 5 | 5:12 | -7 | 0 |
Które miejsce zajmuje Jong AZ w tabeli Eerste Divisie?
Jong AZ zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Eerste Divisie z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Heraklesa wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Jong AZ w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Jong AZ na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Jong AZ na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,2
- Strzały celne / mecz 6,8
- Asysty / mecz 1,60
- Udane dryblingi / mecz 9,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,80
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 14,8
- Przechwyty / mecz 8,8
- Wybicia / mecz 26,9
- Zablokowane strzały / mecz 3,3
Strzelcy Jong AZ
-
Bendeguz Kovacs 4

-
Julian Oerip 3
-
Jerolldino Bergraaf 3

-
Ayoub Oufkir 3

-
Tycho de Wit 2

-
Rio Robbemond 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Jong AZ i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Jong AZ to 76–90+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu VVV Venlo - Jong AZ Po przerwie pada 59% bramek Jong AZ.Przebieg meczu Jong AZ i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 1-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Jong AZ otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Jong AZ
91% bramek Jong AZ pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Jong AZ zdobywa w sezonie średnio 1,30 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Jong AZ
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Jong AZ, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Jong AZ wygra mecz VVV Venlo - Jong AZ Jong AZ przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Jong AZ
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 70%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 40%
- Powyżej 5,5 20%
W 70% meczów Jong AZ padają co najmniej trzy bramki, a w 80% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu VVV Venlo - Jong AZ Powyżej 2,5 bramki padło w 70% meczów Jong AZ.Jong AZ – faule i karne
- Faule / mecz 11,9
- Faule rywali / mecz 10,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Jong AZ fauluje średnio 11,9 razy na mecz, a wymusza 10,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Jong AZ, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Jong AZ zdobywa 1,20 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Jong AZ wygra mecz VVV Venlo - Jong AZ Jong AZ zdobywa u siebie 40% możliwych punktów, na wyjeździe 47%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Jong AZ ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 59% goli Jong AZ, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 10 meczów.
Jong AZ wygra drugą połowę meczu VVV Venlo - Jong AZ Drugą połowę Jong AZ wygrywał w 5 z 10 meczów.Jong AZ – strzały
- Celne / mecz 6,8
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 56%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,5
Jong AZ oddaje 12,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 56% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu VVV Venlo - Jong AZ Jong AZ oddaje 12,2 strzałów na mecz.Jong AZ – posiadanie piłki
- U siebie 55,6%
- Na wyjeździe 44,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 10
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 10 meczów. Średnio Jong AZ utrzymuje przy piłce 49,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Jong AZ wygra mecz VVV Venlo - Jong AZ Jong AZ utrzymuje średnio 49,9% posiadania piłki.Jong AZ – podania
- Kluczowe / mecz 12,8
- Dośrodkowania / mecz 9,7
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 63
- Celność długich podań 50%
Jong AZ wymienia średnio 454 podań na mecz przy celności 83%, z czego 12,8 to podania kluczowe.
Jong AZ – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,80
- Bez straty do przerwy 30%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Jong AZ to 0% meczów sezonu (0 z 10), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu VVV Venlo - Jong AZ Czyste konto Jong AZ zachowuje w 0% meczów.Jong AZ – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 6,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
Jong AZ wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Jong AZ – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 20%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 10%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 0%
Jong AZ ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Jong AZ – 1,5.
Jong AZ według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,50 | 3,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,50 | 1,25 |
| Dołu tabeli (15–20) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 3,25 | 1,75 |
Najwięcej punktów na mecz Jong AZ zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Jong AZ na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,80 1,00 | 3,00 0,80 | 1,60 1,40 |
|
10.
|
1,60 1,20 | 1,60 1,40 | 1,60 1,40 |
|
11.
|
1,20 1,40 | 1,40 3,00 | 1,20 2,40 |
|
12.
|
2,20 0,40 | 1,80 1,20 | 1,00 2,40 |
|
13.
|
2,40 0,00 | 2,60 0,40 | 1,00 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Jong AZ
Skrajne wyniki i osiągnięcia Jong AZ w tym sezonie
- Najwyższa wygrana De Graafschap - Jong AZ 2:5 Eerste Divisie, 17.08.2026
- Najwyższa porażka Emmen - Jong AZ 3:1 Eerste Divisie, 21.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Dordrecht - Jong AZ 3:6, Eerste Divisie, 5.09.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta Dordrecht - Jong AZ 3:6, Eerste Divisie, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Robbemond, Dordrecht - Jong AZ 3:6, Eerste Divisie, 5.09.2026
Jakie statystyki ma Jong AZ w tym sezonie?
Bilans Jong AZ w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-1-5 przy 22 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 12,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Jong AZ – zawodnicy
Jak wygląda kadra Jong AZ w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Jong AZ 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Jong AZ
-
Elijah Dijkstra Obrońca Uraz nogi pauzuje od 51 dni

Kadra Jong AZ
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
20 | Holandia | 300 tys. € | – | 9 | 90% | 2 | 1 | 408' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
20 | Holandia | 400 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 29' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
19 | Holandia | 450 tys. € | – | 10 | 100% | 3 | 4 | 900' | 4 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
21 | Holandia | 400 tys. € | – | 9 | 90% | 2 | 1 | 672' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
20 | Holandia | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
21 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 14 |
![]() |
21 | Holandia | 250 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 470' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
19 | Dania | 300 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 406' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
20 | Holandia | 100 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 9' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
21 | Holandia | 275 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 152' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
20 | Holandia | 10 mln € | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
21 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
19 | Curacao | 300 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
20 | Holandia | 25 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Jong AZ
13,1 mln €
śr. 932 tys. € / zawodnika
Ile Jong AZ wydaje na pensje
400 tys. € rocznie
śr. 29 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Holandia (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Jong AZ w sezonie 2026/2027
Jong AZ wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Jong AZ
Jak wygląda skład Jong AZ?
W wyjściowym ustawieniu Jong AZ między słupkami staje K. Zeggen, a linię obrony najczęściej tworzą J. Esajas, R. Atikallah, Elkjaer Frej Andersen oraz M. Menu. W środku pola grają R. Robbemond, J. Oerip, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Hartog, Yoel van den Ban. Trener Norbert Alblas ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eerste Divisie i pucharach.
Jong AZ – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Jong AZ w sezonie 2026/2027.
Jong AZ transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 Sty 2026 |
|
Holandia | 22 |
|
nieujawniona | |
| 22 Sie 2025 |
![]() |
Holandia | 21 |
|
za darmo | |
| 03 Lip 2025 |
|
Surinam | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2025 |
|
Holandia | 20 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2025 |
![]() |
Islandia | 19 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2025 |
![]() |
Holandia | 19 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2025 |
|
Holandia | 24 |
|
nieujawniona | |
| 30 Cze 2025 |
|
Holandia | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2025 |
![]() |
Holandia | – |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2025 |
![]() |
Holandia | 21 |
![]() |
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Jong AZ
Jong AZ – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Jong AZ? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Jong AZ?
Klub piłkarski Jong AZ zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Tweede Divisie oraz Mistrzostwo Eredivisie U21.