Forma w lidze
MVV Maastricht w tabeli
7. miejsce / 16 punktów Play-offy
Strata do lidera: 9 punktów
Przewaga nad 9. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
6:6 bramki
1,20 gola/mecz
6 pkt
7:14 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy MVV Maastrichtu
Wartość drużyny: 1,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Belgia | 24 | pomocnik | 10 | 400 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Holandia | 33 | pomocnik | 10 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,05 średnia ocena | Belgia | 24 | pomocnik | 10 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Belgia | 24 | pomocnik | 10 | 400 tys. € |
Przewidywany skład MVV Maastrichtu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




MVV Maastricht w tabeli Eerste Divisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
10 | 8 | 1 | 1 | 31:12 | 25 |
2
|
Almere City
|
10 | 7 | 1 | 2 | 22:7 | 22 |
| ··· | |||||||
6
|
Roda JC Kerkrade
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:8 | 16 |
7
|
MVV Maastricht
|
10 | 5 | 1 | 4 | 13:20 | 16 |
8
|
FC Volendam
|
10 | 5 | 0 | 5 | 22:17 | 15 |
Wyniki MVV Maastrichtu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
NAC Breda
1
MVV Maastricht
0
Eerste Divisie, 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
FC OSS
4
MVV Maastricht
1
Eerste Divisie, 9. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
MVV Maastricht
2
Helmond Sport
0
Eerste Divisie, 8. kolejka
|
Terminarz MVV Maastrichtu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 16:45
|
MVV Maastricht
Heracles Almelo
Eerste Divisie, 11. kolejka
|
|
|
23 Paź 20:00
|
Den Bosch
MVV Maastricht
Eerste Divisie, 12. kolejka
|
|
|
27 Paź 17:00
|
MVV Maastricht
Excelsior Rotterdam
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
Ostatnie transfery MVV Maastrichtu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
![]() |
Holandia |
![]() |
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Holandia |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Belgia |
![]() |
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Holandia |
|
za darmo |
MVV Maastricht to klub piłkarski z Holandii występujący w Eerste Divisie. Swoim domowym obiektem jest De Geusselt, który może pomieścić 10 000 widzów. Zespół prowadzi Andries Jonker. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,2 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Holandii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez MVV Maastricht?
Klub piłkarski MVV Maastricht zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Holandii oraz Puchar Intertoto.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski MVV Maastricht w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do MVV Maastrichtu trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 350 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Ilias Breugelmans do Dender FC za 250 tys. €.
Które miejsce zajmuje MVV Maastricht w tabeli Eerste Divisie?
MVV Maastricht zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Eerste Divisie z dorobkiem 16 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Heraklesa wynosi 9 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład MVV Maastrichtu?
W wyjściowym ustawieniu MVV Maastrichtu między słupkami staje H. Wentges, a linię obrony najczęściej tworzą D. Asante, M. Hofland, Sil van der Wegen oraz S. Bouland. W środku pola grają Stan van Dessel, E. Sierra-Cappelleti, O. Dumont, R. Klaasen oraz L. Daneels, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Vinogradac. Trener Andries Jonker ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eerste Divisie i pucharach.
Kiedy MVV Maastricht gra następny mecz?
Najbliższy mecz MVV Maastrichtu to spotkanie z Heraklesem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:45 na obiekcie De Geusselt w ramach Eerste Divisie (11. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz MVV Maastrichtu?
Ostatni mecz MVV Maastrichtu to porażka z NAC Breda 1:0 w Eerste Divisie, 9 października 2026. Bramkę zdobył Brym. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma MVV Maastricht w tym sezonie?
Bilans MVV Maastrichtu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-1-4 przy 13 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 6,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz MVV Maastrichtu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra MVV Maastricht w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań MVV Maastrichtu
MVV Maastricht terminarz
Kiedy MVV Maastricht gra następny mecz?
Najbliższy mecz MVV Maastrichtu to spotkanie z Heraklesem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:45 na obiekcie De Geusselt w ramach Eerste Divisie (11. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Wyniki MVV Maastrichtu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub MVV Maastricht w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki MVV Maastrichtu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
MVV Maastricht wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Eerste Divisie, 10. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 5/7 | 2/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
Eerste Divisie, 9. kolejka
|
4:1 | 4-2-3-1 | 7/10 | 0/0 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 8. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 6/8 | 1/4 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 7. kolejka
|
6:1 | 4-2-3-1 | 3/9 | 2/3 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 6. kolejka
|
0:4 | 4-3-3 | 5/9 | 1/2 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 5. kolejka
|
1:1 | 3-4-3 | 3/9 | 3/5 | |
|
28 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 4. kolejka
|
1:2 | 4-3-3 | 4/9 | 0/1 | |
|
21 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 3. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 5/7 | 2/6 | |
|
14 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 2. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 2/8 | 1/1 | |
|
09 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 1. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 3/8 | 1/2 |
MVV Maastricht ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 5 z 10 meczów, ze średnią 1,80 punktu. W pozostałych ustawieniach MVV Maastricht zdobywa 1,40 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz MVV Maastrichtu?
Ostatni mecz MVV Maastrichtu to porażka z NAC Breda 1:0 w Eerste Divisie, 9 października 2026. Bramkę zdobył Brym. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
MVV Maastricht – tabela Eerste Divisie
Jakie miejsce w tabeli Eerste Divisie zajmuje MVV Maastricht w sezonie 2026/2027.
Miejsce MVV Maastrichtu w tabeli Eerste Divisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
10 | 8 | 1 | 1 | 31:12 | 19 | 25 | |
2
|
Almere City
|
10 | 7 | 1 | 2 | 22:7 | 15 | 22 | |
3
|
VVV Venlo
|
10 | 7 | 0 | 3 | 26:14 | 12 | 21 | |
4
|
Emmen
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 4 | 19 | |
5
|
NAC Breda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 20:19 | 1 | 17 | |
6
|
Roda JC Kerkrade
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:8 | 2 | 16 | |
7
|
MVV Maastricht
|
10 | 5 | 1 | 4 | 13:20 | -7 | 16 | |
8
|
FC Volendam
|
10 | 5 | 0 | 5 | 22:17 | 5 | 15 | |
9
|
RKC Waalwijk
|
10 | 3 | 5 | 2 | 19:15 | 4 | 14 | |
10
|
Vitesse
|
10 | 4 | 2 | 4 | 15:15 | 0 | 14 | |
11
|
Jong AZ
|
10 | 4 | 1 | 5 | 22:18 | 4 | 13 | |
12
|
Jong PSV
|
10 | 3 | 4 | 3 | 15:17 | -2 | 13 | |
13
|
FC OSS
|
10 | 4 | 0 | 6 | 15:15 | 0 | 12 | |
14
|
Den Bosch
|
10 | 3 | 2 | 5 | 14:18 | -4 | 11 | |
15
|
FC Eindhoven
|
10 | 3 | 2 | 5 | 15:22 | -7 | 11 | |
16
|
De Graafschap
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | 11 | |
17
|
Helmond Sport
|
10 | 2 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 9 | |
18
|
Jong Ajax
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:25 | -12 | 8 | |
19
|
Dordrecht
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:27 | -14 | 8 | |
20
|
Jong Utrecht
|
10 | 2 | 1 | 7 | 16:23 | -7 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
10 | 8 | 1 | 1 | 31:12 | 19 | 25 | |
2
|
Almere City
|
10 | 7 | 1 | 2 | 22:7 | 15 | 22 | |
3
|
VVV Venlo
|
10 | 7 | 0 | 3 | 26:14 | 12 | 21 | |
4
|
Emmen
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 4 | 19 | |
5
|
NAC Breda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 20:19 | 1 | 17 | |
6
|
Roda JC Kerkrade
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:8 | 2 | 16 | |
7
|
MVV Maastricht
|
10 | 5 | 1 | 4 | 13:20 | -7 | 16 | |
8
|
FC Volendam
|
10 | 5 | 0 | 5 | 22:17 | 5 | 15 | |
9
|
RKC Waalwijk
|
10 | 3 | 5 | 2 | 19:15 | 4 | 14 | |
10
|
Vitesse
|
10 | 4 | 2 | 4 | 15:15 | 0 | 14 | |
11
|
Jong AZ
|
10 | 4 | 1 | 5 | 22:18 | 4 | 13 | |
12
|
Jong PSV
|
10 | 3 | 4 | 3 | 15:17 | -2 | 13 | |
13
|
FC OSS
|
10 | 4 | 0 | 6 | 15:15 | 0 | 12 | |
14
|
Den Bosch
|
10 | 3 | 2 | 5 | 14:18 | -4 | 11 | |
15
|
FC Eindhoven
|
10 | 3 | 2 | 5 | 15:22 | -7 | 11 | |
16
|
De Graafschap
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | 11 | |
17
|
Helmond Sport
|
10 | 2 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 9 | |
18
|
Jong Ajax
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:25 | -12 | 8 | |
19
|
Dordrecht
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:27 | -14 | 8 | |
20
|
Jong Utrecht
|
10 | 2 | 1 | 7 | 16:23 | -7 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heracles Almelo
|
5 | 5 | 0 | 0 | 16:4 | 12 | 15 | |
| 2 |
FC Volendam
|
5 | 5 | 0 | 0 | 16:3 | 13 | 15 | |
| 3 |
Almere City
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:2 | 6 | 12 | |
| 4 |
VVV Venlo
|
5 | 4 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 12 | |
| 5 |
Emmen
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:6 | 5 | 12 | |
| 6 |
FC OSS
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 7 |
Roda JC Kerkrade
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 8 |
Jong PSV
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 11 | |
| 9 |
MVV Maastricht
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 10 | |
| 10 |
NAC Breda
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:9 | 1 | 9 | |
| 11 |
RKC Waalwijk
|
5 | 2 | 3 | 0 | 15:8 | 7 | 9 | |
| 12 |
Helmond Sport
|
5 | 2 | 3 | 0 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 13 |
Vitesse
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 14 |
Den Bosch
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 15 |
FC Eindhoven
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 16 |
Jong AZ
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:6 | 1 | 6 | |
| 17 |
De Graafschap
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 18 |
Dordrecht
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 19 |
Jong Ajax
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 20 |
Jong Utrecht
|
5 | 1 | 1 | 3 | 9:13 | -4 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heracles Almelo
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:8 | 7 | 10 | |
| 2 |
Almere City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:5 | 9 | 10 | |
| 3 |
VVV Venlo
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12:8 | 4 | 9 | |
| 4 |
NAC Breda
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 5 |
Emmen
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:12 | -1 | 7 | |
| 6 |
Jong AZ
|
5 | 2 | 1 | 2 | 15:12 | 3 | 7 | |
| 7 |
MVV Maastricht
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:14 | -7 | 6 | |
| 8 |
Vitesse
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 9 |
Roda JC Kerkrade
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 5 | |
| 10 |
RKC Waalwijk
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 5 | |
| 11 |
De Graafschap
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 12 |
FC Eindhoven
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 4 | |
| 13 |
Jong Ajax
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:12 | -6 | 4 | |
| 14 |
Den Bosch
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 15 |
Jong Utrecht
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:10 | -3 | 3 | |
| 16 |
Jong PSV
|
5 | 0 | 2 | 3 | 6:12 | -6 | 2 | |
| 17 |
Dordrecht
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:14 | -9 | 2 | |
| 18 |
FC Volendam
|
5 | 0 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 0 | |
| 19 |
FC OSS
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 0 | |
| 20 |
Helmond Sport
|
5 | 0 | 0 | 5 | 5:12 | -7 | 0 |
Które miejsce zajmuje MVV Maastricht w tabeli Eerste Divisie?
MVV Maastricht zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Eerste Divisie z dorobkiem 16 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Heraklesa wynosi 9 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki MVV Maastrichtu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki MVV Maastrichtu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
MVV Maastricht na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,7
- Strzały celne / mecz 2,9
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 6,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,00
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 17,1
- Przechwyty / mecz 10,1
- Wybicia / mecz 23,0
- Zablokowane strzały / mecz 2,9
Strzelcy MVV Maastrichtu
-
Olivier Dumont 5
-
Elias Sierra 2
-
Noa El Hamdaoui 1

-
Toni Vinogradac 1
-
Stan van Dessel 1
-
Jael Pawaridihadjo 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki MVV Maastrichtu i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres MVV Maastrichtu to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu MVV Maastricht - Heracles Almelo Po przerwie pada 62% bramek MVV Maastrichtu.Przebieg meczu MVV Maastrichtu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 4-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 4-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy MVV Maastricht otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla MVV Maastrichtu
85% bramek MVV Maastrichtu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
MVV Maastricht zdobywa w sezonie średnio 1,60 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie MVV Maastrichtu
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów MVV Maastrichtu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
MVV Maastricht wygra mecz MVV Maastricht - Heracles Almelo MVV Maastricht przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach MVV Maastrichtu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 30%
- Powyżej 5,5 10%
W 60% meczów MVV Maastrichtu padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu MVV Maastricht - Heracles Almelo Powyżej 2,5 bramki padło w 60% meczów MVV Maastrichtu.MVV Maastricht – faule i karne
- Faule / mecz 11,5
- Faule rywali / mecz 12,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
MVV Maastricht fauluje średnio 11,5 razy na mecz, a wymusza 12,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla MVV Maastrichtu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie MVV Maastricht zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,20 na wyjeździe.
MVV Maastricht wygra mecz MVV Maastricht - Heracles Almelo MVV Maastricht zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 40%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach MVV Maastrichtu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 62% goli MVV Maastrichtu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
MVV Maastricht wygra drugą połowę meczu MVV Maastricht - Heracles Almelo Drugą połowę MVV Maastricht wygrywał w 4 z 10 meczów.MVV Maastricht – strzały
- Celne / mecz 2,9
- Niecelne / mecz 3,8
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,2
MVV Maastricht oddaje 6,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu MVV Maastricht - Heracles Almelo MVV Maastricht oddaje 6,7 strzałów na mecz.MVV Maastricht – posiadanie piłki
- U siebie 54,6%
- Na wyjeździe 55,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 10
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 10 meczów. Średnio MVV Maastricht utrzymuje przy piłce 55,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
MVV Maastricht wygra mecz MVV Maastricht - Heracles Almelo MVV Maastricht utrzymuje średnio 55,0% posiadania piłki.MVV Maastricht – podania
- Kluczowe / mecz 7,6
- Dośrodkowania / mecz 19,0
- Celność dośrodkowań 17%
- Podania długie / mecz 78
- Celność długich podań 46%
MVV Maastricht wymienia średnio 471 podań na mecz przy celności 82%, z czego 7,6 to podania kluczowe.
MVV Maastricht – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 2,00
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto MVV Maastrichtu to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu MVV Maastricht - Heracles Almelo Czyste konto MVV Maastricht zachowuje w 20% meczów.MVV Maastricht – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 4,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
MVV Maastricht wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
MVV Maastricht – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 30%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 20%
MVV Maastricht ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale MVV Maastrichtu – 1,4.
MVV Maastricht według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,33 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 1,25 | 2,75 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,33 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz MVV Maastricht zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
MVV Maastricht na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,80 1,60 | 2,00 2,00 | 1,80 2,00 |
|
6.
|
2,20 1,00 | 1,60 0,40 | 0,80 0,80 |
|
7.
|
2,00 1,20 | 1,20 1,40 | 1,20 2,80 |
|
8.
|
3,00 0,00 | 3,20 1,20 | 0,60 2,80 |
|
9.
|
1,80 1,00 | 3,00 0,80 | 1,60 1,40 |
Ciekawe rekordy w meczach MVV Maastrichtu
Skrajne wyniki i osiągnięcia MVV Maastrichtu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana MVV Maastricht - Helmond Sport 2:0 Eerste Divisie, 26.09.2026
- Najwyższa porażka RKC Waalwijk - MVV Maastricht 6:1 Eerste Divisie, 18.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek RKC Waalwijk - MVV Maastricht 6:1, Eerste Divisie, 18.09.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Breugelmans, MVV Maastricht - Jong Utrecht 2:1, Eerste Divisie, 9.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Pawaridihadjo, FC Eindhoven - MVV Maastricht 2:3, Eerste Divisie, 14.08.2026
Jakie statystyki ma MVV Maastricht w tym sezonie?
Bilans MVV Maastrichtu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-1-4 przy 13 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 6,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
MVV Maastricht – zawodnicy
Jak wygląda kadra MVV Maastrichtu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład MVV Maastrichtu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kontuzje w kadrze MVV Maastrichtu
-
Dylan Timber Obrońca Rana pauzuje od 73 dniopuszczone: 12 meczów
Kadra MVV Maastrichtu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
28 | Belgia | 325 tys. € | 19 tys. € | 10 | 100% | 0 | 1 | 860' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | Chorwacja | 200 tys. € | – | 8 | 80% | 1 | 0 | 430' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
26 | Holandia | 225 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 761' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
23 | Holandia | 225 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 135' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
23 | Holandia | 200 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 12' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
20 | Holandia | – | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
24 | Belgia | 400 tys. € | – | 10 | 100% | 5 | 1 | 900' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
25 | Belgia | 250 tys. € | 47 tys. € | 10 | 100% | 2 | 1 | 821' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
21 | Holandia | 325 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 900' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Belgia | 450 tys. € | 70 tys. € | 4 | 40% | 1 | 0 | 296' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
33 | Holandia | 200 tys. € | 110 tys. € | 10 | 100% | 0 | 2 | 593' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
20 | Belgia | 150 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
19 | Belgia | – | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
20 | Holandia | 250 tys. € | 60 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
21 | Holandia | 150 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 1 | 491' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
24 | Holandia | 0 € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 82' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
24 | Holandia | 250 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 49' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
21 | Belgia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
24 | Belgia | 350 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
26 | Curacao | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
21 | Holandia | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
24 | Holandia | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
22 | Holandia | 25 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
![]() |
19 | Belgia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry MVV Maastrichtu
4,4 mln €
śr. 183 tys. € / zawodnika
Ile MVV Maastricht wydaje na pensje
306 tys. € rocznie
śr. 13 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Holandia (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy MVV Maastrichtu w sezonie 2026/2027
MVV Maastricht wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry MVV Maastrichtu
Jak wygląda skład MVV Maastrichtu?
W wyjściowym ustawieniu MVV Maastrichtu między słupkami staje H. Wentges, a linię obrony najczęściej tworzą D. Asante, M. Hofland, Sil van der Wegen oraz S. Bouland. W środku pola grają Stan van Dessel, E. Sierra-Cappelleti, O. Dumont, R. Klaasen oraz L. Daneels, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Vinogradac. Trener Andries Jonker ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eerste Divisie i pucharach.
MVV Maastricht – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub MVV Maastricht w sezonie 2026/2027.
MVV Maastricht transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
![]() |
Holandia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Holandia | 23 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Belgia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Holandia | 20 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Belgia | 25 |
|
250 tys. € | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Holandia | 20 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Holandia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Belgia | 24 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Holandia | 21 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Republika Zielonego Przylądka | 24 |
|
100 tys. € |
Kluczowe transfery MVV Maastrichtu
MVV Maastricht bilans transferowy
- +350 tys. € 2026
- +260 tys. € 2025
- +850 tys. € 2024
- +125 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii MVV Maastrichtu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski MVV Maastricht w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do MVV Maastrichtu trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 350 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Ilias Breugelmans do Dender FC za 250 tys. €.
MVV Maastricht – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski MVV Maastricht? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez MVV Maastricht?
Klub piłkarski MVV Maastricht zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Holandii oraz Puchar Intertoto.