NAC Breda - Heracles Almelo wynik meczu 1:1
NAC Breda - Heracles Almelo (23.10.2026) wynik meczu 1:1. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie NAC Breda | 8 min |
|---|---|
| Remis | 87 min |
| Prowadzenie Heraklesa | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne Tristan van Gilst 19' (gol) | 1 |
|---|---|
| Kartki NAC Breda Sowah 80' | 1 |
| Kartki Heracles Almelo Scheperman 3', Djevencio van der Kust 29', Vicente 39', Reine-Adelaide 80' | 4 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 76 min (19'–95') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 11' |
| Gol średnio co | 47,5 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 2 gole w 95 min | 48 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 15 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 6,3 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 8 min |
| Gole po przerwie 0 z 2 goli | 0% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 2 goli z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Eerste Divisie 2026/2027 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 12. kolejka |
| Data | 23.10.2026, 20:00 |
| Stadion | Rat Verlegh Stadion |
| Pojemność | 19 000 |
| Pogoda | pochmurno z deszczem, 11°C |
Statystyki
Pełne statystyki meczu NAC Breda - Heracles Almelo z 23.10.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz NAC Breda vs Heracles Almelo
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy



Składy
NAC Breda
- Śr. wiek
- 26,7
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 6,57
- 1 Michael Verrips bramkarz 400 tys. € 29 l. 195 cm 13
- 2 Boyd Lucassen obrońca 350 tys. € 28 l. 173 cm 13
- 4 Leo Greiml obrońca 800 tys. € 25 l. 186 cm 12
- 12 Jan van den Bergh obrońca 400 tys. € 32 l. 189 cm 13
- 8 Fredrik Jensen obrońca 200 tys. € 33 l. 185 cm 13
- 78 Jannes van Hecke pomocnik 76' 800 tys. € 24 l. 175 cm 12
- 6 Maximilien Balard pomocnik 800 tys. € 25 l. 178 cm 13
- 14 Kamal Sowah pomocnik 600 tys. € 26 l. 179 cm 7
- 10 Mohamed Nassoh pomocnik 700 tys. € 23 l. 188 cm 12
- 28 Charles-Andreas Brym pomocnik 27' 350 tys. € 28 l. 185 cm 11
- 9 Moussa Soumano napastnik 82' 750 tys. € 21 l. 185 cm 12
- 17 Mohamed Bouchouari obrońca 350 tys. € 25 l. 170 cm 8
- 32 Rayan van Aarst obrońca – – – 8 –
- 26 Pepijn Reulen napastnik 300 tys. € 18 l. – 11
- 11 Gabriel Osei Misehouy pomocnik 900 tys. € 21 l. 173 cm 9
- 34 Imran Nazih pomocnik 76' 150 tys. € 20 l. 178 cm 13
- 27 Karim Mperanyi napastnik – – – 3
- 31 Kostas Lamprou bramkarz 100 tys. € 35 l. 176 cm 13
- 23 Roy Kortsmit bramkarz 125 tys. € 34 l. 190 cm 13
- 19 Paul Gladon napastnik 82' 150 tys. € 34 l. 188 cm 11
- 55 Brahim Ghalidi napastnik 27' 175 tys. € 21 l. 174 cm 9
- 5 Jayden Candelaria obrońca 150 tys. € 22 l. 184 cm 11
- 35 Mylan Brouwers obrońca – 17 l. – 13 –
Trener Rick Kruys
Heracles Almelo
- Śr. wiek
- 26,0
- Śr. wzrost
- 182 cm
- Śr. ocena XI
- 6,33
- 1 Fabian de Keijzer bramkarz 400 tys. € 26 l. 193 cm 13
- 15 David Vicente obrońca 45' 300 tys. € 27 l. 177 cm 11
- 4 Damon Mirani obrońca 450 tys. € 30 l. 182 cm 13
- 14 Maurice Wrusch obrońca 200 tys. € 26 l. 185 cm 13
- 25 Manny Rodriguez Baldera obrońca 67' 250 tys. € 28 l. 182 cm 12 –
- 5 Djevencio van der Kust pomocnik 550 tys. € 25 l. 178 cm 13
- 32 Sem Scheperman pomocnik 68' 600 tys. € 24 l. 188 cm 13
- 7 Chafik Abbas pomocnik 88' 250 tys. € 28 l. 174 cm 13
- 17 Tristan van Gilst pomocnik 88' 600 tys. € 23 l. 178 cm 13
- 18 Max Hauswirth pomocnik 300 tys. € 23 l. 183 cm 13
- 27 Jean-Paul N'Djoli napastnik 700 tys. € 26 l. – 13
- 10 Thomas Bruns pomocnik 175 tys. € 34 l. 177 cm 13
- 35 Stijn Bultman obrońca 250 tys. € 21 l. 174 cm 10
- 8 Mario Engels pomocnik 68' 175 tys. € 33 l. 184 cm 10
- 16 Timo Jansink bramkarz 150 tys. € 23 l. 197 cm 13
- 2 Mimeirhel Benita obrońca 45' 250 tys. € 22 l. 173 cm 12
- 9 Vincent Poppler napastnik 100 tys. € 25 l. – 9
- 11 Jeff Reine-Adelaide pomocnik 67' 400 tys. € 28 l. 184 cm 8
- 6 David Tomic pomocnik 88' – 28 l. 174 cm 13
- 33 Leco Zeevalkink bramkarz – 21 l. 192 cm 13
- 23 Mike te Wierik obrońca 88' 150 tys. € 34 l. 191 cm 13
- 26 Daniel van Kaam pomocnik 275 tys. € 26 l. 175 cm 12
Trener Vincent Heilmann
FAQ
Jaki był wyjściowy skład NAC Breda w meczu z Heraklesem?
W wyjściowym składzie NAC Breda w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce M. Verrips, w obronie B. Lucassen, L. Greiml, Jan van den Bergh oraz F. Jensen, w pomocy Jannes van Hecke, M. Balard, K. Sowah, M. Nassoh oraz C. Brym, w ataku M. Soumano. Z ławki weszli: B. Ghalidi (27'), I. Nazih (76') oraz P. Gladon (82').
Jaki był wyjściowy skład Heraklesa w meczu z NAC Breda?
W wyjściowym składzie Heraklesa w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Fabian de Keijzer, w obronie D. Vicente, D. Mirani, M. Wrusch oraz Manny Rodriguez Baldera, w pomocy Djevencio van der Kust, S. Scheperman, C. Abbas, Tristan van Gilst oraz M. Hauswirth, w ataku J. N'Djoli. Z ławki weszli: M. Benita (45'), J. Reine-Adelaide (67'), M. Engels (68'), D. Tomic (88') oraz Mike te Wierik (88').
Kogo zabrakło w meczu NAC Breda – Heracles Almelo?
Po stronie NAC Breda wątpliwy jest występ: Mats Seuntjens. Po stronie Heraklesa nie zagrali: Yvandro Borges Sanches.
Forma w 10 ostatnich meczach
NAC Breda - Heracles Almelo
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
NAC Breda - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
02 Lis
20:00
|
Jong PSV
0
NAC Breda
2
|
||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||
|
28 Paź
20:00
|
JOS Watergraafsmeer
1
NAC Breda
3
|
||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||
|
23 Paź
20:00
|
NAC Breda
1
Heracles Almelo
1
|
||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||
|
16 Paź
20:00
|
Helmond Sport
0
NAC Breda
2
|
||
| Eerste Divisie, 11. kolejka | |||
|
09 Paź
20:00
|
NAC Breda
1
MVV Maastricht
0
|
||
| Eerste Divisie, 10. kolejka | |||
|
03 Paź
16:30
|
Vitesse
2
NAC Breda
2
|
||
| Eerste Divisie, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
20:00
|
NAC Breda
4
FC Eindhoven
2
|
||
| Eerste Divisie, 8. kolejka | |||
|
20 Wrz
16:45
|
De Graafschap
1
NAC Breda
2
|
||
| Eerste Divisie, 7. kolejka | |||
|
11 Wrz
20:00
|
NAC Breda
2
Jong Utrecht
3
|
||
| Eerste Divisie, 6. kolejka | |||
|
04 Wrz
20:00
|
RKC Waalwijk
4
NAC Breda
2
|
||
| Eerste Divisie, 5. kolejka | |||
Heracles Almelo - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
02 Lis
20:00
|
Heracles Almelo
2
FC OSS
0
|
||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||
|
29 Paź
20:00
|
De Treffers
1
Heracles Almelo
0
|
||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||
|
23 Paź
20:00
|
NAC Breda
1
Heracles Almelo
1
|
||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||
|
18 Paź
16:45
|
MVV Maastricht
1
Heracles Almelo
5
|
||
| Eerste Divisie, 11. kolejka | |||
|
09 Paź
20:00
|
Heracles Almelo
3
RKC Waalwijk
0
|
||
| Eerste Divisie, 10. kolejka | |||
|
02 Paź
21:00
|
Helmond Sport
2
Heracles Almelo
2
|
||
| Eerste Divisie, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:30
|
Heracles Almelo
2
Vitesse
0
|
||
| Eerste Divisie, 8. kolejka | |||
|
18 Wrz
20:00
|
Almere City
1
Heracles Almelo
0
|
||
| Eerste Divisie, 7. kolejka | |||
|
11 Wrz
20:00
|
Heracles Almelo
3
Jong AZ
2
|
||
| Eerste Divisie, 6. kolejka | |||
|
04 Wrz
20:00
|
Heracles Almelo
5
De Graafschap
0
|
||
| Eerste Divisie, 5. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
NAC Breda - Heracles Almelo
Bilans 33 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 88% (29 z 33)
- Powyżej 2,5 gola 70% (23 z 33)
- Powyżej 3,5 gola 30% (10 z 33)
- Obie strzelą (BTTS) 70% (23 z 33)
- Mecze bez gola 3% (1 z 33)
- Remisy 15% (5 z 33)
- Wygrana 1 golem 39% (13 z 33)
- Wygrana 3+ golami 30% (10 z 33)
Statystyki szczegółowe H2H
NAC Breda - Heracles Almelo
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 33 meczach NAC Breda - Heracles Almelo.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:2 wygrana Heraklesa | 5 (15%) |
| 2. | 2:1 wygrana NAC Breda | 5 (15%) |
| 3. | 1:1 remis | 4 (12%) |
| 4. | 0:2 wygrana Heraklesa | 2 (6%) |
| 5. | 0:3 wygrana Heraklesa | 2 (6%) |
| 6. | 1:0 wygrana NAC Breda | 2 (6%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol NAC Breda najdłuższa: 14 meczów 5 meczów
- Bez porażki NAC Breda najdłuższa: 4 mecze 2 mecze
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 4 mecze 2 mecze
- Gol obu drużyn najdłuższa: 14 meczów 1 mecz
- Czyste konto NAC Breda najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
H2H NAC Breda - Heracles Almelo według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | NAC | Remis | Heracles |
|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 28 | 10 | 4 | 14 |
| Eerste Divisie | 3 | 0 | 1 | 2 |
| Puchar Holandii | 2 | 0 | 0 | 2 |
| Razem | 33 | 10 | 5 | 18 |
Atut własnego boiska
NAC Breda u siebie i Heracles Almelo na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów NAC Breda - Heracles Almelo?
W 33 spotkaniach bezpośrednich NAC Breda ma na koncie 10 zwycięstw, Heracles Almelo 18, a 5 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 42:65 dla NAC Breda. Ostatni mecz rozegrano 23 października 2026 (Eerste Divisie), a NAC Breda - Heracles Almelo zakończył się wynikiem 1:1. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 6:1 NAC Breda (2018).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Heraklesa nad NAC Breda?
Ostatnie zwycięstwo Heraklesa nad NAC Breda przypadło na 29 października 2025 (Puchar Holandii, 4:1). Od tego czasu rozegrano 2 spotkania bez wygranej Heraklesa. Obie drużyny strzelały w 23 spotkaniach (70%), a 3 gole lub więcej padły w 23 spotkaniach (70%).
Miejsca NAC Breda oraz Heracles Almelo
w tabeli Eerste Divisie
Tabela
Eerste Divisie 2026/2027| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
13 | 10 | 2 | 1 | 39:14 | 25 | 32 | |
2
|
VVV Venlo
|
13 | 9 | 1 | 3 | 36:21 | 15 | 28 | |
3
|
Almere City
|
13 | 8 | 1 | 4 | 27:13 | 14 | 25 | |
4
|
Roda JC Kerkrade
|
13 | 7 | 4 | 2 | 17:12 | 5 | 25 | |
5
|
Emmen
|
13 | 8 | 1 | 4 | 26:24 | 2 | 25 | |
6
|
NAC Breda
|
13 | 7 | 3 | 3 | 25:20 | 5 | 24 | |
7
|
FC Volendam
|
13 | 6 | 1 | 6 | 30:22 | 8 | 19 | |
8
|
Den Bosch
|
13 | 5 | 3 | 5 | 23:21 | 2 | 18 | |
9
|
Vitesse
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
10
|
Jong AZ
|
13 | 5 | 2 | 6 | 32:28 | 4 | 17 | |
11
|
MVV Maastricht
|
13 | 5 | 2 | 6 | 17:29 | -12 | 17 | |
12
|
RKC Waalwijk
|
13 | 3 | 7 | 3 | 22:19 | 3 | 16 | |
13
|
Jong PSV
|
13 | 4 | 4 | 5 | 17:21 | -4 | 16 | |
14
|
De Graafschap
|
13 | 4 | 3 | 6 | 17:27 | -10 | 15 | |
15
|
FC OSS
|
13 | 4 | 1 | 8 | 19:22 | -3 | 13 | |
16
|
Jong Ajax
|
13 | 3 | 4 | 6 | 19:30 | -11 | 13 | |
17
|
Helmond Sport
|
13 | 3 | 3 | 7 | 23:28 | -5 | 12 | |
18
|
FC Eindhoven
|
13 | 3 | 2 | 8 | 18:28 | -10 | 11 | |
19
|
Dordrecht
|
13 | 3 | 2 | 8 | 18:34 | -16 | 11 | |
20
|
Jong Utrecht
|
13 | 3 | 1 | 9 | 22:33 | -11 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
13 | 10 | 2 | 1 | 39:14 | 25 | 32 | |
2
|
VVV Venlo
|
13 | 9 | 1 | 3 | 36:21 | 15 | 28 | |
3
|
Almere City
|
13 | 8 | 1 | 4 | 27:13 | 14 | 25 | |
4
|
Roda JC Kerkrade
|
13 | 7 | 4 | 2 | 17:12 | 5 | 25 | |
5
|
Emmen
|
13 | 8 | 1 | 4 | 26:24 | 2 | 25 | |
6
|
NAC Breda
|
13 | 7 | 3 | 3 | 25:20 | 5 | 24 | |
7
|
FC Volendam
|
13 | 6 | 1 | 6 | 30:22 | 8 | 19 | |
8
|
Den Bosch
|
13 | 5 | 3 | 5 | 23:21 | 2 | 18 | |
9
|
Vitesse
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
10
|
Jong AZ
|
13 | 5 | 2 | 6 | 32:28 | 4 | 17 | |
11
|
MVV Maastricht
|
13 | 5 | 2 | 6 | 17:29 | -12 | 17 | |
12
|
RKC Waalwijk
|
13 | 3 | 7 | 3 | 22:19 | 3 | 16 | |
13
|
Jong PSV
|
13 | 4 | 4 | 5 | 17:21 | -4 | 16 | |
14
|
De Graafschap
|
13 | 4 | 3 | 6 | 17:27 | -10 | 15 | |
15
|
FC OSS
|
13 | 4 | 1 | 8 | 19:22 | -3 | 13 | |
16
|
Jong Ajax
|
13 | 3 | 4 | 6 | 19:30 | -11 | 13 | |
17
|
Helmond Sport
|
13 | 3 | 3 | 7 | 23:28 | -5 | 12 | |
18
|
FC Eindhoven
|
13 | 3 | 2 | 8 | 18:28 | -10 | 11 | |
19
|
Dordrecht
|
13 | 3 | 2 | 8 | 18:34 | -16 | 11 | |
20
|
Jong Utrecht
|
13 | 3 | 1 | 9 | 22:33 | -11 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heracles Almelo
|
6 | 6 | 0 | 0 | 18:4 | 14 | 18 | |
| 2 |
FC Volendam
|
7 | 6 | 0 | 1 | 23:7 | 16 | 18 | |
| 3 |
Emmen
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:12 | 1 | 15 | |
| 4 |
Roda JC Kerkrade
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
| 5 |
VVV Venlo
|
6 | 4 | 1 | 1 | 18:10 | 8 | 13 | |
| 6 |
FC OSS
|
6 | 4 | 1 | 1 | 16:8 | 8 | 13 | |
| 7 |
Almere City
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 12 | |
| 8 |
Den Bosch
|
7 | 3 | 3 | 1 | 14:12 | 2 | 12 | |
| 9 |
Helmond Sport
|
7 | 3 | 3 | 1 | 14:11 | 3 | 12 | |
| 10 |
Jong PSV
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 11 | |
| 11 |
NAC Breda
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 1 | 10 | |
| 12 |
MVV Maastricht
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:13 | -5 | 10 | |
| 13 |
RKC Waalwijk
|
7 | 2 | 4 | 1 | 17:11 | 6 | 10 | |
| 14 |
Jong AZ
|
6 | 3 | 0 | 3 | 12:10 | 2 | 9 | |
| 15 |
Vitesse
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 16 |
Jong Ajax
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:15 | -5 | 8 | |
| 17 |
De Graafschap
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:13 | -5 | 7 | |
| 18 |
FC Eindhoven
|
7 | 2 | 1 | 4 | 11:13 | -2 | 7 | |
| 19 |
Jong Utrecht
|
7 | 2 | 1 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | |
| 20 |
Dordrecht
|
6 | 2 | 0 | 4 | 10:17 | -7 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
VVV Venlo
|
7 | 5 | 0 | 2 | 18:11 | 7 | 15 | |
| 2 |
Heracles Almelo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 21:10 | 11 | 14 | |
| 3 |
NAC Breda
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:10 | 4 | 14 | |
| 4 |
Almere City
|
7 | 4 | 1 | 2 | 17:8 | 9 | 13 | |
| 5 |
Roda JC Kerkrade
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
| 6 |
Emmen
|
6 | 3 | 1 | 2 | 13:12 | 1 | 10 | |
| 7 |
Vitesse
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 8 |
Jong AZ
|
7 | 2 | 2 | 3 | 20:18 | 2 | 8 | |
| 9 |
De Graafschap
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:14 | -5 | 8 | |
| 10 |
MVV Maastricht
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:16 | -7 | 7 | |
| 11 |
Den Bosch
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 12 |
RKC Waalwijk
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 13 |
Jong PSV
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:13 | -5 | 5 | |
| 14 |
Jong Ajax
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:15 | -6 | 5 | |
| 15 |
Dordrecht
|
7 | 1 | 2 | 4 | 8:17 | -9 | 5 | |
| 16 |
FC Eindhoven
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 17 |
Jong Utrecht
|
6 | 1 | 0 | 5 | 9:16 | -7 | 3 | |
| 18 |
FC Volendam
|
6 | 0 | 1 | 5 | 7:15 | -8 | 1 | |
| 19 |
FC OSS
|
7 | 0 | 0 | 7 | 3:14 | -11 | 0 | |
| 20 |
Helmond Sport
|
6 | 0 | 0 | 6 | 9:17 | -8 | 0 |