Jeff Reine-Adelaide jest piłkarzem występującym obecnie w Heracles Almelo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Jeff Reine-Adelaide
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
20:00
|
Heracles Almelo
2
FC OSS
0
|
22' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | |||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||||||
|
29 Paź
20:00
|
De Treffers
1
Heracles Almelo
0
|
60' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
|
23 Paź
20:00
|
NAC Breda
1
Heracles Almelo
1
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Jeff Reine-Adelaide w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jeff Reine-Adelaide wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.66, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jeff Reine-Adelaide oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jeff Reine-Adelaide w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jeff Reine-Adelaide rozegrał w barwach Heraklesa w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 182 minuty. Średnio dawało to 20 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Jeff Reine-Adelaide
Pierwszy transfer Jeff Reine-Adelaide w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z RC Lens U19 do Arsenalu U21 za 2,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Jeff Reine-Adelaide było przejście z Angers do Lyonu w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 25 milionów euro.
Ile zarabia Jeff Reine-Adelaide?
Na podstawie kontraktu z Heracles Almelo, Jeff Reine-Adelaide otrzymuje 490 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 40,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Reine-Adelaide w listopadzie 2026 to 9,4 tysiąca euro, a dziennie około 1,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Jeff Reine-Adelaide ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Jeff Reine-Adelaide nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jeff Reine-Adelaide to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 383 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jeff Reine-Adelaide?
Jeff Reine-Adelaide ma na koncie 3 trofea — 2 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Jeff Reine-Adelaide?
Jeff Reine-Adelaide najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Jeff Reine-Adelaide?
Wycena 28-letniego Jeff Reine-Adelaide według stanu na październik 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 25 milionów euro, a najniższa 400 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jeff Reine-Adelaide?
Jeff Reine-Adelaide urodził się 17 stycznia 1998 w Champigny-sur-Marne we Francji. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Jeff Reine-Adelaide - statystyki
Szczegółowe statystyki Jeff Reine-Adelaide w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Heracles Almelo oraz reprezentacja Francji U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Jeff Reine-Adelaide
Jeff Reine-Adelaide vs. inni
Atak
Obrona
Podania Jeff Reine-Adelaide
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Jeff Reine-Adelaide w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jeff Reine-Adelaide wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.66, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jeff Reine-Adelaide oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Jeff Reine-Adelaide - transfery
W trakcie kariery Jeff Reine-Adelaide zmieniał klub 16 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 29,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Heracles Almelo 2025 – obecnie
-
Salernitana 2024 – 2025
-
RWDM 2023 – 2024
-
Lyon 2023 – 2023
-
Troyes 2023 – 2023
-
Lyon 2021 – 2023
-
Nicea 2020 – 2021
-
Lyon 2019 – 2020
-
Angers 2018 – 2019
-
Arsenal U21 2018 – 2018
-
Angers 2018 – 2018
-
Arsenal U21 2015 – 2018
-
RC Lens U19 2014 – 2015

-
Lens U17 2013 – 2014

-
RC Lens Youth 2010 – 2013

-
US Torcy Youth 2006 – 2010

-
Champigny FC 94 Jugend do 2006

Historia transferów Jeff Reine-Adelaide
Pierwszy transfer Jeff Reine-Adelaide w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z RC Lens U19 do Arsenalu U21 za 2,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Jeff Reine-Adelaide było przejście z Angers do Lyonu w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 25 milionów euro.
Jeff Reine-Adelaide - forma
W ostatnich 5 meczach Jeff Reine-Adelaide zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,60. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jeff Reine-Adelaide 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.97, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.60 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W ostatnich 10 meczach Jeff Reine-Adelaide 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.97, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.41 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W jakiej formie jest Jeff Reine-Adelaide?
Jeff Reine-Adelaide jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.60 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.66). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Jeff Reine-Adelaide w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jeff Reine-Adelaide rozegrał w barwach Heraklesa w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 182 minuty. Średnio dawało to 20 minut gry na spotkanie.
Jeff Reine-Adelaide - zarobki
Jeff Reine-Adelaide gra w Heracles Almelo na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 490 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jeff Reine-Adelaide w Heracles Almelo (2025/26)
| Rocznie | 490 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 41 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Ile zarabia Jeff Reine-Adelaide?
Na podstawie kontraktu z Heracles Almelo, Jeff Reine-Adelaide otrzymuje 490 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 40,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Reine-Adelaide w listopadzie 2026 to 9,4 tysiąca euro, a dziennie około 1,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Jeff Reine-Adelaide - kontuzje
W trakcie kariery Jeff Reine-Adelaide zanotował 19 kontuzji, przez które opuścił łącznie 141 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jeff Reine-Adelaide
-
Stłuczenie mięśnia
07.08.26 – 09.09.26 (35 dni)
Heracles Almelo opuszczone: 5 meczów
-
Operacja kolana
14.08.25 – 24.04.26 (254 dni)
Heracles Almelo opuszczone: 32 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
31.01.25 – 10.02.25 (11 dni)
Salernitana opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
01.12.24 – 24.12.24 (24 dni)
Salernitana opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
29.09.24 – 21.11.24 (54 dni)
Salernitana opuszczone: 6 meczów
-
Wstrząśnienie mózgu
03.05.24 – 18.05.24 (16 dni)
RWDM opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
21.12.23 – 24.12.23 (4 dni)
RWDM opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
30.04.23 – 19.05.23 (20 dni)
Troyes opuszczone: 2 mecze
-
Uraz pleców
19.03.23 – 11.04.23 (24 dni)
Troyes opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
19.02.23 – 28.02.23 (10 dni)
Troyes opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
22.01.23 – 29.01.23 (8 dni)
Lyon opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
06.11.22 – 14.11.22 (9 dni)
Lyon opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
24.07.22 – 14.08.22 (22 dni)
Lyon opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
03.02.21 – 20.02.22 (383 dni)
Nicea opuszczone: 49 meczów
-
Uraz łydki
04.09.20 – 24.10.20 (51 dni)
Lyon opuszczone: 10 meczów
-
Uraz
15.12.19 – 30.06.20 (199 dni)
Lyon opuszczone: 19 meczów
-
Uraz łydki
23.09.18 – 27.09.18 (5 dni)
Angers opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
15.04.18 – 06.05.18 (22 dni)
Angers opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
10.09.15 – 15.10.15 (36 dni)
Arsenal U21 opuszczone: 1 mecz
Czy Jeff Reine-Adelaide ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Jeff Reine-Adelaide nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jeff Reine-Adelaide to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 383 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jeff Reine-Adelaide - trofea
W trakcie kariery Jeff Reine-Adelaide zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jeff Reine-Adelaide?
Jeff Reine-Adelaide zdobył w karierze 3 trofea — 2 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Arsenalu — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Gracz miesiąca Ligue 1 — 1 raz.
Jeff Reine-Adelaide - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jeff Reine-Adelaide wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jeff Reine-Adelaide na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jeff Reine-Adelaide?
Wycena Jeff Reine-Adelaide wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Jeff Reine-Adelaide wyceniano na 25 mln €, a najniżej na 400 tys. €.