VVV Venlo - Heracles Almelo wynik meczu 3:4
VVV Venlo - Heracles Almelo (07.08.2026) wynik meczu 3:4. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie VVV Venlo | 0 min |
|---|---|
| Remis | 40 min |
| Prowadzenie Heraklesa | 53 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne Tristan van Gilst 38' (gol) | 1 |
|---|---|
| Kartki VVV Venlo Zuliani 43' | 1 |
| Kartki Heracles Almelo Abbas 11', Mike te Wierik 90+3' | 2 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 38 min (0'–38') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 38' |
| Gol średnio co | 13,3 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 7 goli w 93 min | 13 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 20 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 4,7 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 16 min |
| Gole po przerwie 5 z 7 goli | 71% |
| Udział rezerwowych w golach 3 z 7 goli z golem lub asystą rezerwowego | 43% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Eerste Divisie 2026/2027 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 1. kolejka |
| Data | 07.08.2026, 20:00 |
| Pogoda | słonecznie, 17°C |
| Sędzia | Martin van den Kerkhof |
Statystyki
Pełne statystyki meczu VVV Venlo - Heracles Almelo z 07.08.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz VVV Venlo vs Heracles Almelo
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy








Składy
VVV Venlo
- Śr. wiek
- 23,7
- Śr. wzrost
- 182 cm
- Śr. ocena XI
- 6,37
- 13 Youri Schoonderwaldt bramkarz 350 tys. € 26 l. 189 cm 13
- 21 Luis Gorlich obrońca 68' 175 tys. € 26 l. 181 cm 13
- 33 Gabin Blancquart obrońca 450 tys. € 22 l. 192 cm 12
- 4 Eanna Clancy obrońca 200 tys. € 22 l. – 13
- 5 Lars de Blok obrońca 82' 600 tys. € 22 l. – 11
- 38 Tristan Schenkhuizen pomocnik 82' 250 tys. € 22 l. 178 cm 11
- 24 Mohammed Odriss pomocnik 75' 250 tys. € 22 l. 176 cm 12
- 7 Edhy Zuliani pomocnik 275 tys. € 22 l. 185 cm 11
- 19 Thomas Janssen pomocnik 68' 125 tys. € 18 l. – 13
- 9 D. Zandbergen napastnik 225 tys. € 25 l. – 4
- 10 Alex Schalk napastnik 175 tys. € 34 l. 174 cm 4
- 31 Michael Davis obrońca 68' 200 tys. € 24 l. – 12
- 35 Yousri El Anbri pomocnik 75 tys. € 20 l. 189 cm 13
- 14 Raf Vullers pomocnik 75' – 19 l. – 13 –
- 3 Luuk Verheij pomocnik 250 tys. € 21 l. 195 cm 4
- 22 Zidane Taylan bramkarz – 20 l. 189 cm 13
- 15 Tijn Joosten obrońca 82' 175 tys. € 20 l. – 12
-
45 Jari Horsten pomocnik – – – – –
- 43 Devy Hendrix napastnik 82' – 20 l. – 10 –
- 16 Philip Heise obrońca 68' 150 tys. € 35 l. 183 cm 8
- 1 Trevor Doornbusch bramkarz 50 tys. € 27 l. 188 cm 13
-
47 Maarten van Grootel napastnik – – – – –
Trener Marinus Dijkhuizen
Heracles Almelo
- Śr. wiek
- 27,2
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 6,89
- 1 Fabian de Keijzer bramkarz 400 tys. € 26 l. 193 cm 13
- 15 David Vicente obrońca 300 tys. € 27 l. 177 cm 11
- 4 Damon Mirani obrońca 88' 450 tys. € 30 l. 182 cm 13
-
25 Manny Rodriguez Baldera obrońca – – – – –
- 3 Mario Engels obrońca 87' 175 tys. € 33 l. 184 cm 10
- 32 Sem Scheperman pomocnik 600 tys. € 24 l. 188 cm 13
- 7 Chafik Abbas pomocnik 65' 250 tys. € 28 l. 174 cm 13
- 17 Tristan van Gilst pomocnik 87' 600 tys. € 23 l. 178 cm 13
- 11 Jeff Reine-Adelaide pomocnik 21' 400 tys. € 28 l. 184 cm 8
-
18 Max Hauswirth pomocnik – – – – –
- 27 Jean-Paul N'Djoli napastnik 700 tys. € 26 l. – 13
- 10 Thomas Bruns pomocnik 65' 175 tys. € 34 l. 177 cm 13
- 35 Stijn Bultman obrońca 250 tys. € 21 l. 174 cm 10
-
22 Tarik Hamamiogl napastnik – – – – –
- 16 Timo Jansink bramkarz 150 tys. € 23 l. 197 cm 13
-
6 David Tomic pomocnik – – – – –
- 33 Leco Zeevalkink bramkarz – 21 l. 192 cm 13
- 23 Mike te Wierik obrońca 88' 150 tys. € 34 l. 191 cm 13
- 26 Daniel van Kaam pomocnik 275 tys. € 26 l. 175 cm 12
- 30 Diego van Oorschot napastnik 88' 150 tys. € 21 l. 173 cm 8
- 5 Djevencio van der Kust obrońca 21' 550 tys. € 25 l. 178 cm 13
-
14 Maurice Wrusch pomocnik – – – – –
Trener Vincent Heilmann
FAQ
Jaki był wyjściowy skład VVV Venlo w meczu z Heraklesem?
W wyjściowym składzie VVV Venlo w ustawieniu 4-1-3-2: w bramce Y. Schoonderwaldt, w obronie L. Gorlich, G. Blancquart, E. Clancy oraz Lars de Blok, w pomocy T. Schenkhuizen, M. Odriss, E. Zuliani oraz T. Janssen, w ataku D. Zandbergen, A. Schalk. Z ławki weszli: M. Davis (68'), P. Heise (68'), R. Vullers (75'), T. Joosten (82') oraz D. Hendrix (82').
Jaki był wyjściowy skład Heraklesa w meczu z VVV Venlo?
W wyjściowym składzie Heraklesa w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Fabian de Keijzer, w obronie D. Vicente, D. Mirani, Manny Rodriguez Baldera oraz M. Engels, w pomocy S. Scheperman, C. Abbas, Tristan van Gilst, J. Reine-Adelaide oraz M. Hauswirth, w ataku J. N'Djoli. Z ławki weszli: Djevencio van der Kust (21'), T. Bruns (65'), Mike te Wierik (88') oraz Diego van Oorschot (88').
Kogo zabrakło w meczu VVV Venlo – Heracles Almelo?
Po stronie VVV Venlo nie zagrali: Amir Rais. Po stronie Heraklesa nie zagrali: Yvandro Borges Sanches.
Forma w 10 ostatnich meczach
VVV Venlo - Heracles Almelo
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
VVV Venlo - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:30
|
MVV Maastricht
1
VVV Venlo
2
|
||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||
|
28 Paź
20:00
|
VVV Venlo
0
Vitesse
2
|
||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||
|
24 Paź
16:30
|
Dordrecht
2
VVV Venlo
4
|
||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||
|
16 Paź
20:00
|
VVV Venlo
4
Jong AZ
4
|
||
| Eerste Divisie, 11. kolejka | |||
|
09 Paź
20:00
|
Jong Ajax
0
VVV Venlo
3
|
||
| Eerste Divisie, 10. kolejka | |||
|
04 Paź
14:30
|
VVV Venlo
2
Roda JC Kerkrade
0
|
||
| Eerste Divisie, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
20:00
|
FC Volendam
3
VVV Venlo
2
|
||
| Eerste Divisie, 8. kolejka | |||
|
18 Wrz
20:00
|
Jong Utrecht
1
VVV Venlo
3
|
||
| Eerste Divisie, 7. kolejka | |||
|
11 Wrz
20:00
|
VVV Venlo
3
FC OSS
1
|
||
| Eerste Divisie, 6. kolejka | |||
|
04 Wrz
20:00
|
Helmond Sport
4
VVV Venlo
2
|
||
| Eerste Divisie, 5. kolejka | |||
Heracles Almelo - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
02 Lis
20:00
|
Heracles Almelo
2
FC OSS
0
|
||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||
|
29 Paź
20:00
|
De Treffers
1
Heracles Almelo
0
|
||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||
|
23 Paź
20:00
|
NAC Breda
1
Heracles Almelo
1
|
||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||
|
18 Paź
16:45
|
MVV Maastricht
1
Heracles Almelo
5
|
||
| Eerste Divisie, 11. kolejka | |||
|
09 Paź
20:00
|
Heracles Almelo
3
RKC Waalwijk
0
|
||
| Eerste Divisie, 10. kolejka | |||
|
02 Paź
21:00
|
Helmond Sport
2
Heracles Almelo
2
|
||
| Eerste Divisie, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:30
|
Heracles Almelo
2
Vitesse
0
|
||
| Eerste Divisie, 8. kolejka | |||
|
18 Wrz
20:00
|
Almere City
1
Heracles Almelo
0
|
||
| Eerste Divisie, 7. kolejka | |||
|
11 Wrz
20:00
|
Heracles Almelo
3
Jong AZ
2
|
||
| Eerste Divisie, 6. kolejka | |||
|
04 Wrz
20:00
|
Heracles Almelo
5
De Graafschap
0
|
||
| Eerste Divisie, 5. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
VVV Venlo - Heracles Almelo
Bilans 23 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 74% (17 z 23)
- Powyżej 2,5 gola 57% (13 z 23)
- Powyżej 3,5 gola 52% (12 z 23)
- Obie strzelą (BTTS) 43% (10 z 23)
- Mecze bez gola 4% (1 z 23)
- Remisy 13% (3 z 23)
- Wygrana 1 golem 30% (7 z 23)
- Wygrana 3+ golami 26% (6 z 23)
Statystyki szczegółowe H2H
VVV Venlo - Heracles Almelo
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 23 meczach VVV Venlo - Heracles Almelo.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:2 wygrana Heraklesa | 3 (13%) |
| 2. | 1:0 wygrana VVV Venlo | 3 (13%) |
| 3. | 3:1 wygrana VVV Venlo | 3 (13%) |
| 4. | 0:1 wygrana Heraklesa | 2 (9%) |
| 5. | 0:0 remis | 1 (4%) |
| 6. | 0:3 wygrana Heraklesa | 1 (4%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol VVV Venlo najdłuższa: 3 mecze 3 mecze
- Gol obu drużyn najdłuższa: 3 mecze 3 mecze
- Bez porażki VVV Venlo najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Czyste konto VVV Venlo najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 3 mecze 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
H2H VVV Venlo - Heracles Almelo według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | VVV Venlo | Remis | Heracles |
|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 18 | 6 | 3 | 9 |
| Eerste Divisie | 5 | 1 | 0 | 4 |
| Razem | 23 | 7 | 3 | 13 |
Atut własnego boiska
VVV Venlo u siebie i Heracles Almelo na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów VVV Venlo - Heracles Almelo?
W 23 spotkaniach bezpośrednich VVV Venlo ma na koncie 7 zwycięstw, Heracles Almelo 13, a 3 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 26:54 dla VVV Venlo. Ostatni mecz rozegrano 7 sierpnia 2026 (Eerste Divisie), a VVV Venlo - Heracles Almelo zakończył się wynikiem 3:4. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 7:0 Heraklesa (2011).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Heraklesa nad VVV Venlo?
Ostatnie zwycięstwo Heraklesa nad VVV Venlo przypadło na 7 sierpnia 2026 (Eerste Divisie, 4:3). Obie drużyny strzelały w 10 spotkaniach (43%), a 3 gole lub więcej padły w 13 spotkaniach (57%).
Miejsca VVV Venlo oraz Heracles Almelo
w tabeli Eerste Divisie
Tabela
Eerste Divisie 2026/2027| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
13 | 10 | 2 | 1 | 39:14 | 25 | 32 | |
2
|
VVV Venlo
|
13 | 9 | 1 | 3 | 36:21 | 15 | 28 | |
3
|
Almere City
|
13 | 8 | 1 | 4 | 27:13 | 14 | 25 | |
4
|
Roda JC Kerkrade
|
13 | 7 | 4 | 2 | 17:12 | 5 | 25 | |
5
|
Emmen
|
13 | 8 | 1 | 4 | 26:24 | 2 | 25 | |
6
|
NAC Breda
|
13 | 7 | 3 | 3 | 25:20 | 5 | 24 | |
7
|
FC Volendam
|
13 | 6 | 1 | 6 | 30:22 | 8 | 19 | |
8
|
Den Bosch
|
13 | 5 | 3 | 5 | 23:21 | 2 | 18 | |
9
|
Vitesse
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
10
|
Jong AZ
|
13 | 5 | 2 | 6 | 32:28 | 4 | 17 | |
11
|
MVV Maastricht
|
13 | 5 | 2 | 6 | 17:29 | -12 | 17 | |
12
|
RKC Waalwijk
|
13 | 3 | 7 | 3 | 22:19 | 3 | 16 | |
13
|
Jong PSV
|
13 | 4 | 4 | 5 | 17:21 | -4 | 16 | |
14
|
De Graafschap
|
13 | 4 | 3 | 6 | 17:27 | -10 | 15 | |
15
|
FC OSS
|
13 | 4 | 1 | 8 | 19:22 | -3 | 13 | |
16
|
Jong Ajax
|
13 | 3 | 4 | 6 | 19:30 | -11 | 13 | |
17
|
Helmond Sport
|
13 | 3 | 3 | 7 | 23:28 | -5 | 12 | |
18
|
FC Eindhoven
|
13 | 3 | 2 | 8 | 18:28 | -10 | 11 | |
19
|
Dordrecht
|
13 | 3 | 2 | 8 | 18:34 | -16 | 11 | |
20
|
Jong Utrecht
|
13 | 3 | 1 | 9 | 22:33 | -11 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
13 | 10 | 2 | 1 | 39:14 | 25 | 32 | |
2
|
VVV Venlo
|
13 | 9 | 1 | 3 | 36:21 | 15 | 28 | |
3
|
Almere City
|
13 | 8 | 1 | 4 | 27:13 | 14 | 25 | |
4
|
Roda JC Kerkrade
|
13 | 7 | 4 | 2 | 17:12 | 5 | 25 | |
5
|
Emmen
|
13 | 8 | 1 | 4 | 26:24 | 2 | 25 | |
6
|
NAC Breda
|
13 | 7 | 3 | 3 | 25:20 | 5 | 24 | |
7
|
FC Volendam
|
13 | 6 | 1 | 6 | 30:22 | 8 | 19 | |
8
|
Den Bosch
|
13 | 5 | 3 | 5 | 23:21 | 2 | 18 | |
9
|
Vitesse
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
10
|
Jong AZ
|
13 | 5 | 2 | 6 | 32:28 | 4 | 17 | |
11
|
MVV Maastricht
|
13 | 5 | 2 | 6 | 17:29 | -12 | 17 | |
12
|
RKC Waalwijk
|
13 | 3 | 7 | 3 | 22:19 | 3 | 16 | |
13
|
Jong PSV
|
13 | 4 | 4 | 5 | 17:21 | -4 | 16 | |
14
|
De Graafschap
|
13 | 4 | 3 | 6 | 17:27 | -10 | 15 | |
15
|
FC OSS
|
13 | 4 | 1 | 8 | 19:22 | -3 | 13 | |
16
|
Jong Ajax
|
13 | 3 | 4 | 6 | 19:30 | -11 | 13 | |
17
|
Helmond Sport
|
13 | 3 | 3 | 7 | 23:28 | -5 | 12 | |
18
|
FC Eindhoven
|
13 | 3 | 2 | 8 | 18:28 | -10 | 11 | |
19
|
Dordrecht
|
13 | 3 | 2 | 8 | 18:34 | -16 | 11 | |
20
|
Jong Utrecht
|
13 | 3 | 1 | 9 | 22:33 | -11 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heracles Almelo
|
6 | 6 | 0 | 0 | 18:4 | 14 | 18 | |
| 2 |
FC Volendam
|
7 | 6 | 0 | 1 | 23:7 | 16 | 18 | |
| 3 |
Emmen
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:12 | 1 | 15 | |
| 4 |
Roda JC Kerkrade
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
| 5 |
VVV Venlo
|
6 | 4 | 1 | 1 | 18:10 | 8 | 13 | |
| 6 |
FC OSS
|
6 | 4 | 1 | 1 | 16:8 | 8 | 13 | |
| 7 |
Almere City
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 12 | |
| 8 |
Den Bosch
|
7 | 3 | 3 | 1 | 14:12 | 2 | 12 | |
| 9 |
Helmond Sport
|
7 | 3 | 3 | 1 | 14:11 | 3 | 12 | |
| 10 |
Jong PSV
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 11 | |
| 11 |
NAC Breda
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 1 | 10 | |
| 12 |
MVV Maastricht
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:13 | -5 | 10 | |
| 13 |
RKC Waalwijk
|
7 | 2 | 4 | 1 | 17:11 | 6 | 10 | |
| 14 |
Jong AZ
|
6 | 3 | 0 | 3 | 12:10 | 2 | 9 | |
| 15 |
Vitesse
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 16 |
Jong Ajax
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:15 | -5 | 8 | |
| 17 |
De Graafschap
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:13 | -5 | 7 | |
| 18 |
FC Eindhoven
|
7 | 2 | 1 | 4 | 11:13 | -2 | 7 | |
| 19 |
Jong Utrecht
|
7 | 2 | 1 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | |
| 20 |
Dordrecht
|
6 | 2 | 0 | 4 | 10:17 | -7 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
VVV Venlo
|
7 | 5 | 0 | 2 | 18:11 | 7 | 15 | |
| 2 |
Heracles Almelo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 21:10 | 11 | 14 | |
| 3 |
NAC Breda
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:10 | 4 | 14 | |
| 4 |
Almere City
|
7 | 4 | 1 | 2 | 17:8 | 9 | 13 | |
| 5 |
Roda JC Kerkrade
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
| 6 |
Emmen
|
6 | 3 | 1 | 2 | 13:12 | 1 | 10 | |
| 7 |
Vitesse
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 8 |
Jong AZ
|
7 | 2 | 2 | 3 | 20:18 | 2 | 8 | |
| 9 |
De Graafschap
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:14 | -5 | 8 | |
| 10 |
MVV Maastricht
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:16 | -7 | 7 | |
| 11 |
Den Bosch
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 12 |
RKC Waalwijk
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 13 |
Jong PSV
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:13 | -5 | 5 | |
| 14 |
Jong Ajax
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:15 | -6 | 5 | |
| 15 |
Dordrecht
|
7 | 1 | 2 | 4 | 8:17 | -9 | 5 | |
| 16 |
FC Eindhoven
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 17 |
Jong Utrecht
|
6 | 1 | 0 | 5 | 9:16 | -7 | 3 | |
| 18 |
FC Volendam
|
6 | 0 | 1 | 5 | 7:15 | -8 | 1 | |
| 19 |
FC OSS
|
7 | 0 | 0 | 7 | 3:14 | -11 | 0 | |
| 20 |
Helmond Sport
|
6 | 0 | 0 | 6 | 9:17 | -8 | 0 |