Stijn Bultman jest piłkarzem występującym obecnie w Heracles Almelo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Stijn Bultman
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
20:00
|
Heracles Almelo
2
FC OSS
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||||||
|
29 Paź
20:00
|
De Treffers
1
Heracles Almelo
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
|
23 Paź
20:00
|
NAC Breda
1
Heracles Almelo
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Stijn Bultman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Stijn Bultman wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.29, a skuteczność strzałów to 0,0%. Stijn Bultman oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Stijn Bultman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Stijn Bultman rozegrał w barwach Heraklesa w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 119 minut. Średnio dawało to 11 minut gry na spotkanie.
Czy Stijn Bultman ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Stijn Bultman nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Stijn Bultman to uraz łąkotki z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 328 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Stijn Bultman?
Stijn Bultman najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Stijn Bultman?
Wycena 21-letniego Stijn Bultman według stanu na październik 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 650 tysięcy euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Stijn Bultman?
Stijn Bultman urodził się 29 stycznia 2005 w Raalte w Holandii, ma narodowość indonezyjską. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Stijn Bultman - statystyki
Szczegółowe statystyki Stijn Bultman w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Heracles Almelo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Stijn Bultman
Atak
Obrona
Podania Stijn Bultman
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Stijn Bultman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Stijn Bultman wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.29, a skuteczność strzałów to 0,0%. Stijn Bultman oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Stijn Bultman - transfery
W trakcie kariery Stijn Bultman zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Heracles Almelo 2026 – obecnie
-
De Graafschap 2025 – 2026
-
Heracles Almelo 2023 – 2025
-
FC Twente U18 2021 – 2023

-
FC Twente Enschede Reserve 2013 – 2021

-
RKSV ROHDA Raalte Youth do 2013

Stijn Bultman - forma
W ostatnich 5 meczach Stijn Bultman zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,15. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Stijn Bultman ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.15, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.15 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W ostatnich 10 meczach Stijn Bultman 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.35 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W jakiej formie jest Stijn Bultman?
Stijn Bultman jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.15 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.29).
Ile meczów rozegrał Stijn Bultman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Stijn Bultman rozegrał w barwach Heraklesa w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 119 minut. Średnio dawało to 11 minut gry na spotkanie.
Stijn Bultman - kontuzje
W trakcie kariery Stijn Bultman zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 35 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Stijn Bultman
-
Uraz łąkotki
24.03.24 – 14.02.25 (328 dni)
Heracles Almelo opuszczone: 34 mecze
-
Choroba
20.02.24 – 24.02.24 (5 dni)
Heracles Almelo opuszczone: 1 mecz
Czy Stijn Bultman ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Stijn Bultman nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Stijn Bultman to uraz łąkotki z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 328 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Stijn Bultman - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Stijn Bultman wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Stijn Bultman na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Stijn Bultman?
Wycena Stijn Bultman wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Stijn Bultman wyceniano na 650 tys. €, a najniżej na 250 tys. €.