Forma w lidze
Almere City w tabeli
2. miejsce / 22 punkty Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 3 punkty
Przewaga nad 9. miejscem: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
5 meczów ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
8:2 bramki
1,60 gola/mecz
10 pkt
14:5 bramki
2,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Almere City
Wartość drużyny: 4,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Holandia | 28 | napastnik | 8 | 350 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 3 asyst | Holandia | 21 | napastnik | 10 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,78 średnia ocena | Holandia | 28 | napastnik | 8 | 350 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 900 minut | Holandia | 24 | bramkarz | 10 | 275 tys. € |
Przewidywany skład Almere City 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Almere City w tabeli Eerste Divisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
10 | 8 | 1 | 1 | 31:12 | 25 |
2
|
Almere City
|
10 | 7 | 1 | 2 | 22:7 | 22 |
3
|
VVV Venlo
|
10 | 7 | 0 | 3 | 26:14 | 21 |
4
|
Emmen
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 19 |
5
|
NAC Breda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 20:19 | 17 |
Wyniki Almere City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Almere City
3
FC Eindhoven
0
Eerste Divisie, 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Almere City
1
FC Volendam
0
Eerste Divisie, 9. kolejka
|
|
|
25 Wrz Koniec
|
Dordrecht
3
Almere City
2
Eerste Divisie, 8. kolejka
|
Terminarz Almere City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:30
|
Emmen
Almere City
Eerste Divisie, 11. kolejka
|
|
|
23 Paź 20:00
|
Almere City
Roda JC Kerkrade
Eerste Divisie, 12. kolejka
|
|
|
27 Paź 17:00
|
Telstar
Almere City
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
Ostatnie transfery Almere City
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 Sie 2026 |
|
Haiti |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Belgia |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Holandia |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Holandia |
|
wypożyczenie |
Almere City to klub piłkarski z Holandii występujący w Eerste Divisie. Swoim domowym obiektem jest Yanmar Stadion, który może pomieścić 3 800 widzów. Zespół prowadzi Anoush Dastgir. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,2 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Holandii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Almere City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Almere City trafiło 4 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Almere City w tabeli Eerste Divisie?
Almere City zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Eerste Divisie z dorobkiem 22 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Heraklesa wynosi 3 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Almere City?
W wyjściowym ustawieniu Almere City między słupkami staje W. Speel, a linię obrony najczęściej tworzą M. Wasinski, Damian van Bruggen, J. Lawrence oraz T. Bijleveld. W środku pola grają J. Jacobs, Milan de Haan, E. Poku, E. Cornelisse oraz M. Dors, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Druijf. Trener Anoush Dastgir ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eerste Divisie i pucharach.
Kiedy Almere City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Almere City to spotkanie z Emmen, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie De Oude Meerdijk w ramach Eerste Divisie (11. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Almere City?
Ostatni mecz Almere City to wygrana z FC Eindhoven 3:0 w Eerste Divisie, 9 października 2026. Bramki zdobyli Poku, De Haan oraz Poortvliet (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Almere City w tym sezonie?
Bilans Almere City w tym sezonie to 10 meczów i wynik 7-1-2 przy 22 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Almere City w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Almere City w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Almere City
Almere City terminarz
Kiedy Almere City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Almere City to spotkanie z Emmen, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie De Oude Meerdijk w ramach Eerste Divisie (11. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Wyniki Almere City w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Almere City w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Almere City w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Almere City wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Eerste Divisie, 10. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 6/9 | 1/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
Eerste Divisie, 9. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 6/10 | 0/2 | |
|
25 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 8. kolejka
|
3:2 | 4-4-2 | 4/8 | 0/2 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 7. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 3/11 | 0/0 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 6. kolejka
|
0:4 | 4-2-3-1 | 4/9 | 1/2 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Eerste Divisie, 5. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 10/14 | 2/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 4. kolejka
|
1:4 | 4-3-3 | 5/14 | 1/2 | |
|
21 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 3. kolejka
|
0:3 | 4-2-3-1 | 3/10 | 4/4 | |
|
14 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 2. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 3/10 | 1/2 | |
|
08 Sie Koniec
|
Eerste Divisie, 1. kolejka
|
1:1 | 4-4-1-1 | 5/12 | 1/1 |
Almere City ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 7 z 10 meczów, ze średnią 2,57 punktu. W pozostałych ustawieniach Almere City zdobywa 1,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Almere City?
Ostatni mecz Almere City to wygrana z FC Eindhoven 3:0 w Eerste Divisie, 9 października 2026. Bramki zdobyli Poku, De Haan oraz Poortvliet (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Almere City – tabela Eerste Divisie
Jakie miejsce w tabeli Eerste Divisie zajmuje Almere City w sezonie 2026/2027.
Miejsce Almere City w tabeli Eerste Divisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
10 | 8 | 1 | 1 | 31:12 | 19 | 25 | |
2
|
Almere City
|
10 | 7 | 1 | 2 | 22:7 | 15 | 22 | |
3
|
VVV Venlo
|
10 | 7 | 0 | 3 | 26:14 | 12 | 21 | |
4
|
Emmen
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 4 | 19 | |
5
|
NAC Breda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 20:19 | 1 | 17 | |
6
|
Roda JC Kerkrade
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:8 | 2 | 16 | |
7
|
MVV Maastricht
|
10 | 5 | 1 | 4 | 13:20 | -7 | 16 | |
8
|
FC Volendam
|
10 | 5 | 0 | 5 | 22:17 | 5 | 15 | |
9
|
RKC Waalwijk
|
10 | 3 | 5 | 2 | 19:15 | 4 | 14 | |
10
|
Vitesse
|
10 | 4 | 2 | 4 | 15:15 | 0 | 14 | |
11
|
Jong AZ
|
10 | 4 | 1 | 5 | 22:18 | 4 | 13 | |
12
|
Jong PSV
|
10 | 3 | 4 | 3 | 15:17 | -2 | 13 | |
13
|
FC OSS
|
10 | 4 | 0 | 6 | 15:15 | 0 | 12 | |
14
|
Den Bosch
|
10 | 3 | 2 | 5 | 14:18 | -4 | 11 | |
15
|
FC Eindhoven
|
10 | 3 | 2 | 5 | 15:22 | -7 | 11 | |
16
|
De Graafschap
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | 11 | |
17
|
Helmond Sport
|
10 | 2 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 9 | |
18
|
Jong Ajax
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:25 | -12 | 8 | |
19
|
Dordrecht
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:27 | -14 | 8 | |
20
|
Jong Utrecht
|
10 | 2 | 1 | 7 | 16:23 | -7 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
10 | 8 | 1 | 1 | 31:12 | 19 | 25 | |
2
|
Almere City
|
10 | 7 | 1 | 2 | 22:7 | 15 | 22 | |
3
|
VVV Venlo
|
10 | 7 | 0 | 3 | 26:14 | 12 | 21 | |
4
|
Emmen
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 4 | 19 | |
5
|
NAC Breda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 20:19 | 1 | 17 | |
6
|
Roda JC Kerkrade
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:8 | 2 | 16 | |
7
|
MVV Maastricht
|
10 | 5 | 1 | 4 | 13:20 | -7 | 16 | |
8
|
FC Volendam
|
10 | 5 | 0 | 5 | 22:17 | 5 | 15 | |
9
|
RKC Waalwijk
|
10 | 3 | 5 | 2 | 19:15 | 4 | 14 | |
10
|
Vitesse
|
10 | 4 | 2 | 4 | 15:15 | 0 | 14 | |
11
|
Jong AZ
|
10 | 4 | 1 | 5 | 22:18 | 4 | 13 | |
12
|
Jong PSV
|
10 | 3 | 4 | 3 | 15:17 | -2 | 13 | |
13
|
FC OSS
|
10 | 4 | 0 | 6 | 15:15 | 0 | 12 | |
14
|
Den Bosch
|
10 | 3 | 2 | 5 | 14:18 | -4 | 11 | |
15
|
FC Eindhoven
|
10 | 3 | 2 | 5 | 15:22 | -7 | 11 | |
16
|
De Graafschap
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | 11 | |
17
|
Helmond Sport
|
10 | 2 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 9 | |
18
|
Jong Ajax
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:25 | -12 | 8 | |
19
|
Dordrecht
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:27 | -14 | 8 | |
20
|
Jong Utrecht
|
10 | 2 | 1 | 7 | 16:23 | -7 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heracles Almelo
|
5 | 5 | 0 | 0 | 16:4 | 12 | 15 | |
| 2 |
FC Volendam
|
5 | 5 | 0 | 0 | 16:3 | 13 | 15 | |
| 3 |
Almere City
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:2 | 6 | 12 | |
| 4 |
VVV Venlo
|
5 | 4 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 12 | |
| 5 |
Emmen
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:6 | 5 | 12 | |
| 6 |
FC OSS
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 7 |
Roda JC Kerkrade
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 8 |
Jong PSV
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 11 | |
| 9 |
MVV Maastricht
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 10 | |
| 10 |
NAC Breda
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:9 | 1 | 9 | |
| 11 |
RKC Waalwijk
|
5 | 2 | 3 | 0 | 15:8 | 7 | 9 | |
| 12 |
Helmond Sport
|
5 | 2 | 3 | 0 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 13 |
Vitesse
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 14 |
Den Bosch
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 15 |
FC Eindhoven
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 16 |
Jong AZ
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:6 | 1 | 6 | |
| 17 |
De Graafschap
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 18 |
Dordrecht
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 19 |
Jong Ajax
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 20 |
Jong Utrecht
|
5 | 1 | 1 | 3 | 9:13 | -4 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heracles Almelo
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:8 | 7 | 10 | |
| 2 |
Almere City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:5 | 9 | 10 | |
| 3 |
VVV Venlo
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12:8 | 4 | 9 | |
| 4 |
NAC Breda
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 5 |
Emmen
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:12 | -1 | 7 | |
| 6 |
Jong AZ
|
5 | 2 | 1 | 2 | 15:12 | 3 | 7 | |
| 7 |
MVV Maastricht
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:14 | -7 | 6 | |
| 8 |
Vitesse
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 9 |
Roda JC Kerkrade
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 5 | |
| 10 |
RKC Waalwijk
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 5 | |
| 11 |
De Graafschap
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 12 |
FC Eindhoven
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 4 | |
| 13 |
Jong Ajax
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:12 | -6 | 4 | |
| 14 |
Den Bosch
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 15 |
Jong Utrecht
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:10 | -3 | 3 | |
| 16 |
Jong PSV
|
5 | 0 | 2 | 3 | 6:12 | -6 | 2 | |
| 17 |
Dordrecht
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:14 | -9 | 2 | |
| 18 |
FC Volendam
|
5 | 0 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 0 | |
| 19 |
FC OSS
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 0 | |
| 20 |
Helmond Sport
|
5 | 0 | 0 | 5 | 5:12 | -7 | 0 |
Które miejsce zajmuje Almere City w tabeli Eerste Divisie?
Almere City zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Eerste Divisie z dorobkiem 22 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Heraklesa wynosi 3 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Almere City w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Almere City na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Almere City na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,0
- Strzały celne / mecz 5,8
- Asysty / mecz 1,80
- Udane dryblingi / mecz 6,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,70
- Czyste konta 50%
- Odbiory / mecz 14,9
- Przechwyty / mecz 9,1
- Wybicia / mecz 32,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,1
Strzelcy Almere City
Rozkład bramek w czasie
Bramki Almere City i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Almere City to 76–90+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Emmen - Almere City Po przerwie pada 73% bramek Almere City.Przebieg meczu Almere City i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 7-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 8 | 5-1-2 |
Gdy Almere City otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Almere City
95% bramek Almere City pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Almere City zdobywa w sezonie średnio 2,20 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,20.
Aktualne serie Almere City
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Almere City, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Almere City wygra mecz Emmen - Almere City Almere City nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Almere City
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 0%
W 60% meczów Almere City padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Emmen - Almere City Powyżej 2,5 bramki padło w 60% meczów Almere City.Almere City – faule i karne
- Faule / mecz 10,3
- Faule rywali / mecz 8,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Almere City fauluje średnio 10,3 razy na mecz, a wymusza 8,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Almere City, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Almere City zdobywa 2,40 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Almere City wygra mecz Emmen - Almere City Almere City zdobywa u siebie 80% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Almere City ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 73% goli Almere City, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 10 meczów.
Almere City wygra drugą połowę meczu Emmen - Almere City Drugą połowę Almere City wygrywał w 6 z 10 meczów.Almere City – strzały
- Celne / mecz 5,8
- Niecelne / mecz 7,2
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,9
Almere City oddaje 13,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Emmen - Almere City Almere City oddaje 13,0 strzałów na mecz.Almere City – posiadanie piłki
- U siebie 41,2%
- Na wyjeździe 46,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 10
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 10 meczów. Średnio Almere City utrzymuje przy piłce 43,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Almere City wygra mecz Emmen - Almere City Almere City utrzymuje średnio 43,7% posiadania piłki.Almere City – podania
- Kluczowe / mecz 12,0
- Dośrodkowania / mecz 16,9
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 65
- Celność długich podań 44%
Almere City wymienia średnio 359 podań na mecz przy celności 76%, z czego 12,0 to podania kluczowe.
Almere City – czyste konta
- U siebie 3 z 5
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 0,70
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 10%
Czyste konto Almere City to 50% meczów sezonu (5 z 10), z czego 3 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Emmen - Almere City Czyste konto Almere City zachowuje w 50% meczów.Almere City – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 90%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 5,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Almere City wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 90% spotkań.
Almere City – kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 20%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 10%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 30%
Almere City ogląda średnio 1,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Almere City – 1,2.
Almere City według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 5 | 4-1-0 | 2,60 | 2,40 | 0,40 |
| Dołu tabeli (15–20) | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 2,25 | 1,25 |
Najwięcej punktów na mecz Almere City zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (15–20).
Almere City na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 2,00 | 3,20 3,00 | 0,80 1,60 |
|
2.
|
2,40 2,00 | 1,60 2,80 | 0,40 1,00 |
|
3.
|
2,40 1,80 | 2,80 2,40 | 1,20 1,60 |
|
4.
|
2,40 1,40 | 2,20 2,20 | 1,20 2,40 |
|
5.
|
1,80 1,60 | 2,00 2,00 | 1,80 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Almere City
Skrajne wyniki i osiągnięcia Almere City w tym sezonie
- Najwyższa wygrana MVV Maastricht - Almere City 0:4 Eerste Divisie, 11.09.2026
- Najwyższa porażka Almere City - Jong Ajax 0:1 Eerste Divisie, 4.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek De Graafschap - Almere City 1:4, Eerste Divisie, 29.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Burgering, Almere City - Jong PSV 3:1, Eerste Divisie, 14.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Druijf, Almere City - Jong PSV 3:1, Eerste Divisie, 14.08.2026
Jakie statystyki ma Almere City w tym sezonie?
Bilans Almere City w tym sezonie to 10 meczów i wynik 7-1-2 przy 22 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Almere City – zawodnicy
Jak wygląda kadra Almere City w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Almere City 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Almere City
-
Wessel Speel Bramkarz Uraz kolana pauzuje od 91 dniopuszczone: 1 mecz

Kadra Almere City
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
28 | Holandia | 350 tys. € | 120 tys. € | 8 | 80% | 6 | 3 | 609' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
21 | Holandia | 800 tys. € | – | 10 | 100% | 4 | 3 | 754' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
21 | Surinam | – | – | 10 | 100% | 2 | 3 | 782' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
25 | Holandia | 500 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 2 | 362' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
21 | Holandia | 250 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 278' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
22 | Holandia | 375 tys. € | 97 tys. € | 7 | 70% | 1 | 1 | 307' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
23 | Holandia | 325 tys. € | 145 tys. € | 10 | 100% | 2 | 2 | 771' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
22 | Holandia | 1,5 mln € | 180 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 53' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
22 | Belgia | 400 tys. € | 560 tys. € | 7 | 70% | 1 | 0 | 442' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
28 | Holandia | 600 tys. € | 400 tys. € | 8 | 80% | 0 | 1 | 440' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
21 | Holandia | 350 tys. € | 81 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 502' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Holandia | 225 tys. € | 116 tys. € | 8 | 80% | 0 | 1 | 272' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
22 | Holandia | 275 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 138' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
21 | Holandia | 500 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 241' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
28 | Holandia | 225 tys. € | 42 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 788' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
34 | Walia | 150 tys. € | 405 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 682' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
|
30 | Holandia | 300 tys. € | 150 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 305' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
24 | Holandia | 250 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
24 | Holandia | 275 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
21 | Holandia | 125 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
22 | Holandia | 25 tys. € | 71 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Almere City
7,8 mln €
śr. 371 tys. € / zawodnika
Ile Almere City wydaje na pensje
2,4 mln € rocznie
śr. 113 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Holandia (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Almere City w sezonie 2026/2027
Almere City wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Almere City
Jak wygląda skład Almere City?
W wyjściowym ustawieniu Almere City między słupkami staje W. Speel, a linię obrony najczęściej tworzą M. Wasinski, Damian van Bruggen, J. Lawrence oraz T. Bijleveld. W środku pola grają J. Jacobs, Milan de Haan, E. Poku, E. Cornelisse oraz M. Dors, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Druijf. Trener Anoush Dastgir ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eerste Divisie i pucharach.
Almere City – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Almere City w sezonie 2026/2027.
Almere City transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 Sie 2026 |
|
Haiti | 25 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Belgia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Holandia | 30 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Holandia | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Holandia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Kongo | 23 |
|
1 mln € | |
| 30 Cze 2026 |
|
Holandia | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Holandia | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Austria | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
Kongo | 23 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Almere City
Almere City bilans transferowy
- +1 mln € 2026
- +950 tys. € 2025
- +1,4 mln € 2024
- 0 € 2023
- -125 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Almere City
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Almere City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Almere City trafiło 4 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.