Olivier De Nijs jest piłkarzem występującym obecnie w Almere City II. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Olivier de Nijs
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
15:00
|
![]()
Almere City II
1
Kozakken Boys
5
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia), 12. kolejka | |||||||
|
06 Lis
20:00
|
Jong AZ
1
Almere City
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie, 14. kolejka | |||||||
|
30 Paź
20:00
|
RKC Waalwijk
1
Almere City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Olivier de Nijs w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Olivier de Nijs wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 3.77, a skuteczność strzałów to 50,0%. Olivier de Nijs oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Olivier de Nijs w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Olivier de Nijs rozegrał w barwach Almere City II w Tweede Divisie 7 meczów, a w barwach Almere City w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 639 minut. Średnio dawało to 34 minuty gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Olivier de Nijs?
Olivier de Nijs najczęściej występuje jako Prawy pomocnik (7).
Jaka jest wartość rynkowa Olivier de Nijs?
Wycena 22-letniego Olivier de Nijs według stanu na maj 2026 wynosi 225 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 225 tysięcy euro, a najniższa 125 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Olivier de Nijs?
Olivier de Nijs urodził się 9 listopada 2004 w w Holandii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Olivier de Nijs - statystyki
Szczegółowe statystyki Olivier de Nijs w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Almere City II. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Olivier de Nijs
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Olivier de Nijs
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Olivier de Nijs w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Olivier de Nijs wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 3.77, a skuteczność strzałów to 50,0%. Olivier de Nijs oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Olivier de Nijs - transfery
W trakcie kariery Olivier de Nijs zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Almere City 2025 – obecnie
-
Almere City FC U23 2022 – 2025

-
Almere City U18 2021 – 2022

-
Almere City U17 2020 – 2021

-
AVV SDZ Amsterdam Youth do 2020

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Olivier de Nijs
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Olivier de Nijs - forma
W ostatnich 5 meczach Olivier de Nijs zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,90. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Olivier de Nijs i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
15:00
|
![]()
Almere City II
1
Kozakken Boys
5
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia), 12. kolejka | |||||||
|
06 Lis
20:00
|
Jong AZ
1
Almere City
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie, 14. kolejka | |||||||
|
30 Paź
20:00
|
RKC Waalwijk
1
Almere City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Telstar
0
Almere City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
|
24 Paź
15:15
|
AFC Amsterdam
0
![]()
Almere City II
1
|
61' |
1 gol
· 100% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.9 | ||
| Tweede Divisie (Holandia), 11. kolejka | |||||||
|
23 Paź
20:00
|
Almere City
2
Roda JC Kerkrade
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
15:00
|
![]()
Almere City II
2
De Treffers
3
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 6.9 | ||
| Tweede Divisie (Holandia), 10. kolejka | |||||||
|
10 Paź
15:00
|
Sparta Rotterdam II
1
![]()
Almere City II
4
|
74' |
2 gole
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Tweede Divisie (Holandia), 9. kolejka | |||||||
|
09 Paź
20:00
|
Almere City
3
FC Eindhoven
0
|
12' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie, 10. kolejka | |||||||
|
03 Paź
20:00
|
Almere City
1
FC Volendam
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie, 9. kolejka | |||||||
|
25 Wrz
21:00
|
Dordrecht
3
Almere City
2
|
45' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eerste Divisie, 8. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
14:30
|
Hoek
2
![]()
Almere City II
2
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia), 6. kolejka | |||||||
|
18 Wrz
20:00
|
Almere City
1
Heracles Almelo
0
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie, 7. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
15:00
|
![]()
Almere City II
0
Spakenburg
3
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Tweede Divisie (Holandia), 5. kolejka | |||||||
|
11 Wrz
20:00
|
MVV Maastricht
0
Almere City
4
|
11' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Eerste Divisie, 6. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
15:00
|
Katwijk
3
![]()
Almere City II
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Tweede Divisie (Holandia), 4. kolejka | |||||||
|
04 Wrz
20:00
|
Almere City
0
Jong Ajax
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie, 5. kolejka | |||||||
|
29 Sie
16:30
|
De Graafschap
1
Almere City
4
|
28' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Eerste Divisie, 4. kolejka | |||||||
|
08 Sie
16:30
|
Den Bosch
1
Almere City
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie, 1. kolejka | |||||||
|
16 Maj
20:00
|
Willem II Tilburg
2
Almere City
0
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, półfinał | |||||||
|
13 Maj
20:00
|
Almere City
0
Willem II Tilburg
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, półfinał | |||||||
|
09 Maj
20:00
|
De Graafschap
2
Almere City
2
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
06 Maj
19:00
|
Almere City
3
De Graafschap
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
02 Maj
14:00
|
Almere City
3
Den Bosch
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
29 Kwi
18:45
|
Den Bosch
2
Almere City
3
|
10' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
24 Kwi
20:00
|
VVV Venlo
3
Almere City
1
|
45' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
17 Kwi
20:00
|
Almere City
4
Dordrecht
1
|
16' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
16:45
|
Willem II Tilburg
2
Almere City
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
14:30
|
Almere City
1
Den Bosch
2
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
20:00
|
Almere City
3
FC OSS
2
|
45' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
21 Mar
15:30
|
Katwijk
3
![]()
Almere City II
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
20 Mar
20:00
|
Jong Ajax
0
Almere City
2
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
17 Mar
20:00
|
Almere City
2
RKC Waalwijk
2
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
14 Mar
15:30
|
![]()
Almere City II
2
De Treffers
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
07 Mar
16:30
|
Almere City
1
ADO Den Haag
0
|
25' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
03 Mar
20:00
|
Cambuur
3
Almere City
2
|
11' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
27 Lut
20:00
|
Jong Utrecht
2
Almere City
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
21 Lut
16:30
|
FC Eindhoven
3
Almere City
2
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
13 Lut
20:00
|
Almere City
0
Helmond Sport
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
02 Lut
20:00
|
MVV Maastricht
1
Almere City
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
30 Sty
20:00
|
Almere City
1
Roda JC Kerkrade
2
|
14' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
26 Sty
20:00
|
Jong AZ
3
Almere City
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
18 Sty
14:30
|
Almere City
2
De Graafschap
0
|
10' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
14 Sty
20:00
|
Almere City
1
Telstar
3
|
17' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Puchar Holandii 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
20 Gru
2025
|
Almere City
4
Emmen
2
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
12 Gru
2025
|
Jong PSV
2
Almere City
3
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
![]()
Almere City II
1
Excelsior Maassluis
1
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
05 Gru
2025
|
Almere City
3
Jong Ajax
2
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2025
|
FC OSS
1
Almere City
2
|
8' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
24 Lis
2025
|
Almere City
3
VVV Venlo
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
![]()
Almere City II
1
Hoek
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.4 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
21 Lis
2025
|
Den Bosch
5
Almere City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
07 Lis
2025
|
Almere City
4
MVV Maastricht
0
|
70' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2025
|
Dordrecht
0
Almere City
1
|
88' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Koninklijke HFC
2
![]()
Almere City II
1
|
82' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
24 Paź
2025
|
Almere City
1
Jong AZ
3
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
2025
|
Roda JC Kerkrade
2
Almere City
0
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
2025
|
Almere City
1
Cambuur
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
11 Paź
2025
|
De Treffers
1
![]()
Almere City II
1
|
67' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
10 Paź
2025
|
Almere City
2
Vitesse
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
03 Paź
2025
|
Helmond Sport
2
Almere City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
2025
|
De Graafschap
3
Almere City
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Barendrecht
4
![]()
Almere City II
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
2025
|
Almere City
4
Jong Utrecht
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
2025
|
ADO Den Haag
2
Almere City
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2025
|
Almere City
5
FC Eindhoven
0
|
90' |
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
2025
|
Almere City
2
Jong PSV
4
|
15' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
2025
|
Kozakken Boys
0
![]()
Almere City II
3
|
90' |
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.9 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
![]()
Almere City II
3
Ijsselmeervogels
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
22 Sie
2025
|
Almere City
0
Willem II Tilburg
1
|
8' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
24 Maj
2025
|
Sparta Rotterdam II
3
![]()
Almere City II
3
|
84' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
17 Maj
2025
|
![]()
Almere City II
3
Spakenburg
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
10 Maj
2025
|
Barendrecht
0
![]()
Almere City II
5
|
61' |
2 gole
· 40% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.6 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 32. kolejka | |||||||
|
03 Maj
2025
|
![]()
Almere City II
1
Koninklijke HFC
2
|
81' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
2025
|
AFC Amsterdam
2
![]()
Almere City II
0
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
![]()
Almere City II
5
ADO '20
0
|
74' |
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
2025
|
Katwijk
0
![]()
Almere City II
4
|
86' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Excelsior Maassluis
0
![]()
Almere City II
2
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
09 Mar
2025
|
Twente
1
Almere City
0
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
02 Mar
2025
|
Almere City
0
Ajax
1
|
6' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
22 Lut
2025
|
RKAV Volendam
3
![]()
Almere City II
4
|
90' |
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.9 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
15 Lut
2025
|
![]()
Almere City II
4
GVVV Veenendaal
1
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
09 Lut
2025
|
De Treffers
0
![]()
Almere City II
3
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Noordwijk
1
![]()
Almere City II
4
|
87' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
25 Sty
2025
|
![]()
Almere City II
5
Quick Boys
1
|
87' |
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
18 Sty
2025
|
SVV Scheveningen
1
![]()
Almere City II
4
|
85' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
11 Sty
2025
|
![]()
Almere City II
2
Rijnsburgse Boys
3
|
80' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
14 Gru
2024
|
![]()
Almere City II
3
Sparta Rotterdam II
4
|
89' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2024
|
Spakenburg
2
![]()
Almere City II
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2024
|
![]()
Almere City II
1
Barendrecht
1
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2024
|
Koninklijke HFC
2
![]()
Almere City II
1
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
16 Lis
2024
|
![]()
Almere City II
0
AFC Amsterdam
2
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
10 Lis
2024
|
ADO '20
1
![]()
Almere City II
3
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
26 Paź
2024
|
![]()
Almere City II
1
Katwijk
2
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
04 Maj
2024
|
![]()
Almere City II
1
De Treffers
3
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
21 Kwi
2024
|
ADO '20
1
![]()
Almere City II
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
![]()
Almere City II
3
GVVV Veenendaal
3
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
Quick Boys
4
![]()
Almere City II
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
23 Mar
2024
|
Kozakken Boys
3
![]()
Almere City II
4
|
19' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
![]()
Almere City II
3
Noordwijk
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Sparta Rotterdam II
2
![]()
Almere City II
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
10 Lut
2024
|
![]()
Almere City II
6
FC Lisse
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
27 Sty
2024
|
![]()
Almere City II
2
Excelsior Maassluis
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
20 Sty
2024
|
Katwijk
1
![]()
Almere City II
3
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
![]()
Almere City II
1
Koninklijke HFC
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
02 Gru
2023
|
![]()
Almere City II
4
SVV Scheveningen
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Olivier de Nijs 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 7.90, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.90 — wynik powyżej średniej ligowej (4.71).
W ostatnich 10 meczach Olivier de Nijs 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.51, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.44 — wynik powyżej średniej ligowej (4.71).
W jakiej formie jest Olivier de Nijs?
Olivier de Nijs jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.90 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.77). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań.
Ile meczów rozegrał Olivier de Nijs w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Olivier de Nijs rozegrał w barwach Almere City II w Tweede Divisie 7 meczów, a w barwach Almere City w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 639 minut. Średnio dawało to 34 minuty gry na spotkanie.
Olivier de Nijs - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Olivier de Nijs wynosi obecnie 225 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Olivier de Nijs na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Olivier de Nijs
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | 21 |
|
225 tys. € |
| 15.12.2025 | 21 |
|
175 tys. € |
| 13.10.2025 | 20 |
|
125 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Olivier de Nijs?
Wycena Olivier de Nijs wynosi obecnie 225 tys. €. W szczycie kariery Olivier de Nijs wyceniano na 225 tys. €, a najniżej na 125 tys. €.