Grad Damen jest piłkarzem występującym obecnie w Kozakken Boys. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Grad Damen
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Grad Damen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Grad Damen wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 10 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.73. Grad Damen oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Grad Damen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Grad Damen rozegrał w barwach Kozakken Boys w KNVB Beker 1 mecz, w Tweede Divisie 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 946 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Czy Grad Damen ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Grad Damen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Grad Damen to stłuczenie z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 270 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Grad Damen?
Grad Damen najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Grad Damen?
Wycena 29-letniego Grad Damen według stanu na lipiec 2024 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 175 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Grad Damen?
Grad Damen urodził się 14 sierpnia 1997 w Breda w Holandii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Grad Damen – statystyki
Szczegółowe statystyki Grad Damen w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Kozakken Boys. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Grad Damen vs. inni
Jakie statystyki ma Grad Damen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Grad Damen wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 10 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.73. Grad Damen oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Grad Damen – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Grad Damen w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Tweede Divisie (Holandia), 10. kolejka
|
0:0 | 74' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Tweede Divisie (Holandia), 9. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 1 | ||||
|
03 Paź
Koniec
|
Tweede Divisie (Holandia), 8. kolejka
|
1:5 | 90' | 2 | 0 | – | |||
|
26 Wrz
Koniec
|
Tweede Divisie (Holandia), 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Tweede Divisie (Holandia), 6. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Tweede Divisie (Holandia), 5. kolejka
|
6:1 | 90' | 2 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Tweede Divisie (Holandia), 4. kolejka
|
1:2 | 90' | 2 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Tweede Divisie (Holandia), 3. kolejka
|
3:2 | 90' | 2 | 1 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Tweede Divisie (Holandia), 2. kolejka
|
3:3 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Grad Damen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Grad Damen rozegrał w barwach Kozakken Boys w KNVB Beker 1 mecz, w Tweede Divisie 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 946 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Grad Damen – transfery
W trakcie kariery Grad Damen zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Kozakken Boys 2024 – obecnie
-
FC OSS 2023 – 2024
-
Dandenong Thunder SC 2022 – 2023

-
ASWH Ambacht 2022 – 2022

-
FC OSS 2020 – 2022
-
NAC Breda 2018 – 2019
-
Helmond Sport 2017 – 2018
-
NAC Breda 2015 – 2017
-
NAC Breda U21 2014 – 2015

-
NAC Breda U19 2014 – 2014

-
NAC Breda U17 2012 – 2014

-
NAC Breda Youth do 2012

Grad Damen – forma
W ostatnich 5 meczach Grad Damen zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,10. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Grad Damen 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.10 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W ostatnich 10 meczach Grad Damen 7 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.40 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W jakiej formie jest Grad Damen?
Grad Damen jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.10 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.73). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Grad Damen – zarobki
Grad Damen gra w Kozakken Boys na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 50 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Grad Damen w Kozakken Boys (2018/19)
| Rocznie | 50 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 4 tys. € |
| Tygodniowo | 960 € |
| Dziennie | 137 € |
Grad Damen – kontuzje
W trakcie kariery Grad Damen zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 62 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Grad Damen
-
Stłuczenie
03.10.20 – 29.06.21 (270 dni)
FC OSS opuszczone: 34 mecze
-
Operacja
20.08.18 – 11.04.19 (235 dni)
NAC Breda opuszczone: 28 meczów
Czy Grad Damen ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Grad Damen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Grad Damen to stłuczenie z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 270 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Grad Damen – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Grad Damen wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Grad Damen na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Grad Damen?
Wycena Grad Damen wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Grad Damen wyceniano na 175 tys. €, a najniżej na 0 €.