Enzo Cornelisse jest piłkarzem występującym obecnie w Almere City. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Enzo Cornelisse
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:00
|
Jong AZ
1
Almere City
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie, 14. kolejka | |||||||
|
30 Paź
20:00
|
RKC Waalwijk
1
Almere City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Telstar
0
Almere City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Enzo Cornelisse w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Enzo Cornelisse wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.69, a skuteczność strzałów to 11,1%. Enzo Cornelisse oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Enzo Cornelisse w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Enzo Cornelisse rozegrał w barwach Almere City w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 221 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Czy Enzo Cornelisse ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Enzo Cornelisse nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Enzo Cornelisse to uraz z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 13 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Enzo Cornelisse?
Enzo Cornelisse najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik lub Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Enzo Cornelisse?
Wycena 23-letniego Enzo Cornelisse według stanu na październik 2026 wynosi 325 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Enzo Cornelisse?
Enzo Cornelisse urodził się 1 stycznia 2003 w Arnhem w Holandii. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Enzo Cornelisse - statystyki
Szczegółowe statystyki Enzo Cornelisse w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Almere City. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Enzo Cornelisse
Enzo Cornelisse vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Enzo Cornelisse
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Enzo Cornelisse w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Enzo Cornelisse wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.69, a skuteczność strzałów to 11,1%. Enzo Cornelisse oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Enzo Cornelisse - transfery
W trakcie kariery Enzo Cornelisse zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Almere City 2025 – obecnie
-
Vitesse 2020 – 2025
-
Vitesse U19 2019 – 2020

-
Vitesse Arnheim U17 2018 – 2019

-
Vitesse Arnhem (Youth) 2011 – 2018

-
ESA Arnhem Youth do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Enzo Cornelisse
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 23.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Enzo Cornelisse - forma
W ostatnich 5 meczach Enzo Cornelisse zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,44. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Enzo Cornelisse i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:00
|
Jong AZ
1
Almere City
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie, 14. kolejka | |||||||
|
30 Paź
20:00
|
RKC Waalwijk
1
Almere City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Telstar
0
Almere City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
|
23 Paź
20:00
|
Almere City
2
Roda JC Kerkrade
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
16:30
|
Emmen
2
Almere City
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie, 11. kolejka | |||||||
|
09 Paź
20:00
|
Almere City
3
FC Eindhoven
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie, 10. kolejka | |||||||
|
03 Paź
20:00
|
Almere City
1
FC Volendam
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Eerste Divisie, 9. kolejka | |||||||
|
25 Wrz
21:00
|
Dordrecht
3
Almere City
2
|
80' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Eerste Divisie, 8. kolejka | |||||||
|
18 Wrz
20:00
|
Almere City
1
Heracles Almelo
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie, 7. kolejka | |||||||
|
11 Wrz
20:00
|
MVV Maastricht
0
Almere City
4
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie, 6. kolejka | |||||||
|
04 Wrz
20:00
|
Almere City
0
Jong Ajax
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie, 5. kolejka | |||||||
|
29 Sie
16:30
|
De Graafschap
1
Almere City
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Eerste Divisie, 4. kolejka | |||||||
|
21 Sie
20:00
|
Vitesse
0
Almere City
3
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Eerste Divisie, 3. kolejka | |||||||
|
14 Sie
20:00
|
Almere City
3
Jong PSV
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie, 2. kolejka | |||||||
|
08 Sie
16:30
|
Den Bosch
1
Almere City
1
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie, 1. kolejka | |||||||
|
16 Maj
20:00
|
Willem II Tilburg
2
Almere City
0
|
68' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, półfinał | |||||||
|
13 Maj
20:00
|
Almere City
0
Willem II Tilburg
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, półfinał | |||||||
|
09 Maj
20:00
|
De Graafschap
2
Almere City
2
|
32' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
06 Maj
19:00
|
Almere City
3
De Graafschap
1
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
02 Maj
14:00
|
Almere City
3
Den Bosch
0
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
29 Kwi
18:45
|
Den Bosch
2
Almere City
3
|
11' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
24 Kwi
20:00
|
VVV Venlo
3
Almere City
1
|
65' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
17 Kwi
20:00
|
Almere City
4
Dordrecht
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
16:45
|
Willem II Tilburg
2
Almere City
1
|
30' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
14:30
|
Almere City
1
Den Bosch
2
|
2' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
20:00
|
Almere City
3
FC OSS
2
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
20 Mar
20:00
|
Jong Ajax
0
Almere City
2
|
2' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
17 Mar
20:00
|
Almere City
2
RKC Waalwijk
2
|
27' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
07 Mar
16:30
|
Almere City
1
ADO Den Haag
0
|
25' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
03 Mar
20:00
|
Cambuur
3
Almere City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
27 Lut
20:00
|
Jong Utrecht
2
Almere City
3
|
74' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
21 Lut
16:30
|
FC Eindhoven
3
Almere City
2
|
45' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
13 Lut
20:00
|
Almere City
0
Helmond Sport
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
02 Lut
20:00
|
MVV Maastricht
1
Almere City
1
|
77' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
26 Sty
20:00
|
Jong AZ
3
Almere City
4
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
18 Sty
14:30
|
Almere City
2
De Graafschap
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
14 Sty
20:00
|
Almere City
1
Telstar
3
|
27' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Puchar Holandii 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
20 Gru
2025
|
Almere City
4
Emmen
2
|
15' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
12 Gru
2025
|
Jong PSV
2
Almere City
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
05 Gru
2025
|
Almere City
3
Jong Ajax
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2025
|
FC OSS
1
Almere City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
24 Lis
2025
|
Almere City
3
VVV Venlo
0
|
8' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
21 Lis
2025
|
Den Bosch
5
Almere City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
07 Lis
2025
|
Almere City
4
MVV Maastricht
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2025
|
Dordrecht
0
Almere City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
2025
|
Almere City
1
Jong AZ
3
|
64' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
2025
|
Roda JC Kerkrade
2
Almere City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
2025
|
Almere City
1
Cambuur
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
10 Paź
2025
|
Almere City
2
Vitesse
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
03 Paź
2025
|
Helmond Sport
2
Almere City
1
|
83' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
2025
|
De Graafschap
3
Almere City
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
2025
|
Almere City
4
Jong Utrecht
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
2025
|
ADO Den Haag
2
Almere City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2025
|
Almere City
5
FC Eindhoven
0
|
71' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
2025
|
Almere City
2
Jong PSV
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
RKC Waalwijk
2
Almere City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
22 Sie
2025
|
Almere City
0
Willem II Tilburg
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2025
|
Emmen
1
Almere City
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
2025
|
Cambuur
2
Vitesse
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 36. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
2025
|
Vitesse
3
Roda JC Kerkrade
0
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 35. kolejka | |||||||
|
04 Kwi
2025
|
Vitesse
2
Jong AZ
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
14 Mar
2025
|
Vitesse
0
ADO Den Haag
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
10 Mar
2025
|
Jong Utrecht
0
Vitesse
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
07 Mar
2025
|
FC Eindhoven
3
Vitesse
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
21 Lut
2025
|
Helmond Sport
3
Vitesse
0
|
36' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2024
|
Jong PSV
6
Vitesse
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2024
|
Vitesse
2
Helmond Sport
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
26 Lis
2024
|
Roda JC Kerkrade
3
Vitesse
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2024
|
Vitesse
0
FC OSS
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
22 Paź
2024
|
Dordrecht
2
Vitesse
2
|
73' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2024
|
Den Bosch
4
Vitesse
2
|
85' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2024
|
Vitesse
2
Jong Ajax
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
16 Wrz
2024
|
Emmen
3
Vitesse
3
|
34' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2024
|
Jong AZ
0
Vitesse
1
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
19 Maj
2024
|
Vitesse
2
Ajax
2
|
19' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
28 Kwi
2024
|
Vitesse
3
Fortuna Sittard
2
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
PSV Eindhoven
6
Vitesse
0
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
07 Kwi
2024
|
Vitesse
0
NEC Nijmegen
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
02 Kwi
2024
|
Vitesse
1
Sparta Rotterdam
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
30 Mar
2024
|
AZ Alkmaar
2
Vitesse
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
Vitesse
1
Almere City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
RKC Waalwijk
3
Vitesse
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
25 Lut
2024
|
Excelsior Rotterdam
1
Vitesse
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
04 Lut
2024
|
Vitesse
0
Go Ahead Eagles
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
21 Sty
2024
|
Vitesse
1
Feyenoord Rotterdam
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
18 Sty
2024
|
Vitesse
1
AFC Amsterdam
0
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2023/2024 | |||||||
|
14 Sty
2024
|
Vitesse
0
Utrecht
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
21 Gru
2023
|
Vitesse
1
Heerenveen
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2023/2024 | |||||||
|
17 Gru
2023
|
Almere City
5
Vitesse
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
10 Gru
2023
|
Vitesse
2
Heracles Almelo
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
02 Gru
2023
|
Fortuna Sittard
3
Vitesse
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Ajax
5
Vitesse
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Vitesse
1
Heerenveen
3
|
49' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
Go Ahead Eagles
5
Vitesse
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
31 Paź
2023
|
Groene Ster
0
Vitesse
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2023/2024 | |||||||
|
27 Paź
2023
|
Vitesse
1
PEC Zwolle
1
|
63' |
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Feyenoord Rotterdam
4
Vitesse
0
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
Vitesse
0
Excelsior Rotterdam
0
|
30' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
27 Wrz
2023
|
Twente
1
Vitesse
0
|
12' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Vitesse
1
PSV Eindhoven
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
11 Sie
2023
|
FC Volendam
1
Vitesse
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
28 Maj
2023
|
Feyenoord Rotterdam
0
Vitesse
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
14 Maj
2023
|
Vitesse
2
Cambuur
0
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
07 Maj
2023
|
Fortuna Sittard
2
Vitesse
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
16 Kwi
2023
|
NEC Nijmegen
1
Vitesse
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
19 Mar
2023
|
Vitesse
1
PSV Eindhoven
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
11 Mar
2023
|
Sparta Rotterdam
3
Vitesse
1
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
26 Lut
2023
|
Vitesse
1
Ajax
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
18 Lut
2023
|
FC Volendam
2
Vitesse
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
21 Sty
2023
|
PSV Eindhoven
1
Vitesse
0
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
15 Sty
2023
|
Vitesse
0
NEC Nijmegen
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
13 Lis
2022
|
Go Ahead Eagles
2
Vitesse
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
05 Lis
2022
|
Vitesse
0
Sparta Rotterdam
4
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
09 Paź
2022
|
Vitesse
1
Fortuna Sittard
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Vitesse
1
FC Volendam
1
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
11 Wrz
2022
|
Utrecht
1
Vitesse
0
|
86' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
04 Wrz
2022
|
Groningen
0
Vitesse
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
27 Sie
2022
|
Vitesse
2
RKC Waalwijk
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
20 Sie
2022
|
Vitesse
0
Heerenveen
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
12 Sie
2022
|
Excelsior Rotterdam
3
Vitesse
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
15 Maj
2022
|
Vitesse
2
Ajax
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
11 Maj
2022
|
Fortuna Sittard
1
Vitesse
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
08 Maj
2022
|
Vitesse
1
Heerenveen
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
01 Maj
2022
|
Go Ahead Eagles
1
Vitesse
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
24 Kwi
2022
|
Willem II Tilburg
1
Vitesse
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
19 Kwi
2022
|
Vitesse
0
Sparta Rotterdam
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
10 Kwi
2022
|
Vitesse
1
Cambuur
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
02 Kwi
2022
|
AZ Alkmaar
3
Vitesse
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
20 Mar
2022
|
Vitesse
1
RKC Waalwijk
2
|
30' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
17 Mar
2022
|
AS Roma
1
Vitesse
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2021/2022 | |||||||
|
13 Mar
2022
|
Heracles Almelo
0
Vitesse
0
|
53' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
24 Lut
2022
|
Vitesse
2
Rapid Wiedeń
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2021/2022 | |||||||
|
05 Lut
2022
|
Twente
3
Vitesse
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
22 Sty
2022
|
Vitesse
1
Groningen
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
12 Gru
2021
|
Vitesse
2
Heracles Almelo
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
09 Gru
2021
|
Vitesse
3
Mura
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2021/2022 | |||||||
|
04 Gru
2021
|
Cambuur
1
Vitesse
6
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
07 Lis
2021
|
Vitesse
2
Utrecht
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
04 Lis
2021
|
Tottenham
3
Vitesse
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2021/2022 | |||||||
|
24 Paź
2021
|
Vitesse
1
Go Ahead Eagles
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
17 Paź
2021
|
NEC Nijmegen
0
Vitesse
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
03 Paź
2021
|
Vitesse
2
Feyenoord Rotterdam
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
25 Wrz
2021
|
Vitesse
1
Fortuna Sittard
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
22 Wrz
2021
|
Groningen
0
Vitesse
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
12 Wrz
2021
|
RKC Waalwijk
1
Vitesse
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
22 Sie
2021
|
Vitesse
0
Willem II Tilburg
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
19 Sie
2021
|
RSC Anderlecht
3
Vitesse
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2021/2022 | |||||||
|
05 Sie
2021
|
Vitesse
2
Dundalk
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2021/2022 | |||||||
|
13 Maj
2021
|
Fortuna Sittard
3
Vitesse
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2020/2021 | |||||||
|
25 Kwi
2021
|
Feyenoord Rotterdam
0
Vitesse
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2020/2021 | |||||||
|
18 Kwi
2021
|
Ajax
2
Vitesse
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2020/2021 | |||||||
|
02 Mar
2021
|
Vitesse
2
VVV Venlo
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2020/2021 | |||||||
|
21 Lut
2021
|
PSV Eindhoven
3
Vitesse
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2020/2021 | |||||||
|
27 Sty
2021
|
VVV Venlo
4
Vitesse
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2020/2021 | |||||||
|
19 Sty
2021
|
Vitesse
2
ADO Den Haag
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2020/2021 | |||||||
|
09 Sty
2021
|
Heracles Almelo
0
Vitesse
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2020/2021 | |||||||
|
20 Gru
2020
|
Vitesse
1
Feyenoord Rotterdam
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2020/2021 | |||||||
|
17 Gru
2020
|
Willem II Tilburg
0
Vitesse
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2020/2021 | |||||||
|
13 Gru
2020
|
Vitesse
1
Heerenveen
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
PEC Zwolle
2
Vitesse
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2020/2021 | |||||||
|
29 Lis
2020
|
Vitesse
2
Fortuna Sittard
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Eredivisie 2020/2021 | |||||||
|
08 Lis
2020
|
Vitesse
3
Emmen
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2020/2021 | |||||||
|
31 Paź
2020
|
Willem II Tilburg
1
Vitesse
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2020/2021 | |||||||
|
25 Paź
2020
|
Vitesse
2
PSV Eindhoven
1
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eredivisie 2020/2021 | |||||||
|
18 Paź
2020
|
ADO Den Haag
0
Vitesse
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2020/2021 | |||||||
|
03 Paź
2020
|
Vitesse
3
Heracles Almelo
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eredivisie 2020/2021 | |||||||
|
26 Wrz
2020
|
Ajax
2
Vitesse
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2020/2021 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Enzo Cornelisse ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.34, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.44 — wynik powyżej średniej ligowej (2.80).
W ostatnich 10 meczach Enzo Cornelisse 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.56 — wynik powyżej średniej ligowej (2.80).
W jakiej formie jest Enzo Cornelisse?
Enzo Cornelisse jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.44 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.69). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Enzo Cornelisse w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Enzo Cornelisse rozegrał w barwach Almere City w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 221 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Enzo Cornelisse - zarobki
Enzo Cornelisse gra w Almere City na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 145 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Enzo Cornelisse w Almere City (2023/24)
| Rocznie | 145 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 12 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 398 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Enzo Cornelisse w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2023/24 |
|
145 tys. € |
| 2022/23 |
|
19 tys. € |
| 2021/22 |
|
19 tys. € |
| 2020/21 |
|
21 tys. € |
Enzo Cornelisse - kontuzje
W trakcie kariery Enzo Cornelisse zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Enzo Cornelisse
-
Choroba
06.02.22 – 17.02.22 (12 dni)
Vitesse opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
10.11.20 – 22.11.20 (13 dni)
Vitesse opuszczone: 1 mecz
Czy Enzo Cornelisse ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Enzo Cornelisse nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Enzo Cornelisse to uraz z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 13 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Enzo Cornelisse - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Enzo Cornelisse wynosi obecnie 325 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Enzo Cornelisse na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Enzo Cornelisse
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | 24 |
|
325 tys. € |
| 20.05.2026 | 23 |
|
275 tys. € |
| 15.12.2025 | 23 |
|
350 tys. € |
| 08.06.2025 | 22 |
|
350 tys. € |
| 09.12.2024 | 22 |
|
300 tys. € |
| 30.05.2024 | 21 |
|
375 tys. € |
| 14.12.2023 | 21 |
|
500 tys. € |
| 22.06.2023 | 20 |
|
550 tys. € |
| 10.11.2022 | 20 |
|
600 tys. € |
| 13.09.2022 | 20 |
|
600 tys. € |
| 07.06.2022 | 19 |
|
400 tys. € |
| 04.01.2022 | 19 |
|
300 tys. € |
| 03.10.2021 | 19 |
|
300 tys. € |
| 18.05.2021 | 18 |
|
200 tys. € |
| 05.01.2021 | 18 |
|
200 tys. € |
| 13.10.2020 | 18 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Enzo Cornelisse?
Wycena Enzo Cornelisse wynosi obecnie 325 tys. €. W szczycie kariery Enzo Cornelisse wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.