Joey Jacobs
obrońca #3Joey Jacobs jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Joey Jacobs
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:00
|
Jong AZ
1
Almere City
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie, 14. kolejka | |||||||
|
30 Paź
20:00
|
RKC Waalwijk
1
Almere City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Telstar
0
Almere City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.1 | ||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Joey Jacobs w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joey Jacobs wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.62, a skuteczność strzałów to 14,3%. Joey Jacobs oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Joey Jacobs w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Joey Jacobs rozegrał w barwach Almere City w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 305 minut. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Czy Joey Jacobs ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Joey Jacobs nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joey Jacobs to stłuczenie z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 82 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Joey Jacobs?
Joey Jacobs najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Joey Jacobs?
Wycena 26-letniego Joey Jacobs według stanu na maj 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 650 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Joey Jacobs?
Joey Jacobs urodził się 10 kwietnia 2000 w Purmerend w Holandii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Joey Jacobs - statystyki
Szczegółowe statystyki Joey Jacobs w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Almere City. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Joey Jacobs
Joey Jacobs vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Joey Jacobs
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Joey Jacobs w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joey Jacobs wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.62, a skuteczność strzałów to 14,3%. Joey Jacobs oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Joey Jacobs - transfery
W trakcie kariery Joey Jacobs zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Almere City 2022 – obecnie
-
AZ Alkmaar U21 2019 – 2022

-
AZ U19 2016 – 2019
-
AZ Alkmaar U17 2015 – 2016

-
Jong AZ 2011 – 2015
-
FC Purmerend Youth do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Joey Jacobs
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | 10.01.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
Joey Jacobs - forma
W ostatnich 5 meczach Joey Jacobs zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,33. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Joey Jacobs i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:00
|
Jong AZ
1
Almere City
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie, 14. kolejka | |||||||
|
30 Paź
20:00
|
RKC Waalwijk
1
Almere City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Telstar
0
Almere City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.1 | ||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
|
23 Paź
20:00
|
Almere City
2
Roda JC Kerkrade
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
16:30
|
Emmen
2
Almere City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Eerste Divisie, 11. kolejka | |||||||
|
09 Paź
20:00
|
Almere City
3
FC Eindhoven
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie, 10. kolejka | |||||||
|
03 Paź
20:00
|
Almere City
1
FC Volendam
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie, 9. kolejka | |||||||
|
25 Wrz
21:00
|
Dordrecht
3
Almere City
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Eerste Divisie, 8. kolejka | |||||||
|
18 Wrz
20:00
|
Almere City
1
Heracles Almelo
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Eerste Divisie, 7. kolejka | |||||||
|
11 Wrz
20:00
|
MVV Maastricht
0
Almere City
4
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Eerste Divisie, 6. kolejka | |||||||
|
04 Wrz
20:00
|
Almere City
0
Jong Ajax
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie, 5. kolejka | |||||||
|
29 Sie
16:30
|
De Graafschap
1
Almere City
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie, 4. kolejka | |||||||
|
21 Sie
20:00
|
Vitesse
0
Almere City
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eerste Divisie, 3. kolejka | |||||||
|
14 Sie
20:00
|
Almere City
3
Jong PSV
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie, 2. kolejka | |||||||
|
08 Sie
16:30
|
Den Bosch
1
Almere City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie, 1. kolejka | |||||||
|
16 Maj
20:00
|
Willem II Tilburg
2
Almere City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, półfinał | |||||||
|
13 Maj
20:00
|
Almere City
0
Willem II Tilburg
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, półfinał | |||||||
|
09 Maj
20:00
|
De Graafschap
2
Almere City
2
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
06 Maj
19:00
|
Almere City
3
De Graafschap
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
02 Maj
14:00
|
Almere City
3
Den Bosch
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
29 Kwi
18:45
|
Den Bosch
2
Almere City
3
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
24 Kwi
20:00
|
VVV Venlo
3
Almere City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
17 Kwi
20:00
|
Almere City
4
Dordrecht
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
16:45
|
Willem II Tilburg
2
Almere City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
14:30
|
Almere City
1
Den Bosch
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
20:00
|
Almere City
3
FC OSS
2
|
28' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
20 Mar
20:00
|
Jong Ajax
0
Almere City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
17 Mar
20:00
|
Almere City
2
RKC Waalwijk
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
07 Mar
16:30
|
Almere City
1
ADO Den Haag
0
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
03 Mar
20:00
|
Cambuur
3
Almere City
2
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
27 Lut
20:00
|
Jong Utrecht
2
Almere City
3
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
21 Lut
16:30
|
FC Eindhoven
3
Almere City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
13 Lut
20:00
|
Almere City
0
Helmond Sport
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
02 Lut
20:00
|
MVV Maastricht
1
Almere City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
30 Sty
20:00
|
Almere City
1
Roda JC Kerkrade
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
26 Sty
20:00
|
Jong AZ
3
Almere City
4
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
18 Sty
14:30
|
Almere City
2
De Graafschap
0
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
14 Sty
20:00
|
Almere City
1
Telstar
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
20 Gru
2025
|
Almere City
4
Emmen
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
12 Gru
2025
|
Jong PSV
2
Almere City
3
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
05 Gru
2025
|
Almere City
3
Jong Ajax
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2025
|
FC OSS
1
Almere City
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
24 Lis
2025
|
Almere City
3
VVV Venlo
0
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
21 Lis
2025
|
Den Bosch
5
Almere City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2025
|
Dordrecht
0
Almere City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
2025
|
Almere City
1
Jong AZ
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
2025
|
Roda JC Kerkrade
2
Almere City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
2025
|
Almere City
1
Cambuur
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
10 Paź
2025
|
Almere City
2
Vitesse
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
03 Paź
2025
|
Helmond Sport
2
Almere City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
2025
|
De Graafschap
3
Almere City
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
2025
|
Almere City
4
Jong Utrecht
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
2025
|
ADO Den Haag
2
Almere City
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2025
|
Almere City
5
FC Eindhoven
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.8 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
2025
|
Almere City
2
Jong PSV
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
RKC Waalwijk
2
Almere City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
22 Sie
2025
|
Almere City
0
Willem II Tilburg
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2025
|
Emmen
1
Almere City
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
18 Maj
2025
|
AZ Alkmaar
1
Almere City
1
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
14 Maj
2025
|
Almere City
1
Fortuna Sittard
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
10 Maj
2025
|
Almere City
0
Sparta Rotterdam
3
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 32. kolejka | |||||||
|
27 Kwi
2025
|
Almere City
0
Go Ahead Eagles
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
2025
|
Heerenveen
2
Almere City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
PSV Eindhoven
5
Almere City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
2025
|
Almere City
2
PEC Zwolle
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
29 Mar
2025
|
Willem II Tilburg
0
Almere City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
14 Mar
2025
|
Almere City
1
NAC Breda
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
09 Mar
2025
|
Twente
1
Almere City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
02 Mar
2025
|
Almere City
0
Ajax
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
22 Lut
2025
|
Feyenoord Rotterdam
2
Almere City
1
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
16 Lut
2025
|
NEC Nijmegen
2
Almere City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
02 Lut
2025
|
Almere City
1
RKC Waalwijk
4
|
46' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
19 Sty
2025
|
Almere City
0
Heracles Almelo
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
12 Sty
2025
|
Groningen
0
Almere City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2024
|
Almere City
3
Heerenveen
0
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
15 Gru
2024
|
Ajax
3
Almere City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
08 Gru
2024
|
Almere City
1
Utrecht
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2024
|
NAC Breda
1
Almere City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2024
|
Go Ahead Eagles
3
Almere City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
10 Lis
2024
|
Almere City
1
Feyenoord Rotterdam
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
25 Paź
2024
|
Almere City
1
NEC Nijmegen
0
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Sparta Rotterdam
2
Almere City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
04 Paź
2024
|
Almere City
0
Willem II Tilburg
1
|
15' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
2024
|
PEC Zwolle
1
Almere City
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
2024
|
Almere City
0
Twente
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2024
|
Heracles Almelo
0
Almere City
0
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2024
|
Almere City
1
Groningen
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2024
|
Almere City
1
PSV Eindhoven
7
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2024
|
Fortuna Sittard
3
Almere City
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
10 Sie
2024
|
Almere City
0
AZ Alkmaar
1
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
19 Maj
2024
|
Almere City
1
NEC Nijmegen
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
03 Maj
2024
|
Almere City
1
Heerenveen
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
24 Kwi
2024
|
Twente
3
Almere City
1
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
07 Kwi
2024
|
Go Ahead Eagles
1
Almere City
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
04 Kwi
2024
|
RKC Waalwijk
0
Almere City
0
|
68' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
Vitesse
1
Almere City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
Almere City
1
Utrecht
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
10 Lut
2024
|
Almere City
0
AZ Alkmaar
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
02 Lut
2024
|
Almere City
2
Excelsior Rotterdam
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
27 Sty
2024
|
PSV Eindhoven
2
Almere City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
24 Sty
2024
|
Almere City
0
Fortuna Sittard
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
14 Sty
2024
|
FC Volendam
0
Almere City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
17 Gru
2023
|
Almere City
5
Vitesse
0
|
90' |
1 gol
· 20% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
09 Gru
2023
|
AZ Alkmaar
4
Almere City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
01 Gru
2023
|
Heerenveen
3
Almere City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
26 Lis
2023
|
Almere City
0
Heracles Almelo
5
|
90' |
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
12 Lis
2023
|
Almere City
2
Ajax
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
05 Lis
2023
|
Sparta Rotterdam
1
Almere City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
Almere City
1
RKC Waalwijk
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
27 Sie
2023
|
Feyenoord Rotterdam
6
Almere City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
13 Sie
2023
|
Almere City
1
Twente
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
11 Cze
2023
|
Emmen
1
Almere City
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
03 Cze
2023
|
Almere City
(2)
1
VVV Venlo
(0)
1
|
120' |
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
30 Maj
2023
|
VVV Venlo
1
Almere City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
19 Maj
2023
|
Almere City
1
MVV Maastricht
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
07 Maj
2023
|
Almere City
0
NAC Breda
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
28 Kwi
2023
|
FC OSS
0
Almere City
5
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
17 Mar
2023
|
Jong Ajax
0
Almere City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
03 Mar
2023
|
Dordrecht
0
Almere City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
11 Sty
2023
|
Almere City
0
NEC Nijmegen
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2022/2023 | |||||||
|
28 Paź
2022
|
Almere City
3
Heracles Almelo
2
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
21 Paź
2022
|
Willem II Tilburg
1
Almere City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
18 Paź
2022
|
Almere City
2
FC OSS
0
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2022/2023 | |||||||
|
07 Paź
2022
|
Jong Utrecht
0
Almere City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
16 Wrz
2022
|
De Graafschap
1
Almere City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
09 Wrz
2022
|
Almere City
0
Telstar
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
02 Wrz
2022
|
Helmond Sport
3
Almere City
0
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
22 Sie
2022
|
Jong AZ
3
Almere City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
05 Sie
2022
|
VVV Venlo
3
Almere City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
06 Maj
2022
|
Almere City
0
Jong AZ
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
22 Kwi
2022
|
FC OSS
2
Almere City
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
16 Kwi
2022
|
Almere City
1
NAC Breda
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
08 Kwi
2022
|
FC Eindhoven
3
Almere City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
01 Kwi
2022
|
Almere City
3
Excelsior Rotterdam
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
27 Mar
2022
|
MVV Maastricht
0
Almere City
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
18 Mar
2022
|
Almere City
2
Den Bosch
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
07 Mar
2022
|
Jong Utrecht
1
Almere City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
25 Lut
2022
|
Almere City
0
VVV Venlo
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
21 Sty
2022
|
De Graafschap
1
Almere City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
20 Gru
2021
|
Jong AZ
3
Den Bosch
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
10 Gru
2021
|
ADO Den Haag
3
Jong AZ
2
|
87' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
26 Lis
2021
|
FC Eindhoven
1
Jong AZ
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
19 Lis
2021
|
Roda JC Kerkrade
2
Jong AZ
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
05 Lis
2021
|
Jong AZ
0
MVV Maastricht
1
|
72' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
01 Lis
2021
|
Jong PSV
2
Jong AZ
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
18 Paź
2021
|
Jong AZ
1
Jong Ajax
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
24 Wrz
2021
|
Telstar
1
Jong AZ
0
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
13 Wrz
2021
|
Jong AZ
2
De Graafschap
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
10 Wrz
2021
|
Jong AZ
0
Jong Utrecht
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
23 Sie
2021
|
Jong AZ
1
FC OSS
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
09 Sie
2021
|
Jong AZ
2
Almere City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
12 Maj
2021
|
FC Volendam
2
Jong AZ
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
23 Kwi
2021
|
Jong AZ
2
Cambuur
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
12 Kwi
2021
|
Jong AZ
4
Dordrecht
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.5 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
15 Mar
2021
|
Jong AZ
2
Jong Ajax
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
12 Lut
2021
|
Jong AZ
3
Jong Utrecht
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
22 Sty
2021
|
Telstar
2
Jong AZ
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
15 Sty
2021
|
Jong AZ
2
Almere City
5
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
06 Lis
2020
|
Almere City
2
Jong AZ
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
02 Lis
2020
|
Jong AZ
1
Telstar
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
23 Paź
2020
|
FC Eindhoven
3
Jong AZ
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
16 Paź
2020
|
Jong Ajax
3
Jong AZ
2
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
11 Wrz
2020
|
Jong AZ
1
Jong PSV
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Joey Jacobs 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.57, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.33.
W ostatnich 10 meczach Joey Jacobs 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.57, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.65.
W jakiej formie jest Joey Jacobs?
Joey Jacobs jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.33 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.62). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Joey Jacobs w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Joey Jacobs rozegrał w barwach Almere City w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 305 minut. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Joey Jacobs - zarobki
Joey Jacobs gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 152 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Joey Jacobs (2024/25)
| Rocznie | 152 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 416 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Joey Jacobs w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
152 tys. € |
| 2023/24 |
|
145 tys. € |
Joey Jacobs - kontuzje
W trakcie kariery Joey Jacobs zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 12 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Joey Jacobs
- Stłuczenie 10.08.19 – 30.10.19 (82 dni) opuszczone: 12 meczów
Czy Joey Jacobs ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Joey Jacobs nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joey Jacobs to stłuczenie z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 82 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Joey Jacobs - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Joey Jacobs wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Joey Jacobs na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Joey Jacobs
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | 26 |
|
300 tys. € |
| 15.12.2025 | 25 |
|
350 tys. € |
| 27.05.2025 | 25 |
|
350 tys. € |
| 27.03.2025 | 24 |
|
400 tys. € |
| 16.12.2024 | 24 |
|
500 tys. € |
| 13.10.2024 | 24 |
|
500 tys. € |
| 30.05.2024 | 24 |
|
650 tys. € |
| 17.03.2024 | 23 |
|
650 tys. € |
| 14.12.2023 | 23 |
|
450 tys. € |
| 03.07.2023 | 23 |
|
350 tys. € |
| 02.04.2023 | 22 |
|
300 tys. € |
| 22.06.2022 | 22 |
|
450 tys. € |
| 11.01.2022 | 21 |
|
450 tys. € |
| 11.10.2021 | 21 | 350 tys. € | |
| 30.12.2020 | 20 | 350 tys. € | |
| 23.10.2020 | 20 | 200 tys. € | |
| 28.06.2020 | 20 | 125 tys. € | |
| 02.07.2019 | 19 | 25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Joey Jacobs?
Wycena Joey Jacobs wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Joey Jacobs wyceniano na 650 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.