Mats Seuntjens jest piłkarzem występującym obecnie w NAC Breda. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Mats Seuntjens
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Mats Seuntjens w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mats Seuntjens wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.49, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mats Seuntjens oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 1,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mats Seuntjens w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mats Seuntjens rozegrał w barwach NAC Breda w Eerste Divisie 3 mecze. Na boisku spędził łącznie 92 minuty. Średnio dawało to 31 minut gry na spotkanie.
Czy Mats Seuntjens ma kontuzję?
Obecnie Mats Seuntjens ma uraz — rana — i pauzuje w NAC Breda.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mats Seuntjens to złamanie kości śródstopia z 2012 roku, który wykluczył go z gry na 74 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Mats Seuntjens?
Mats Seuntjens najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Mats Seuntjens?
Wycena 34-letniego Mats Seuntjens według stanu na październik 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mats Seuntjens?
Mats Seuntjens urodził się 17 kwietnia 1992 w Breda w Holandii. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Mats Seuntjens – statystyki
Szczegółowe statystyki Mats Seuntjens w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział NAC Breda. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Mats Seuntjens vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Mats Seuntjens w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mats Seuntjens wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.49, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mats Seuntjens oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 1,3 to strzały celne.
Mats Seuntjens – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mats Seuntjens w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
28 Sie
Koniec
|
Eerste Divisie, 4. kolejka
|
2:2 | 34' | 0 | 0 | 5.9 | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Eerste Divisie, 3. kolejka
|
3:2 | 23' | 0 | 1 | – | 6.7 | ||
|
14 Sie
Koniec
|
Eerste Divisie, 2. kolejka
|
0:2 | 35' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
21 Maj
Koniec
|
Eredivisie, półfinał
|
2:0 | 23' | 0 | 0 | 5.8 | |||
|
10 Maj
Koniec
|
Eredivisie, 33. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
02 Maj
Koniec
|
Eredivisie, 32. kolejka
|
2:3 | 3' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
25 Kwi
Koniec
|
Eredivisie, 31. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Kwi
Koniec
|
Eredivisie, 30. kolejka
|
0:0 | 16' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
04 Kwi
Koniec
|
Eredivisie, 29. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
22 Mar
Koniec
|
Eredivisie, 28. kolejka
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Mats Seuntjens w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mats Seuntjens rozegrał w barwach NAC Breda w Eerste Divisie 3 mecze. Na boisku spędził łącznie 92 minuty. Średnio dawało to 31 minut gry na spotkanie.
Mats Seuntjens – transfery
W trakcie kariery Mats Seuntjens zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
NAC Breda 2026 – obecnie
-
Groningen 2025 – 2026
-
CD Castellón 2024 – 2025
-
RKC Waalwijk 2024 – 2024
-
Utrecht 2023 – 2024
-
RKC Waalwijk 2022 – 2023
-
Fortuna Sittard 2020 – 2022
-
Gençlerbirliği 2019 – 2020
-
AZ Alkmaar 2016 – 2019
-
NAC Breda 2011 – 2016
-
NAC Breda U19 do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Mats Seuntjens
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 23.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 02.01.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 14.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 12.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 31.12.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 14.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
Mats Seuntjens – forma
W ostatnich 5 meczach Mats Seuntjens zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,31. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Mats Seuntjens i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
28 Sie
Koniec
|
Roda JC Kerkrade
2
NAC Breda
2
Eerste Divisie, 4. kolejka
|
34'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
NAC Breda
3
Jong Ajax
2
Eerste Divisie, 3. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
14 Sie
Koniec
|
NAC Breda
0
VVV Venlo
2
Eerste Divisie, 2. kolejka
|
35'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Ajax
2
Groningen
0
Eredivisie, półfinał
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Groningen
2
NEC Nijmegen
1
Eredivisie, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Groningen
2
Excelsior Rotterdam
3
Eredivisie, 32. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Groningen
1
Eredivisie, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Groningen
0
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie, 30. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Telstar
0
Groningen
2
Eredivisie, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Groningen
3
AZ Alkmaar
0
Eredivisie, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
PEC Zwolle
1
Groningen
1
Eredivisie, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Groningen
3
Ajax
1
Eredivisie, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
FC Volendam
3
Groningen
2
Eredivisie, 25. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Groningen
1
Eredivisie, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Groningen
3
FC Volendam
0
Eredivisie, 16. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
Groningen
2
Eredivisie, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Ajax
2
Groningen
0
Eredivisie, 14. kolejka
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Groningen
2
PEC Zwolle
2
Eredivisie, 13. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
Groningen
0
Eredivisie, 12. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Groningen
1
Twente
1
Eredivisie, 11. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Sparta Rotterdam
5
Groningen
2
Puchar Holandii, 2. runda wstepna
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Groningen
2
Eredivisie, 10. kolejka
|
5'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Groningen
0
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie, 9. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Paź
Koniec
|
NAC Breda
1
Groningen
2
Eredivisie, 8. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Groningen
0
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie, 7. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Groningen
2
Telstar
0
Eredivisie, 6. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Utrecht
0
Groningen
1
Eredivisie, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Groningen
4
Heracles Almelo
0
Eredivisie, 4. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Groningen
2
Eredivisie, 3. kolejka
|
9'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.6 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Groningen
2
Heerenveen
1
Eredivisie, 2. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Sie
Koniec
|
AZ Alkmaar
4
Groningen
1
Eredivisie, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
PEC Zwolle
2
Groningen
0
Eredivisie, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Groningen
2
Ajax
2
Eredivisie, 33. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Maj
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
Groningen
0
Eredivisie, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Groningen
6
RKC Waalwijk
1
Eredivisie, 31. kolejka
|
8'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Groningen
4
Heracles Almelo
1
Eredivisie, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Utrecht
3
Groningen
1
Eredivisie, 29. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Groningen
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 28. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
4
Groningen
1
Eredivisie, 25. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Mar
Koniec
|
NAC Breda
1
Groningen
1
Eredivisie, 27. kolejka
|
67'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Groningen
1
Twente
1
Eredivisie, 24. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Willem II Tilburg
1
Groningen
3
Eredivisie, 23. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Groningen
2
NEC Nijmegen
1
Eredivisie, 22. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.6 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Groningen
0
Eredivisie, 21. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Groningen
1
Heerenveen
0
Eredivisie, 20. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
Groningen
1
Eredivisie, 19. kolejka
|
87'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Groningen
0
Almere City
0
Eredivisie, 18. kolejka
|
24'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Gru
Koniec
|
CD Castellón
0
Elche
2
La Liga 2, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
5
CD Castellón
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
CD Castellón
4
Cartagena
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Albacete
0
CD Castellón
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
CD Castellón
2
Malaga
0
La Liga 2, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
CD Castellón
0
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 13. kolejka
|
60'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Huesca
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Lis
Koniec
|
CD Castellón
1
Mirandes
3
La Liga 2, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Cordoba CF
2
CD Castellón
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Águilas
0
CD Castellón
1
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
CD Castellón
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
CD Castellón
2
Granada
3
La Liga 2, 11. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Paź
Koniec
|
CD Castellón
2
Levante
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
69'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
CD Castellón
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Eldense
2
CD Castellón
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
CD Castellón
2
Tenerife
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
CD Castellón
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Almeria
2
CD Castellón
5
La Liga 2, 5. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
CD Castellón
1
Cadiz
3
La Liga 2, 4. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
0
CD Castellón
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
CD Castellón
0
Real Oviedo
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Eibar
1
CD Castellón
0
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
PEC Zwolle
1
Eredivisie
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Utrecht
2
Eredivisie
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
Almere City
0
Eredivisie
|
81'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
30 Mar
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Heerenveen
1
Eredivisie
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
28'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
Utrecht
2
Eredivisie
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Utrecht
2
Eredivisie
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Utrecht
1
Twente
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Utrecht
3
RKC Waalwijk
2
Puchar Holandii
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Utrecht
4
Ajax
3
Eredivisie
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
Utrecht
0
Eredivisie
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Utrecht
1
Feyenoord Rotterdam
5
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Cambuur
4
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
86'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Heerenveen
1
RKC Waalwijk
4
Eredivisie
|
83'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
01 Lut
Koniec
|
RKC Waalwijk
3
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
87'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | |
|
28 Sty
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Emmen
0
Eredivisie
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
07 Sty
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
Heerenveen
0
Eredivisie
|
79'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Emmen
1
Eredivisie
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Vitesse
1
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie
|
77'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Twente
3
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Twente
1
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Feyenoord Rotterdam
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Utrecht
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Heracles Almelo
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Groningen
0
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
89'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Heerenveen
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
23 Sty
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Utrecht
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Groningen
4
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
FC OSS
0
Puchar Holandii
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Cambuur
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Vitesse
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Heerenveen
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Willem II Tilburg
2
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
89'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
Vitesse
3
Eredivisie
|
80'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
08 Maj
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Emmen
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Utrecht
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
VVV Venlo
1
Fortuna Sittard
3
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Groningen
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Ajax
2
Eredivisie
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sty
Dogryw.
|
NEC Nijmegen
3
Fortuna Sittard
2
Puchar Holandii
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
PEC Zwolle
0
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
16'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.5 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Utrecht
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Vitesse
2
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Feyenoord Rotterdam
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Roda JC Kerkrade
0
Fortuna Sittard
2
Puchar Holandii
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Groningen
3
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Emmen
2
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Heerenveen
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
8 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Twente
2
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Gençlerbirliği
0
Beşiktaş
3
Super Lig (Turcja)
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Göztepe
1
Gençlerbirliği
3
Super Lig (Turcja)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Gençlerbirliği
1
Fenerbahce
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lip
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
0
Gençlerbirliği
0
Super Lig (Turcja)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Cze
Koniec
|
Gençlerbirliği
0
Kasımpaşa
2
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
Kayserispor
2
Gençlerbirliği
0
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Gençlerbirliği
2
Konyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 4.3 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Gençlerbirliği
1
Antalyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Gençlerbirliği
0
Trabzonspor
2
Super Lig (Turcja)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Gençlerbirliği
0
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Gençlerbirliği
3
Göztepe
1
Super Lig (Turcja)
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Gençlerbirliği
0
Denizlispor
2
Super Lig (Turcja)
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Antalyaspor
0
Gençlerbirliği
6
Super Lig (Turcja)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Gençlerbirliği
1
Alanyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Trabzonspor
2
Gençlerbirliği
2
Super Lig (Turcja)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Gençlerbirliği
0
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
4
AZ Alkmaar
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Maj
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
PSV Eindhoven
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
Heracles Almelo
1
Eredivisie
|
84'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
De Graafschap
1
AZ Alkmaar
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
28 Lut
Karne
|
Willem II Tilburg
(2)
1
AZ Alkmaar
(1)
1
Puchar Holandii
|
102'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Willem II Tilburg
2
AZ Alkmaar
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Heerenveen
0
AZ Alkmaar
2
Eredivisie
|
89'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
AZ Alkmaar
1
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
18 Gru
Koniec
|
AZ Alkmaar
5
PEC Zwolle
0
Puchar Holandii
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
VVV Venlo
2
AZ Alkmaar
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Lis
Koniec
|
ADO Den Haag
0
AZ Alkmaar
1
Eredivisie
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
De Graafschap
0
Eredivisie
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Utrecht
2
AZ Alkmaar
1
Eredivisie
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
PEC Zwolle
2
Eredivisie
|
33'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Heracles Almelo
3
AZ Alkmaar
2
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Sie
Koniec
|
AZ Alkmaar
0
Vitesse
0
Eredivisie
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Ajax
3
AZ Alkmaar
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
AZ Alkmaar
4
Vitesse
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Heracles Almelo
0
AZ Alkmaar
3
Eredivisie
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
AZ Alkmaar
1
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
AZ Alkmaar
2
Eredivisie
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lut
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lut
Koniec
|
NAC Breda
1
AZ Alkmaar
3
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
10 Lut
Koniec
|
AZ Alkmaar
0
VVV Venlo
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Twente
0
AZ Alkmaar
4
Eredivisie
|
42'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
04 Lut
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
Roda JC Kerkrade
2
Eredivisie
|
74'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Willem II Tilburg
0
AZ Alkmaar
2
Eredivisie
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
23 Gru
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
Heerenveen
1
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Gru
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Ajax
2
Eredivisie
|
65'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
AZ Alkmaar
5
Heracles Almelo
0
Eredivisie
|
19'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
03 Gru
Koniec
|
VVV Venlo
0
AZ Alkmaar
2
Eredivisie
|
85'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.2 |
W ostatnich 5 meczach Mats Seuntjens ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.31.
W ostatnich 10 meczach Mats Seuntjens ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.31.
W jakiej formie jest Mats Seuntjens?
Mats Seuntjens jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.31 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.49). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Mats Seuntjens – zarobki
Mats Seuntjens gra w NAC Breda na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 400 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mats Seuntjens w NAC Breda (2025/26)
| Rocznie | 400 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 33 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Mats Seuntjens w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
400 tys. € |
| 2024/25 |
|
400 tys. € |
| 2023/24 |
|
600 tys. € |
| 2023/24 |
|
600 tys. € |
| 2022/23 |
|
600 tys. € |
| 2021/22 |
|
100 tys. € |
| 2020/21 |
|
100 tys. € |
| 2019/20 |
|
570 tys. € |
| 2018/19 |
|
260 tys. € |
| 2017/18 |
|
200 tys. € |
| 2016/17 |
|
190 tys. € |
| 2014/15 |
|
100 tys. € |
| 2013/14 |
|
210 tys. € |
Mats Seuntjens – kontuzje
W trakcie kariery Mats Seuntjens zanotował 10 kontuzji, przez które opuścił łącznie 36 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mats Seuntjens
-
Rana
pauzuje od 35 dni
28.09.26NAC Breda opuszczone: 6 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
pauzuje od 66 dni
28.08.26 (67 dni)
NAC Breda opuszczone: 10 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
13.03.25 – 27.03.25 (15 dni)
Groningen opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
06.02.24 – 09.03.24 (33 dni)
RKC Waalwijk opuszczone: 5 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
09.05.23 – 16.05.23 (8 dni)
RKC Waalwijk opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
09.11.22 – 16.11.22 (8 dni)
Fortuna Sittard opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
02.03.22 – 09.03.22 (8 dni)
Fortuna Sittard opuszczone: 1 mecz
-
Wstrząśnienie mózgu
01.02.19 – 13.02.19 (13 dni)
AZ Alkmaar opuszczone: 1 mecz
-
Uraz stopy
14.02.14 – 19.02.14 (6 dni)
NAC Breda opuszczone: 1 mecz
-
Złamanie kości śródstopia
29.07.12 – 10.10.12 (74 dni)
NAC Breda opuszczone: 9 meczów
Czy Mats Seuntjens ma kontuzję?
Obecnie Mats Seuntjens ma uraz — rana — i pauzuje w NAC Breda.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mats Seuntjens to złamanie kości śródstopia z 2012 roku, który wykluczył go z gry na 74 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mats Seuntjens – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mats Seuntjens wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mats Seuntjens na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Mats Seuntjens
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | 34 |
|
200 tys. € |
| 27.05.2026 | 34 |
|
275 tys. € |
| 01.12.2025 | 33 |
|
350 tys. € |
| 27.05.2025 | 33 |
|
550 tys. € |
| 12.12.2024 | 32 |
|
700 tys. € |
| 13.10.2024 | 32 |
|
800 tys. € |
| 30.05.2024 | 32 |
|
850 tys. € |
| 14.12.2023 | 31 |
|
1 mln € |
| 22.06.2023 | 31 |
|
1,2 mln € |
| 10.11.2022 | 30 |
|
1,2 mln € |
| 07.06.2022 | 30 |
|
1,2 mln € |
| 04.01.2022 | 29 |
|
1,2 mln € |
| 18.05.2021 | 29 |
|
1,2 mln € |
| 05.01.2021 | 28 |
|
1 mln € |
| 13.10.2020 | 28 |
|
900 tys. € |
| 03.08.2020 | 28 |
|
900 tys. € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
900 tys. € |
| 02.01.2020 | 27 |
|
1,1 mln € |
| 03.10.2019 | 27 |
|
1,7 mln € |
| 11.06.2019 | 27 |
|
3 mln € |
| 27.12.2018 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 11.06.2018 | 26 |
|
2 mln € |
| 16.01.2018 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 06.06.2017 | 25 |
|
1,3 mln € |
| 17.01.2017 | 24 |
|
850 tys. € |
| 14.07.2016 | 24 |
|
750 tys. € |
| 04.02.2016 | 23 |
|
600 tys. € |
| 30.06.2015 | 23 |
|
600 tys. € |
| 10.02.2015 | 22 |
|
500 tys. € |
| 10.08.2014 | 22 |
|
500 tys. € |
| 10.02.2014 | 21 |
|
500 tys. € |
| 16.06.2013 | 21 |
|
300 tys. € |
| 16.01.2013 | 20 |
|
300 tys. € |
| 20.07.2012 | 20 |
|
100 tys. € |
| 30.06.2011 | 19 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Mats Seuntjens?
Wycena Mats Seuntjens wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Mats Seuntjens wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 50 tys. €.