De Graafschap - Jong AZ wynik meczu 2:5
De Graafschap - Jong AZ (17.08.2026) wynik meczu 2:5. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie De Graafschap | 0 min |
|---|---|
| Remis | 33 min |
| Prowadzenie Jong AZ | 62 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne Bendeguz Kovacs 52' (gol) | 1 |
|---|---|
| Kartki De Graafschap Warmerdam 15', Bolk 51', Fedde de Jong 74', Besselink 90+1', Kania 90+4' | 5 |
| Kartki Jong AZ Oufkir 15', Kovacs 85' | 2 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 23 min (52'–75') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 11' |
| Gol średnio co | 13,6 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 7 goli w 95 min | 14 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 24 zdarzenia: gole, kartki, zmiany, VAR | 4,0 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 17 min |
| Gole po przerwie 5 z 7 goli | 71% |
| Udział rezerwowych w golach 4 z 7 goli z golem lub asystą rezerwowego | 57% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Eerste Divisie 2026/2027 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 2. kolejka |
| Data | 17.08.2026, 20:00 |
| Pogoda | pochmurno, 17°C |
| Sędzia | Laurens Gerrets |
Statystyki
Pełne statystyki meczu De Graafschap - Jong AZ z 17.08.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz De Graafschap vs Jong AZ
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy


Składy
De Graafschap
- Śr. wiek
- 22,8
- Śr. wzrost
- 186 cm
- Śr. ocena XI
- 6,23
- 1 Ties Wieggers bramkarz 400 tys. € 23 l. 192 cm 13
- 4 Joran Hardeman obrońca 59' 250 tys. € 24 l. 190 cm 10
- 3 Rowan Besselink obrońca 400 tys. € 22 l. 191 cm 12
- 14 Gijs Bolk obrońca 25 tys. € 21 l. 189 cm 13
- 21 Kaya Symons obrońca 79' 275 tys. € 21 l. 180 cm 12
- 24 Jason Meerstadt pomocnik 325 tys. € 25 l. 186 cm 6
- 8 Donny Warmerdam pomocnik 86' 400 tys. € 24 l. 174 cm 13
- 10 Fedde de Jong pomocnik 300 tys. € 23 l. 185 cm 11
- 18 Denzel Eijken napastnik 45' 100 tys. € 23 l. – 12
- 27 Nart Ahmeti-Grainca napastnik 59' – 20 l. 178 cm 13 –
- 9 Julian Kania napastnik 450 tys. € 25 l. 192 cm 13
- 7 Bjorn van Zijl napastnik 59' 400 tys. € 22 l. – 13
- 2 Jannes Luca Wieckhoff obrońca 59' 300 tys. € 26 l. 188 cm 11
- 11 Toivo Mero napastnik 45' 400 tys. € 19 l. 179 cm 10
- 17 Nathan Charles Kaninda napastnik 86' – 22 l. 177 cm 13
- 23 Rick Jonkers bramkarz – 22 l. 190 cm 13
- 31 Sam Bouwman bramkarz – 19 l. – 4
- 36 Tim Braem pomocnik 150 tys. € 20 l. 183 cm 4
- 32 Tygo Grotenhuis pomocnik – 21 l. 185 cm 6
- 34 Nic Hartgers pomocnik – 22 l. 190 cm 8
- 30 Benjamin Mambo pomocnik 79' – – – 1 –
Trener Thomas Duivenvoorden
Jong AZ
- Śr. wiek
- 20,2
- Śr. wzrost
- 184 cm
- Śr. ocena XI
- 6,85
- 1 Kiyani Zeggen bramkarz 300 tys. € 20 l. 189 cm 14
- 2 Jesper Zwart obrońca 250 tys. € 20 l. – 14
- 3 Andrea Natali obrońca 45' 2 mln € 18 l. 186 cm 10
- 4 Billy van Duijl obrońca 1,5 mln € 21 l. 190 cm 2
- 5 Sam de Grand obrońca 75' 1,5 mln € 22 l. 178 cm 3
- 6 Rion Ichihara pomocnik 1,5 mln € 21 l. 187 cm 5
- 10 Hessel de Wit pomocnik 75' 600 tys. € 19 l. 185 cm 11
- 8 Julian Oerip pomocnik 450 tys. € 20 l. 179 cm 11
- 7 Matej Sin napastnik 45' 3 mln € 22 l. 180 cm 2
- 11 Ayoub Oufkir napastnik 3 mln € 20 l. 170 cm 3
- 9 Bendeguz Kovacs napastnik 2 mln € 19 l. 199 cm 6
- 12 Kiani Inge obrońca 75' 200 tys. € 19 l. – 14
- 23 Ismail Ka bramkarz 100 tys. € 20 l. – 10
- 14 Mathijs Menu obrońca 45' 250 tys. € 21 l. 175 cm 13
- 20 Rio Robbemond pomocnik 45' 400 tys. € 21 l. 179 cm 13
- 16 Koen Schilder bramkarz 25 tys. € 21 l. 188 cm 6
- 21 Julian Sijbrands pomocnik – 19 l. – 14 –
- 19 Yoel van den Ban napastnik 86' 300 tys. € 20 l. 183 cm 9
- 15 Elkjaer Frej Andersen obrońca 300 tys. € 19 l. – 14
- 18 Saviola Mourinho Simons Saffoe obrońca – 19 l. – 14
- 17 Melle Roede pomocnik 75 tys. € – – 12
- 22 Tycho de Wit napastnik 75' 500 tys. € 19 l. – 9
Trener Norbert Alblas
FAQ
Jaki był wyjściowy skład De Graafschap w meczu z Jong AZ?
W wyjściowym składzie De Graafschap w ustawieniu 4-3-3: w bramce T. Wieggers, w obronie J. Hardeman, R. Besselink, G. Bolk oraz K. Symons, w pomocy J. Meerstadt, D. Warmerdam oraz Fedde de Jong, w ataku D. Eijken, N. Ahmeti-Grainca oraz J. Kania. Z ławki weszli: T. Mero (45'), Bjorn van Zijl (59'), J. Wieckhoff (59'), B. Mambo (79') oraz N. Kaninda (86').
Jaki był wyjściowy skład Jong AZ w meczu z De Graafschap?
W wyjściowym składzie Jong AZ w ustawieniu 4-3-3: w bramce K. Zeggen, w obronie J. Zwart, A. Natali, Billy van Duijl oraz Sam de Grand, w pomocy R. Ichihara, Hessel de Wit oraz J. Oerip, w ataku M. Sin, A. Oufkir oraz B. Kovacs. Z ławki weszli: M. Menu (45'), R. Robbemond (45'), K. Inge (75'), Tycho de Wit (75') oraz Yoel van den Ban (86').
Forma w 10 ostatnich meczach
De Graafschap - Jong AZ
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
De Graafschap - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
30 Paź
20:15
|
FC Volendam
1
De Graafschap
2
|
||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||
|
27 Paź
20:00
|
Roda JC Kerkrade
1
De Graafschap
0
|
||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||
|
23 Paź
20:00
|
De Graafschap
1
RKC Waalwijk
1
|
||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||
|
19 Paź
20:00
|
Jong Ajax
2
De Graafschap
1
|
||
| Eerste Divisie, 11. kolejka | |||
|
09 Paź
20:00
|
De Graafschap
2
Jong Utrecht
1
|
||
| Eerste Divisie, 10. kolejka | |||
|
03 Paź
20:00
|
FC Eindhoven
2
De Graafschap
2
|
||
| Eerste Divisie, 9. kolejka | |||
|
27 Wrz
14:30
|
De Graafschap
1
Den Bosch
0
|
||
| Eerste Divisie, 8. kolejka | |||
|
20 Wrz
16:45
|
De Graafschap
1
NAC Breda
2
|
||
| Eerste Divisie, 7. kolejka | |||
|
11 Wrz
20:00
|
Emmen
1
De Graafschap
2
|
||
| Eerste Divisie, 6. kolejka | |||
|
04 Wrz
20:00
|
Heracles Almelo
5
De Graafschap
0
|
||
| Eerste Divisie, 5. kolejka | |||
Jong AZ - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:00
|
Jong AZ
1
Almere City
3
|
||
| Eerste Divisie, 14. kolejka | |||
|
30 Paź
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
Jong AZ
1
|
||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||
|
23 Paź
20:00
|
Jong AZ
5
Helmond Sport
4
|
||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||
|
16 Paź
20:00
|
VVV Venlo
4
Jong AZ
4
|
||
| Eerste Divisie, 11. kolejka | |||
|
09 Paź
20:00
|
Jong AZ
0
Den Bosch
1
|
||
| Eerste Divisie, 10. kolejka | |||
|
18 Wrz
20:00
|
Jong AZ
4
FC Volendam
1
|
||
| Eerste Divisie, 7. kolejka | |||
|
14 Wrz
20:00
|
Jong PSV
1
Jong AZ
1
|
||
| Eerste Divisie, 9. kolejka | |||
|
11 Wrz
20:00
|
Heracles Almelo
3
Jong AZ
2
|
||
| Eerste Divisie, 6. kolejka | |||
|
05 Wrz
16:30
|
Dordrecht
3
Jong AZ
6
|
||
| Eerste Divisie, 5. kolejka | |||
|
31 Sie
20:00
|
Jong AZ
2
Jong Utrecht
1
|
||
| Eerste Divisie, 8. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
De Graafschap - Jong AZ
Bilans 17 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 82% (14 z 17)
- Powyżej 2,5 gola 71% (12 z 17)
- Powyżej 3,5 gola 47% (8 z 17)
- Obie strzelą (BTTS) 65% (11 z 17)
- Mecze bez gola 6% (1 z 17)
- Remisy 24% (4 z 17)
- Wygrana 1 golem 29% (5 z 17)
- Wygrana 3+ golami 35% (6 z 17)
Statystyki szczegółowe H2H
De Graafschap - Jong AZ
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 17 meczach De Graafschap - Jong AZ.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:0 wygrana De Graafschap | 2 (12%) |
| 2. | 1:2 wygrana Jong AZ | 2 (12%) |
| 3. | 2:2 remis | 2 (12%) |
| 4. | 5:1 wygrana De Graafschap | 2 (12%) |
| 5. | 0:0 remis | 1 (6%) |
| 6. | 0:3 wygrana Jong AZ | 1 (6%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol De Graafschap najdłuższa: 7 meczów 6 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 6 meczów 1 mecz
- Bez porażki De Graafschap najdłuższa: 5 meczów 0 meczów
- Czyste konto De Graafschap najdłuższa: 3 mecze 0 meczów
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 7 meczów 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
H2H De Graafschap - Jong AZ według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | de Graafschap | Remis | Jong AZ |
|---|---|---|---|---|
| Eerste Divisie | 17 | 8 | 4 | 5 |
| Razem | 17 | 8 | 4 | 5 |
Atut własnego boiska
De Graafschap u siebie i Jong AZ na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów De Graafschap - Jong AZ?
W 17 spotkaniach bezpośrednich De Graafschap ma na koncie 8 zwycięstw, Jong AZ 5, a 4 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 36:28 dla De Graafschap. Ostatni mecz rozegrano 17 sierpnia 2026 (Eerste Divisie), a De Graafschap - Jong AZ zakończył się wynikiem 2:5. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 5:0 De Graafschap (2026).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Jong AZ nad De Graafschap?
Ostatnie zwycięstwo Jong AZ nad De Graafschap przypadło na 17 sierpnia 2026 (Eerste Divisie, 5:2). Obie drużyny strzelały w 11 spotkaniach (65%), a 3 gole lub więcej padły w 12 spotkaniach (71%).
Miejsca De Graafschap oraz Jong AZ
w tabeli Eerste Divisie
Tabela
Eerste Divisie 2026/2027| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
14 | 11 | 2 | 1 | 44:15 | 29 | 35 | |
2
|
VVV Venlo
|
14 | 9 | 2 | 3 | 37:22 | 15 | 29 | |
3
|
Almere City
|
14 | 9 | 1 | 4 | 30:14 | 16 | 28 | |
4
|
NAC Breda
|
14 | 7 | 4 | 3 | 25:20 | 5 | 25 | |
5
|
Roda JC Kerkrade
|
14 | 7 | 4 | 3 | 18:17 | 1 | 25 | |
6
|
Emmen
|
14 | 8 | 1 | 5 | 26:26 | 0 | 25 | |
7
|
FC Volendam
|
14 | 7 | 1 | 6 | 33:24 | 9 | 22 | |
8
|
MVV Maastricht
|
14 | 6 | 2 | 6 | 19:29 | -10 | 20 | |
9
|
Den Bosch
|
14 | 5 | 4 | 5 | 24:22 | 2 | 19 | |
10
|
Vitesse
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
11
|
RKC Waalwijk
|
14 | 3 | 8 | 3 | 23:20 | 3 | 17 | |
12
|
Jong AZ
|
14 | 5 | 2 | 7 | 33:31 | 2 | 17 | |
13
|
Jong PSV
|
14 | 4 | 5 | 5 | 18:22 | -4 | 17 | |
14
|
Jong Ajax
|
14 | 4 | 4 | 6 | 22:30 | -8 | 16 | |
15
|
De Graafschap
|
13 | 4 | 3 | 6 | 17:27 | -10 | 15 | |
16
|
FC OSS
|
14 | 4 | 2 | 8 | 20:23 | -3 | 14 | |
17
|
Helmond Sport
|
14 | 3 | 3 | 8 | 25:31 | -6 | 12 | |
18
|
Dordrecht
|
14 | 3 | 3 | 8 | 18:34 | -16 | 12 | |
19
|
Jong Utrecht
|
14 | 3 | 2 | 9 | 23:34 | -11 | 11 | |
20
|
FC Eindhoven
|
14 | 3 | 2 | 9 | 18:31 | -13 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heracles Almelo
|
14 | 11 | 2 | 1 | 44:15 | 29 | 35 | |
2
|
VVV Venlo
|
14 | 9 | 2 | 3 | 37:22 | 15 | 29 | |
3
|
Almere City
|
14 | 9 | 1 | 4 | 30:14 | 16 | 28 | |
4
|
NAC Breda
|
14 | 7 | 4 | 3 | 25:20 | 5 | 25 | |
5
|
Roda JC Kerkrade
|
14 | 7 | 4 | 3 | 18:17 | 1 | 25 | |
6
|
Emmen
|
14 | 8 | 1 | 5 | 26:26 | 0 | 25 | |
7
|
FC Volendam
|
14 | 7 | 1 | 6 | 33:24 | 9 | 22 | |
8
|
MVV Maastricht
|
14 | 6 | 2 | 6 | 19:29 | -10 | 20 | |
9
|
Den Bosch
|
14 | 5 | 4 | 5 | 24:22 | 2 | 19 | |
10
|
Vitesse
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
11
|
RKC Waalwijk
|
14 | 3 | 8 | 3 | 23:20 | 3 | 17 | |
12
|
Jong AZ
|
14 | 5 | 2 | 7 | 33:31 | 2 | 17 | |
13
|
Jong PSV
|
14 | 4 | 5 | 5 | 18:22 | -4 | 17 | |
14
|
Jong Ajax
|
14 | 4 | 4 | 6 | 22:30 | -8 | 16 | |
15
|
De Graafschap
|
13 | 4 | 3 | 6 | 17:27 | -10 | 15 | |
16
|
FC OSS
|
14 | 4 | 2 | 8 | 20:23 | -3 | 14 | |
17
|
Helmond Sport
|
14 | 3 | 3 | 8 | 25:31 | -6 | 12 | |
18
|
Dordrecht
|
14 | 3 | 3 | 8 | 18:34 | -16 | 12 | |
19
|
Jong Utrecht
|
14 | 3 | 2 | 9 | 23:34 | -11 | 11 | |
20
|
FC Eindhoven
|
14 | 3 | 2 | 9 | 18:31 | -13 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heracles Almelo
|
7 | 7 | 0 | 0 | 23:5 | 18 | 21 | |
| 2 |
FC Volendam
|
7 | 6 | 0 | 1 | 23:7 | 16 | 18 | |
| 3 |
Emmen
|
8 | 5 | 0 | 3 | 13:14 | -1 | 15 | |
| 4 |
VVV Venlo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 19:11 | 8 | 14 | |
| 5 |
Roda JC Kerkrade
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
| 6 |
FC OSS
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 14 | |
| 7 |
Den Bosch
|
8 | 3 | 4 | 1 | 15:13 | 2 | 13 | |
| 8 |
Almere City
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 12 | |
| 9 |
Helmond Sport
|
8 | 3 | 3 | 2 | 16:14 | 2 | 12 | |
| 10 |
Jong PSV
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 11 | |
| 11 |
NAC Breda
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 1 | 10 | |
| 12 |
MVV Maastricht
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:13 | -5 | 10 | |
| 13 |
RKC Waalwijk
|
7 | 2 | 4 | 1 | 17:11 | 6 | 10 | |
| 14 |
Jong AZ
|
7 | 3 | 0 | 4 | 13:13 | 0 | 9 | |
| 15 |
Vitesse
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 16 |
Jong Ajax
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:15 | -5 | 8 | |
| 17 |
De Graafschap
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:13 | -5 | 7 | |
| 18 |
Dordrecht
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:17 | -7 | 7 | |
| 19 |
Jong Utrecht
|
7 | 2 | 1 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | |
| 20 |
FC Eindhoven
|
8 | 2 | 1 | 5 | 11:16 | -5 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Almere City
|
8 | 5 | 1 | 2 | 20:9 | 11 | 16 | |
| 2 |
VVV Venlo
|
7 | 5 | 0 | 2 | 18:11 | 7 | 15 | |
| 3 |
NAC Breda
|
8 | 4 | 3 | 1 | 14:10 | 4 | 15 | |
| 4 |
Heracles Almelo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 21:10 | 11 | 14 | |
| 5 |
Roda JC Kerkrade
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8:12 | -4 | 11 | |
| 6 |
Emmen
|
6 | 3 | 1 | 2 | 13:12 | 1 | 10 | |
| 7 |
MVV Maastricht
|
7 | 3 | 1 | 3 | 11:16 | -5 | 10 | |
| 8 |
Vitesse
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 9 |
Jong AZ
|
7 | 2 | 2 | 3 | 20:18 | 2 | 8 | |
| 10 |
Jong Ajax
|
7 | 2 | 2 | 3 | 12:15 | -3 | 8 | |
| 11 |
De Graafschap
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:14 | -5 | 8 | |
| 12 |
RKC Waalwijk
|
7 | 1 | 4 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 13 |
Den Bosch
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 14 |
Jong PSV
|
7 | 1 | 3 | 3 | 9:14 | -5 | 6 | |
| 15 |
Dordrecht
|
7 | 1 | 2 | 4 | 8:17 | -9 | 5 | |
| 16 |
FC Volendam
|
7 | 1 | 1 | 5 | 10:17 | -7 | 4 | |
| 17 |
Jong Utrecht
|
7 | 1 | 1 | 5 | 10:17 | -7 | 4 | |
| 18 |
FC Eindhoven
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 19 |
FC OSS
|
7 | 0 | 0 | 7 | 3:14 | -11 | 0 | |
| 20 |
Helmond Sport
|
6 | 0 | 0 | 6 | 9:17 | -8 | 0 |