Donny Warmerdam jest piłkarzem występującym obecnie w De Graafschap. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Donny Warmerdam
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Donny Warmerdam w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Donny Warmerdam wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.66, a skuteczność strzałów to 16,7%. Donny Warmerdam oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Donny Warmerdam w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Donny Warmerdam rozegrał w barwach De Graafschap w Eerste Divisie 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 881 minut. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Czy Donny Warmerdam ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Donny Warmerdam nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Donny Warmerdam to złamanie kostki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 172 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Donny Warmerdam?
Donny Warmerdam ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Donny Warmerdam?
Donny Warmerdam najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik lub Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Donny Warmerdam?
Wycena 24-letniego Donny Warmerdam według stanu na październik 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Donny Warmerdam?
Donny Warmerdam urodził się 2 stycznia 2002 w Sassenheim w Holandii. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Donny Warmerdam – statystyki
Szczegółowe statystyki Donny Warmerdam w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział De Graafschap. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Donny Warmerdam
Donny Warmerdam vs. inni
Atak
Obrona
Podania Donny Warmerdam
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Donny Warmerdam w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Donny Warmerdam wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.66, a skuteczność strzałów to 16,7%. Donny Warmerdam oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Donny Warmerdam – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Donny Warmerdam w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Donny Warmerdam
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10 2026 |
Eerste Divisie, 10. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 03.10 2026 |
Eerste Divisie, 9. kolejka
|
2:2 | 85' | 0 | 0 | – | |||
| 27.09 2026 |
Eerste Divisie, 8. kolejka
|
1:0 | 80' | 0 | 0 | – | |||
| 20.09 2026 |
Eerste Divisie, 7. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 11.09 2026 |
Eerste Divisie, 6. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | ||||
| 04.09 2026 |
Eerste Divisie, 5. kolejka
|
5:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 29.08 2026 |
Eerste Divisie, 4. kolejka
|
1:4 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 23.08 2026 |
Eerste Divisie, 3. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 17.08 2026 |
Eerste Divisie, 2. kolejka
|
2:5 | 86' | 1 | 0 | ||||
| 09.08 2026 |
Eerste Divisie, 1. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Donny Warmerdam w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Donny Warmerdam rozegrał w barwach De Graafschap w Eerste Divisie 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 881 minut. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Donny Warmerdam – transfery
W trakcie kariery Donny Warmerdam zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
De Graafschap 2026 – obecnie
-
PSIM Yogyakarta 2025 – 2026

-
De Graafschap 2023 – 2025
-
Jong Ajax 2020 – 2023
-
Ajax U18 2020 – 2020

-
Ajax U19 2019 – 2020
-
AjaxU17 2018 – 2019

-
Ajax Amsterdam Youth do 2018

Donny Warmerdam – forma
W ostatnich 5 meczach Donny Warmerdam zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,72. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Donny Warmerdam ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.50, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.72 — wynik powyżej średniej ligowej (6.37).
W ostatnich 10 meczach Donny Warmerdam 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.27, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.66 — wynik powyżej średniej ligowej (6.37).
W jakiej formie jest Donny Warmerdam?
Donny Warmerdam jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.72 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.66). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Donny Warmerdam – kontuzje
W trakcie kariery Donny Warmerdam zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 19 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Donny Warmerdam
- Złamanie kostki 31.08.25 – 18.02.26 (172 dni) opuszczone: 17 meczów
-
Uraz kostki
04.10.22 – 09.10.22 (6 dni)
Jong Ajax opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
02.04.21 – 05.04.21 (4 dni)
Jong Ajax opuszczone: 1 mecz
Czy Donny Warmerdam ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Donny Warmerdam nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Donny Warmerdam to złamanie kostki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 172 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Donny Warmerdam – trofea
W trakcie kariery Donny Warmerdam zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Donny Warmerdam?
Donny Warmerdam zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Ajax U19 — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Holandii U19 — 1 raz.
Donny Warmerdam – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Donny Warmerdam wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Donny Warmerdam na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Donny Warmerdam?
Wycena Donny Warmerdam wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Donny Warmerdam wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.