Joran Hardeman jest piłkarzem występującym obecnie w De Graafschap. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Joran Hardeman
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
20:15
|
FC Volendam
1
De Graafschap
2
|
29' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | |||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Roda JC Kerkrade
1
De Graafschap
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | |||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
|
23 Paź
20:00
|
De Graafschap
1
RKC Waalwijk
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Joran Hardeman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joran Hardeman wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.67, a skuteczność strzałów to 10,0%. Joran Hardeman oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Joran Hardeman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Joran Hardeman rozegrał w barwach De Graafschap w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 407 minut. Średnio dawało to 37 minut gry na spotkanie.
Czy Joran Hardeman ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Joran Hardeman nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joran Hardeman to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 29 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Joran Hardeman?
Joran Hardeman najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Joran Hardeman?
Wycena 24-letniego Joran Hardeman według stanu na maj 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Joran Hardeman?
Joran Hardeman urodził się 21 kwietnia 2002 w Veenendaal w Holandii. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Joran Hardeman - statystyki
Szczegółowe statystyki Joran Hardeman w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział De Graafschap. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Joran Hardeman
Joran Hardeman vs. inni
Atak
Obrona
Podania Joran Hardeman
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Joran Hardeman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joran Hardeman wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.67, a skuteczność strzałów to 10,0%. Joran Hardeman oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Joran Hardeman - transfery
W trakcie kariery Joran Hardeman zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
De Graafschap 2022 – obecnie
-
De Graafschap Reserves 2020 – 2022

-
De Graafschap U19 2019 – 2020

-
De Graafschap U17 2018 – 2019

-
De Graafschap Doetinchem Youth 2017 – 2018

-
FC Utrecht Youth 2016 – 2017

Joran Hardeman - forma
W ostatnich 5 meczach Joran Hardeman zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,69. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Joran Hardeman 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.23, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.69 — wynik powyżej średniej ligowej (2.80).
W ostatnich 10 meczach Joran Hardeman 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 4.79, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.25 — wynik powyżej średniej ligowej (2.80).
W jakiej formie jest Joran Hardeman?
Joran Hardeman jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.69 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.67). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Joran Hardeman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Joran Hardeman rozegrał w barwach De Graafschap w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 407 minut. Średnio dawało to 37 minut gry na spotkanie.
Joran Hardeman - kontuzje
W trakcie kariery Joran Hardeman zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Joran Hardeman
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
26.08.22 – 23.09.22 (29 dni)
De Graafschap opuszczone: 4 mecze
Czy Joran Hardeman ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Joran Hardeman nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joran Hardeman to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 29 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Joran Hardeman - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Joran Hardeman wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Joran Hardeman na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Joran Hardeman?
Wycena Joran Hardeman wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Joran Hardeman wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.