Joey Sleegers jest piłkarzem występującym obecnie w Roda JC Kerkrade. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Joey Sleegers
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:00
|
Heracles Almelo
5
Roda JC Kerkrade
1
|
72' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Eerste Divisie, 14. kolejka | |||||||
|
30 Paź
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
Jong AZ
1
|
60' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Roda JC Kerkrade
1
De Graafschap
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Joey Sleegers w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joey Sleegers wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.60, a skuteczność strzałów to 7,7%. Joey Sleegers oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Joey Sleegers w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Joey Sleegers rozegrał w barwach Rody JC Kerkrade w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 533 minuty. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Joey Sleegers
Pierwszy transfer Joey Sleegers w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Feyenoordu do NEC Nijmegen za 100 tysięcy euro.
Czy Joey Sleegers ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Joey Sleegers nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joey Sleegers to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 368 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Joey Sleegers?
Joey Sleegers ma na koncie 6 trofeów — 4 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Joey Sleegers?
Joey Sleegers najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Joey Sleegers?
Wycena 32-letniego Joey Sleegers według stanu na kwiecień 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Joey Sleegers?
Joey Sleegers urodził się 20 lipca 1994 w Helmond w Holandii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Joey Sleegers - statystyki
Szczegółowe statystyki Joey Sleegers w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Roda JC Kerkrade. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Joey Sleegers
Atak
Obrona
Podania Joey Sleegers
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Joey Sleegers w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joey Sleegers wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.60, a skuteczność strzałów to 7,7%. Joey Sleegers oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Joey Sleegers - transfery
W trakcie kariery Joey Sleegers zmieniał klub 16 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 100 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Roda JC Kerkrade 2026 – obecnie
-
Terrassa 2025 – 2026
-
FC Eindhoven 2023 – 2025
-
ADO Den Haag 2023 – 2023
-
Dibba Al-Fujairah 2022 – 2023
-
FC Eindhoven 2019 – 2022
-
Trenczyn 2018 – 2019
-
NEC Nijmegen 2017 – 2018
-
VVV Venlo 2016 – 2017
-
NEC Nijmegen 2015 – 2016
-
Feyenoord Rotterdam 2015 – 2015
-
FC Eindhoven 2014 – 2015
-
Feyenoord Rotterdam 2013 – 2014
-
Feyenoord U19 2011 – 2013

-
Jong Feyenoord Youth 2006 – 2011

-
RKC Waalwijk (Youth) do 2006

Historia transferów Joey Sleegers
Pierwszy transfer Joey Sleegers w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Feyenoordu do NEC Nijmegen za 100 tysięcy euro.
Joey Sleegers - forma
W ostatnich 5 meczach Joey Sleegers zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,47. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Joey Sleegers ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.43, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.47.
W ostatnich 10 meczach Joey Sleegers ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.27, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.50.
W jakiej formie jest Joey Sleegers?
Joey Sleegers jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.47 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.60). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Joey Sleegers w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Joey Sleegers rozegrał w barwach Rody JC Kerkrade w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 533 minuty. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Joey Sleegers - zarobki
Joey Sleegers gra w Roda JC Kerkrade na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 89 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Joey Sleegers w Roda JC Kerkrade (2015/16)
| Rocznie | 89 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 7 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 244 € |
Joey Sleegers - kontuzje
W trakcie kariery Joey Sleegers zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 53 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Joey Sleegers
-
Stłuczenie
23.03.22 – 30.03.22 (8 dni)
FC Eindhoven opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
09.02.22 – 23.02.22 (15 dni)
FC Eindhoven opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
24.03.21 – 07.04.21 (15 dni)
FC Eindhoven opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
31.01.21 – 24.03.21 (53 dni)
FC Eindhoven opuszczone: 7 meczów
-
Stłuczenie
07.01.21 – 23.01.21 (17 dni)
FC Eindhoven opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
23.10.19 – 24.10.20 (368 dni)
FC Eindhoven opuszczone: 30 meczów
-
Uraz
02.08.13 – 25.09.13 (55 dni)
Feyenoord Rotterdam opuszczone: 9 meczów
Czy Joey Sleegers ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Joey Sleegers nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joey Sleegers to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 368 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Joey Sleegers - trofea
W trakcie kariery Joey Sleegers zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Joey Sleegers?
Joey Sleegers zdobył w karierze 6 trofeów — 4 drużynowe i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w VVV Venlo — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 1 raz.
Joey Sleegers - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Joey Sleegers wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Joey Sleegers na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Joey Sleegers?
Wycena Joey Sleegers wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Joey Sleegers wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.