Jay Kruiver jest piłkarzem występującym obecnie w Osijek. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jay Kruiver
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
08 Lis
15:00
|
Osijek
0
Hajduk Split
1
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Prva HNL, 13. kolejka | |||||||
|
01 Lis
18:00
|
Lokomotiva Zagrzeb
1
Osijek
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Prva HNL, 12. kolejka | |||||||
|
25 Paź
18:00
|
Osijek
0
NK Rudeš
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Prva HNL, 11. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Jay Kruiver w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jay Kruiver wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.39, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jay Kruiver oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jay Kruiver w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jay Kruiver rozegrał w barwach Osijeka w Prva HNL 7 meczów, a w barwach Rody JC Kerkrade w Eerste Divisie 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 685 minut. Średnio dawało to 62 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Jay Kruiver
Pierwszy transfer Jay Kruiver w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Rody JC Kerkrade do Osijeka za 100 tysięcy euro.
Na jakiej pozycji gra Jay Kruiver?
Jay Kruiver najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Jay Kruiver?
Wycena 25-letniego Jay Kruiver według stanu na maj 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jay Kruiver?
Jay Kruiver urodził się 2 maja 2001 w Zaandam w Holandii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Jay Kruiver - statystyki
Szczegółowe statystyki Jay Kruiver w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Osijek. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Jay Kruiver
Jay Kruiver vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Jay Kruiver
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Jay Kruiver w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jay Kruiver wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.39, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jay Kruiver oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Jay Kruiver - transfery
W trakcie kariery Jay Kruiver zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 100 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Osijek 2026 – obecnie
-
Roda JC Kerkrade 2024 – 2026
-
Telstar 2022 – 2024
-
Volendam Reserves 2020 – 2022

-
FC Volendam U19 2018 – 2020

-
FC Volendam U17 2017 – 2018

-
FC Volendam Youth 2015 – 2017

-
Ajax Amsterdam Youth do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Jay Kruiver
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 03.09.2026 |
|
100 tys. € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.01.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Jay Kruiver
Pierwszy transfer Jay Kruiver w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Rody JC Kerkrade do Osijeka za 100 tysięcy euro.
Jay Kruiver - forma
W ostatnich 5 meczach Jay Kruiver zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,37. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Jay Kruiver i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
08 Lis
15:00
|
Osijek
0
Hajduk Split
1
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Prva HNL, 13. kolejka | |||||||
|
01 Lis
18:00
|
Lokomotiva Zagrzeb
1
Osijek
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Prva HNL, 12. kolejka | |||||||
|
25 Paź
18:00
|
Osijek
0
NK Rudeš
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Prva HNL, 11. kolejka | |||||||
|
17 Paź
18:00
|
Osijek
1
HNK Gorica
1
|
76' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Prva HNL, 10. kolejka | |||||||
|
10 Paź
18:00
|
Osijek
1
Istra 1961
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Prva HNL, 9. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
17:00
|
Varazdin
0
Osijek
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Prva HNL, 8. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
17:00
|
Osijek
4
Dinamo Zagrzeb
2
|
77' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Prva HNL, 7. kolejka | |||||||
|
28 Sie
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
NAC Breda
2
|
19' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie, 4. kolejka | |||||||
|
21 Sie
20:00
|
Dordrecht
0
Roda JC Kerkrade
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eerste Divisie, 3. kolejka | |||||||
|
14 Sie
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
Helmond Sport
1
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie, 2. kolejka | |||||||
|
07 Sie
20:00
|
Emmen
1
Roda JC Kerkrade
0
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie, 1. kolejka | |||||||
|
01 Maj
20:00
|
RKC Waalwijk
(3)
1
Roda JC Kerkrade
(1)
1
|
120' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
28 Kwi
18:45
|
Roda JC Kerkrade
1
RKC Waalwijk
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
17 Kwi
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
Emmen
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
10 Kwi
20:00
|
FC Eindhoven
1
Roda JC Kerkrade
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
16:45
|
Roda JC Kerkrade
0
Willem II Tilburg
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
20:00
|
Dordrecht
0
Roda JC Kerkrade
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
20 Mar
20:00
|
Roda JC Kerkrade
1
Helmond Sport
1
|
82' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
13 Mar
20:00
|
Cambuur
1
Roda JC Kerkrade
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
06 Mar
20:00
|
Roda JC Kerkrade
0
Jong PSV
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
27 Lut
20:00
|
Den Bosch
2
Roda JC Kerkrade
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
22 Lut
12:15
|
Roda JC Kerkrade
2
MVV Maastricht
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
13 Lut
20:00
|
RKC Waalwijk
1
Roda JC Kerkrade
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
06 Lut
20:20
|
Roda JC Kerkrade
0
ADO Den Haag
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
30 Sty
20:00
|
Almere City
1
Roda JC Kerkrade
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
26 Sty
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
VVV Venlo
2
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
23 Sty
20:00
|
Roda JC Kerkrade
1
FC OSS
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
19 Sty
20:00
|
Jong Ajax
2
Roda JC Kerkrade
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
22 Gru
2025
|
Jong Utrecht
1
Roda JC Kerkrade
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
17 Gru
2025
|
Roda JC Kerkrade
(1)
1
Go Ahead Eagles
(3)
1
|
119' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Puchar Holandii 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
12 Gru
2025
|
De Graafschap
2
Roda JC Kerkrade
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
05 Gru
2025
|
Roda JC Kerkrade
2
Jong AZ
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2025
|
MVV Maastricht
0
Roda JC Kerkrade
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
25 Lis
2025
|
Roda JC Kerkrade
1
Dordrecht
2
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Emmen
1
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
07 Lis
2025
|
ADO Den Haag
4
Roda JC Kerkrade
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Roda JC Kerkrade
1
Jong Utrecht
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
20 Paź
2025
|
Roda JC Kerkrade
2
Almere City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
2025
|
Roda JC Kerkrade
6
Den Bosch
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
03 Paź
2025
|
Willem II Tilburg
1
Roda JC Kerkrade
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
2025
|
Roda JC Kerkrade
1
Cambuur
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
2025
|
FC OSS
1
Roda JC Kerkrade
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
2025
|
Roda JC Kerkrade
1
RKC Waalwijk
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2025
|
Jong PSV
0
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
2025
|
Roda JC Kerkrade
3
Jong Ajax
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
29 Sie
2025
|
Roda JC Kerkrade
0
FC Eindhoven
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2025
|
VVV Venlo
3
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
15 Sie
2025
|
Roda JC Kerkrade
1
De Graafschap
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
10 Sie
2025
|
Helmond Sport
1
Roda JC Kerkrade
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
09 Maj
2025
|
Roda JC Kerkrade
0
FC Eindhoven
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 38. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
2025
|
Vitesse
3
Roda JC Kerkrade
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 35. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
2025
|
De Graafschap
2
Roda JC Kerkrade
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
11 Mar
2025
|
Roda JC Kerkrade
3
Helmond Sport
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
02 Mar
2025
|
Excelsior Rotterdam
1
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
21 Lut
2025
|
Roda JC Kerkrade
0
Den Bosch
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
14 Lut
2025
|
Dordrecht
2
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
24 Sty
2025
|
Roda JC Kerkrade
3
Jong Utrecht
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2024
|
Roda JC Kerkrade
1
FC Volendam
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
26 Lis
2024
|
Roda JC Kerkrade
3
Vitesse
0
|
67' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2024
|
Den Bosch
1
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
25 Paź
2024
|
Roda JC Kerkrade
2
Jong Ajax
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.7 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
21 Paź
2024
|
Helmond Sport
2
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
16 Wrz
2024
|
Cambuur
0
Roda JC Kerkrade
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
2024
|
Roda JC Kerkrade
1
De Graafschap
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
10 Maj
2024
|
Willem II Tilburg
3
Telstar
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
03 Maj
2024
|
Telstar
1
Groningen
1
|
88' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
19 Kwi
2024
|
Telstar
2
Emmen
3
|
40' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
12 Kwi
2024
|
De Graafschap
5
Telstar
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
08 Mar
2024
|
Dordrecht
2
Telstar
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
16 Lut
2024
|
Telstar
1
NAC Breda
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
09 Lut
2024
|
Telstar
3
Helmond Sport
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
02 Lut
2024
|
MVV Maastricht
6
Telstar
1
|
81' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
19 Sty
2024
|
FC OSS
1
Telstar
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
08 Gru
2023
|
Groningen
2
Telstar
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
20 Paź
2023
|
NAC Breda
3
Telstar
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
14 Paź
2023
|
Telstar
2
MVV Maastricht
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
15 Wrz
2023
|
Roda JC Kerkrade
3
Telstar
0
|
75' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
18 Sie
2023
|
Telstar
2
Cambuur
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
14 Sie
2023
|
Jong PSV
1
Telstar
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
17 Mar
2023
|
Helmond Sport
2
Telstar
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
24 Lut
2023
|
Heracles Almelo
7
Telstar
0
|
66' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
27 Sty
2023
|
Telstar
0
Almere City
1
|
31' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
13 Sty
2023
|
Telstar
1
Jong AZ
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
10 Sty
2023
|
Twente
3
Telstar
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2022/2023 | |||||||
|
18 Lis
2022
|
FC Eindhoven
3
Telstar
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
04 Lis
2022
|
NAC Breda
1
Telstar
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
28 Paź
2022
|
Telstar
2
Dordrecht
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
18 Paź
2022
|
Koninklijke HFC
0
Telstar
1
|
67' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2022/2023 | |||||||
|
14 Paź
2022
|
Telstar
2
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
07 Paź
2022
|
Jong PSV
0
Telstar
2
|
73' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
09 Wrz
2022
|
Almere City
0
Telstar
1
|
85' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
12 Sie
2022
|
Telstar
0
PEC Zwolle
5
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2022/2023 | |||||||
|
29 Kwi
2022
|
Telstar
1
Jong Utrecht
3
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
22 Kwi
2022
|
Telstar
0
FC Eindhoven
1
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
27 Mar
2022
|
Emmen
2
Telstar
1
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
21 Mar
2022
|
ADO Den Haag
2
Telstar
1
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
18 Mar
2022
|
Telstar
1
Dordrecht
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
14 Mar
2022
|
Telstar
1
NAC Breda
4
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
07 Mar
2022
|
Jong AZ
3
Telstar
2
|
22' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
04 Lut
2022
|
Telstar
0
De Graafschap
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
20 Lis
2021
|
Excelsior Maassluis
3
Volendam Youth
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2021/2022 | |||||||
|
09 Paź
2021
|
Volendam Youth
0
Ijsselmeervogels
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
HHC
3
Volendam Youth
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2021/2022 | |||||||
|
18 Wrz
2021
|
ASWH
0
Volendam Youth
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2021/2022 | |||||||
|
04 Wrz
2021
|
GVVV Veenendaal
2
Volendam Youth
5
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2021/2022 | |||||||
|
12 Maj
2021
|
FC Volendam
2
Jong AZ
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
12 Mar
2021
|
Den Bosch
1
FC Volendam
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
03 Sty
2021
|
FC Volendam
0
MVV Maastricht
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
11 Gru
2020
|
FC Volendam
6
Den Bosch
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
10 Paź
2020
|
Volendam Youth
1
De Treffers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2020/2021 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Jay Kruiver ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.37 — wynik powyżej średniej ligowej (6.01).
W ostatnich 10 meczach Jay Kruiver 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.45 — wynik powyżej średniej ligowej (6.01).
W jakiej formie jest Jay Kruiver?
Jay Kruiver jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.37 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.39). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Jay Kruiver w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jay Kruiver rozegrał w barwach Osijeka w Prva HNL 7 meczów, a w barwach Rody JC Kerkrade w Eerste Divisie 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 685 minut. Średnio dawało to 62 minuty gry na spotkanie.
Jay Kruiver - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jay Kruiver wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jay Kruiver na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jay Kruiver
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | 25 |
|
500 tys. € |
| 15.12.2025 | 24 |
|
500 tys. € |
| 08.06.2025 | 24 |
|
450 tys. € |
| 09.12.2024 | 23 |
|
400 tys. € |
| 13.10.2024 | 23 |
|
325 tys. € |
| 09.06.2024 | 23 |
|
225 tys. € |
| 07.01.2024 | 22 |
|
125 tys. € |
| 03.07.2023 | 22 |
|
150 tys. € |
| 11.10.2022 | 21 |
|
150 tys. € |
| 22.06.2022 | 21 |
|
75 tys. € |
| 23.03.2022 | 20 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jay Kruiver?
Wycena Jay Kruiver wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Jay Kruiver wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.