Forma w lidze
Varazdin w tabeli
2. miejsce / 18 punktów Awans do Ligi Europy UEFA
Strata do lidera: 1 punkt
Przewaga nad 5. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez porażki
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
6:1 bramki
1,20 gola/mecz
7 pkt
8:6 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Varazdinu
Wartość drużyny: 8,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Chorwacja | 24 | pomocnik | 9 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Chorwacja | 20 | napastnik | 9 | 850 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,42 średnia ocena | Macedonia | 26 | obrońca | 9 | 750 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Chorwacja | 26 | bramkarz | 9 | 300 tys. € |
Przewidywany skład Varazdinu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Varazdin w tabeli Prva HNL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hajduk Split
|
9 | 6 | 1 | 2 | 18:9 | 19 |
2
|
Varazdin
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:7 | 18 |
3
|
Osijek
|
9 | 5 | 1 | 3 | 18:14 | 16 |
4
|
Dinamo Zagrzeb
|
8 | 5 | 1 | 2 | 18:11 | 16 |
5
|
Rijeka
|
8 | 4 | 2 | 2 | 14:11 | 14 |
Wyniki Varazdinu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
0
Varazdin
1
Prva HNL, 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Varazdin
0
Osijek
0
Prva HNL, 8. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
HNK Gorica
2
Varazdin
2
Prva HNL, 7. kolejka
|
Terminarz Varazdinu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
Hajduk Split
Varazdin
Prva HNL, 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Varazdin
Slaven Belupo
Prva HNL, 11. kolejka
|
|
|
28 Paź 17:00
|
Varazdin
Lokomotiva Zagrzeb
Puchar Chorwacji, 1/8 finału
|
Ostatnie transfery Varazdinu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 Wrz 2026 |
|
Chorwacja |
![]() |
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Chorwacja |
![]() |
500 tys. € | |
| 06 Wrz 2026 |
![]() |
Chorwacja |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Chorwacja |
|
za darmo |
Varazdin to klub piłkarski z Chorwacji występujący w Prva HNL. Swoim domowym obiektem jest Stadion Anđelko Herjavec, który może pomieścić 10 800 widzów. Zespół prowadzi Nikola Safaric. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 8,7 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Chorwacji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Varazdin?
Klub piłkarski Varazdin zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Chorwacji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Varazdin w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Varazdinu trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy, co przyniosło 500 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Ivan Mamut do Persatuan Sepakbola Indonesia Jakarta za 500 tys. €.
Które miejsce zajmuje Varazdin w tabeli Prva HNL?
Varazdin zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Prva HNL z dorobkiem 18 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Hajduka Split wynosi 1 punkt, a przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Varazdinu?
W wyjściowym ustawieniu Varazdinu między słupkami staje J. Silić, a linię obrony najczęściej tworzą F. Maglica, M. Mladenovski, N. Tepsić oraz G. Sikosek. W środku pola grają A. Latković, I. Canjuga, L. Mamić, M. Marina oraz I. Tavares, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Jurić. Trener Nikola Safaric ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva HNL i pucharach.
Kiedy Varazdin gra następny mecz?
Najbliższy mecz Varazdinu to spotkanie z Hajdukiem Split, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadion Poljud w ramach Prva HNL (10. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Varazdinu?
Ostatni mecz Varazdinu to wygrana z Lokomotivą Zagrzeb 0:1 w Prva HNL, 11 października 2026. Bramkę zdobył Mamić. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Varazdin w tym sezonie?
Bilans Varazdinu w tym sezonie to 9 meczów i wynik 5-3-1 przy 14 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Varazdinu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Varazdin w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Varazdinu
Varazdin terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
Prva HNL, 10. kolejka
|
Stadion Poljud Wyjazd | Trudny | |
|
24 Paź 18:00
|
Prva HNL, 11. kolejka
|
Stadion Anđelko Herjavec U siebie | Umiarkowany | |
|
28 Paź 17:00
|
Puchar Chorwacji, 1/8 finału
|
Stadion Anđelko Herjavec U siebie | Umiarkowany | |
|
01 Lis 15:00
|
Prva HNL, 12. kolejka
|
Stadion HNK Rijeka Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 18:00
|
Prva HNL, 13. kolejka
|
Stadion Anđelko Herjavec U siebie | Trudny | |
|
21 Lis 17:00
|
Prva HNL, 14. kolejka
|
Igralište NK Rudeš Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Lis 17:00
|
Prva HNL, 15. kolejka
|
Stadion Aldo Drosina Wyjazd | Trudny | |
|
05 Gru 17:00
|
Prva HNL, 16. kolejka
|
Stadion Anđelko Herjavec U siebie | Umiarkowany | |
|
12 Gru 17:00
|
Prva HNL, 17. kolejka
|
Opus Arena Wyjazd | Trudny | |
|
19 Gru 17:00
|
Prva HNL, 18. kolejka
|
Stadion Anđelko Herjavec U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Varazdin gra następny mecz?
Najbliższy mecz Varazdinu to spotkanie z Hajdukiem Split, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadion Poljud w ramach Prva HNL (10. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Wyniki Varazdinu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Varazdin w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Varazdinu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Varazdin wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Prva HNL, 9. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 5/11 | 1/7 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Prva HNL, 8. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 7/9 | 1/4 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Prva HNL, 7. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 3/4 | 1/3 | |
|
09 Wrz Koniec
|
![]() Puchar Chorwacji, 1/16 finału
|
0:4 | – | – | – | |
|
04 Wrz Koniec
|
Prva HNL, 6. kolejka
|
0:0 | 4-1-4-1 | 8/12 | 3/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Prva HNL, 5. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 9/13 | 0/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Prva HNL, 4. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 2/7 | 2/4 | |
|
16 Sie Koniec
|
Prva HNL, 3. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 2/11 | 2/3 | |
|
09 Sie Koniec
|
Prva HNL, 2. kolejka
|
1:4 | 4-2-3-1 | 5/10 | 1/2 | |
|
02 Sie Koniec
|
Prva HNL, 1. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 1/7 | 2/4 |
Varazdin ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 8 z 9 meczów, ze średnią 2,13 punktu. W pozostałych ustawieniach Varazdin zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Varazdinu?
Ostatni mecz Varazdinu to wygrana z Lokomotivą Zagrzeb 0:1 w Prva HNL, 11 października 2026. Bramkę zdobył Mamić. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Varazdin – tabela Prva HNL
Jakie miejsce w tabeli Prva HNL zajmuje Varazdin w sezonie 2026/2027.
Miejsce Varazdinu w tabeli Prva HNL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hajduk Split
|
9 | 6 | 1 | 2 | 18:9 | 9 | 19 | |
2
|
Varazdin
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:7 | 7 | 18 | |
3
|
Osijek
|
9 | 5 | 1 | 3 | 18:14 | 4 | 16 | |
4
|
Dinamo Zagrzeb
|
8 | 5 | 1 | 2 | 18:11 | 7 | 16 | |
5
|
Rijeka
|
8 | 4 | 2 | 2 | 14:11 | 3 | 14 | |
6
|
Istra 1961
|
9 | 3 | 3 | 3 | 17:14 | 3 | 12 | |
7
|
Slaven Belupo
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:17 | -6 | 10 | |
8
|
NK Rudeš
|
9 | 2 | 1 | 6 | 12:25 | -13 | 7 | |
9
|
Lokomotiva Zagrzeb
|
9 | 2 | 1 | 6 | 11:17 | -6 | 7 | |
10
|
HNK Gorica
|
9 | 1 | 2 | 6 | 6:14 | -8 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hajduk Split
|
9 | 6 | 1 | 2 | 18:9 | 9 | 19 | |
2
|
Varazdin
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:7 | 7 | 18 | |
3
|
Osijek
|
9 | 5 | 1 | 3 | 18:14 | 4 | 16 | |
4
|
Dinamo Zagrzeb
|
8 | 5 | 1 | 2 | 18:11 | 7 | 16 | |
5
|
Rijeka
|
8 | 4 | 2 | 2 | 14:11 | 3 | 14 | |
6
|
Istra 1961
|
9 | 3 | 3 | 3 | 17:14 | 3 | 12 | |
7
|
Slaven Belupo
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:17 | -6 | 10 | |
8
|
NK Rudeš
|
9 | 2 | 1 | 6 | 12:25 | -13 | 7 | |
9
|
Lokomotiva Zagrzeb
|
9 | 2 | 1 | 6 | 11:17 | -6 | 7 | |
10
|
HNK Gorica
|
9 | 1 | 2 | 6 | 6:14 | -8 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dinamo Zagrzeb
|
5 | 5 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 15 | |
| 2 |
Hajduk Split
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 13 | |
| 3 |
Rijeka
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:4 | 8 | 12 | |
| 4 |
Varazdin
|
5 | 3 | 2 | 0 | 6:1 | 5 | 11 | |
| 5 |
Osijek
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 6 |
Slaven Belupo
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 7 |
Istra 1961
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:8 | 2 | 7 | |
| 8 |
NK Rudeš
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 9 |
Lokomotiva Zagrzeb
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 10 |
HNK Gorica
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Varazdin
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 7 | |
| 2 |
Osijek
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | 0 | 7 | |
| 3 |
Hajduk Split
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 6 | |
| 4 |
Istra 1961
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 5 |
NK Rudeš
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:12 | -7 | 3 | |
| 6 |
Lokomotiva Zagrzeb
|
6 | 1 | 0 | 5 | 7:14 | -7 | 3 | |
| 7 |
HNK Gorica
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 8 |
Rijeka
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:7 | -5 | 2 | |
| 9 |
Dinamo Zagrzeb
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 1 | |
| 10 |
Slaven Belupo
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:11 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje Varazdin w tabeli Prva HNL?
Varazdin zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Prva HNL z dorobkiem 18 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Hajduka Split wynosi 1 punkt, a przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Varazdinu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Varazdinu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Varazdin na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 3,9
- Asysty / mecz 1,33
- Udane dryblingi / mecz 9,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,78
- Czyste konta 56%
- Odbiory / mecz 14,7
- Przechwyty / mecz 10,3
- Wybicia / mecz 27,7
- Zablokowane strzały / mecz 4,4
Strzelcy Varazdinu
Rozkład bramek w czasie
Bramki Varazdinu i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Varazdinu to 16–30 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hajduk Split - Varazdin Po przerwie pada 50% bramek Varazdinu.Przebieg meczu Varazdinu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 5-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-0-1 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-3-0 |
Gdy Varazdin otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Varazdinu
93% bramek Varazdinu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Varazdin zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Varazdinu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Varazdinu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Varazdin wygra mecz Hajduk Split - Varazdin Varazdin nie przegrywa od 5 meczów.Bramki w meczach Varazdinu
- Powyżej 0,5 78%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 44%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 44% meczów Varazdinu padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hajduk Split - Varazdin Powyżej 2,5 bramki padło w 44% meczów Varazdinu.Varazdin – faule i karne
- Faule / mecz 12,2
- Faule rywali / mecz 13,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Varazdin fauluje średnio 12,2 razy na mecz, a wymusza 13,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Varazdinu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Varazdin zdobywa 2,20 punktu na mecz wobec 1,75 na wyjeździe.
Varazdin wygra mecz Hajduk Split - Varazdin Varazdin zdobywa u siebie 73% możliwych punktów, na wyjeździe 58%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Varazdinu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Varazdinu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
Varazdin wygra drugą połowę meczu Hajduk Split - Varazdin Drugą połowę Varazdin wygrywał w 2 z 9 meczów.Varazdin – strzały
- Celne / mecz 3,9
- Niecelne / mecz 5,9
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,3
Varazdin oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hajduk Split - Varazdin Varazdin oddaje 9,8 strzałów na mecz.Varazdin – posiadanie piłki
- U siebie 51,8%
- Na wyjeździe 47,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 9
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 9 meczów. Średnio Varazdin utrzymuje przy piłce 49,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Varazdin wygra mecz Hajduk Split - Varazdin Varazdin utrzymuje średnio 49,7% posiadania piłki.Varazdin – podania
- Kluczowe / mecz 11,4
- Dośrodkowania / mecz 18,1
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 62
- Celność długich podań 55%
Varazdin wymienia średnio 402 podań na mecz przy celności 81%, z czego 11,4 to podania kluczowe.
Varazdin – czyste konta
- U siebie 4 z 5
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 0,78
- Bez straty do przerwy 100%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 22%
Czyste konto Varazdinu to 56% meczów sezonu (5 z 9), z czego 4 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Hajduk Split - Varazdin Czyste konto Varazdin zachowuje w 56% meczów.Varazdin – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 44%
- Rożne u siebie / mecz 5,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Varazdin wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Varazdin – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 56%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 22%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 11%
Varazdin ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Varazdinu – 2,4.
Varazdin według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,00 | 0,50 |
| Środka tabeli (4–7) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 1,75 | 1,00 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,67 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Varazdin zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z środka tabeli (4–7).
Varazdin na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,60 1,50 | 2,20 1,75 | 0,60 1,50 |
|
2.
|
2,20 1,75 | 1,20 2,00 | 0,20 1,50 |
|
3.
|
2,25 1,40 | 2,25 1,80 | 1,25 1,80 |
|
4.
|
3,00 0,33 | 2,60 1,67 | 0,60 2,67 |
|
5.
|
3,00 0,50 | 3,00 0,50 | 1,00 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Varazdinu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Varazdinu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Slaven Belupo - Varazdin 1:4 Prva HNL, 9.08.2026
- Najwyższa porażka Dinamo Zagrzeb - Varazdin 3:1 Prva HNL, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Slaven Belupo - Varazdin 1:4, Prva HNL, 9.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 20. minuta Mamut, Varazdin - Rijeka 2:0, Prva HNL, 16.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 85. minuta Akrap, HNK Gorica - Varazdin 2:2, Prva HNL, 14.09.2026
Jakie statystyki ma Varazdin w tym sezonie?
Bilans Varazdinu w tym sezonie to 9 meczów i wynik 5-3-1 przy 14 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Varazdin – zawodnicy
Jak wygląda kadra Varazdinu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Varazdinu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Varazdinu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
20 | Chorwacja | 850 tys. € | – | 9 | 100% | 3 | 2 | 783' | 1 | 0 | |||||||
| 38 |
![]() |
25 | Republika Zielonego Przylądka | 1,8 mln € | 80 tys. € | 8 | 89% | 0 | 1 | 590' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Chorwacja | 600 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 2 | 128' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
23 | Chorwacja | 200 tys. € | – | 3 | 33% | 1 | 0 | 50' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
21 | Niger | 350 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 118' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Bośnia | 250 tys. € | 48 tys. € | 9 | 100% | 0 | 1 | 197' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
– | – | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 26 |
|
25 | Albania | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
24 | Chorwacja | 1 mln € | – | 9 | 100% | 4 | 0 | 790' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Czarnogóra | 1,5 mln € | – | 9 | 100% | 2 | 1 | 689' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
23 | Chorwacja | 700 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 175' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
37 | Bośnia | 100 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 692' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Chorwacja | 50 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 85' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
34 | Chorwacja | 150 tys. € | 194 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 30' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
24 | Bośnia | 75 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
22 | Chorwacja | 150 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
26 | Macedonia | 750 tys. € | – | 9 | 100% | 2 | 0 | 759' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Chorwacja | 350 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 699' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
29 | Chorwacja | 850 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 773' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
|
34 | Chorwacja | 100 tys. € | 514 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 62' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
32 | Słowenia | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 2 | 597' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
24 | Chorwacja | 600 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 143' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Bośnia | 150 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 188' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
23 | Chorwacja | 250 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 37' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
20 | Chorwacja | 400 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 40' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
30 | Chorwacja | 250 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 1 | 71' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
32 | Chorwacja | 200 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 33 |
|
26 | Chorwacja | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
28 | Szkocja | 500 tys. € | 215 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
17 | Chorwacja | – | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Varazdinu
12,8 mln €
śr. 428 tys. € / zawodnika
Ile Varazdin wydaje na pensje
1,1 mln € rocznie
śr. 35 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Chorwacja (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Varazdinu w sezonie 2026/2027
Varazdin wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Varazdinu
Jak wygląda skład Varazdinu?
W wyjściowym ustawieniu Varazdinu między słupkami staje J. Silić, a linię obrony najczęściej tworzą F. Maglica, M. Mladenovski, N. Tepsić oraz G. Sikosek. W środku pola grają A. Latković, I. Canjuga, L. Mamić, M. Marina oraz I. Tavares, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Jurić. Trener Nikola Safaric ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva HNL i pucharach.
Varazdin – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Varazdin w sezonie 2026/2027.
Varazdin transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 Wrz 2026 |
|
Chorwacja | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Chorwacja | 29 |
![]() |
500 tys. € | |
| 06 Wrz 2026 |
![]() |
Chorwacja | 23 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Chorwacja | 33 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Szkocja | 28 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Barbados | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Albania | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Chorwacja | 22 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Niger | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 14 Lip 2026 |
|
Azerbejdżan | 25 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Varazdinu
Varazdin bilans transferowy
- +625 tys. € 2026
- +1,9 mln € 2025
- +1,8 mln € 2024
- +1,5 mln € 2023
- -100 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Varazdinu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Varazdin w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Varazdinu trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy, co przyniosło 500 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Ivan Mamut do Persatuan Sepakbola Indonesia Jakarta za 500 tys. €.
Varazdin – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Varazdin? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Varazdin?
Klub piłkarski Varazdin zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Chorwacji.