Forma w lidze
Slaven Belupo w tabeli
7. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do 4. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
9:6 bramki
2,25 gola/mecz
1 pkt
2:11 bramki
0,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Slavenu Belupo
Wartość drużyny: 1,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Macedonia | 36 | napastnik | 9 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Chorwacja | 29 | napastnik | 9 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,44 średnia ocena | Macedonia | 36 | napastnik | 9 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 766 minut | Chorwacja | 32 | obrońca | 9 | 500 tys. € |
Przewidywany skład Slavenu Belupo 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Slaven Belupo w tabeli Prva HNL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hajduk Split
|
9 | 6 | 1 | 2 | 18:9 | 19 |
2
|
Varazdin
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:7 | 18 |
| ··· | |||||||
6
|
Istra 1961
|
9 | 3 | 3 | 3 | 17:14 | 12 |
7
|
Slaven Belupo
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:17 | 10 |
8
|
NK Rudeš
|
9 | 2 | 1 | 6 | 12:25 | 7 |
Wyniki Slavenu Belupo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Slaven Belupo
4
Rijeka
1
Prva HNL, 9. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
NK Rudeš
2
Slaven Belupo
2
Prva HNL, 8. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Hajduk Split
1
Slaven Belupo
0
Prva HNL, 7. kolejka
|
Terminarz Slavenu Belupo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 18:00
|
Slaven Belupo
Dinamo Zagrzeb
Prva HNL, 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Varazdin
Slaven Belupo
Prva HNL, 11. kolejka
|
|
|
30 Paź 18:00
|
Slaven Belupo
Istra 1961
Prva HNL, 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Slavenu Belupo
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
|
Albania |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Chorwacja |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
![]() |
za darmo |
Slaven Belupo to klub piłkarski z Chorwacji występujący w Prva HNL. Swoim domowym obiektem jest Gradski Stadion, który może pomieścić 4 448 widzów. Zespół prowadzi Silvijo Cabraja. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,6 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Chorwacji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Slaven Belupo?
Klub piłkarski Slaven Belupo zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Chorwacji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Slaven Belupo w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Slavenu Belupo trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Slaven Belupo w tabeli Prva HNL?
Slaven Belupo zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Prva HNL z dorobkiem 10 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Hajduka Split wynosi 9 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Slavenu Belupo?
W wyjściowym ustawieniu Slavenu Belupo między słupkami staje K. Sentić, a linię obrony najczęściej tworzą T. Bozić, D. Kovacić, F. Kruselj oraz K. Isasegi. W środku pola grają F. Mazar, A. Adeshina, J. Mitrović, L. Bosnjak oraz L. Banovec, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Nestorovski. Trener Silvijo Cabraja ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva HNL i pucharach.
Kiedy Slaven Belupo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Slavenu Belupo to spotkanie z Dinamem Zagrzeb, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Gradski Stadion w ramach Prva HNL (10. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Slavenu Belupo?
Ostatni mecz Slavenu Belupo to wygrana z Rijeką 4:1 w Prva HNL, 11 października 2026. Bramki zdobyli Dantas, Mersinaj, Banovec, Nestorovski oraz Nestorovski. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Slaven Belupo w tym sezonie?
Bilans Slavenu Belupo w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-1-5 przy 11 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Slavenu Belupo w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Slaven Belupo w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Slavenu Belupo
Slaven Belupo terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 18:00
|
Prva HNL, 10. kolejka
|
Gradski Stadion U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 18:00
|
Prva HNL, 11. kolejka
|
Stadion Anđelko Herjavec Wyjazd | Trudny | |
|
30 Paź 18:00
|
Prva HNL, 12. kolejka
|
Gradski Stadion U siebie | Trudny | |
|
03 Lis 14:00
|
Puchar Chorwacji, 1/8 finału
|
Igralište NK Mladost Wyjazd | – | |
|
07 Lis 15:00
|
Prva HNL, 13. kolejka
|
ŠRC Velika Gorica Wyjazd | Umiarkowany | |
|
21 Lis 17:00
|
Prva HNL, 14. kolejka
|
Gradski Stadion U siebie | Trudny | |
|
28 Lis 17:00
|
Prva HNL, 15. kolejka
|
Stadion Maksimir Wyjazd | Umiarkowany | |
|
05 Gru 17:00
|
Prva HNL, 16. kolejka
|
Gradski Stadion U siebie | Trudny | |
|
12 Gru 17:00
|
Prva HNL, 17. kolejka
|
Gradski Stadion U siebie | Umiarkowany | |
|
19 Gru 17:00
|
Prva HNL, 18. kolejka
|
Stadion HNK Rijeka Wyjazd | Trudny |
Kiedy Slaven Belupo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Slavenu Belupo to spotkanie z Dinamem Zagrzeb, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Gradski Stadion w ramach Prva HNL (10. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Wyniki Slavenu Belupo w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Slaven Belupo w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Slavenu Belupo w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Slaven Belupo wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Prva HNL, 9. kolejka
|
4:1 | 4-2-3-1 | 3/10 | 1/1 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Prva HNL, 8. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 7/14 | 1/7 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Prva HNL, 7. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 4/7 | 4/7 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Puchar Chorwacji, 1/16 finału
|
0:5 | – | 4/5 | 0/0 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Prva HNL, 6. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 5/10 | 4/7 | |
|
30 Sie Koniec
|
Prva HNL, 5. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 2/7 | 1/1 | |
|
22 Sie Koniec
|
Prva HNL, 4. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 5/9 | 2/3 | |
|
15 Sie Koniec
|
Prva HNL, 3. kolejka
|
3:0 | 3-4-3 | 3/8 | 3/5 | |
|
09 Sie Koniec
|
Prva HNL, 2. kolejka
|
1:4 | 4-2-3-1 | 5/10 | 1/2 | |
|
31 Lip Koniec
|
Prva HNL, 1. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 1/11 | 1/2 |
Slaven Belupo ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 8 z 9 meczów, ze średnią 1,25 punktu. W pozostałych ustawieniach Slaven Belupo zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Slavenu Belupo?
Ostatni mecz Slavenu Belupo to wygrana z Rijeką 4:1 w Prva HNL, 11 października 2026. Bramki zdobyli Dantas, Mersinaj, Banovec, Nestorovski oraz Nestorovski. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Slaven Belupo – tabela Prva HNL
Jakie miejsce w tabeli Prva HNL zajmuje Slaven Belupo w sezonie 2026/2027.
Miejsce Slavenu Belupo w tabeli Prva HNL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hajduk Split
|
9 | 6 | 1 | 2 | 18:9 | 9 | 19 | |
2
|
Varazdin
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:7 | 7 | 18 | |
3
|
Osijek
|
9 | 5 | 1 | 3 | 18:14 | 4 | 16 | |
4
|
Dinamo Zagrzeb
|
8 | 5 | 1 | 2 | 18:11 | 7 | 16 | |
5
|
Rijeka
|
8 | 4 | 2 | 2 | 14:11 | 3 | 14 | |
6
|
Istra 1961
|
9 | 3 | 3 | 3 | 17:14 | 3 | 12 | |
7
|
Slaven Belupo
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:17 | -6 | 10 | |
8
|
NK Rudeš
|
9 | 2 | 1 | 6 | 12:25 | -13 | 7 | |
9
|
Lokomotiva Zagrzeb
|
9 | 2 | 1 | 6 | 11:17 | -6 | 7 | |
10
|
HNK Gorica
|
9 | 1 | 2 | 6 | 6:14 | -8 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hajduk Split
|
9 | 6 | 1 | 2 | 18:9 | 9 | 19 | |
2
|
Varazdin
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:7 | 7 | 18 | |
3
|
Rijeka
|
9 | 5 | 2 | 2 | 15:11 | 4 | 17 | |
4
|
Osijek
|
9 | 5 | 1 | 3 | 18:14 | 4 | 16 | |
5
|
Dinamo Zagrzeb
|
8 | 5 | 1 | 2 | 18:11 | 7 | 16 | |
6
|
Istra 1961
|
9 | 3 | 3 | 3 | 17:14 | 3 | 12 | |
7
|
Slaven Belupo
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:17 | -6 | 10 | |
8
|
NK Rudeš
|
10 | 2 | 1 | 7 | 12:26 | -14 | 7 | |
9
|
Lokomotiva Zagrzeb
|
9 | 2 | 1 | 6 | 11:17 | -6 | 7 | |
10
|
HNK Gorica
|
9 | 1 | 2 | 6 | 6:14 | -8 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dinamo Zagrzeb
|
5 | 5 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 15 | |
| 2 |
Hajduk Split
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 13 | |
| 3 |
Rijeka
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:4 | 8 | 12 | |
| 4 |
Varazdin
|
5 | 3 | 2 | 0 | 6:1 | 5 | 11 | |
| 5 |
Osijek
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 6 |
Slaven Belupo
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 7 |
Istra 1961
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:8 | 2 | 7 | |
| 8 |
NK Rudeš
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 9 |
Lokomotiva Zagrzeb
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 10 |
HNK Gorica
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Varazdin
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 7 | |
| 2 |
Osijek
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | 0 | 7 | |
| 3 |
Hajduk Split
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 6 | |
| 4 |
Istra 1961
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 5 |
NK Rudeš
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:12 | -7 | 3 | |
| 6 |
Lokomotiva Zagrzeb
|
6 | 1 | 0 | 5 | 7:14 | -7 | 3 | |
| 7 |
HNK Gorica
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 8 |
Rijeka
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:7 | -5 | 2 | |
| 9 |
Dinamo Zagrzeb
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 1 | |
| 10 |
Slaven Belupo
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:11 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje Slaven Belupo w tabeli Prva HNL?
Slaven Belupo zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Prva HNL z dorobkiem 10 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Hajduka Split wynosi 9 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Slavenu Belupo w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Slavenu Belupo na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Slaven Belupo na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,1
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 5,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,89
- Czyste konta 11%
- Odbiory / mecz 15,7
- Przechwyty / mecz 10,1
- Wybicia / mecz 25,2
- Zablokowane strzały / mecz 2,4
Strzelcy Slavenu Belupo
Rozkład bramek w czasie
Bramki Slavenu Belupo i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Slavenu Belupo to 61–75 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Slaven Belupo - Dinamo Zagrzeb Po przerwie pada 73% bramek Slavenu Belupo.Przebieg meczu Slavenu Belupo i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 1-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-0-5 |
Gdy Slaven Belupo otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Slavenu Belupo
91% bramek Slavenu Belupo pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Slaven Belupo zdobywa w sezonie średnio 1,11 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,11.
Aktualne serie Slavenu Belupo
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Slavenu Belupo, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Slaven Belupo wygra mecz Slaven Belupo - Dinamo Zagrzeb Slaven Belupo nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Slavenu Belupo
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 67%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 22%
- Powyżej 5,5 0%
W 67% meczów Slavenu Belupo padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Slaven Belupo - Dinamo Zagrzeb Powyżej 2,5 bramki padło w 67% meczów Slavenu Belupo.Slaven Belupo – faule i karne
- Faule / mecz 13,3
- Faule rywali / mecz 11,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Slaven Belupo fauluje średnio 13,3 razy na mecz, a wymusza 11,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Slavenu Belupo, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Slaven Belupo - Dinamo Zagrzeb Slaven Belupo popełnia 13,3 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Slaven Belupo zdobywa 2,25 punktu na mecz wobec 0,20 na wyjeździe.
Slaven Belupo wygra mecz Slaven Belupo - Dinamo Zagrzeb Slaven Belupo zdobywa u siebie 75% możliwych punktów, na wyjeździe 7%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Slavenu Belupo ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 73% goli Slavenu Belupo, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
Slaven Belupo wygra drugą połowę meczu Slaven Belupo - Dinamo Zagrzeb Drugą połowę Slaven Belupo wygrywał w 2 z 9 meczów.Slaven Belupo – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,5
Slaven Belupo oddaje 9,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Slaven Belupo - Dinamo Zagrzeb Slaven Belupo oddaje 9,1 strzałów na mecz.Slaven Belupo – posiadanie piłki
- U siebie 49,3%
- Na wyjeździe 40,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 9
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 9 meczów. Średnio Slaven Belupo utrzymuje przy piłce 44,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Slaven Belupo wygra mecz Slaven Belupo - Dinamo Zagrzeb Slaven Belupo utrzymuje średnio 44,1% posiadania piłki.Slaven Belupo – podania
- Kluczowe / mecz 9,4
- Dośrodkowania / mecz 17,4
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 45%
Slaven Belupo wymienia średnio 338 podań na mecz przy celności 76%, z czego 9,4 to podania kluczowe.
Slaven Belupo – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,89
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 56%
Czyste konto Slavenu Belupo to 11% meczów sezonu (1 z 9), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Slaven Belupo - Dinamo Zagrzeb Czyste konto Slaven Belupo zachowuje w 11% meczów.Slaven Belupo – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
Slaven Belupo wykonuje średnio 3,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Slaven Belupo - Dinamo Zagrzeb Powyżej 8,5 rożnego padło w 67% meczów Slavenu Belupo.Slaven Belupo – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 44%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 0%
Slaven Belupo ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Slavenu Belupo – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Slaven Belupo - Dinamo Zagrzeb Slaven Belupo ogląda średnio 1,7 żółtych kartek na mecz.Slaven Belupo według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,33 | 2,67 |
| Środka tabeli (4–7) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,33 | 2,00 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Slaven Belupo zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Slaven Belupo na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
3,00 0,50 | 3,00 0,50 | 1,00 1,75 |
|
6.
|
1,40 1,25 | 2,00 1,75 | 1,60 1,50 |
|
7.
|
2,25 0,20 | 2,25 0,40 | 1,50 2,20 |
|
8.
|
1,00 0,60 | 1,75 1,00 | 3,25 2,40 |
|
9.
|
1,33 0,50 | 1,33 1,17 | 1,00 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Slavenu Belupo
Skrajne wyniki i osiągnięcia Slavenu Belupo w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Slaven Belupo - Rijeka 4:1 Prva HNL, 11.10.2026
- Najwyższa porażka Slaven Belupo - Varazdin 1:4 Prva HNL, 9.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Slaven Belupo - Varazdin 1:4, Prva HNL, 9.08.2026
- Najszybsza bramka 18. minuta Mitrović, Slaven Belupo - HNK Gorica 2:0, Prva HNL, 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 79. minuta Nestorovski, NK Rudeš - Slaven Belupo 2:2, Prva HNL, 18.09.2026
Jakie statystyki ma Slaven Belupo w tym sezonie?
Bilans Slavenu Belupo w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-1-5 przy 11 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Slaven Belupo – zawodnicy
Jak wygląda kadra Slavenu Belupo w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Slavenu Belupo 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Slavenu Belupo
-
Mihail Caimacov Pomocnik Uraz biodra pauzuje od 258 dniopuszczone: 28 meczów
Kadra Slavenu Belupo
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 90 |
|
36 | Macedonia | 150 tys. € | 799 tys. € | 9 | 100% | 7 | 0 | 654' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
29 | Chorwacja | 400 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 3 | 560' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Chorwacja | 1 mln € | 251 tys. € | 9 | 100% | 1 | 2 | 764' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
32 | Chorwacja | 300 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 287' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Chorwacja | 600 tys. € | – | 8 | 89% | 1 | 1 | 482' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
20 | Botswana | 150 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 29' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
19 | Chorwacja | 0 € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
19 | Chorwacja | 100 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
21 | Nigeria | 250 tys. € | 300 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 561' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
21 | Chorwacja | 200 tys. € | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 349' | 2 | 2 | |||||||
| 88 |
![]() |
21 | Chorwacja | 350 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 356' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
33 | Chorwacja | 350 tys. € | 69 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 449' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
|
24 | Islandia | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 110' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Mołdawia | 200 tys. € | 19 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
22 | Kamerun | – | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
20 | Chorwacja | 250 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
20 | Chorwacja | – | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
23 | Chorwacja | 200 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 1 | 135' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
39 | Chorwacja | 50 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 299' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
32 | Chorwacja | 500 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 766' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
|
26 | Chorwacja | 150 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 1 | 347' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
21 | Chorwacja | 500 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
27 | Albania | 400 tys. € | – | 3 | 33% | 1 | 0 | 154' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
20 | Chorwacja | 450 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
17 | – | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 20' | 0 | 1 | ||||||||
| 77 |
|
29 | Japonia | 200 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 254' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
20 | Chorwacja | – | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
30 | Chorwacja | 150 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
19 | – | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 15 |
|
18 | – | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 20 |
|
26 | Chorwacja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
|
34 | Macedonia | 50 tys. € | 60 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 30 |
|
25 | Chorwacja | 250 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
36 | Chorwacja | 50 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
19 | Chorwacja | – | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
24 | Słowenia | – | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Slavenu Belupo
7,5 mln €
śr. 207 tys. € / zawodnika
Ile Slaven Belupo wydaje na pensje
1,5 mln € rocznie
śr. 42 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Chorwacja (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Slavenu Belupo w sezonie 2026/2027
Slaven Belupo wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Slavenu Belupo
Jak wygląda skład Slavenu Belupo?
W wyjściowym ustawieniu Slavenu Belupo między słupkami staje K. Sentić, a linię obrony najczęściej tworzą T. Bozić, D. Kovacić, F. Kruselj oraz K. Isasegi. W środku pola grają F. Mazar, A. Adeshina, J. Mitrović, L. Bosnjak oraz L. Banovec, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Nestorovski. Trener Silvijo Cabraja ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva HNL i pucharach.
Slaven Belupo – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Slaven Belupo w sezonie 2026/2027.
Slaven Belupo transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
|
Albania | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Chorwacja | 21 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 20 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 34 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Lip 2026 |
|
Serbia | 26 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Brazylia | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Japonia | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Chorwacja | 27 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Slavenu Belupo
Slaven Belupo bilans transferowy
- +6,7 mln € 2026
- 0 € 2025
- +1,7 mln € 2024
- +1,2 mln € 2023
- +2,1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Slavenu Belupo
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Slaven Belupo w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Slavenu Belupo trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
Slaven Belupo – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Slaven Belupo? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Slaven Belupo?
Klub piłkarski Slaven Belupo zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Chorwacji.