Karlo Sentić jest piłkarzem występującym obecnie w Slaven Belupo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Karlo Sentic
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Karlo Sentic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Karlo Sentic wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.59. Karlo Sentic oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Karlo Sentic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Karlo Sentic rozegrał w barwach Slavenu Belupo w Prva HNL 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 630 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Czy Karlo Sentic ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Karlo Sentic nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Karlo Sentic to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 133 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Karlo Sentic?
Karlo Sentic ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Karlo Sentic?
Karlo Sentic najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Karlo Sentic?
Wycena 25-letniego Karlo Sentic według stanu na wrzesień 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 550 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Karlo Sentic?
Karlo Sentic urodził się 3 czerwca 2001 w Dubrovnik w Chorwacji. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Karlo Sentic – statystyki
Szczegółowe statystyki Karlo Sentic w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Slaven Belupo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Karlo Sentic
Karlo Sentić vs. inni
Atak
Obrona
Podania Karlo Sentic
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Karlo Sentic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Karlo Sentic wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.59. Karlo Sentic oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Karlo Sentic – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Karlo Sentic w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Karlo Sentic
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10 2026 |
Prva HNL, 9. kolejka
|
4:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 18.09 2026 |
Prva HNL, 8. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 13.09 2026 |
Prva HNL, 7. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Prva HNL, 6. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
Prva HNL, 5. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 22.08 2026 |
Prva HNL, 4. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 15.08 2026 |
Prva HNL, 3. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 09.08 2026 |
Prva HNL, 2. kolejka
|
1:4 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 31.07 2026 |
Prva HNL, 1. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 18.04 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 30. kolejka
|
0:5 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Karlo Sentic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Karlo Sentic rozegrał w barwach Slavenu Belupo w Prva HNL 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 630 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Karlo Sentic – transfery
W trakcie kariery Karlo Sentic zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Slaven Belupo 2026 – obecnie
-
Diosgyori VTK 2024 – 2026
-
Hajduk Split 2024 – 2024
-
Ordabasy 2024 – 2024
-
Hajduk Split 2024 – 2024
-
Diosgyori VTK 2023 – 2024
-
Hajduk Split 2022 – 2023
-
Varazdin 2021 – 2022
-
Hajduk Split 2021 – 2021
-
Hajduk Split II 2020 – 2021

-
Hajduk Split U19 2018 – 2020

-
HNK Hajduk Split U17 2016 – 2018

-
HNK Hajduk Split Youth do 2016

Karlo Sentic – forma
W ostatnich 5 meczach Karlo Sentic zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,08. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Karlo Sentic ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.96, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.08 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.06).
W ostatnich 10 meczach Karlo Sentic ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.22 — wynik powyżej średniej ligowej (6.06).
W jakiej formie jest Karlo Sentic?
Karlo Sentic jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.08 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.59). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Karlo Sentic – kontuzje
W trakcie kariery Karlo Sentic zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 11 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Karlo Sentic
-
Uraz
05.10.24 – 14.02.25 (133 dni)
Diosgyori VTK opuszczone: 11 meczów
Czy Karlo Sentic ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Karlo Sentic nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Karlo Sentic to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 133 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Karlo Sentic – trofea
W trakcie kariery Karlo Sentic zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Karlo Sentic?
Karlo Sentic zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Hajduku Split — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Chorwacji — 1 raz.
Karlo Sentic – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Karlo Sentic wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Karlo Sentic na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Karlo Sentic?
Wycena Karlo Sentic wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Karlo Sentic wyceniano na 550 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.