Forma w lidze
HNK Gorica w tabeli
10. miejsce / 5 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 14 punktów
Strata do bezpiecznego 9. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
2 pkt
4:8 bramki
0,80 gola/mecz
3 pkt
2:6 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy HNK Goricy
Wartość drużyny: 3,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Chorwacja | 28 | napastnik | 9 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Chorwacja | 19 | pomocnik | 9 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,58 średnia ocena | Chorwacja | 33 | obrońca | 9 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 744 minut | Chorwacja | 28 | napastnik | 9 | 600 tys. € |
Przewidywany skład HNK Goricy 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

HNK Gorica w tabeli Prva HNL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hajduk Split
|
9 | 6 | 1 | 2 | 18:9 | 19 |
2
|
Varazdin
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:7 | 18 |
| ··· | |||||||
9
|
Lokomotiva Zagrzeb
|
9 | 2 | 1 | 6 | 11:17 | 7 |
10
|
HNK Gorica
|
9 | 1 | 2 | 6 | 6:14 | 5 |
Wyniki HNK Goricy
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
HNK Gorica
1
NK Rudeš
2
Prva HNL, 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Istra 1961
0
HNK Gorica
1
Prva HNL, 8. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
HNK Gorica
2
Varazdin
2
Prva HNL, 7. kolejka
|
Terminarz HNK Goricy
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
Osijek
HNK Gorica
Prva HNL, 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 15:00
|
HNK Gorica
Lokomotiva Zagrzeb
Prva HNL, 11. kolejka
|
|
|
28 Paź 14:00
|
NK BSK Bijelo Brdo
HNK Gorica
Puchar Chorwacji, 1/8 finału
|
Ostatnie transfery HNK Goricy
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Chorwacja |
|
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
|
za darmo |
HNK Gorica to klub piłkarski z Chorwacji występujący w Prva HNL. Swoim domowym obiektem jest ŠRC Velika Gorica, który może pomieścić 8 000 widzów. Zespół prowadzi Mario Carevic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,4 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Chorwacji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez HNK Gorikę?
Klub piłkarski HNK Gorica zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Chorwacji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski HNK Gorica w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do HNK Goricy trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 1,2 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Iker Pozo do Rodina Moskva za 1 mln €.
Które miejsce zajmuje HNK Gorica w tabeli Prva HNL?
HNK Gorica zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Prva HNL z dorobkiem 5 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Hajduka Split wynosi 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład HNK Goricy?
W wyjściowym ustawieniu HNK Goricy między słupkami staje R. Josipović, a linię obrony najczęściej tworzą F. Braut, J. Filipović, D. Stevanović oraz S. Perić. W środku pola grają F. Juraj, D. Pavicić, B. Bogojević, T. Lacoux oraz J. Pranjić, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Mijić. Trener Mario Carevic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva HNL i pucharach.
Kiedy HNK Gorica gra następny mecz?
Najbliższy mecz HNK Goricy to spotkanie z Osijkiem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Opus Arena w ramach Prva HNL (10. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz HNK Goricy?
Ostatni mecz HNK Goricy to porażka z NK Rudeš 1:2 w Prva HNL, 9 października 2026. Bramki zdobyli Skoko, Fernandes oraz Bogojević. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma HNK Gorica w tym sezonie?
Bilans HNK Goricy w tym sezonie to 9 meczów i wynik 1-2-6 przy 6 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 7,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz HNK Goricy w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra HNK Gorica w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań HNK Goricy
HNK Gorica terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
Prva HNL, 10. kolejka
|
Opus Arena Wyjazd | Trudny | |
|
24 Paź 15:00
|
Prva HNL, 11. kolejka
|
ŠRC Velika Gorica U siebie | Umiarkowany | |
|
28 Paź 14:00
|
Puchar Chorwacji, 1/8 finału
|
Stadion BSK Wyjazd | – | |
|
31 Paź 15:00
|
Prva HNL, 12. kolejka
|
Stadion Poljud Wyjazd | Trudny | |
|
07 Lis 15:00
|
Prva HNL, 13. kolejka
|
ŠRC Velika Gorica U siebie | Umiarkowany | |
|
21 Lis 17:00
|
Prva HNL, 14. kolejka
|
Stadion HNK Rijeka Wyjazd | Trudny | |
|
28 Lis 17:00
|
Prva HNL, 15. kolejka
|
ŠRC Velika Gorica U siebie | Trudny | |
|
05 Gru 17:00
|
Prva HNL, 16. kolejka
|
Stadion Anđelko Herjavec Wyjazd | Trudny | |
|
12 Gru 17:00
|
Prva HNL, 17. kolejka
|
ŠRC Velika Gorica U siebie | Trudny | |
|
19 Gru 17:00
|
Prva HNL, 18. kolejka
|
Igralište NK Rudeš Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy HNK Gorica gra następny mecz?
Najbliższy mecz HNK Goricy to spotkanie z Osijkiem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Opus Arena w ramach Prva HNL (10. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Wyniki HNK Goricy w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub HNK Gorica w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki HNK Goricy w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
HNK Gorica wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Prva HNL, 9. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 8/11 | 0/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Prva HNL, 8. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 3/6 | 2/5 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Prva HNL, 7. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 1/4 | 2/3 | |
|
09 Wrz Dogryw.
|
Puchar Chorwacji, 1/16 finału
|
1:3 | – | 12/17 | 2/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Prva HNL, 6. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 2/8 | 2/4 | |
|
31 Sie Koniec
|
Prva HNL, 5. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 2/10 | 0/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Prva HNL, 4. kolejka
|
2:0 | 3-4-2-1 | 4/9 | 1/3 | |
|
16 Sie Koniec
|
Prva HNL, 3. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 3/7 | 1/4 | |
|
08 Sie Koniec
|
Prva HNL, 2. kolejka
|
3:1 | 3-4-2-1 | 3/12 | 2/7 | |
|
01 Sie Koniec
|
Prva HNL, 1. kolejka
|
0:2 | 3-4-2-1 | 3/11 | 1/3 |
HNK Gorica ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 9 meczów, ze średnią 0,83 punktu. W pozostałych ustawieniach HNK Gorica zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz HNK Goricy?
Ostatni mecz HNK Goricy to porażka z NK Rudeš 1:2 w Prva HNL, 9 października 2026. Bramki zdobyli Skoko, Fernandes oraz Bogojević. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
HNK Gorica – tabela Prva HNL
Jakie miejsce w tabeli Prva HNL zajmuje HNK Gorica w sezonie 2026/2027.
Miejsce HNK Goricy w tabeli Prva HNL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hajduk Split
|
9 | 6 | 1 | 2 | 18:9 | 9 | 19 | |
2
|
Varazdin
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:7 | 7 | 18 | |
3
|
Osijek
|
9 | 5 | 1 | 3 | 18:14 | 4 | 16 | |
4
|
Dinamo Zagrzeb
|
8 | 5 | 1 | 2 | 18:11 | 7 | 16 | |
5
|
Rijeka
|
8 | 4 | 2 | 2 | 14:11 | 3 | 14 | |
6
|
Istra 1961
|
9 | 3 | 3 | 3 | 17:14 | 3 | 12 | |
7
|
Slaven Belupo
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:17 | -6 | 10 | |
8
|
NK Rudeš
|
9 | 2 | 1 | 6 | 12:25 | -13 | 7 | |
9
|
Lokomotiva Zagrzeb
|
9 | 2 | 1 | 6 | 11:17 | -6 | 7 | |
10
|
HNK Gorica
|
9 | 1 | 2 | 6 | 6:14 | -8 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hajduk Split
|
9 | 6 | 1 | 2 | 18:9 | 9 | 19 | |
2
|
Varazdin
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:7 | 7 | 18 | |
3
|
Rijeka
|
9 | 5 | 2 | 2 | 15:11 | 4 | 17 | |
4
|
Osijek
|
9 | 5 | 1 | 3 | 18:14 | 4 | 16 | |
5
|
Dinamo Zagrzeb
|
8 | 5 | 1 | 2 | 18:11 | 7 | 16 | |
6
|
Istra 1961
|
9 | 3 | 3 | 3 | 17:14 | 3 | 12 | |
7
|
Slaven Belupo
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:17 | -6 | 10 | |
8
|
NK Rudeš
|
10 | 2 | 1 | 7 | 12:26 | -14 | 7 | |
9
|
Lokomotiva Zagrzeb
|
9 | 2 | 1 | 6 | 11:17 | -6 | 7 | |
10
|
HNK Gorica
|
9 | 1 | 2 | 6 | 6:14 | -8 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dinamo Zagrzeb
|
5 | 5 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 15 | |
| 2 |
Hajduk Split
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 13 | |
| 3 |
Rijeka
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:4 | 8 | 12 | |
| 4 |
Varazdin
|
5 | 3 | 2 | 0 | 6:1 | 5 | 11 | |
| 5 |
Osijek
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 6 |
Slaven Belupo
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 7 |
Istra 1961
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:8 | 2 | 7 | |
| 8 |
NK Rudeš
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 9 |
Lokomotiva Zagrzeb
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 10 |
HNK Gorica
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Varazdin
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 7 | |
| 2 |
Osijek
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | 0 | 7 | |
| 3 |
Hajduk Split
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 6 | |
| 4 |
Istra 1961
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 5 |
NK Rudeš
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:12 | -7 | 3 | |
| 6 |
Lokomotiva Zagrzeb
|
6 | 1 | 0 | 5 | 7:14 | -7 | 3 | |
| 7 |
HNK Gorica
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 8 |
Rijeka
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:7 | -5 | 2 | |
| 9 |
Dinamo Zagrzeb
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 1 | |
| 10 |
Slaven Belupo
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:11 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje HNK Gorica w tabeli Prva HNL?
HNK Gorica zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Prva HNL z dorobkiem 5 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Hajduka Split wynosi 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki HNK Goricy w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki HNK Goricy na tle ligi w sezonie 2026/2027.
HNK Gorica na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,3
- Strzały celne / mecz 3,1
- Asysty / mecz 0,33
- Udane dryblingi / mecz 7,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,56
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 17,3
- Przechwyty / mecz 10,0
- Wybicia / mecz 26,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,0
Strzelcy HNK Goricy
Rozkład bramek w czasie
Bramki HNK Goricy i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres HNK Goricy to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Osijek - HNK Gorica Po przerwie pada 100% bramek HNK Goricy.Przebieg meczu HNK Goricy i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-0-6 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 0-0-6 |
Gdy HNK Gorica otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla HNK Goricy
67% bramek HNK Goricy pada z gry. Z karnych odpowiadają za 33% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
HNK Gorica zdobywa w sezonie średnio 0,56 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 0,56.
Aktualne serie HNK Goricy
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów HNK Goricy, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
HNK Gorica wygra mecz Osijek - HNK Gorica HNK Gorica przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach HNK Goricy
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 44%
- Powyżej 3,5 22%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 44% meczów HNK Goricy padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Osijek - HNK Gorica Powyżej 2,5 bramki padło w 44% meczów HNK Goricy.HNK Gorica – faule i karne
- Faule / mecz 9,7
- Faule rywali / mecz 15,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
HNK Gorica fauluje średnio 9,7 razy na mecz, a wymusza 15,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla HNK Goricy, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Osijek - HNK Gorica HNK Gorica popełnia 9,7 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie HNK Gorica zdobywa 0,40 punktu na mecz wobec 0,75 na wyjeździe.
HNK Gorica wygra mecz Osijek - HNK Gorica HNK Gorica zdobywa u siebie 13% możliwych punktów, na wyjeździe 25%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach HNK Goricy ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 100% goli HNK Goricy, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 9 meczów.
HNK Gorica wygra drugą połowę meczu Osijek - HNK Gorica Drugą połowę HNK Gorica wygrywał w 1 z 9 meczów.HNK Gorica – strzały
- Celne / mecz 3,1
- Niecelne / mecz 4,2
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,0
HNK Gorica oddaje 7,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Osijek - HNK Gorica HNK Gorica oddaje 7,3 strzałów na mecz.HNK Gorica – posiadanie piłki
- U siebie 43,6%
- Na wyjeździe 44,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 9
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 9 meczów. Średnio HNK Gorica utrzymuje przy piłce 44,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
HNK Gorica wygra mecz Osijek - HNK Gorica HNK Gorica utrzymuje średnio 44,1% posiadania piłki.HNK Gorica – podania
- Kluczowe / mecz 6,9
- Dośrodkowania / mecz 20,1
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 61
- Celność długich podań 39%
HNK Gorica wymienia średnio 387 podań na mecz przy celności 78%, z czego 6,9 to podania kluczowe.
HNK Gorica – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,56
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 67%
Czyste konto HNK Goricy to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Osijek - HNK Gorica Czyste konto HNK Gorica zachowuje w 22% meczów.HNK Gorica – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 3,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
HNK Gorica wykonuje średnio 3,2 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Osijek - HNK Gorica Powyżej 8,5 rożnego padło w 56% meczów HNK Goricy.HNK Gorica – kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 44%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 22%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 22%
HNK Gorica ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale HNK Goricy – 2,6.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Osijek - HNK Gorica HNK Gorica ogląda średnio 1,2 żółtych kartek na mecz.HNK Gorica według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (4–7) | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 0,25 | 0,75 |
| Dołu tabeli (8–10) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,00 | 2,50 |
Najwięcej punktów na mecz HNK Gorica zdobywa z drużynami z środka tabeli (4–7), najmniej z drużynami z dołu tabeli (8–10).
HNK Gorica na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,40 1,25 | 2,00 1,75 | 1,60 1,50 |
|
7.
|
2,25 0,20 | 2,25 0,40 | 1,50 2,20 |
|
8.
|
1,00 0,60 | 1,75 1,00 | 3,25 2,40 |
|
9.
|
1,33 0,50 | 1,33 1,17 | 1,00 2,33 |
|
10.
|
0,40 0,75 | 0,80 0,50 | 1,60 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach HNK Goricy
Skrajne wyniki i osiągnięcia HNK Goricy w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Istra 1961 - HNK Gorica 0:1 Prva HNL, 19.09.2026
- Najwyższa porażka HNK Gorica - Osijek 0:2 Prva HNL, 1.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Lokomotiva Zagrzeb - HNK Gorica 3:1, Prva HNL, 8.08.2026
- Najszybsza bramka 53. minuta Bogojević, HNK Gorica - Varazdin 2:2, Prva HNL, 14.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Cvijanović, HNK Gorica - Varazdin 2:2, Prva HNL, 14.09.2026
Jakie statystyki ma HNK Gorica w tym sezonie?
Bilans HNK Goricy w tym sezonie to 9 meczów i wynik 1-2-6 przy 6 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 7,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
HNK Gorica – zawodnicy
Jak wygląda kadra HNK Goricy w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład HNK Goricy 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra HNK Goricy
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
28 | Chorwacja | 600 tys. € | – | 9 | 100% | 4 | 0 | 744' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Chorwacja | 350 tys. € | 151 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 686' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Chorwacja | 600 tys. € | 69 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 213' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
25 | Chorwacja | 400 tys. € | – | 7 | 78% | 1 | 0 | 358' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
20 | Kosowo | 125 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 87' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
|
36 | Chorwacja | 50 tys. € | 150 tys. € | 3 | 33% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
20 | Chorwacja | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
22 | Francja | 100 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
22 | Nigeria | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
19 | Chorwacja | 500 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 250' | 1 | 0 | |||||||
| 66 |
|
17 | – | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 554' | 1 | 0 | ||||||||
| 6 |
|
24 | Francja | 600 tys. € | 346 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 328' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
32 | Chorwacja | 200 tys. € | 241 tys. € | 9 | 100% | 0 | 1 | 619' | 1 | 0 | |||||||
| 36 |
|
21 | Chorwacja | 1 mln € | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 447' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
19 | Chorwacja | 150 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 104' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
23 | Czarnogóra | 400 tys. € | 87 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 105' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
23 | Chorwacja | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
21 | Chorwacja | 450 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 67 |
![]() |
– | – | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 77 |
|
17 | Chorwacja | – | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 32 |
|
33 | Chorwacja | 200 tys. € | 249 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 694' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
30 | Serbia | 275 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 468' | 1 | 0 | |||||||
| 34 |
|
23 | Chorwacja | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 619' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
24 | Chorwacja | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 679' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
26 | Portugalia | 600 tys. € | 280 tys. € | 3 | 33% | 0 | 0 | 191' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
26 | Szwecja | 300 tys. € | 90 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 276' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
|
29 | Austria | 350 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 570' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
22 | Kamerun | 200 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Chorwacja | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
17 | – | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 30 |
|
22 | Chorwacja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
25 | Chorwacja | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 71 |
|
27 | Chorwacja | 300 tys. € | 201 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
20 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
34 | Chorwacja | 50 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry HNK Goricy
9,2 mln €
śr. 262 tys. € / zawodnika
Ile HNK Gorica wydaje na pensje
1,9 mln € rocznie
śr. 53 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Chorwacja (22 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy HNK Goricy w sezonie 2026/2027
HNK Gorica wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry HNK Goricy
Jak wygląda skład HNK Goricy?
W wyjściowym ustawieniu HNK Goricy między słupkami staje R. Josipović, a linię obrony najczęściej tworzą F. Braut, J. Filipović, D. Stevanović oraz S. Perić. W środku pola grają F. Juraj, D. Pavicić, B. Bogojević, T. Lacoux oraz J. Pranjić, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Mijić. Trener Mario Carevic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva HNL i pucharach.
HNK Gorica – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub HNK Gorica w sezonie 2026/2027.
HNK Gorica transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Chorwacja | 29 |
|
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 29 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 23 |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Francja | 24 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Serbia | 30 |
|
za darmo | |
| 15 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 26 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Sie 2026 |
|
Francja | 27 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 21 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery HNK Goricy
HNK Gorica bilans transferowy
- +1,5 mln € 2026
- +250 tys. € 2025
- +500 tys. € 2024
- 0 € 2023
- +5,7 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii HNK Goricy
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski HNK Gorica w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do HNK Goricy trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 1,2 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Iker Pozo do Rodina Moskva za 1 mln €.
HNK Gorica – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski HNK Gorica? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez HNK Gorikę?
Klub piłkarski HNK Gorica zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Chorwacji.