Renato Josipović jest piłkarzem występującym obecnie w HNK Gorica. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Renato Josipović
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Renato Josipović w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Renato Josipović wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.08. Renato Josipović oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Renato Josipović w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Renato Josipović rozegrał w barwach HNK Goricy w Prva HNL 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 450 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Renato Josipović?
Renato Josipović ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Chorwacji — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Dinamem Zagrzeb — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Renato Josipović?
Renato Josipović najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Renato Josipović?
Wycena 25-letniego Renato Josipović według stanu na grudzień 2025 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 350 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Renato Josipović?
Renato Josipović urodził się 12 czerwca 2001 w Šibenik w Chorwacji. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Renato Josipović – statystyki
Szczegółowe statystyki Renato Josipović w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział HNK Gorica. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Renato Josipović
Renato Josipović vs. inni
Atak
Obrona
Podania Renato Josipović
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Renato Josipović w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Renato Josipović wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.08. Renato Josipović oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Renato Josipović – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Renato Josipović w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Renato Josipović
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10 2026 |
Prva HNL, 9. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Prva HNL, 8. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 14.09 2026 |
Prva HNL, 7. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
Prva HNL, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 31.08 2026 |
Prva HNL, 5. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 22.08 2026 |
Prva HNL, 4. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 16.08 2026 |
Prva HNL, 3. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 08.08 2026 |
Prva HNL, 2. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 01.08 2026 |
Prva HNL, 1. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 18.05 2024 |
Puchar Cypru
|
0:3 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Renato Josipović w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Renato Josipović rozegrał w barwach HNK Goricy w Prva HNL 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 450 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Renato Josipović – transfery
W trakcie kariery Renato Josipović zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
HNK Gorica 2026 – obecnie
-
Siroki Brijeg 2025 – 2026
-
NK Rudeš 2024 – 2025
-
Free Player 2024 – 2024

-
Pafos 2023 – 2024
-
Siroki Brijeg 2022 – 2023
-
Dubrava Zagrzeb 2022 – 2022
-
Bravo 2021 – 2022
-
Dubrava Zagrzeb 2019 – 2021
-
Dinamo Zagreb U19 2018 – 2019

-
Dinamo Zagreb U18 2016 – 2018

-
Dinamo Zagreb Youth 2015 – 2016

-
HNK Sibenik Youth do 2015

Renato Josipović – forma
W ostatnich 5 meczach Renato Josipović zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,35. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Renato Josipović 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.35 — wynik powyżej średniej ligowej (6.09).
W ostatnich 10 meczach Renato Josipović 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.35 — wynik powyżej średniej ligowej (6.09).
W jakiej formie jest Renato Josipović?
Renato Josipović jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.35 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.08). Jego dyspozycja rośnie.
Renato Josipović – trofea
W trakcie kariery Renato Josipović zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Renato Josipović?
Renato Josipović zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Dinamie Zagrzeb — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Chorwacji — 2 razy.
Renato Josipović – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Renato Josipović wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Renato Josipović na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Renato Josipović?
Wycena Renato Josipović wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Renato Josipović wyceniano na 350 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.