Stefan Perić jest piłkarzem występującym obecnie w HNK Gorica. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Stefan Perić
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Stefan Perić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Stefan Perić wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.22, a skuteczność strzałów to 0,0%. Stefan Perić oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Stefan Perić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Stefan Perić rozegrał w barwach HNK Goricy w Prva HNL 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 592 minuty. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Czy Stefan Perić ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Stefan Perić nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Stefan Perić to zerwanie mięśnia z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 155 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Stefan Perić?
Stefan Perić ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo ligi młodzieżowej Austrii U18 — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2015 roku.
Na jakiej pozycji gra Stefan Perić?
Stefan Perić najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Stefan Perić?
Wycena 29-letniego Stefan Perić według stanu na maj 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Stefan Perić?
Stefan Perić urodził się 13 lutego 1997 w Salzburg w Austrii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Stefan Perić – statystyki
Szczegółowe statystyki Stefan Perić w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział HNK Gorica. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Stefan Perić vs. inni
Jakie statystyki ma Stefan Perić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Stefan Perić wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.22, a skuteczność strzałów to 0,0%. Stefan Perić oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Stefan Perić – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Stefan Perić w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 12. kolejka
|
5:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 11. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 10. kolejka
|
1:1 | 22' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 9. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 8. kolejka
|
0:1 | 8' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 7. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 6. kolejka
|
1:0 | 25' | 0 | 0 | – | |||
|
31 Sie
Koniec
|
Prva HNL, 5. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Prva HNL, 4. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
Prva HNL, 3. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Stefan Perić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Stefan Perić rozegrał w barwach HNK Goricy w Prva HNL 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 592 minuty. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Stefan Perić – transfery
W trakcie kariery Stefan Perić zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
HNK Gorica 2025 – obecnie
-
Sibenik 2021 – 2025
-
Wolfsberger AC 2019 – 2021
-
Wacker Innsbruck 2018 – 2019
-
Stuttgart II 2015 – 2018
-
FC Liefering 2014 – 2015
-
Red Bull Salzburg U18 2013 – 2014

-
Red Bull Salzburg U16 2012 – 2013

-
AKA Red Bull Salzburg U15 2010 – 2012

-
Red Bull Salzburg (Youth) do 2010

Stefan Perić – forma
W ostatnich 5 meczach Stefan Perić zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,29. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Stefan Perić ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.29, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.29 — wynik powyżej średniej ligowej (5.98).
W ostatnich 10 meczach Stefan Perić 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.06, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.35 — wynik powyżej średniej ligowej (5.98).
W jakiej formie jest Stefan Perić?
Stefan Perić jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.29 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.22).
Stefan Perić – kontuzje
W trakcie kariery Stefan Perić zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 32 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Stefan Perić
-
Zerwanie ścięgna
12.04.19 – 11.06.19 (61 dni)
Wacker Innsbruck opuszczone: 7 meczów
-
Zerwanie mięśnia
23.09.17 – 31.10.17 (39 dni)
Stuttgart II opuszczone: 6 meczów
-
Zerwanie mięśnia
05.03.17 – 06.08.17 (155 dni)
Stuttgart II opuszczone: 13 meczów
-
Zerwanie łąkotki
04.12.13 – 14.03.14 (101 dni)
FC Liefering opuszczone: 6 meczów
Czy Stefan Perić ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Stefan Perić nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Stefan Perić to zerwanie mięśnia z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 155 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Stefan Perić – trofea
W trakcie kariery Stefan Perić zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Stefan Perić?
Stefan Perić zdobył w karierze 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo ligi młodzieżowej Austrii U18 — 2 razy.
Stefan Perić – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Stefan Perić wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Stefan Perić na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Stefan Perić?
Wycena Stefan Perić wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Stefan Perić wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.