Przebieg i wynik meczu HNK Gorica vs Istra 1961 (32. kolejka Prva HNL)
HNK Gorica - Istra 1961 (27.04.2026) wynik meczu 1:0. Przebieg na żywo minuta po minucie.
1. Połowa 1:0
0'
Sędzia rozpoczął spotkanie
45'
Doliczony czas: +2 min.
+3'
Koniec 1. połowy
2. Połowa 0:0
90'
Doliczony czas: +4 min.
+5'
Koniec spotkania
Promocje bukmacherskie
Legia Warszawa
Lech Poznań
Promocje bukmacherskie
Barcelona
Real Madryt
Promocje bukmacherskie
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Promocje bukmacherskie
Lech Poznań
Wisła Kraków
Statystyki
42%
Posiadanie piłki
58%
10
Strzały
7
Składy
HNK Gorica
3-4-2-1
Istra 1961
4-2-3-1
Informacje o spotkaniu
Rozgrywki:
Chorwacja Prva NHL 2025
Faza rozgrywek:
32. kolejka
Data:
27.04 18:00
Pogoda:
słonecznie, 18°C
Statystyki HNK Gorica vs Istra 1961 (32. kolejka Prva HNL)
Najważniejsze statystyki meczowe HNK Gorica - Istra 1961 (27.04.2026): posiadanie piłki, strzały, rzuty rożne i inne.
42%
Posiadanie piłki
58%
Atak
10
Strzały
7
4
Strzały celne
4
4
Strzały zablokowane
7
64
Ataki
75
36
Groźne ataki
36
Obrona
2
Żółte kartki
4
0
Czerwone kartki
0
12
Faule
11
8
Przechwyty
4
26
Wybicia
17
Ogólne
312
Wszystkie podania
434
12
Kluczowe podania
7
258
Dokładne podania
364
20
Dokładne długie podania
21
11
Rzuty wolne
12
11
Rzuty rożne
5
6
Spalone
1
Składy HNK Gorica vs Istra 1961 (32. kolejka Prva HNL)
Składy na mecz HNK Gorica - Istra 1961 (27.04.2026). Gospodarze grają w ustawieniu 3-4-2-1, goście wybrali system 4-2-3-1.
HNK Gorica
3-4-2-1
Istra 1961
4-2-3-1
Skład podstawowy HNK Goricy
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
22.
Trontelj
Zan
8.
Pozo
Iker
36.
Kavelj
Ante
25.
Bogojević
Bruno
73'
10.
Prsir
Jurica
67'
24.
Pavicić
Domagoj
81'
Napastnicy
Rezerwowi
18.
Fiolić
Ivan
7.
Bakić
Ognjen
73'
32.
Duraković
Elvir
81'
64.
Epailly
Theo
67'
99.
Gashi
Medin
14.
Kucis
Stjepan
30.
Darijan Radelić-Zarkov
11.
Wisdom Sule Aondowase
73'
20.
Vrzić
Luka
1.
Sahinović
Muhamed
21.
Moustapha
Hadji
Zmiany
- 67' J. Prsir → T. Epailly
- 73' B. Bogojević → O. Bakić
- 73' A. Erceg → Wisdom Sule Aondowase
- 81' D. Pavicić → E. Duraković
Skład podstawowy Istry 1961
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
Rezerwowi
77.
Charles Adah Agada
78'
13.
Sepić
Niko
15.
Sama
Ebou
40.
Paus-Kunst
Jan
29.
Obando
Allen
85'
3.
Nasraoui
Mohamed
16.
Miettinen
Samuli
44.
Hrvatin
Rene
90'
25.
Albarracin
Gustavo
32.
Celija
Dominik
18.
Ayuma
Israel
20.
Ahmeti
Dukan
45'
Zmiany
- 45' A. Maurić → D. Ahmeti
- 78' V. Rozić → Charles Adah Agada
- 85' E. Frederiksen → A. Obando
- 90' A. Kadusić → R. Hrvatin
Miejsca HNK Gorica oraz Istra 1961 w tabeli Prva HNL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Zagrzeb
|
36 | 27 | 5 | 4 | 93:28 | 65 | 86 | |
2
|
Hajduk Split
|
36 | 20 | 8 | 8 | 61:36 | 25 | 68 | |
3
|
Varazdin
|
36 | 15 | 9 | 12 | 47:46 | 1 | 54 | |
4
|
Rijeka
|
36 | 14 | 11 | 11 | 49:36 | 13 | 53 | |
5
|
Lokomotiva Zagrzeb
|
36 | 10 | 14 | 12 | 40:52 | -12 | 44 | |
6
|
Istra 1961
|
36 | 12 | 7 | 17 | 39:50 | -11 | 43 | |
7
|
Slaven Belupo
|
36 | 10 | 11 | 15 | 46:61 | -15 | 41 | |
8
|
HNK Gorica
|
36 | 11 | 8 | 17 | 40:48 | -8 | 41 | |
9
|
Osijek
|
36 | 8 | 11 | 17 | 27:49 | -22 | 35 | |
10
|
Vukovar
|
36 | 6 | 10 | 20 | 37:73 | -36 | 28 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Liga Mistrzów (kwalifikacje)
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Zagrzeb
|
36 | 27 | 5 | 4 | 93:28 | 65 | 86 | |
2
|
Hajduk Split
|
36 | 20 | 8 | 8 | 61:36 | 25 | 68 | |
3
|
Varazdin
|
36 | 15 | 9 | 12 | 47:46 | 1 | 54 | |
4
|
Rijeka
|
36 | 14 | 11 | 11 | 49:36 | 13 | 53 | |
5
|
Lokomotiva Zagrzeb
|
36 | 10 | 14 | 12 | 40:52 | -12 | 44 | |
6
|
Istra 1961
|
36 | 12 | 7 | 17 | 39:50 | -11 | 43 | |
7
|
Slaven Belupo
|
36 | 10 | 11 | 15 | 46:61 | -15 | 41 | |
8
|
HNK Gorica
|
36 | 11 | 8 | 17 | 40:48 | -8 | 41 | |
9
|
Osijek
|
36 | 8 | 11 | 17 | 27:49 | -22 | 35 | |
10
|
Vukovar
|
36 | 6 | 10 | 20 | 37:73 | -36 | 28 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Liga Mistrzów (kwalifikacje)
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dinamo Zagrzeb
|
18 | 14 | 3 | 1 | 49:15 | 34 | 45 | |
| 2 |
Hajduk Split
|
18 | 12 | 2 | 4 | 33:18 | 15 | 38 | |
| 3 |
Varazdin
|
18 | 9 | 6 | 3 | 26:21 | 5 | 33 | |
| 4 |
Rijeka
|
18 | 9 | 5 | 4 | 29:15 | 14 | 32 | |
| 5 |
Lokomotiva Zagrzeb
|
18 | 8 | 5 | 5 | 24:25 | -1 | 29 | |
| 6 |
Slaven Belupo
|
18 | 8 | 5 | 5 | 26:25 | 1 | 29 | |
| 7 |
HNK Gorica
|
18 | 7 | 3 | 8 | 23:23 | 0 | 24 | |
| 8 |
Istra 1961
|
18 | 6 | 5 | 7 | 19:24 | -5 | 23 | |
| 9 |
Vukovar
|
18 | 5 | 6 | 7 | 22:31 | -9 | 21 | |
| 10 |
Osijek
|
18 | 4 | 7 | 7 | 12:19 | -7 | 19 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dinamo Zagrzeb
|
18 | 13 | 2 | 3 | 44:13 | 31 | 41 | |
| 2 |
Hajduk Split
|
18 | 8 | 6 | 4 | 28:18 | 10 | 30 | |
| 3 |
Varazdin
|
18 | 6 | 3 | 9 | 21:25 | -4 | 21 | |
| 4 |
Rijeka
|
18 | 5 | 6 | 7 | 20:21 | -1 | 21 | |
| 5 |
Istra 1961
|
18 | 6 | 2 | 10 | 20:26 | -6 | 20 | |
| 6 |
HNK Gorica
|
18 | 4 | 5 | 9 | 17:25 | -8 | 17 | |
| 7 |
Osijek
|
18 | 4 | 4 | 10 | 15:30 | -15 | 16 | |
| 8 |
Lokomotiva Zagrzeb
|
18 | 2 | 9 | 7 | 16:27 | -11 | 15 | |
| 9 |
Slaven Belupo
|
18 | 2 | 6 | 10 | 20:36 | -16 | 12 | |
| 10 |
Vukovar
|
18 | 1 | 4 | 13 | 15:42 | -27 | 7 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
