Forma w lidze
Vukovar w tabeli
10. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 5 punktów
Strata do 1. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
8:10 bramki
1,60 gola/mecz
4 pkt
4:4 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Vukovaru
Wartość drużyny: 1,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 4 bramek | Chorwacja | 23 | napastnik | 8 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Chorwacja | 21 | obrońca | 8 | 250 tys. € |
Przewidywany skład Vukovaru 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Vukovar w tabeli First NL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Croatia Zmijavci
|
8 | 5 | 1 | 2 | 12:6 | 16 |
2
|
Jadran Poreč
|
8 | 4 | 3 | 1 | 13:8 | 15 |
| ··· | |||||||
9
|
NK Orijent
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8:9 | 11 |
10
|
Vukovar
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | 11 |
11
|
NK Sesvete
|
8 | 3 | 1 | 4 | 10:9 | 10 |
Wyniki Vukovaru
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Vukovar
1
Hrvace
0
First NL (Chorwacja), 8. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Vukovar
0
Dinamo Zagrzeb
4
Puchar Chorwacji, 1/8 finału
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
NK Opatija
1
Vukovar
0
First NL (Chorwacja), 7. kolejka
|
Terminarz Vukovaru
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:30
|
Vukovar
Dubrava Zagrzeb
First NL (Chorwacja), 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 12:45
|
Vukovar
NK BSK Bijelo Brdo
First NL (Chorwacja), 10. kolejka
|
|
|
31 Paź 14:00
|
NK Orijent
Vukovar
First NL (Chorwacja), 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Vukovaru
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Chorwacja |
![]() |
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Szwajcaria |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Maroko |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
|
za darmo |
Vukovar to klub piłkarski z Chorwacji występujący w First NL (Chorwacja). Swoim domowym obiektem jest Stadion Cibalia, który może pomieścić 9 958 widzów. Zespół prowadzi Kristijan Polovanec. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,8 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Vukovar w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Vukovaru trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Vukovar w tabeli First NL?
Vukovar zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli First NL z dorobkiem 11 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego NK Croatia Zmijavci wynosi 5 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Vukovaru?
W wyjściowym ustawieniu Vukovaru między słupkami staje A. Hrvojevic, a linię obrony najczęściej tworzą L. Brodersen, K. Vrbanac oraz D. Pavlek. W środku pola grają L. Barić, D. Stranput, N. Zlatunic oraz J. Biljan, a za skuteczność w ataku odpowiadają Robin Gonzalez, F. Petkovic oraz Rai de Oliveira Alves. Trener Kristijan Polovanec ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w First NL (Chorwacja) i pucharach.
Kiedy Vukovar gra następny mecz?
Najbliższy mecz Vukovaru to spotkanie z Dubrava Zagrzeb, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stadion Cibalia w ramach First NL (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Vukovaru?
Ostatni mecz Vukovaru to wygrana z Hrvace 1:0 w First NL, 10 października 2026. Bramkę zdobył Pajvancic. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Vukovar w tym sezonie?
Bilans Vukovaru w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-2-3 przy 12 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Vukovaru w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Vukovar w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Vukovaru
Vukovar terminarz
Kiedy Vukovar gra następny mecz?
Najbliższy mecz Vukovaru to spotkanie z Dubrava Zagrzeb, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stadion Cibalia w ramach First NL (9. kolejka).
Wyniki Vukovaru w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Vukovar w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Vukovaru w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Vukovar wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
First NL (Chorwacja), 8. kolejka
|
1:0 | – | 0/6 | 5/8 | |
|
04 Paź Koniec
|
Puchar Chorwacji, 1/8 finału
|
0:4 | – | 3/10 | 2/4 | |
|
27 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 7. kolejka
|
1:0 | – | 3/11 | 2/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 6. kolejka
|
2:3 | – | 1/9 | 4/6 | |
|
13 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 5. kolejka
|
2:3 | – | 4/11 | 2/2 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Puchar Chorwacji, 1/16 finału
|
1:0 | – | 3/8 | 1/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 4. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 5/9 | 1/5 | |
|
02 Wrz Koniec
|
![]() First NL (Chorwacja), 3. kolejka
|
2:6 | – | 4/6 | 1/2 | |
|
28 Sie Koniec
|
First NL (Chorwacja), 2. kolejka
|
2:0 | 3-2-4-1 | 6/13 | 0/2 | |
|
25 Sie Koniec
|
![]() Puchar Chorwacji, 1/32 finału
|
4:1 | – | 6/9 | 1/3 |
Vukovar ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 11 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 1 z 2 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Vukovar zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Vukovaru?
Ostatni mecz Vukovaru to wygrana z Hrvace 1:0 w First NL, 10 października 2026. Bramkę zdobył Pajvancic. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Vukovar – tabela First NL (Chorwacja)
Jakie miejsce w tabeli First NL (Chorwacja) zajmuje Vukovar w sezonie 2026/2027.
Miejsce Vukovaru w tabeli First NL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Croatia Zmijavci
|
8 | 5 | 1 | 2 | 12:6 | 6 | 16 | |
2
|
Jadran Poreč
|
8 | 4 | 3 | 1 | 13:8 | 5 | 15 | |
3
|
Mladost Ždralovi
|
8 | 4 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 14 | |
4
|
HNK Cibalia
|
8 | 3 | 4 | 1 | 8:6 | 2 | 13 | |
5
|
NK BSK Bijelo Brdo
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
6
|
Dinamo Zagreb II
|
8 | 4 | 0 | 4 | 14:12 | 2 | 12 | |
7
|
Karlovac 1919
|
8 | 3 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 11 | |
8
|
Segesta Sisak
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
9
|
NK Orijent
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 11 | |
10
|
Vukovar
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
11
|
NK Sesvete
|
8 | 3 | 1 | 4 | 10:9 | 1 | 10 | |
12
|
Dugopolje
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
13
|
Dubrava Zagrzeb
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
14
|
NK Opatija
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Kustosija
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:6 | -2 | 7 | |
16
|
Hrvace
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:13 | -6 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Croatia Zmijavci
|
8 | 5 | 1 | 2 | 12:6 | 6 | 16 | |
2
|
Jadran Poreč
|
8 | 4 | 3 | 1 | 13:8 | 5 | 15 | |
3
|
Mladost Ždralovi
|
8 | 4 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 14 | |
4
|
HNK Cibalia
|
8 | 3 | 4 | 1 | 8:6 | 2 | 13 | |
5
|
NK BSK Bijelo Brdo
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
6
|
Dinamo Zagreb II
|
8 | 4 | 0 | 4 | 14:12 | 2 | 12 | |
7
|
Karlovac 1919
|
8 | 3 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 11 | |
8
|
Segesta Sisak
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
9
|
NK Orijent
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 11 | |
10
|
Vukovar
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
11
|
NK Sesvete
|
8 | 3 | 1 | 4 | 10:9 | 1 | 10 | |
12
|
Dugopolje
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
13
|
Dubrava Zagrzeb
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
14
|
NK Opatija
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Kustosija
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:6 | -2 | 7 | |
16
|
Hrvace
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:13 | -6 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Mladost Ždralovi
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 10 | |
| 2 |
NK Orijent
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 3 |
NK Croatia Zmijavci
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 4 |
Karlovac 1919
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Jadran Poreč
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 6 |
HNK Cibalia
|
4 | 2 | 2 | 0 | 3:1 | 2 | 8 | |
| 7 |
Segesta Sisak
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 8 |
NK BSK Bijelo Brdo
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 9 |
Vukovar
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 10 |
NK Sesvete
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 11 |
NK Opatija
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 12 |
Dugopolje
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 13 |
Hrvace
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 14 |
Dinamo Zagreb II
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 15 |
Dubrava Zagrzeb
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 16 |
Kustosija
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dinamo Zagreb II
|
6 | 3 | 0 | 3 | 12:10 | 2 | 9 | |
| 2 |
NK Croatia Zmijavci
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 3 |
Jadran Poreč
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 4 |
NK BSK Bijelo Brdo
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 5 |
HNK Cibalia
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 6 |
Dubrava Zagrzeb
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 7 |
Mladost Ždralovi
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 8 |
Vukovar
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 9 |
Kustosija
|
5 | 0 | 4 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 10 |
Segesta Sisak
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 11 |
NK Sesvete
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 12 |
Dugopolje
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 13 |
Hrvace
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 14 |
Karlovac 1919
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | -4 | 2 | |
| 15 |
NK Orijent
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 16 |
NK Opatija
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Vukovar w tabeli First NL?
Vukovar zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli First NL z dorobkiem 11 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego NK Croatia Zmijavci wynosi 5 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Vukovaru w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Vukovaru na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Vukovar na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,1
- Strzały celne / mecz 3,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,75
- Czyste konta 25%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Vukovaru i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Vukovaru to 31–45+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vukovar - Dubrava Zagrzeb Po przerwie pada 42% bramek Vukovaru.Przebieg meczu Vukovaru i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Vukovar otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Vukovaru
92% bramek Vukovaru pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Vukovar zdobywa w sezonie średnio 1,38 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,38.
Aktualne serie Vukovaru
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Vukovaru, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Vukovar wygra mecz Vukovar - Dubrava Zagrzeb Vukovar nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Vukovaru
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 38%
- Powyżej 5,5 13%
W 38% meczów Vukovaru padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vukovar - Dubrava Zagrzeb Powyżej 2,5 bramki padło w 38% meczów Vukovaru.Vukovar – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Vukovaru, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Vukovar zdobywa 1,40 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Vukovar wygra mecz Vukovar - Dubrava Zagrzeb Vukovar zdobywa u siebie 47% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Vukovaru ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 42% goli Vukovaru, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Vukovar wygra drugą połowę meczu Vukovar - Dubrava Zagrzeb Drugą połowę Vukovar wygrywał w 2 z 8 meczów.Vukovar – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,4
Vukovar oddaje 8,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vukovar - Dubrava Zagrzeb Vukovar oddaje 8,1 strzałów na mecz.Vukovar – posiadanie piłki
- U siebie 47,0%
- Na wyjeździe 45,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 8
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 8 meczów. Średnio Vukovar utrzymuje przy piłce 46,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Vukovar wygra mecz Vukovar - Dubrava Zagrzeb Vukovar utrzymuje średnio 46,4% posiadania piłki.Vukovar – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,75
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Vukovaru to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Vukovar - Dubrava Zagrzeb Czyste konto Vukovar zachowuje w 25% meczów.Vukovar – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 3,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Vukovar wykonuje średnio 3,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
Vukovar – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 13%
Vukovar ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Vukovaru – 1,8.
Vukovar według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 1-2-1 | 1,25 | 1,75 | 1,75 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,00 | 3,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 0,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Vukovar zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Vukovar na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,60 1,00 | 1,40 1,00 | 1,20 1,67 |
|
9.
|
2,50 0,25 | 1,75 0,25 | 0,50 1,75 |
|
10.
|
1,40 1,33 | 1,60 1,33 | 2,00 1,33 |
|
11.
|
1,40 1,00 | 1,60 0,67 | 1,00 1,33 |
|
12.
|
1,20 1,00 | 1,20 1,00 | 1,20 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Vukovaru
Skrajne wyniki i osiągnięcia Vukovaru w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Vukovar - Segesta Sisak 2:0 First NL (Chorwacja), 28.08.2026
- Najwyższa porażka Vukovar - Dinamo Zagreb II 2:6 First NL (Chorwacja), 2.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Vukovar - Dinamo Zagreb II 2:6, First NL (Chorwacja), 2.09.2026
- Najszybsza bramka 22. minuta Pajvancic, Vukovar - Hrvace 1:0, First NL (Chorwacja), 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Vukovar - HNK Cibalia 1:1, First NL (Chorwacja), 5.09.2026
Jakie statystyki ma Vukovar w tym sezonie?
Bilans Vukovaru w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-2-3 przy 12 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Vukovar – zawodnicy
Jak wygląda kadra Vukovaru w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Vukovaru 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Kontuzje w kadrze Vukovaru
-
Kristijan Pavicic Obrońca Zerwanie więzadła krzyżowego pauzuje od 214 dniopuszczone: 21 meczów

Kadra Vukovaru
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
29 | Chorwacja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
23 | Chorwacja | – | – | 8 | 100% | 4 | 0 | 694' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
22 | Brazylia | 50 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 601' | 0 | 0 | |||||||
| 59 |
|
– | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Chorwacja | 25 tys. € | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Chorwacja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
27 | Kolumbia | 750 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 15 |
![]() |
22 | Chorwacja | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 235' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
21 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
22 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
21 | Niemcy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 48 |
|
20 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 97 |
|
29 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
23 | Niemcy | 75 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
26 | Chorwacja | 100 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
21 | Chorwacja | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
21 | Chorwacja | 250 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
25 | Chorwacja | 200 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 14 |
|
33 | Chorwacja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
27 | Chorwacja | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
![]() |
33 | Chorwacja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 74 |
|
21 | Kanada | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 91 |
|
35 | Chorwacja | 100 tys. € | 190 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
39 | Chorwacja | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
19 | Chorwacja | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
21 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
19 | Chorwacja | – | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 95 |
![]() |
19 | Chorwacja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Vukovaru
2 mln €
śr. 62 tys. € / zawodnika
Ile Vukovar wydaje na pensje
190 tys. € rocznie
śr. 6 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Chorwacja (22 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Vukovaru w sezonie 2026/2027
Vukovar wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Vukovaru
Jak wygląda skład Vukovaru?
W wyjściowym ustawieniu Vukovaru między słupkami staje A. Hrvojevic, a linię obrony najczęściej tworzą L. Brodersen, K. Vrbanac oraz D. Pavlek. W środku pola grają L. Barić, D. Stranput, N. Zlatunic oraz J. Biljan, a za skuteczność w ataku odpowiadają Robin Gonzalez, F. Petkovic oraz Rai de Oliveira Alves. Trener Kristijan Polovanec ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w First NL (Chorwacja) i pucharach.
Vukovar – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Vukovar w sezonie 2026/2027.
Vukovar transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Chorwacja | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Szwajcaria | 25 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Maroko | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 29 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 22 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
|
Maroko | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja | 19 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Vukovaru
Vukovar bilans transferowy
- +50 tys. € 2026
- +280 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Vukovaru
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Vukovar w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Vukovaru trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy.