Forma w lidze
Jadran Poreč w tabeli
2. miejsce / 15 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 1 punkt
Strata do 1. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
5:3 bramki
1,25 gola/mecz
7 pkt
8:5 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Jadran Poreč
Wartość drużyny: 775 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najwięcej minut 418 minut | 22 | – | 5 | – |
Jadran Poreč w tabeli First NL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Croatia Zmijavci
|
8 | 5 | 1 | 2 | 12:6 | 16 |
2
|
Jadran Poreč
|
8 | 4 | 3 | 1 | 13:8 | 15 |
3
|
Mladost Ždralovi
|
8 | 4 | 2 | 2 | 8:7 | 14 |
4
|
HNK Cibalia
|
8 | 3 | 4 | 1 | 8:6 | 13 |
5
|
NK BSK Bijelo Brdo
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 13 |
Wyniki Jadran Poreč
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
NK Sesvete
1
Jadran Poreč
1
First NL (Chorwacja), 8. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Jadran Poreč
1
Kustosija
0
First NL (Chorwacja), 7. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Vukovar
2
Jadran Poreč
3
First NL (Chorwacja), 6. kolejka
|
Terminarz Jadran Poreč
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 12:45
|
Jadran Poreč
Dugopolje
First NL (Chorwacja), 9. kolejka
|
|
|
23 Paź 15:00
|
Mladost Ždralovi
Jadran Poreč
First NL (Chorwacja), 10. kolejka
|
|
|
01 Lis 12:00
|
Jadran Poreč
Segesta Sisak
First NL (Chorwacja), 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Jadran Poreč
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Chorwacja |
![]() |
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Bośnia |
|
za darmo |
Jadran Poreč to klub piłkarski z Chorwacji występujący w First NL (Chorwacja). Swoim domowym obiektem jest Stadion Veli Jože, który może pomieścić 5 000 widzów. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 775 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Jadran Poreč w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Jadran Poreč trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Jadran Poreč w tabeli First NL?
Jadran Poreč zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli First NL z dorobkiem 15 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego NK Croatia Zmijavci wynosi 1 punkt, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Jadran Poreč?
W wyjściowym ustawieniu Jadran Poreč między słupkami staje J. Bartulić, a linię obrony najczęściej tworzą N. Rodin. W środku pola grają M. Marić, N. Garic, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Petrović.
Kiedy Jadran Poreč gra następny mecz?
Najbliższy mecz Jadran Poreč to spotkanie z Dugopolje, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:45 na obiekcie Stadion Veli Jože w ramach First NL (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Jadran Poreč?
Ostatni mecz Jadran Poreč to remis z NK Sesvete 1:1 w First NL, 9 października 2026. Bramki zdobyli Ravlić, Karacić. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Jadran Poreč w tym sezonie?
Bilans Jadran Poreč w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-3-1 przy 13 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 14,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Jadran Poreč w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Jadran Poreč w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Jadran Poreč

Jadran Poreč terminarz
Kiedy Jadran Poreč gra następny mecz?
Najbliższy mecz Jadran Poreč to spotkanie z Dugopolje, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:45 na obiekcie Stadion Veli Jože w ramach First NL (9. kolejka).
Wyniki Jadran Poreč w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Jadran Poreč w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Jadran Poreč w ostatnich 14 meczach
zdobyte stracone
Jadran Poreč wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
First NL (Chorwacja), 8. kolejka
|
1:1 | – | 3/6 | 2/5 | |
|
26 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 7. kolejka
|
1:0 | – | 10/11 | 1/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 6. kolejka
|
2:3 | – | 8/9 | 2/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 5. kolejka
|
1:0 | – | – | – | |
|
06 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 4. kolejka
|
1:0 | – | – | – | |
|
02 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 3. kolejka
|
1:1 | – | 12/19 | 2/7 | |
|
29 Sie Koniec
|
First NL (Chorwacja), 2. kolejka
|
1:4 | – | – | – | |
|
22 Sie Koniec
|
First NL (Chorwacja), 1. kolejka
|
2:2 | – | 5/6 | 2/7 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Puchar Chorwacji
|
0:2 | – | – | – | |
|
27 Sie Karne
|
Puchar Chorwacji
|
0:0 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Jadran Poreč?
Ostatni mecz Jadran Poreč to remis z NK Sesvete 1:1 w First NL, 9 października 2026. Bramki zdobyli Ravlić, Karacić. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jadran Poreč – tabela First NL (Chorwacja)
Jakie miejsce w tabeli First NL (Chorwacja) zajmuje Jadran Poreč w sezonie 2026/2027.
Miejsce Jadran Poreč w tabeli First NL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Croatia Zmijavci
|
8 | 5 | 1 | 2 | 12:6 | 6 | 16 | |
2
|
Jadran Poreč
|
8 | 4 | 3 | 1 | 13:8 | 5 | 15 | |
3
|
Mladost Ždralovi
|
8 | 4 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 14 | |
4
|
HNK Cibalia
|
8 | 3 | 4 | 1 | 8:6 | 2 | 13 | |
5
|
NK BSK Bijelo Brdo
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
6
|
Dinamo Zagreb II
|
8 | 4 | 0 | 4 | 14:12 | 2 | 12 | |
7
|
Karlovac 1919
|
8 | 3 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 11 | |
8
|
Segesta Sisak
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
9
|
NK Orijent
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 11 | |
10
|
Vukovar
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
11
|
NK Sesvete
|
8 | 3 | 1 | 4 | 10:9 | 1 | 10 | |
12
|
Dugopolje
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
13
|
Dubrava Zagrzeb
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
14
|
NK Opatija
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Kustosija
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:6 | -2 | 7 | |
16
|
Hrvace
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:13 | -6 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Croatia Zmijavci
|
8 | 5 | 1 | 2 | 12:6 | 6 | 16 | |
2
|
Jadran Poreč
|
8 | 4 | 3 | 1 | 13:8 | 5 | 15 | |
3
|
Mladost Ždralovi
|
8 | 4 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 14 | |
4
|
HNK Cibalia
|
8 | 3 | 4 | 1 | 8:6 | 2 | 13 | |
5
|
NK BSK Bijelo Brdo
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
6
|
Dinamo Zagreb II
|
8 | 4 | 0 | 4 | 14:12 | 2 | 12 | |
7
|
Karlovac 1919
|
8 | 3 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 11 | |
8
|
Segesta Sisak
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
9
|
NK Orijent
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 11 | |
10
|
Vukovar
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
11
|
NK Sesvete
|
8 | 3 | 1 | 4 | 10:9 | 1 | 10 | |
12
|
Dugopolje
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
13
|
Dubrava Zagrzeb
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
14
|
NK Opatija
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Kustosija
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:6 | -2 | 7 | |
16
|
Hrvace
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:13 | -6 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Mladost Ždralovi
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 10 | |
| 2 |
NK Orijent
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 3 |
NK Croatia Zmijavci
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 4 |
Karlovac 1919
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Jadran Poreč
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 6 |
HNK Cibalia
|
4 | 2 | 2 | 0 | 3:1 | 2 | 8 | |
| 7 |
Segesta Sisak
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 8 |
NK BSK Bijelo Brdo
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 9 |
Vukovar
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 10 |
NK Sesvete
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 11 |
NK Opatija
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 12 |
Dugopolje
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 13 |
Hrvace
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 14 |
Dinamo Zagreb II
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 15 |
Dubrava Zagrzeb
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 16 |
Kustosija
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dinamo Zagreb II
|
6 | 3 | 0 | 3 | 12:10 | 2 | 9 | |
| 2 |
NK Croatia Zmijavci
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 3 |
Jadran Poreč
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 4 |
NK BSK Bijelo Brdo
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 5 |
HNK Cibalia
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 6 |
Dubrava Zagrzeb
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 7 |
Mladost Ždralovi
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 8 |
Vukovar
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 9 |
Kustosija
|
5 | 0 | 4 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 10 |
Segesta Sisak
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 11 |
NK Sesvete
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 12 |
Dugopolje
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 13 |
Hrvace
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 14 |
Karlovac 1919
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | -4 | 2 | |
| 15 |
NK Orijent
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 16 |
NK Opatija
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Jadran Poreč w tabeli First NL?
Jadran Poreč zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli First NL z dorobkiem 15 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego NK Croatia Zmijavci wynosi 1 punkt, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Jadran Poreč w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Jadran Poreč na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Jadran Poreč na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 14,6
- Strzały celne / mecz 5,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 25%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Jadran Poreč i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Jadran Poreč to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Jadran Poreč - Dugopolje Po przerwie pada 46% bramek Jadran Poreč.Przebieg meczu Jadran Poreč i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 4-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 2-2-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Jadran Poreč otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Jadran Poreč
100% bramek Jadran Poreč pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Jadran Poreč zdobywa w sezonie średnio 1,88 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,88.
Aktualne serie Jadran Poreč
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Jadran Poreč, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Jadran Poreč wygra mecz Jadran Poreč - Dugopolje Jadran Poreč nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Jadran Poreč
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 0%
W 38% meczów Jadran Poreč padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Jadran Poreč - Dugopolje Powyżej 2,5 bramki padło w 38% meczów Jadran Poreč.Jadran Poreč – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Jadran Poreč, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Jadran Poreč zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,75 na wyjeździe.
Jadran Poreč wygra mecz Jadran Poreč - Dugopolje Jadran Poreč zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 58%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Jadran Poreč ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 46% goli Jadran Poreč, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
Jadran Poreč wygra drugą połowę meczu Jadran Poreč - Dugopolje Drugą połowę Jadran Poreč wygrywał w 3 z 8 meczów.Jadran Poreč – strzały
- Celne / mecz 5,6
- Niecelne / mecz 9,0
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,1
Jadran Poreč oddaje 14,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Jadran Poreč - Dugopolje Jadran Poreč oddaje 14,6 strzałów na mecz.Jadran Poreč – posiadanie piłki
- U siebie 56,3%
- Na wyjeździe 44,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 5
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 5 meczów. Średnio Jadran Poreč utrzymuje przy piłce 51,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
Jadran Poreč wygra mecz Jadran Poreč - Dugopolje Jadran Poreč utrzymuje średnio 51,6% posiadania piłki.Jadran Poreč – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Jadran Poreč to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Jadran Poreč - Dugopolje Czyste konto Jadran Poreč zachowuje w 25% meczów.Jadran Poreč – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 60%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 9,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
Jadran Poreč wykonuje średnio 7,6 rzutów rożnych na mecz wobec 2,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Jadran Poreč – kartki
- Żółte kartki 8
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 3,8
- Mecze bez kartki 0%
Jadran Poreč ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Jadran Poreč – 3,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Jadran Poreč według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,67 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Jadran Poreč zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Jadran Poreč na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,25 1,75 | 2,00 1,00 | 0,75 0,75 |
|
2.
|
2,00 1,75 | 1,25 2,00 | 0,75 1,25 |
|
3.
|
2,00 1,33 | 1,20 0,67 | 1,00 0,67 |
|
4.
|
2,00 1,25 | 0,75 1,25 | 0,25 1,25 |
|
5.
|
1,75 1,50 | 1,00 1,50 | 0,75 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Jadran Poreč
Skrajne wyniki i osiągnięcia Jadran Poreč w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hrvace - Jadran Poreč 1:4 First NL (Chorwacja), 29.08.2026
- Najwyższa porażka NK BSK Bijelo Brdo - Jadran Poreč 1:0 First NL (Chorwacja), 6.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Hrvace - Jadran Poreč 1:4, First NL (Chorwacja), 29.08.2026
- Najszybsza bramka 7. minuta Karacić, Vukovar - Jadran Poreč 2:3, First NL (Chorwacja), 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 86. minuta Vukovar - Jadran Poreč 2:3, First NL (Chorwacja), 19.09.2026
Jakie statystyki ma Jadran Poreč w tym sezonie?
Bilans Jadran Poreč w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-3-1 przy 13 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 14,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Jadran Poreč – zawodnicy
Jak wygląda kadra Jadran Poreč w sezonie 2026/2027.
Kadra Jadran Poreč
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 77 |
![]() |
23 | Chorwacja | 100 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 226' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
27 | Chorwacja | 0 € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
22 | Chorwacja | 225 tys. € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
29 | Bośnia | – | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
28 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
33 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
35 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
27 | Bośnia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
33 | Bośnia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Chorwacja | 10 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
27 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Jadran Poreč
335 tys. €
śr. 26 tys. € / zawodnika
Ile Jadran Poreč wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Chorwacja (10 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Jadran Poreč w sezonie 2026/2027
Jadran Poreč wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Jadran Poreč
Jak wygląda skład Jadran Poreč?
W wyjściowym ustawieniu Jadran Poreč między słupkami staje J. Bartulić, a linię obrony najczęściej tworzą N. Rodin. W środku pola grają M. Marić, N. Garic, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Petrović.
Jadran Poreč – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Jadran Poreč w sezonie 2026/2027.
Jadran Poreč transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 22 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Chorwacja | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Bośnia | 21 |
|
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Chorwacja | 25 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
![]() |
Bośnia | 24 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Chorwacja | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Bośnia | 22 |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Chorwacja | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 04 Lut 2026 |
![]() |
Chorwacja | 20 |
|
wypożyczenie |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Jadran Poreč w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Jadran Poreč trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.